INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarp Agabigun vs. Adrian Andreev - Vzájemné zápasy
19.02.19 | 1. kolo | Adrian Andreev | Sarp Agabigun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sarp Agabigun form & Adrian Andreev form
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Adrian Andreev - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detail zápasu |