Jméno: Vit Kopriva
Země: Česká republika
Datum narození: 15.06.97, 26 Let
ATP žebříček: 116
TOP umístění v žebríčku: 111 (25.09.23, 534 body)
Body: 531
Prémie: 504 327 $
Zápasů celkem: 580
Výhry: 345
Úspěšnost: 59.48 %
Země: Česká republika
Datum narození: 15.06.97, 26 Let
ATP žebříček: 116
TOP umístění v žebríčku: 111 (25.09.23, 534 body)
Body: 531
Prémie: 504 327 $
Zápasů celkem: 580
Výhry: 345
Úspěšnost: 59.48 %
rok | sumář | tvrdý | antuka | tvrdý I. | koberec | tráva | akryl |
2024 | 11/8 | 9/7 | 0/0 | 2/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 35/27 | 1/4 | 34/21 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2022 | 39/29 | 7/5 | 30/19 | 1/4 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
2021 | 36/26 | 1/3 | 32/21 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 24/15 | 0/0 | 17/11 | 7/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 52/30 | 5/3 | 45/22 | 0/3 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 38/29 | 8/5 | 30/23 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 33/28 | 13/9 | 17/16 | 2/2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 55/30 | 17/9 | 34/18 | 0/1 | 4/2 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 22/13 | 12/5 | 8/6 | 0/0 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
CELKEM | 345/235 | 73/50 | 247/157 | 15/18 | 9/8 | 1/2 | 0/0 |
úsp. % | 59.48 % | 59.35 % | 61.14 % | 45.45 % | 52.94 % | 33.33 % | 0 % |
Vit Kopriva / program
nenalezen žádný zápas |
Vit Kopriva form / povrch: antuka
Vit Kopriva / povrch: antuka
23.10.23 | 1. kolo | Lukas Neumayer | Vit Kopriva | 6-0, 7-64 | detail zápasu | Curitiba Challenger | antuka | |
20.10.23 | semifinále | Andrea Pellegrino | Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Santa Fe | antuka | |
19.10.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
18.10.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
17.10.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |||
11.10.23 | 2. kolo | Luciano Darderi | Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka | |
09.10.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |||
25.09.23 | semifinále | Dennis Novak | Vit Kopriva | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | Bad Waltersdorf | antuka | |
22.09.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
21.09.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |||
19.09.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |||
17.09.23 | finále | Federico Coria | Vit Kopriva | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka | |
16.09.23 | semifinále | Vit Kopriva | Alexander Shevchenko | 6-0, 1-0, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu | |||
15.09.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Flavio Cobolli | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |||
14.09.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Oriol Roca Batalla | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |||
12.09.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jan Choinski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
10.09.23 | finále | Vit Kopriva | Sumit Nagal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Tulln Challenger | antuka | |
09.09.23 | semifinále | Vit Kopriva | Maximilian Marterer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
08.09.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
06.09.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jurij Rodionov | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |||
04.09.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Zdenek Kolar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |||
03.08.23 | 2. kolo | Ugo Blanchet | Vit Kopriva | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka | |
02.08.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jakub Mensik | 6-3, 1-0, Jakub Mensik - skreč | detail zápasu | |||
30.07.23 | finále | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | Verona Challenger | antuka | |
29.07.23 | semifinále | Vit Kopriva | Mathias Bourgue | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
28.07.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Luciano Darderi | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
27.07.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Marco Trungelliti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
26.07.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Valentin Royer | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |||
19.07.23 | 2. kolo | Lukas Klein | Vit Kopriva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Tampere Challenger | antuka | |
17.07.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Giovanni Fonio | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |||
13.07.23 | 2. kolo | Blaz Rola | Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Salzburg Challenger | antuka | |
11.07.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Neil Oberleitner | 6-76, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
03.07.23 | 1. kolo | Leandro Riedi | Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Karlsruhe Challenger | antuka | |
06.06.23 | 1. kolo | Mate Valkusz | Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
30.05.23 | 1. kolo | Andrea Collarini | Vit Kopriva | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Vicenza Challenger | antuka | |
22.05.23 | 1. kolo kval. | Radu Albot | Vit Kopriva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Paris | antuka | |
09.05.23 | kvalifik. | Roman Safiullin | Vit Kopriva | 6-2, 7-63 | detail zápasu | Rome | antuka | |
08.05.23 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Daniel Elahi Galan | 7-62, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |||
03.05.23 | 2. kolo | Tomas Barrios Vera | Vit Kopriva | 6-2, 5-7, 7-67 | detail zápasu | Prague 1 | antuka | |
02.05.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
26.04.23 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Vit Kopriva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka | |
25.04.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Dan Added | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |||
16.04.23 | kvalifik. | Marko Topo | Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Munich | antuka | |
15.04.23 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Alvaro Lopez San Martin | 6-73, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |||
08.04.23 | 1. kolo kval. | Alexei Popyrin | Vit Kopriva | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Monte-Carlo | antuka | |
02.04.23 | 1. kolo kval. | Reda Bennani | Vit Kopriva | 7-64, 7-5 | detail zápasu | Marrakech | antuka | |
01.04.23 | semifinále | Luca Van Assche | Vit Kopriva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Sanremo Challenger | antuka | |
31.03.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Gianluca Mager | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
29.03.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
27.03.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Marco Cecchinato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
21.03.23 | 1. kolo | Hamad Medjedovic | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Zadar Challenger | antuka | |
11.03.23 | semifinále | Fabian Marozsan | Vit Kopriva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya Challenger | antuka | |
10.03.23 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Michael Geerts | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |||
09.03.23 | 2. kolo | Vit Kopriva | Steven Diez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
07.03.23 | 1. kolo | Vit Kopriva | Stefano Travaglia | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
02.12.22 | čtvrtfinále | Oriol Roca Batalla | Vit Kopriva | Vit Kopriva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Maspalomas Challenger | antuka | |
01.12.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |||
29.11.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Javier Barranco Cosano | 6-2, 1-1, Javier Barranco Cosano - skreč | detail zápasu | |||
08.10.22 | semifinále | Jozef Kovalik | Vit Kopriva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Parma Challenger | antuka | |
07.10.22 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Roberto Carballes Baena | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |||
06.10.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Zdenek Kolar | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |||
04.10.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Oriol Roca Batalla | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |||
29.09.22 | 2. kolo | Filip Misolic | Vit Kopriva | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka | |
27.09.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Pedro Sousa | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
19.09.22 | 1. kolo | Joao Domingues | Vit Kopriva | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka | |
09.08.22 | 1. kolo | Dennis Novak | Vit Kopriva | 6-74, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka | |
05.08.22 | čtvrtfinále | Jiri Lehecka | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka | |
04.08.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Andrew Paulson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |||
02.08.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Duje Ajdukovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
25.07.22 | 1. kolo | Joao Sousa | Vit Kopriva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Kitzbuhel | antuka | |
24.07.22 | kvalifik. | Vit Kopriva | Alexander Shevchenko | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
23.07.22 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Lukas Neumayer | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
18.07.22 | kvalifik. | Nicolas Jarry | Vit Kopriva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Gstaad | antuka | |
17.07.22 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
05.07.22 | 1. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Vit Kopriva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka | |
18.06.22 | semifinále | Nikola Milojevic | Vit Kopriva | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Blois Challenger | antuka | |
17.06.22 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Maximilian Marterer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
15.06.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Emilio Nava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
13.06.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Lorenzo Giustino | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |||
10.06.22 | čtvrtfinále | Chun Hsin Tseng | Vit Kopriva | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Bratislava Challenger | antuka | |
09.06.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Johan Nikles | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
07.06.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Daniel Dutra Da Silva | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |||
04.06.22 | finále | Vit Kopriva | Dalibor Svrcina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
03.06.22 | semifinále | Vit Kopriva | Filip Horansky | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
02.06.22 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
01.06.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Pablo Andujar | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |||
31.05.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Francisco Comesana | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |||
17.05.22 | 1. kolo kval. | Jesper De Jong | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Paris | antuka | |
11.05.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Zagreb Challenger | antuka | |
11.05.22 | 2. kolo | Nino Serdarusic | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
05.05.22 | 2. kolo | Clement Tabur | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Prague 2 | antuka | |
02.05.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Mirza Basic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
07.04.22 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Marrakech | antuka | |
06.04.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
05.04.22 | kvalifik. | Vit Kopriva | Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |||
03.04.22 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Matteo Viola | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
01.04.22 | čtvrtfinále | Gastao Elias | Vit Kopriva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Oeiras 1 | antuka | |
31.03.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Luciano Darderi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
28.03.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Lukas Rosol | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |||
15.03.22 | 1. kolo | Evan Furness | Vit Kopriva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Concepcion 2 | antuka | |
11.03.22 | čtvrtfinále | Alejandro Tabilo | Vit Kopriva | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka | |
10.03.22 | 2. kolo | Vit Kopriva | Nicolas Kicker | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |||
08.03.22 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nicolas Jarry | 1-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |||
05.03.22 | Federico Coria | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Davis Cup | antuka | ||
02.11.21 | 1. kolo | Francisco Cerundolo | Vit Kopriva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Guayaquil Challenger | antuka | |
30.10.21 | semifinále | Nicolas Jarry | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Lima 2 | antuka | |
29.10.21 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |||
27.10.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
25.10.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Renzo Olivo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |||
18.10.21 | 1. kolo | Alejandro Gonzalez | Vit Kopriva | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Bogota Challenger | antuka | |
30.09.21 | 2. kolo | Alex Molcan | Vit Kopriva | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka | |
27.09.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Danilo Petrovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |||
23.09.21 | 2. kolo | Filip Horansky | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bucharest Challenger | antuka | |
21.09.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Marius Copil | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
13.09.21 | 1. kolo | Pawel Juszczak | Vit Kopriva | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka | |
07.09.21 | 1. kolo | Mirza Basic | Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | Banja Luka | antuka | |
12.08.21 | 2. kolo | Daniel Altmaier | Vit Kopriva | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka | |
10.08.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nerman Fatic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
27.07.21 | 1. kolo | Dmitry Popko | Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka | |
24.07.21 | semifinále | Casper Ruud | Vit Kopriva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Gstaad | antuka | |
23.07.21 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Mikael Ymer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
22.07.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Denis Shapovalov | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
19.07.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Johan Nikles | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
18.07.21 | kvalifik. | Vit Kopriva | Enzo Couacaud | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |||
17.07.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Maximilian Marterer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
13.07.21 | 1. kolo | Lukas Rosol | Vit Kopriva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Amersfoort Challenger | antuka | |
10.07.21 | semifinále | Henri Laaksonen | Vit Kopriva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka | |
08.07.21 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Zizou Bergs | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |||
07.07.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Benoit Paire | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |||
06.07.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Daniel Michalski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
22.06.21 | 1. kolo | Mirza Basic | Vit Kopriva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Milan Challenger | antuka | |
16.06.21 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Vit Kopriva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
14.06.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jozef Kovalik | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |||
08.06.21 | 1. kolo | Jozef Kovalik | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | antuka | |
07.06.21 | kvalifik. | Vit Kopriva | Orlando Luz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
06.06.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Lukas Palovic | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
23.05.21 | kvalifik. | Roberto Carballes Baena | Vit Kopriva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Belgrade | antuka | |
22.05.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |||
11.05.21 | 1. kolo | Viktor Galovic | Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M25 Prague | antuka | |
07.05.21 | čtvrtfinále | Michael Vrbensky | Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka | |
05.05.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Yannick Maden | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
04.05.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Illya Marchenko | 6-2, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |||
03.05.21 | kvalifik. | Vit Kopriva | Jurij Rodionov | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |||
02.05.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Sebastian Baez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |||
24.04.21 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Lorenzo Giustino | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Rome 1 | antuka | |
24.04.21 | semifinále | Andrea Pellegrino | Vit Kopriva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
22.04.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Bernard Tomic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
21.04.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Hugo Dellien | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |||
20.04.21 | kvalifik. | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |||
18.04.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Tung-Lin Wu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
01.04.21 | 2. kolo | Jaume Antoni Munar Clar | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Marbella Challenger | antuka | |
30.03.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |||
29.03.21 | kvalifik. | Vit Kopriva | Eduard Esteve Lobato | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |||
28.03.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Alex Marti Pujolras | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |||
26.03.21 | čtvrtfinále | Nikola Milojevic | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Zadar Challenger | antuka | |
25.03.21 | 2. kolo | Vit Kopriva | Uladzimir Ignatik | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
23.03.21 | 1. kolo | Vit Kopriva | Marco Bortolotti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
02.12.20 | 2. kolo | Roberto Carballes Baena | Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka | |
30.11.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Teimuraz Gabashvili | 7-5, 5-3, Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |||
27.11.20 | čtvrtfinále | Tomas Barrios Vera | Vit Kopriva | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka | |
26.11.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jesper De Jong | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |||
23.11.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Bastian Malla | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
19.11.20 | 2. kolo | Pedro Sousa | Vit Kopriva | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Guayaquil Challenger | antuka | |
16.11.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Pedja Krstin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
30.10.20 | čtvrtfinále | Jaume Antoni Munar Clar | Vit Kopriva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Marbella Challenger | antuka | |
29.10.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Federico Gaio | 3-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |||
27.10.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Roberto Carballes Baena | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |||
25.10.20 | kvalifik. | Vit Kopriva | Javier Barranco Cosano | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |||
24.10.20 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
10.10.20 | 1. kolo kval. | Arthur De Greef | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Alicante Challenger | antuka | |
02.10.20 | čtvrtfinále | Sebastian Baez | Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Pardubice | antuka | |
01.10.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
01.10.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | David Poljak | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |||
21.09.20 | 1. kolo | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka | |
17.09.20 | 2. kolo | Pedro Cachin | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Prague | antuka | |
16.09.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
05.09.20 | 1. kolo kval. | Roman Safiullin | Vit Kopriva | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
02.09.20 | 1. kolo | Ilya Ivashka | Vit Kopriva | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka | |
30.08.20 | kvalifik. | Vit Kopriva | Matthias Bachinger | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |||
29.08.20 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Sebastian Ofner | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |||
28.08.20 | čtvrtfinále | Kacper Zuk | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Poznan | antuka | |
27.08.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
26.08.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jan Zielinski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
12.03.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Pawel Juszczak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Porec | antuka | |
11.03.20 | 1. kolo | Vit Kopriva | Fabian Marozsan | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
21.11.19 | 3. kolo | Andrej Martin | Vit Kopriva | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | Maia Challenger | antuka | |
20.11.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Mohamed Safwat | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
18.11.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Luis Faria | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
29.09.19 | finále | Michael Vrbensky | Vit Kopriva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | M25+H Ricany | antuka | |
28.09.19 | semifinále | Vit Kopriva | Niels Lootsma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
27.09.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Peter Nagy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |||
26.09.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Robin Stanek | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |||
25.09.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jan Pleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
20.09.19 | čtvrtfinále | Christopher O'Connell | Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka | |
19.09.19 | 3. kolo | Vit Kopriva | Federico Coria | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
17.09.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Facundo Arguello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |||
16.09.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Peter Torebko | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |||
10.09.19 | 1. kolo | Jeremy Jahn | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka | |
01.09.19 | finále | Roberto Cid Subervi | Vit Kopriva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Gyor | antuka | |
31.08.19 | semifinále | Vit Kopriva | Lenny Hampel | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |||
30.08.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Duje Ajdukovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |||
29.08.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Gergely Madarasz | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |||
28.08.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Goran Radanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
22.08.19 | 2. kolo | Nicolas Alvarez | Vit Kopriva | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Poznan | antuka | |
21.08.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |||
10.08.19 | semifinále | Jonas Forejtek | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Vogau | antuka | |
09.08.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Laurent Lokoli | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
08.08.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Deni Zmak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
07.08.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Luka Mrsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
29.07.19 | 1. kolo | Vaclav Safranek | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka | |
23.07.19 | 1. kolo | Peter Heller | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka | |
22.07.19 | kvalifik. | Vit Kopriva | Tomas Machac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
19.07.19 | čtvrtfinále | Marko Miladinovic | Vit Kopriva | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Piestany | antuka | |
18.07.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |||
16.07.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Ondrej Krstev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
13.07.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | David Pichler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Telfs | antuka | |
13.07.19 | semifinále | Alexander Erler | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
11.07.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
09.07.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Sebastian Prechtel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
28.06.19 | čtvrtfinále | Manuel Guinard | Vit Kopriva | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | M25 Pardubice | antuka | |
27.06.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | Jaroslav Pospisil - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |||
25.06.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Christopher O'Connell | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
17.06.19 | 1. kolo | Lukas Klein | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Bratislava Challenger | antuka | |
05.06.19 | 3. kolo | Peter Torebko | Vit Kopriva | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
03.06.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Steve Darcis | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
02.06.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
31.05.19 | čtvrtfinále | Evgenii Tiurnev | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Gyula | antuka | |
30.05.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Pavel Nejedly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
29.05.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | David Szintai | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |||
23.05.19 | 1. kolo | Peter Torebko | Vit Kopriva | 7-65, 6-1 | detail zápasu | M25+H Jablonec | antuka | |
19.05.19 | finále | Vit Kopriva | Patrik Rikl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Prague | antuka | |
18.05.19 | semifinále | Vit Kopriva | Pavel Nejedly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
17.05.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
16.05.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Tomas Machac | Tomas Machac - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |||
14.05.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Ondrej Styler | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
07.05.19 | 2. kolo | Dominik Koepfer | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka | |
06.05.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Jelle Sels | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
29.04.19 | 1. kolo | Jan Satral | Vit Kopriva | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka | |
24.04.19 | 1. kolo | Gauthier Onclin | Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
20.04.19 | semifinále | Karim-Mohamed Maamoun | Vit Kopriva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
19.04.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
18.04.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Dennis Uspensky | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
17.04.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Sebastian Brzezinski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
25.03.19 | finále | Vit Kopriva | Pol Toledo Bague | 5-7, 6-1, 1-0, Pol Toledo Bague - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
24.03.19 | semifinále | Vit Kopriva | Alexander Zhurbin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
23.03.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |||
23.03.19 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Louis Tessa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |||
22.03.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Tomas Liska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
15.03.19 | čtvrtfinále | Arthur Rinderknech | Vit Kopriva | 7-66, 6-4 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
14.03.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Christoph Negritu | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
13.03.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |||
06.03.19 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
09.12.18 | finále | Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Egypt F30 | antuka | |
08.12.18 | semifinále | Vit Kopriva | Fabrizio Ornago | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
07.12.18 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Youssef Hossam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
06.12.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Damien Wenger | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |||
05.12.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Ivan Krivic | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |||
29.11.18 | 2. kolo | Facundo Juarez | Vit Kopriva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Egypt F29 | antuka | |
28.11.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Bernardo Saraiva | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
19.10.18 | čtvrtfinále | Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F32 | antuka | |
18.10.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Hady Habib | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |||
17.10.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Lucas Hellfritsch | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
14.10.18 | finále | Vit Kopriva | Dragos Nicolae Madaras | 7-65, 3-1, Dragos Nicolae Madaras - skreč | detail zápasu | Turkey F31 | antuka | |
13.10.18 | semifinále | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | Jaroslav Pospisil - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |||
12.10.18 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
11.10.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Vladislav Melnic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
10.10.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Filippo Speziali | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
02.10.18 | 1. kolo | Alexandre Muller | Vit Kopriva | 3-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | Lebanon F2 | antuka | |
27.09.18 | 2. kolo | Jordi Samper-Montana | Vit Kopriva | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Lebanon F1 | antuka | |
26.09.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Roey Tabet | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
15.09.18 | 1. kolo kval. | Johannes Haerteis | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka | |
28.08.18 | 1. kolo | Boris Butulija | Vit Kopriva | 6-4, 7-61 | detail zápasu | Serbia F4 | antuka | |
24.08.18 | čtvrtfinále | Pavel Nejedly | Vit Kopriva | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hungary F6 | antuka | |
24.08.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Fabian Marozsan | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
22.08.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
11.08.18 | 1. kolo kval. | Alen Avidzba | Vit Kopriva | 7-60, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka | |
04.08.18 | 1. kolo kval. | Juan Pablo Paz | Vit Kopriva | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Pullach Challenger | antuka | |
28.07.18 | 1. kolo kval. | Corentin Denolly | Vit Kopriva | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka | |
22.07.18 | 2. kolo kval. | Filip Horansky | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka | |
21.07.18 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Ljubomir Celebic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
10.07.18 | 1. kolo | Alexander Vasilenko | Vit Kopriva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
07.07.18 | finále | David Poljak | Vit Kopriva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
06.07.18 | semifinále | Vit Kopriva | Patrik Rikl | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |||
05.07.18 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Tomas Machac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
04.07.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Michal Franek | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
03.07.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Matvey Khomentovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
27.06.18 | 2. kolo | Lukas Rosol | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
25.06.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Dominik Kellovsky | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
16.06.18 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Karl Friberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Poprad Tatry | antuka | |
16.06.18 | 2. kolo kval. | Frank Dancevic | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
15.06.18 | čtvrtfinále | Mate Valkusz | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Hungary F4 | antuka | |
13.06.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Sekou Bangoura | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
11.06.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Gabor Borsos | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |||
03.06.18 | 1. kolo kval. | Martin Cuevas | Vit Kopriva | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
27.05.18 | finále | Vit Kopriva | Dante Gennaro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Poland F4 | antuka | |
26.05.18 | semifinále | Vit Kopriva | Maciej Rajski | 6-1, 2-0, Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |||
25.05.18 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | David Pichler | 1-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |||
24.05.18 | 2. kolo | Vit Kopriva | Dominik Sproch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
22.05.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
18.05.18 | 2. kolo | Sekou Bangoura | Vit Kopriva | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Poland F3 | antuka | |
14.05.18 | 1. kolo | Vit Kopriva | Vasile Antonescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
28.04.18 | 1. kolo kval. | Robin Stanek | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka | |
10.04.18 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Vit Kopriva | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Turkey F14 | antuka | |
03.04.18 | 1. kolo | Olexiy Kolisnyk | Vit Kopriva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F13 | antuka | |
27.03.18 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F12 | antuka | |
03.10.17 | 1. kolo | Davide Galoppini | Vit Kopriva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Turkey F37 | antuka | |
29.09.17 | čtvrtfinále | Jeroen Vanneste | Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F36 | antuka | |
28.09.17 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jannis Kahlke | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |||
26.09.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Philipp Schroll | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
20.09.17 | 1. kolo | Ken Onishi | Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Turkey F35 | antuka | |
02.09.17 | semifinále | Manuel Pena Lopez | Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Serbia F4 | antuka | |
01.09.17 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Domagoj Biljesko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
31.08.17 | 2. kolo | Vit Kopriva | Darko Bojanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
30.08.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Christian Hirschmueller | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |||
23.08.17 | 1. kolo | Simone Roncalli | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka | |
10.08.17 | 2. kolo | David Poljak | Vit Kopriva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka | |
08.08.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | David Juras | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
29.07.17 | 2. kolo kval. | Lubomir Majsajdr | Vit Kopriva | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka | |
25.07.17 | 1. kolo | Joao Domingues | Vit Kopriva | 6-3, 7-614 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka | |
20.07.17 | čtvrtfinále | Juan Pablo Ficovich | Vit Kopriva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
19.07.17 | 2. kolo | Vit Kopriva | David Poljak | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |||
17.07.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Tomas Krcma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
14.07.17 | semifinále | Alex Molcan | Vit Kopriva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
13.07.17 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Petr Nouza | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |||
12.07.17 | 2. kolo | Vit Kopriva | Matej Vocel | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
11.07.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Danylo Kalenichenko | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
07.07.17 | semifinále | Jonathan Mridha | Vit Kopriva | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
06.07.17 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Jan Mertl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
05.07.17 | 2. kolo | Vit Kopriva | Martin Blasko | 6-1, Martin Blasko - skreč | detail zápasu | |||
04.07.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Dominik Langmajer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
25.06.17 | 2. kolo kval. | Pedro Cachin | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Milan Challenger | antuka | |
24.06.17 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Andrey Golubev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
21.06.17 | 2. kolo | Jordi Samper-Montana | Vit Kopriva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka | |
20.06.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Gabor Borsos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
15.06.17 | 2. kolo | Samuel Bensoussan | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Romania F3 | antuka | |
13.06.17 | 1. kolo | Vit Kopriva | Calin Manda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
04.06.17 | 1. kolo kval. | David Poljak | Vit Kopriva | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
09.05.17 | 1. kolo | Artem Dubrivnyy | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hungary F1 | antuka | |
20.10.16 | 2. kolo | Ivan Bjelica | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Croatia F11 | antuka | |
18.10.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Andre Biro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
13.10.16 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Croatia F10 | antuka | |
12.10.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Tomislav Ternar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
01.10.16 | semifinále | Jaroslav Pospisil | Vit Kopriva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F26 | antuka | |
30.09.16 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
29.09.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |||
28.09.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nicholas Alexander Reyes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
25.09.16 | finále | Vit Kopriva | Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Egypt F25 | antuka | |
24.09.16 | semifinále | Vit Kopriva | Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |||
23.09.16 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
22.09.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Matteo Tinelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
21.09.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Akram El Sallaly | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
18.09.16 | finále | Jaroslav Pospisil | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Egypt F24 | antuka | |
17.09.16 | semifinále | Vit Kopriva | Benjamin Lock | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |||
16.09.16 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Christoph Negritu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |||
15.09.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jay Clarke | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |||
14.09.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Fermin Tenti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
01.09.16 | čtvrtfinále | Lenny Hampel | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Austria F8 | antuka | |
31.08.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | Jaroslav Pospisil - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |||
30.08.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Filip Brtnicky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
21.08.16 | finále | Vaclav Safranek | Vit Kopriva | 7-66, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F4 | antuka | |
20.08.16 | semifinále | Vit Kopriva | David Pichler | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
19.08.16 | čtvrtfinále | Vit Kopriva | Peter Vajda | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
18.08.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Tommaso Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
17.08.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Gregoire Jacq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
11.08.16 | 2. kolo | Ivan Kosec | Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka | |
09.08.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Michal Marko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |||
04.08.16 | 2. kolo | Patrik Nema | Vit Kopriva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Slovakia F2 | antuka | |
02.08.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Gregoire Jacq | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
26.07.16 | 1. kolo | Corentin Denolly | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Slovakia F1 | antuka | |
13.07.16 | 2. kolo | Laslo Urrutia Fuentes | Vit Kopriva | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
12.07.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Lukas Klein | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
07.07.16 | čtvrtfinále | Pawel Juszczak | Vit Kopriva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
06.07.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Samuel Hodor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
05.07.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Yvo Panak | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |||
27.06.16 | 1. kolo | Marcelo Zormann | Vit Kopriva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
27.06.16 | 2. kolo kval. | Vit Kopriva | Matias Howells | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
27.06.16 | kvalifik. | Vit Kopriva | Nikolaj Katic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
29.05.16 | 1. kolo kval. | Marton Fucsovics | Vit Kopriva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka | |
26.05.16 | 2. kolo | Michal Konecny | Vit Kopriva | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
24.05.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Peter Vajda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |||
20.05.16 | čtvrtfinále | Clement Geens | Vit Kopriva | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
19.05.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Jan Hernych | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
17.05.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Ondrej Krstev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |||
13.05.16 | čtvrtfinále | Clement Geens | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
12.05.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Szymon Walkow | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
10.05.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Pavel Nejedly | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
05.05.16 | čtvrtfinále | Germain Gigounon | Vit Kopriva | 7-67, 6-1 | detail zápasu | Hungary F3 | antuka | |
04.05.16 | 2. kolo | Vit Kopriva | Milan Drinic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
03.05.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Hugo Dellien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
25.04.16 | 2. kolo kval. | David Szintai | Vit Kopriva | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Hungary F2 | antuka | |
31.08.15 | 2. kolo kval. | Ivan Kosec | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Austria F10 | antuka | |
31.08.15 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Nazar Khrustalev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
24.08.15 | 1. kolo kval. | Filipp Kekercheni | Vit Kopriva | 7-5, Vit Kopriva - skreč | detail zápasu | Serbia F10 | antuka | |
06.07.15 | 1. kolo | Marek Rehacek | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
06.07.15 | 2. kolo kval. | Vit Kopriva | Patrik Obal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
06.07.15 | kvalifik. | Vit Kopriva | Milan Habrman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
06.07.15 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Adam Majchrowicz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |||
29.06.15 | 2. kolo kval. | Vit Kopriva | Phillip Gresk | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
29.06.15 | kvalifik. | Vit Kopriva | Dominik Recek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
29.06.15 | 1. kolo | Pawel Zawisza | Vit Kopriva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
22.06.15 | kvalifik. | Tomas Kaluzik | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka | |
22.06.15 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Kamil Gajewski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
22.06.15 | 2. kolo kval. | Vit Kopriva | Andrew Ruppli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
31.05.15 | 1. kolo kval. | David Poljak | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |