ZÁPAS
08.09.19 | 1. kolo kval. | Adrian Mateo Bejenaru | Vlad Stoica | 6-2, 6-4 | M15 Brasov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
27.09.01, 22 Let
27.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.05.01, 22 Let
04.05.01, 22 Let
Adrian Mateo Bejenaru vs. Vlad Stoica - Vzájemné zápasy
08.09.19 | 1. kolo kval. | Adrian Mateo Bejenaru | Vlad Stoica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Brasov | antuka |
Adrian Mateo Bejenaru form & Vlad Stoica form
Adrian Mateo Bejenaru - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Jelenik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Alexandru Popescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 4-6, 7-61, 9-11 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-1, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Luca Wiedenmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 0-2, - Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Vlad Stoica - poslední zápasy
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 5-7, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Lovato | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo De Filippo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 7-63, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Simone Agostini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-3, - Vlad Stoica - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 7-66, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-0, Alexis Gautier - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-6 | detail zápasu |