ZÁPAS
27.10.19 | 1. kolo kval. | Adam Nagoudi | Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | M25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tunisko
09.09.00, 23 Let
09.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Adam Nagoudi vs. Maik Steiner - Vzájemné zápasy
27.10.19 | 1. kolo kval. | Adam Nagoudi | Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
Adam Nagoudi form & Maik Steiner form
Adam Nagoudi - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Maik Steiner - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu |