ZÁPAS
16.11.15 | 1. kolo kval. | Adam Hecimovic | Lucas Vuradin | 6-3, 7-5 | Australia F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
16.03.95, 29 Let
16.03.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Adam Hecimovic vs. Lucas Vuradin - Vzájemné zápasy
16.11.15 | 1. kolo kval. | Adam Hecimovic | Lucas Vuradin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Australia F11 | tvrdý |
Adam Hecimovic form & Lucas Vuradin form
Adam Hecimovic - poslední zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Grega Boh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Patrik Obal | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Dan Dumitrascu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Filip Kesina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Matteo Herrmann-Zunic | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Leon Frost | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Mislav Bosnjak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F3 - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F11 - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Dragan Dumevski | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Anze Loviscek | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Marko Sirovica | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Robert Constantinovici | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. William Ma | - | detail zápasu |
Lucas Vuradin - poslední zápasy
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikita Volonski | 6-2, 4-0, Nikita Volonski - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Anthony Susanto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-62, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chayanon Kaewsuto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. James Frawley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Karunuday Singh | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Thomas Bosancic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Hugo Nys | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.01.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 7-67, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 2-6 | detail zápasu |