ZÁPAS
15.07.20 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Ondrej Styler | 6-4, 7-66 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
2-2 | Ondrej Styler | |
0-0 | ||
Adam Pavlasek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ondrej Styler | |
0-0 | ||
Adam Pavlasek | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Ondrej Styler | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Adam Pavlasek | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-5 | Ondrej Styler | |
0-0, 0-30 | ||
Adam Pavlasek | 5-6 | |
0-0, 15-15, 40-30, A-40 | ||
(0) | Ondrej Styler | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(1) | Ondrej Styler | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Adam Pavlasek | (3) | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(4) | Ondrej Styler | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(5) | Ondrej Styler | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(6) | Ondrej Styler | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Adam Pavlasek | (7) | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Adam Pavlasek | (6) | |
0-0, 0-1, 1-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.06.00, 23 Let
01.06.00, 23 Let
Adam Pavlasek vs. Ondrej Styler - Vzájemné zápasy
15.07.20 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Ondrej Styler | 6-4, 7-66 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Adam Pavlasek form & Ondrej Styler form
Adam Pavlasek - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
07.08.21 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.21 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
26.04.21 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ondrej Styler - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |