Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.10.97, 26 Let
27.10.97, 26 Let
Adrian Obert vs. Paolo Dagnino - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Adrian Obert | Paolo Dagnino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Italy F31 | antuka |
Adrian Obert form & Paolo Dagnino form
Adrian Obert - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | - | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Antonio Campo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Damien Salvestre | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.20 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Riccardo Balzerani | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | Gian Luca Tanner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Sam Taylor | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 0-4, - Adrian Obert - skreč | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 0-2, - Adrian Obert - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Seif Adas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 1-6, 1-2, - Adrian Obert - skreč | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Paolo Dagnino - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |