ZÁPAS
28.02.18 | 1. kolo | Adrian Bodmer | Jakob Sude | 7-65, 4-6, 6-2 | Greece F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Adrian Bodmer | Jakob Sude | |
1. podání % | 69/104 (66%) | 52/83 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 52/69 (75%) | 40/52 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/35 (57%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 23/83 (28%) | 32/104 (31%) |
Vyhrané body celkem | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Adrian Bodmer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Bodmer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Bodmer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 4-5 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Adrian Bodmer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Bodmer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrian Bodmer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Adrian Bodmer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 3-3 | |
Adrian Bodmer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adrian Bodmer | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Bodmer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Jakob Sude | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrian Bodmer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrian Bodmer vs. Jakob Sude - Vzájemné zápasy
28.02.18 | 1. kolo | Adrian Bodmer | Jakob Sude | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Greece F1 | tvrdý |
28.10.16 | čtvrtfinále | Jakob Sude | Adrian Bodmer | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Adrian Bodmer form & Jakob Sude form
Adrian Bodmer - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | - | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - skreč | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
25.06.22 semifinále | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |