ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Aaron Addison | Dhruv Sunish | 6-3, 7-65 | M15 Jakarta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Aaron Addison | Dhruv Sunish | |
1. podání % | 43/69 (62%) | 37/63 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/43 (74%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/26 (58%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/63 (38%) | 22/69 (32%) |
Vyhrané body celkem | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aaron Addison | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Dhruv Sunish | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aaron Addison | 3-2 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Dhruv Sunish | |
0-0 | ||
Aaron Addison | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Dhruv Sunish | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Aaron Addison | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dhruv Sunish | |
0-0 | ||
Aaron Addison | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
Aaron Addison | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Aaron Addison | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-4 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0 | ||
Aaron Addison | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Dhruv Sunish | |
0-0 | ||
Aaron Addison | 5-5 | |
0-0, 0-30 | ||
5-6 | Dhruv Sunish | |
0-0 | ||
Aaron Addison | 6-6 | |
7-65 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
19.11.99, 24 Let
13 162 $
19.11.99, 24 Let
13 162 $
Aaron Addison vs. Dhruv Sunish - Vzájemné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Aaron Addison | Dhruv Sunish | 6-3, 7-65 | detail zápasu | M15 Jakarta | tvrdý |
Aaron Addison form & Dhruv Sunish form
Aaron Addison - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 6-2, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Timothy Gray | 6-1, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jin | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
23.07.22 2. kolo | vs. Takuto Niki | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Takeru Yuzuki | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
11.06.22 semifinále | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Nishant Dabas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Ken Cavrak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ran Amar | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 1-6, - Aaron Addison - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Florent Bax | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
11.03.22 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.22 2. kolo | vs. Takuto Niki | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Jordan Smith | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Dhruv Sunish - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Carson Gates | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Nathan Chavez | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Christian Lakoseljac | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Paras Dahiya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.21 kvalifik. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 7-64, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Rawi Yosef | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.21 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.21 2. kolo kval. | vs. Adam Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-64, 6-711, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Davud Amirov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Carles Hernandez | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Joshua Luck | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |