ZÁPAS
18.02.20 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Agustin Riquelme | 6-1, 6-1 | M25 Punta | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gonzalo Villanueva | Agustin Riquelme | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 37/60 (62%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/106 (63%) | 39/106 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Agustin Riquelme | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 5-1 | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Agustin Riquelme | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.01.00, 24 Let
16.01.00, 24 Let
Gonzalo Villanueva vs. Agustin Riquelme - Vzájemné zápasy
18.02.20 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Agustin Riquelme | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Punta | antuka |
Gonzalo Villanueva form & Agustin Riquelme form
Gonzalo Villanueva - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Agustin Riquelme - poslední zápasy
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Cayetano March | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Beltran Rubio | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Clemente | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Santiago Besada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matheus Trevisan Rezende | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Facundo Arias Bisso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Galarza | 6-1, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Cayetano March | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 7-5 | detail zápasu |