Matic Spec - výsledky / program / statistiky

Matic Spec - výsledky / program / statistiky

Matic Spec
Jméno: Matic Spec
Země: Slovinsko
Datum narození: 26.02.95, 25 Let
ATP žebříček: 888
TOP umístění v žebríčku: 888 (05.08.19, 14 body)
Body: 14
Prémie: 13 168 $
Zápasů celkem: 177
Výhry: 112
Úspěšnost: 63.28 %
roksumářtvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
202024/1216/78/50/00/00/00/0
201918/137/511/70/10/00/00/0
201839/1739/170/00/00/00/00/0
20175/44/31/10/00/00/00/0
20167/84/73/10/00/00/00/0
201513/50/013/50/00/00/00/0
20146/51/15/40/00/00/00/0
20120/10/00/10/00/00/00/0
úsp. %63.28 %63.96 %63.08 %0 %0 %0 %0 %
INFO: výhry / prohry (klikněte na vybraný rok, resp. povrch pro zobrazení zápasů)

Matic Spec / program

nenalezen žádný zápas

Matic Spec / výsledky

30.09.202. kolo kval.Artem DubrivnyyMatic Spec6-4, 3-6, 10-6 prohradetail zápasuCzech Republic M25 Pardubice antuka
27.09.201. kolo kval.Matic SpecDaniel Siniakov1-6, 6-2, 13-11 výhradetail zápasu
23.09.201. koloLukas KleinMatic Spec6-0, 6-4 prohradetail zápasuCzech Republic M25 Jablonec antuka
22.09.20kvalifik.Matic SpecDaniel Paty7-67, 7-62 výhradetail zápasu
21.09.201. kolo kval.Matic SpecRobin Stanek0-2, Robin Stanek - skrečvýhradetail zápasu
21.09.202. kolo kval.Matic SpecNikolas Lahky6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.09.202. kolo kval.Robin StanekMatic Spec6-0, 6-4 prohradetail zápasuCzech Republic M25 Prague antuka
13.09.201. kolo kval.Matic SpecTimur Kiuamov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.08.20kvalifik.Lenny HampelMatic Spec6-3, 6-1 prohradetail zápasuAustria M15 Anif antuka
23.08.201. kolo kval.Matic SpecMarco De Rossi7-62, 6-0 výhradetail zápasu
23.08.202. kolo kval.Matic SpecDavide Galoppini6-3, 6-4 výhradetail zápasu
17.08.201. kolo kval.Matic SpecNoah Thurner6-3, 6-4 výhradetail zápasuAustria M25 Vogau antuka
17.08.202. kolo kval.Igor SijslingMatic Spec6-4, 6-4 prohradetail zápasu
11.03.201. koloAdam El MihdawyMatic Spec7-5, 4-6, 6-3 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
22.02.20semifináleGabriel PetitMatic Spec6-2, 4-6, 7-5 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
22.02.20čtvrtfináleMatic SpecGilbert Klier Junior7-62, 6-1 výhradetail zápasu
20.02.202. koloMatic SpecAlejo Lorenzo Lingua Lavallen6-3, 6-4 výhradetail zápasu
19.02.20kvalifik.Matic SpecJody Maginley6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.02.201. koloMatic SpecStefan Leustian7-5, 7-5 výhradetail zápasu
18.02.202. kolo kval.Matic SpecDenis Constantin Spiridon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.02.201. koloMaximiliano EstevezMatic Spec6-4, 7-63 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
12.02.20kvalifik.Matic SpecGeorge Goldhoff6-2, 6-1 výhradetail zápasu
11.02.202. kolo kval.Matic SpecAlexander Klintcharov6-4, 7-64 výhradetail zápasu
10.02.201. kolo kval.Matic SpecErick Sanchez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
07.02.202. koloGerardo Lopez VillasenorMatic Spec6-3, 1-6, 6-4 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
05.02.201. koloMatic SpecAjeet Rai6-2, 7-67 výhradetail zápasu
04.02.20kvalifik.Matic SpecJordan Hasson7-5, 6-1 výhradetail zápasu
04.02.202. kolo kval.Matic SpecFernando Yamacita6-4, 7-62 výhradetail zápasu
03.02.201. kolo kval.Matic SpecToby D. Boyer6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.01.201. koloMaximiliano EstevezMatic Spec6-4, 6-2 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
28.01.202. kolo kval.Matic SpecOsgar O'Hoisin6-4, 6-75, 10-4 výhradetail zápasu
28.01.20kvalifik.Matic SpecMatthew Mendez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.01.201. kolo kval.Matic SpecMichel-Alexandre Fortin6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.01.20kvalifik.Riley SmithMatic Spec6-4, 6-3 prohradetail zápasuUSA M25 Rancho tvrdý
14.01.201. kolo kval.Matic SpecWilson Leite6-4, 7-62 výhradetail zápasu
07.01.201. kolo kval.Dostanbek TashbulatovMatic Spec6-0, 6-4 prohradetail zápasuUSA M25 Los tvrdý
04.12.191. koloDavid FoxMatic Spec7-5, 3-6, 7-5 prohradetail zápasuUSA M15 Tallahassee tvrdý I.
04.07.192. koloBogdan Ionut ApostolMatic Spec6-4, 6-1 prohradetail zápasuSerbia M15 Belgrade antuka
03.07.191. koloMatic SpecMarkos Kalovelonis6-4, 7-5 výhradetail zápasu
08.05.191. koloCamilo Ugo CarabelliMatic Spec6-4, 6-2 prohradetail zápasuUSA M25 Pensacola antuka
07.05.19kvalifik.Matic SpecLuca Keist7-5, 7-5 výhradetail zápasu
06.05.191. kolo kval.Matic SpecAlexander Bernard6-1, 6-1 výhradetail zápasu
30.04.19kvalifik.Dragos Constantin IgnatMatic Spec6-4, 5-7, 10-7 prohradetail zápasuUSA M25 Vero antuka
29.04.191. kolo kval.Matic SpecKahaka'ioikamalie Companion6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.04.19čtvrtfináleMateus Alves (2001)Matic Spec6-4, 6-3 prohradetail zápasuUSA M15 Orange antuka
18.04.192. koloMatic SpecLiam Draxl6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.04.191. koloMatic SpecJunior A. Ore6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.04.19kvalifik.Junior A. OreMatic Spec6-0, 3-6, 12-10 prohradetail zápasuUSA M15 Sunrise antuka
08.04.191. kolo kval.Matic SpecVictor Nunez4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
29.03.19čtvrtfináleJuan Pablo VarillasMatic Spec6-4, 6-3 prohradetail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý
<