Hongkong
18.09.93, 30 Let
13 007 $
18.09.93, 30 Let
13 007 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Skyler Butts vs. Aaron Schmid - Vzájemné zápasy
29.01.19 | kvalifik. | Aaron Schmid | Skyler Butts | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Skyler Butts form & Aaron Schmid form
Skyler Butts - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Luis Patino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Tanner K Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Brian Battistone | 2-6, 7-64, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Joshua Ortlip | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Foote | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Wally Thayne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nick Chappell | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergio Vera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 7-66, 3-4, Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Gianfranco Panta | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 5-7, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Jack Draper | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 7-65, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Aron Pierce | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Aaron Schmid - poslední zápasy
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - skreč | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |