ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Shao-Fan Liu | 6-4, 7-63 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Abhinav Sanjeev Shanmugam | Shao-Fan Liu | |
1. podání % | 37/53 (70%) | 72/94 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/37 (92%) | 48/72 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/16 (88%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 38/94 (40%) | 5/53 (9%) |
Vyhrané body celkem | 86/147 (59%) | 61/147 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 10 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
30.01.97, 27 Let
14 349 $
30.01.97, 27 Let
14 349 $
Abhinav Sanjeev Shanmugam vs. Shao-Fan Liu - Vzájemné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Shao-Fan Liu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Abhinav Sanjeev Shanmugam form & Shao-Fan Liu form
Abhinav Sanjeev Shanmugam - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 6-76, 12-14 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-0, 2-0, Ranjeet Virali-Murugesan - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 7-65, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Aryan Shah | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shivank Bhatnagar | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-66, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Pawit Sornlaksup | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gourav Gulia | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Shao-Fan Liu - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-76, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Niklas Guttau | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Da Cheng Yuan | - Shao-Fan Liu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bill Duo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Karunuday Singh | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Abadia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chen Chang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |