Adam Jones vs. Llewelyn Bevan 20.08.2019

Adam Jones vs. Llewelyn Bevan 20.08.2019 - M15 Sintra - porovnání

ZÁPAS

20.08.19kvalifik.Adam Jones Llewelyn Bevan 6-2, 6-2 Portugal M15 Sintra tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Adam Jones
Veľká Británia
08.05.98, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia








Llewelyn Bevan
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Adam Jones vs. Llewelyn Bevan - Vzájemné zápasy

20.08.19kvalifik.Adam JonesLlewelyn Bevan6-2, 6-2 detail zápasuPortugal M15 Sintra tvrdý

Adam Jones - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sean Hodkin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. George Houghton6-3, 5-7, 2-10 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Alexander Jhun4-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Titouan Droguet3-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
10.02.20
kvalifik.
vs. Wojciech Marek2-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Ying Hou6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Stuart Parker3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
11.12.19
kvalifik.
vs. Biagio Gramaticopolo6-2, 2-6, 14-12 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Christos Keisidis7-65, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Hasan Ibrahim7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Filippo Moroni3-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Reese Stalder6-75, 5-7 prohradetail zápasu
USA M25 Waco - tvrdý
15.10.19
kvalifik.
vs. Tadeas Paroulek3-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Alexander Richards4-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Andreev6-2, Adrian Andreev - skrečvýhradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Finn Murgett5-7, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Ying Hou6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Joseph Newman-Billington3-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Llewelyn Bevan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewen Lumsden6-3, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
13.08.19
kvalifik.
vs. Digvijaypratap Singh2-6, 6-76 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Illia Stoliar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Chiswick - tvrdý
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewan Moore2-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
North Ireland M25 Dublin - koberec
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 prohradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 výhradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Llewelyn Bevan - poslední zápasy

United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Christian Samuelsson1-6, 1-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda3-6, 4-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Robert Strombachs3-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Henry Patten2-6, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Kyle Stocker7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Adam Jones2-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Valentin De Carvalho4-6, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Bernardo Roque1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ireland M25 Dublin - koberec
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Joe Tyler2-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Joe Tyler2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
kvalifik.
vs. Andrea Picchione1-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-4, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Simon Anthony Ivanov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Sizya Ernest Kivanda7-64, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. George Davies6-1, 7-62 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F45 - tvrdý
16.12.18
2. kolo kval.
vs. Dax Donders4-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Adam Nagoudi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
<