Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / statistiky

Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / statistiky

Jakub Paul
Jméno: Jakub Paul
Země: Švajčiarsko
Datum narození: 22.03.99, 21 Let
Yannik Steinegger
Jméno: Yannik Steinegger
Země: Švajčiarsko
Datum narození: 11.09.00, 19 Let
roksumářtvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
20202/31/10/01/20/00/00/0
20199/20/00/08/11/10/00/0
úsp. %68.75 %50 %0 %75 %50 %0 %0 %
INFO: výhry / prohry (klikněte na vybraný rok, resp. povrch pro zobrazení zápasů)

Jakub Paul/Yannik Steinegger / program

nenalezen žádný zápas

Jakub Paul/Yannik Steinegger / výsledky

10.03.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerCarlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 výhradetail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý
04.03.201. koloFrancisco Cabral/Luis FariaJakub Paul/Yannik Steinegger6-0, 6-3 prohradetail zápasuPortugal M15 Faro tvrdý
19.02.201. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger6-2, 6-3 prohradetail zápasuGermany M15 Oberhaching tvrdý I.
12.02.20čtvrtfináleLucas Poullain/Clement TaburJakub Paul/Yannik Steinegger6-71, 6-2, 10-6 prohradetail zápasuFrance M15 Grenoble tvrdý I.
11.02.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerSimon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
11.11.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerSebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasuFrance M15 Villers tvrdý I.
11.11.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerQuentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
11.11.19čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerAdan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerLuca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.191. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger7-5, 6-2 prohradetail zápasuEstonia M15 Parnu tvrdý I.
07.10.19čtvrtfináleDaniel Altmaier/Jan ChoinskiJakub Paul/Yannik Steinegger2-6, 7-5, 10-7 prohradetail zápasuGermany M15 Bad koberec
07.10.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerAmadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 výhradetail zápasu
04.03.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerMateusz Kowalczyk/Piotr Matuszewski6-4, 6-1 výhradetail zápasuNorway M15 Oslo tvrdý I.
04.03.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerJakob Groener/Lukas Hellum Lilleengen6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerLinus Frost/Patrick Mayer (GER) Linus Frost/Patrick Mayer (GER) - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
04.03.19čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerHerman Hoeyeraal/Leyton Rivera6-3, 6-1 výhradetail zápasu
<