ZÁPAS
26.05.18 | 1. kolo kval. | Adam Blecha | Dominique Graf | 6-0, 6-3 | Czech Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
30.06.98, 25 Let
30.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.05.99, 24 Let
21.05.99, 24 Let
Adam Blecha vs. Dominique Graf - Vzájemné zápasy
26.05.18 | 1. kolo kval. | Adam Blecha | Dominique Graf | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Adam Blecha form & Dominique Graf form
Adam Blecha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Hulboj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vales | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matus Kido | - | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Azad Rahman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Millen Hurrion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luis Miguel Saraiva | 7-5, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Dominique Graf - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |