Ukrajina
11.10.00, 23 Let
11.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Pavel Shumeiko vs. Adelchi Virgili - Vzájemné zápasy
13.02.19 | 1. kolo | Adelchi Virgili | Pavel Shumeiko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Pavel Shumeiko form & Adelchi Virgili form
Pavel Shumeiko - poslední zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Adelchi Virgili - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 1-2, - Adelchi Virgili - skreč | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Patrick Fitzgerald | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Cotler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Marco Mania | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
06.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Mauro De Maio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-77, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Tomas Gerini | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Binaghi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Arlon - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 2-6, 6-2, 3-1, - Adelchi Virgili - skreč | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
31.05.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alan Kohen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Peter Bertran | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kyle Johnson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Andrew Dale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Jody Maginley | 6-4, 6-4 | detail zápasu |