Jméno: Fermin Tenti
Země: Argentina
Datum narození: 14.06.97, 26 Let
ATP žebříček: 893
TOP umístění v žebríčku: 561 (10.02.20, 44 body)
Body: 19
Prémie: 69 157 $
Zápasů celkem: 452
Výhry: 234
Úspěšnost: 51.77 %
Země: Argentina
Datum narození: 14.06.97, 26 Let
ATP žebříček: 893
TOP umístění v žebríčku: 561 (10.02.20, 44 body)
Body: 19
Prémie: 69 157 $
Zápasů celkem: 452
Výhry: 234
Úspěšnost: 51.77 %
rok | sumář | tvrdý | antuka | tvrdý I. | koberec | tráva | akryl |
2024 | 9/7 | 0/0 | 9/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 26/30 | 0/1 | 26/29 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 30/29 | 1/3 | 29/26 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 24/33 | 0/0 | 24/33 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 5/15 | 5/8 | 0/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 38/27 | 0/0 | 38/27 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 46/31 | 7/8 | 39/23 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 36/27 | 8/7 | 28/20 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 20/19 | 5/5 | 15/14 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
CELKEM | 234/218 | 26/32 | 208/186 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
úsp. % | 51.77 % | 44.83 % | 52.79 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Fermin Tenti / program
nenalezen žádný zápas |
Fermin Tenti form / povrch: antuka
Fermin Tenti / povrch: antuka
27.03.24 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | M15 Bragado | antuka | |
22.03.24 | 2. kolo | Juan Manuel La Serna | Fermin Tenti | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | M15 Punta | antuka | |
19.03.24 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
16.03.24 | čtvrtfinále | Nikos Lehmann | Fermin Tenti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Punta | antuka | |
15.03.24 | 2. kolo | Fermin Tenti | Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |||
13.03.24 | 1. kolo | Fermin Tenti | Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |||
26.02.24 | 2. kolo kval. | Lucio Ratti | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | M25 Tucuman | antuka | |
25.02.24 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
21.02.24 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Villa | antuka | |
20.02.24 | kvalifik. | Fermin Tenti | Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |||
19.02.24 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
18.02.24 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |||
14.02.24 | 1. kolo | Alex Barrena | Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Punta | antuka | |
13.02.24 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
13.02.24 | kvalifik. | Fermin Tenti | Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
05.02.24 | 1. kolo kval. | Arthur Laborde | Fermin Tenti | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | M25 Punta | antuka | |
01.12.23 | čtvrtfinále | Valerio Aboian | Fermin Tenti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Santa | antuka | |
30.11.23 | 2. kolo | Fermin Tenti | Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
29.11.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
21.11.23 | 1. kolo | Igor Gimenez | Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Santa | antuka | |
17.11.23 | čtvrtfinále | Valerio Aboian | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Cochabamba | antuka | |
16.11.23 | 2. kolo | Fermin Tenti | Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
14.11.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |||
09.11.23 | 2. kolo | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Rosario | antuka | |
07.11.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
03.11.23 | 2. kolo | Franco Emanuel Egea | Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detail zápasu | M15 Villa | antuka | |
02.11.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |||
10.10.23 | 1. kolo | Leonardo Aboian | Fermin Tenti | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M25 Lajeado | antuka | |
05.10.23 | 2. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Mendoza | antuka | |
04.10.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
03.10.23 | kvalifik. | Fermin Tenti | Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |||
02.10.23 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Rocco Mariani | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
01.10.23 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Jorge Abde Celis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
28.09.23 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Lujan | antuka | |
27.09.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
25.09.23 | kvalifik. | Fermin Tenti | Felipe De Dios | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |||
24.09.23 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Gino Romano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
22.09.23 | 2. kolo | Bruno Kuzuhara | Fermin Tenti | 6-1, 7-62 | detail zápasu | M15 Punta | antuka | |
19.09.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
06.09.23 | 1. kolo | Nikos Lehmann | Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Olavarria | antuka | |
31.08.23 | 2. kolo | Adolfo Daniel Vallejo | Fermin Tenti | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka | |
30.08.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Felipe De Dios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
21.08.23 | kvalifik. | Victor Lilov | Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka | |
20.08.23 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Matias Soto | 6-3, 1-6, 7-68 | detail zápasu | |||
15.08.23 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Fermin Tenti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Trujillo | antuka | |
08.08.23 | 1. kolo | Juan Manuel La Serna | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Arequipa | antuka | |
04.07.23 | 1. kolo | Tomas Farjat | Fermin Tenti | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Santa Fe | antuka | |
27.06.23 | 1. kolo | Ignacio Antonio Becerra Otarola | Fermin Tenti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M25 Rosario | antuka | |
01.06.23 | 1. kolo | Facundo Juarez | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 La | antuka | |
24.05.23 | 1. kolo | Matyas Fuele | Fermin Tenti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Pazardzhik | antuka | |
16.05.23 | 1. kolo | Vlad Andrei Dancu | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Pazardzhik | antuka | |
12.05.23 | čtvrtfinále | Sidane Pontjodikromo | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
11.05.23 | 2. kolo | Fermin Tenti | Savva Polukhin | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |||
09.05.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Yi Zhou | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |||
03.05.23 | 1. kolo | Juan Manuel La Serna | Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
27.04.23 | 2. kolo | Peter Benjamin Privara | Fermin Tenti | 7-65, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
25.04.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
20.04.23 | 2. kolo | Dragos Nicolae Madaras | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
18.04.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Hoyoung Roh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
13.04.23 | 2. kolo | Juan Pablo Paz | Fermin Tenti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
12.04.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Arthur Reymond | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
05.04.23 | 1. kolo | Bor Artnak | Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
29.03.23 | 1. kolo | Arthur Gea | Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
09.03.23 | 2. kolo | Facundo Juarez | Fermin Tenti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Rio | antuka | |
08.03.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Matias Franco Descotte | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
02.03.23 | 2. kolo | Lautaro Midon | Fermin Tenti | 7-5, 3-0, Fermin Tenti - skreč | detail zápasu | M25 Tucuman | antuka | |
28.02.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Gal Bar On Monroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
27.02.23 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |||
26.02.23 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Tristan Boyer | 7-63, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |||
23.02.23 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Tucuman | antuka | |
22.02.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alex Barrena | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
14.11.22 | kvalifik. | Max Houkes | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sao Leopoldo | antuka | |
13.11.22 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 2-0, Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |||
10.11.22 | 2. kolo | Mateo Barreiros Reyes | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Lima | antuka | |
09.11.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
04.11.22 | čtvrtfinále | Gonzalo Bueno | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Santa | antuka | |
03.11.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Victor Lilov | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |||
02.11.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Julian Gimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
18.10.22 | 1. kolo | Franco Agamenone | Fermin Tenti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Coquimbo 2 | antuka | |
17.10.22 | kvalifik. | Fermin Tenti | Thiago Cigarran | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |||
16.10.22 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Piotr Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
11.10.22 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Rio | antuka | |
04.10.22 | 1. kolo | Santiago De La Fuente | Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Villa | antuka | |
25.09.22 | 1. kolo kval. | Thiago Seyboth Wild | Fermin Tenti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka | |
14.09.22 | 1. kolo | Arthur Weber | Fermin Tenti | 6-4, 2-1, Fermin Tenti - skreč | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka | |
09.09.22 | čtvrtfinále | Savriyan Danilov | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka | |
08.09.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Karim Bennani | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |||
07.09.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Mikhail Fufygin | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
25.08.22 | 2. kolo | Gabriele Pennaforti | Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
24.08.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Luca Fantini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
20.08.22 | semifinále | Bruno Pujol Navarro | Fermin Tenti | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
19.08.22 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Alex Barrena | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
18.08.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Michael Bassem Sobhy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
17.08.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
07.08.22 | finále | Fermin Tenti | Maks Kasnikowski | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | M15 Parnu | antuka | |
06.08.22 | semifinále | Fermin Tenti | Eero Vasa | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
05.08.22 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |||
04.08.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Wojciech Marek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
03.08.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Tom Gentzsch | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
28.07.22 | 2. kolo | William Grant | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Lodz | antuka | |
27.07.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alan Bojarski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
21.07.22 | 2. kolo | Michal Novansky | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Innsbruck | antuka | |
20.07.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Daniel Zimmermann | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |||
14.07.22 | 2. kolo | Alexandre Aubriot | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka | |
12.07.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
07.07.22 | 2. kolo | Gian Marco Ortenzi | Fermin Tenti | 7-64, 7-5 | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka | |
06.07.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Adam Moundir | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
21.06.22 | 1. kolo | Nick Hardt | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka | |
20.06.22 | kvalifik. | Fermin Tenti | Tobias Franco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
19.06.22 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Guido Ivan Justo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
13.06.22 | 1. kolo | Nick Hardt | Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Corrientes Challenger | antuka | |
18.05.22 | 1. kolo | Francisco Llanes | Fermin Tenti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
13.05.22 | čtvrtfinále | Manuel Mazza | Fermin Tenti | 7-63, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
12.05.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Maximus Jones | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |||
11.05.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Bruno Pujol Navarro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
07.05.22 | semifinále | Tristan Schoolkate | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
06.05.22 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Francisco Llanes | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
05.05.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Andrey Chepelev | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
04.05.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
27.04.22 | 1. kolo | Mathieu Perchicot | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Cairo | antuka | |
21.04.22 | 2. kolo | Neil Oberleitner | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
20.04.22 | 1. kolo | Fermin Tenti | Leonardo Aboian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
13.04.22 | 1. kolo | Vilius Gaubas | Fermin Tenti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
03.04.22 | 1. kolo kval. | Carlos Lopez Montagud | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Murcia Challenger | antuka | |
23.03.22 | 1. kolo | Adam Moundir | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Marrakech | antuka | |
16.03.22 | 1. kolo | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Marrakech | antuka | |
10.12.21 | 2. kolo | Egor Novikov | Fermin Tenti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
09.12.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ivan Denisov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
03.12.21 | čtvrtfinále | Jose Fco. Vidal Azorin | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
02.12.21 | 2. kolo | Fermin Tenti | Giuseppe Tresca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |||
01.12.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
25.11.21 | 2. kolo | Edoardo Zanada | Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 7-64 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
24.11.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Kokoro Isomura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |||
17.11.21 | 1. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Fermin Tenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
11.11.21 | 2. kolo | Toby Martin | Fermin Tenti | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
09.11.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Patrik Rikl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
05.11.21 | čtvrtfinále | Bogdan Ionut Apostol | Fermin Tenti | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
04.11.21 | 2. kolo | Fermin Tenti | Pedro Iamachkine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
03.11.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ivan Nedelko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |||
21.10.21 | 2. kolo | Maks Kasnikowski | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Girona | antuka | |
20.10.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |||
13.10.21 | 1. kolo | Guy Den Heijer | Fermin Tenti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Platja | antuka | |
06.10.21 | 1. kolo | Carlos Lopez Montagud | Fermin Tenti | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | M15 Platja | antuka | |
02.10.21 | semifinále | Lorenzo Rottoli | Fermin Tenti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
01.10.21 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Gabriel Ciro Da Silva | 7-65, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |||
30.09.21 | 2. kolo | Fermin Tenti | Lorenzo Gagliardo | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
29.09.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Sean Hess | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |||
24.09.21 | čtvrtfinále | Simone Roncalli | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
23.09.21 | 2. kolo | Fermin Tenti | Gabriele Bosio | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |||
22.09.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Roland Stuurman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
16.09.21 | 2. kolo | Andrea Picchione | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
15.09.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Tobias Franco | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
09.09.21 | 2. kolo | Bruno Pujol Navarro | Fermin Tenti | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
08.09.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Leonardo Aboian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |||
01.09.21 | 1. kolo | Amr Elsayed | Fermin Tenti | 7-5, 7-62 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
26.08.21 | 2. kolo | Alessandro Pecci | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Bad | antuka | |
24.08.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Hans Peter Kaufmann | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
17.08.21 | 1. kolo | Luigi Sorrentino | Fermin Tenti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Warmbad | antuka | |
05.08.21 | 2. kolo | Alejandro Garcia | Fermin Tenti | 7-62, 6-2 | detail zápasu | M15 Xativa | antuka | |
03.08.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Inigo Garmendia Olasagasti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
28.07.21 | 1. kolo | Eduard Esteve Lobato | Fermin Tenti | 6-0, 7-5 | detail zápasu | M25 Denia | antuka | |
07.07.21 | 1. kolo | Tomas Jirousek | Fermin Tenti | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | M15 Poprad | antuka | |
29.06.21 | 1. kolo | Marco Miceli | Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
24.06.21 | 2. kolo | Facundo Juarez | Fermin Tenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
23.06.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Marco Furlanetto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
17.06.21 | 2. kolo | Savva Polukhin | Fermin Tenti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
16.06.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
10.06.21 | 2. kolo | Mircea-Alexandru Jecan | Fermin Tenti | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
08.06.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
04.06.21 | 2. kolo | Danylo Kalenichenko | Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka | |
03.06.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-74, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |||
28.05.21 | čtvrtfinále | Oleksii Krutykh | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka | |
27.05.21 | 2. kolo | Fermin Tenti | Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 3-3, Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |||
26.05.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Danylo Kalenichenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
19.05.21 | 1. kolo | Lucas Gerch | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
11.05.21 | 1. kolo | Leo Borg | Fermin Tenti | 7-63, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
28.03.21 | 1. kolo kval. | Nick Chappell | Fermin Tenti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Marbella Challenger | antuka | |
24.03.21 | 1. kolo | Alex Rybakov | Fermin Tenti | 7-63, 6-2 | detail zápasu | M15 Opatija | antuka | |
17.03.21 | 1. kolo | Andrea Basso | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Rovinj | antuka | |
11.03.21 | 2. kolo | Alex Rybakov | Fermin Tenti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Porec | antuka | |
09.03.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |||
20.02.21 | 1. kolo kval. | Juan Manuel Cerundolo | Fermin Tenti | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Cordoba | antuka | |
14.02.21 | 1. kolo kval. | Carlos Gomez-Herrera | Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Concepcion Challenger | antuka | |
09.12.20 | 1. kolo | Alex Marti Pujolras | Fermin Tenti | 6-4, 7-61 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
02.12.20 | 1. kolo | Carlos Sanchez Jover | Fermin Tenti | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
25.11.20 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
17.11.20 | 1. kolo | Marco Trungelliti | Fermin Tenti | 6-75, 6-4, 7-65 | detail zápasu | M15 Villena | antuka | |
28.01.20 | 1. kolo | Dimitriy Voronin | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
22.01.20 | 1. kolo | Benjamin Dhoe | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
15.01.20 | 1. kolo | Andrey Chepelev | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
18.12.19 | 1. kolo | Glenn Smits | Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
13.12.19 | čtvrtfinále | Laurynas Grigelis | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
12.12.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Dennis Uspensky | 7-62, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |||
10.12.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Nini Gabriel Dica | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
08.12.19 | finále | Pol Martin Tiffon | Fermin Tenti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
07.12.19 | semifinále | Fermin Tenti | Oleg Prihodko | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |||
06.12.19 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Fabrizio Ornago | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
05.12.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Sherif Sabry | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
04.12.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alejandro Hastings | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
27.11.19 | 1. kolo | Jordan Correia Passos Do Carmo | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka | |
19.11.19 | 1. kolo | Calin Manda | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka | |
27.10.19 | čtvrtfinále | Mathieu Perchicot | Fermin Tenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
26.10.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Nini Gabriel Dica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
23.10.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Boruch Skierkier | 7-62, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |||
18.10.19 | čtvrtfinále | Pol Toledo Bague | Fermin Tenti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
17.10.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
15.10.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Taylor Foote | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
12.10.19 | semifinále | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
11.10.19 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Gabriele Maria Noce | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |||
10.10.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Felipe Martinez Sarrasague | Felipe Martinez Sarrasague - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |||
09.10.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Gianmarco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
06.10.19 | finále | Bogdan Bobrov | Fermin Tenti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
05.10.19 | semifinále | Fermin Tenti | George Von Massow | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |||
04.10.19 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
03.10.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |||
02.10.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Boruch Skierkier | 1-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |||
26.09.19 | 2. kolo | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
25.09.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Arnaud Bovy | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |||
17.09.19 | 1. kolo | Facundo Juarez | Fermin Tenti | 7-65, 6-1 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka | |
23.08.19 | čtvrtfinále | Mauricio Echazu | Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | M15 Lambare | antuka | |
22.08.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Oleg Khotkov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |||
21.08.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |||
14.08.19 | 1. kolo | Alex Blumenberg | Fermin Tenti | 7-62, 6-3 | detail zápasu | M15 La | antuka | |
09.08.19 | čtvrtfinále | Mauricio Echazu | Fermin Tenti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Portoviejo | antuka | |
08.08.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Alvaro Guillen Meza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |||
07.08.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Giuliano Franco Zambrano Poggi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
02.08.19 | čtvrtfinále | Max Houkes | Fermin Tenti | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
01.08.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Alexander Boborykin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |||
31.07.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Nicolas Bianchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
27.07.19 | semifinále | Jordan Correia Passos Do Carmo | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka | |
26.07.19 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Michel Vernier | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |||
25.07.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
24.07.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Bartosz Wojnar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
20.07.19 | semifinále | Mathieu Perchicot | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Tanger | antuka | |
19.07.19 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Adam Moundir | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
18.07.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Paolo Dagnino | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
17.07.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alexis Musialek | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |||
12.07.19 | čtvrtfinále | Marco Miceli | Fermin Tenti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka | |
11.07.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Siddhant Banthia | 2-6, 7-68, 4-1, Siddhant Banthia - skreč | detail zápasu | |||
10.07.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Simone Roncalli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
26.06.19 | 1. kolo | Wilson Leite | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Curitiba | antuka | |
20.06.19 | 2. kolo | Alex Blumenberg | Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sao | antuka | |
19.06.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Javier Naser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
07.05.19 | 1. kolo | Francisco Cerundolo | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka | |
30.04.19 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka | |
23.04.19 | 1. kolo | Mauricio Echazu | Fermin Tenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Bucaramanga | antuka | |
19.04.19 | čtvrtfinále | Matyas Fuele | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Guayaquil | antuka | |
18.04.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Alejandro Hoyos | 4-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |||
16.04.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |||
05.04.19 | 2. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka | |
02.04.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
27.03.19 | 1. kolo | Roman Andres Burruchaga | Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka | |
26.03.19 | kvalifik. | Fermin Tenti | Leonardo Aboian | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
25.03.19 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Javier Naser | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
19.03.19 | 1. kolo | Facundo Juarez | Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka | |
28.11.18 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Chile F3 | antuka | |
27.11.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |||
26.11.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
25.11.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Patricio Gomez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
20.11.18 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Chile F2 | antuka | |
19.11.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Rodrigo Echavarria | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |||
18.11.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Alan Sanson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |||
14.11.18 | 2. kolo | Mauricio Echazu | Fermin Tenti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Chile F1 | antuka | |
13.11.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Dimitri Badra | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |||
06.11.18 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Fermin Tenti | 4-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | Brazil F8 | antuka | |
01.11.18 | 2. kolo | Joao Souza | Fermin Tenti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Brazil F7 | antuka | |
30.10.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Federico Moreno | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
08.10.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Jordan Iturra | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Peru F3 | antuka | |
08.10.18 | kvalifik. | Rodrigo Sanchez | Fermin Tenti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
06.10.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
02.10.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Nicolas Bianchi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Peru F2 | antuka | |
02.10.18 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Fermin Tenti | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |||
01.10.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Enrico Dos Santos Lima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
30.09.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Diego Calmet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |||
28.09.18 | čtvrtfinále | Alejandro Mendoza | Fermin Tenti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka | |
26.09.18 | 2. kolo | Fermin Tenti | Matias Franco Descotte | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |||
25.09.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |||
21.09.18 | semifinále | Matias Franco Descotte | Fermin Tenti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka | |
20.09.18 | čtvrtfinále | Fermin Tenti | Jose Pereira | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |||
19.09.18 | 2. kolo | Fermin Tenti | Raul Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |||
18.09.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
12.09.18 | 2. kolo | Juan Carlos Manuel Aguilar | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bolivia F1 | antuka | |
11.09.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |||
02.09.18 | 1. kolo kval. | Mateo Galdon | Fermin Tenti | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka | |
08.08.18 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Austria F6 | antuka | |
06.08.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Manfred Fellin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
31.07.18 | 1. kolo | Nerman Fatic | Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Austria F5 | antuka | |
24.07.18 | 1. kolo | Anas Fattar | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Morocco F2 | antuka | |
23.07.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Manfred Fellin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
22.07.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Jaime Barajas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
17.07.18 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Fermin Tenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Morocco F1 | antuka | |
15.07.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Daniel Rabas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
14.07.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Giovanni Calvano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
11.07.18 | 2. kolo | Tomislav Jotovski | Fermin Tenti | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Austria F2 | antuka | |
10.07.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Alen Rogic Hadzalic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |||
08.07.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Andrej Popovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
08.07.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Bernie Schranz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
08.07.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Ian Tracy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
01.07.18 | 2. kolo kval. | Giorgio Portaluri | Fermin Tenti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Austria F1 | antuka | |
29.05.18 | 1. kolo | Alejo Vilaro | Fermin Tenti | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka | |
28.05.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
27.05.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Nicolas Bruna | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |||
26.05.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Alan Astudillo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |||
21.05.18 | 2. kolo kval. | Francisco Aranguren | Fermin Tenti | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka | |
20.05.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Mateo Alvarez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
15.05.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Mateo Alvarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka | |
15.05.18 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Fermin Tenti | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |||
14.05.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Marco Pairetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
12.05.18 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
08.05.18 | 1. kolo | Alejandro Tabilo | Fermin Tenti | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Brazil F3 | antuka | |
07.05.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Thiago Agustin Tirante | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |||
06.05.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Luis Fernando Reis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |||
30.04.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Ighor Halmenschlager Reis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Brazil F2 | antuka | |
30.04.18 | kvalifik. | Augusto Laranja | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
24.04.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Felipe Assuncao Garla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Brazil F1 | antuka | |
24.04.18 | 1. kolo | Andre Miele | Fermin Tenti | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
23.04.18 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Rafael Tosetto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |||
19.12.17 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Peru F2 | antuka | |
18.12.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Carlos Arana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
18.12.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Facundo Manuel Vauthay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
11.12.17 | 2. kolo kval. | Rodrigo Sanchez | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Peru F1 | antuka | |
06.12.17 | 2. kolo | Eduardo Agustin Torre | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Chile F3 | antuka | |
05.12.17 | 1. kolo | Fermin Tenti | Franco Emanuel Egea | 7-61, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |||
04.12.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Daniel Etcheverry | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |||
04.12.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Laelson Rodrigues | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |||
28.11.17 | 1. kolo | Fabrizio Ornago | Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Chile F2 | antuka | |
27.11.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lukas Stierling | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |||
27.11.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Alexander Christopher Von Kruger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
22.11.17 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Fermin Tenti | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Chile F1 | antuka | |
13.11.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Tomas Francisco Spinelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka | |
13.11.17 | kvalifik. | Leonardo Aboian | Fermin Tenti | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
13.11.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Nicolas Zaidman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |||
07.11.17 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Fermin Tenti | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F8 | antuka | |
06.11.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Nicolas Bruna | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |||
06.11.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Federico Horacio Kuiper | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
06.11.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Patricio Gabriel Manzotti | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
11.09.17 | 1. kolo kval. | Rodrigo Arus | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka | |
29.08.17 | 1. kolo | Nicolas Bacella | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka | |
28.08.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Nicolas Bacella | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |||
28.08.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Francisco Aranguren | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
23.08.17 | 2. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Fermin Tenti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka | |
22.08.17 | 1. kolo | Fermin Tenti | Nicolas Bacella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
21.08.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
21.08.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Tomas Reche | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |||
21.08.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Marco Saffratti | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |||
31.07.17 | 2. kolo kval. | Luis Patino | Fermin Tenti | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Colombia F3 | antuka | |
31.07.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Hugo Jorge Suarez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |||
25.07.17 | 1. kolo | David Souto | Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | Colombia F2 | antuka | |
24.07.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Sebastian Arcila | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
24.07.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Federico Moreno | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |||
19.06.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Leonardo Sebastian Turco | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka | |
19.06.17 | 2. kolo kval. | Federico Moreno | Fermin Tenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |||
12.06.17 | 2. kolo kval. | Rodrigo Banzer | Fermin Tenti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka | |
12.06.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Alexander Merino | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |||
05.06.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Alberto Arreche | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka | |
01.05.17 | 1. kolo kval. | Thiago Seyboth Wild | Fermin Tenti | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Turkey F17 | antuka | |
24.04.17 | kvalifik. | Piotr Grynkowski | Fermin Tenti | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Turkey F16 | antuka | |
24.04.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Gorazd Srbljak | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |||
24.04.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Laelson Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
17.04.17 | 2. kolo kval. | Cem Ilkel | Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F15 | antuka | |
17.04.17 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Sami Ben Abdennibi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |||
10.04.17 | 1. kolo kval. | Felipe Meligeni Alves | Fermin Tenti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F14 | antuka | |
04.04.17 | 1. kolo | Bogdan Borza | Fermin Tenti | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Turkey F13 | antuka | |
03.04.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Juan Jose Arjona Venturelli | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |||
03.04.17 | kvalifik. | Fermin Tenti | Dennis Novak | 6-74, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |||
19.12.16 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Juan Ignacio Iliev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Chile F8 | antuka | |
19.12.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Diego Molina | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |||
19.12.16 | kvalifik. | Mauricio Alvarez-Guzman | Fermin Tenti | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |||
12.12.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Ignacio Middleton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Chile F7 | antuka | |
12.12.16 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Nicolas Bacella | 0-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |||
12.12.16 | kvalifik. | Juan Ignacio Ameal | Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
05.12.16 | 1. kolo kval. | Mauricio Alvarez-Guzman | Fermin Tenti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Chile F6 | antuka | |
30.11.16 | 2. kolo | Esteban Bruna | Fermin Tenti | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Chile F5 | antuka | |
29.11.16 | 1. kolo | Fermin Tenti | Nicolas Acevedo | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |||
28.11.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Marco Lopez | 6-1, 3-0, Marco Lopez - skreč | detail zápasu | |||
28.11.16 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Nicolas Bacella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |||
28.11.16 | kvalifik. | Fermin Tenti | Fernando Zuniga Cantillana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |||
07.11.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Agustin Torreano | 6-0, 7-66 | detail zápasu | Argentina F13 | antuka | |
07.11.16 | 2. kolo kval. | Dario Acosta | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |||
24.10.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Alejandro Damian Gramajo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Argentina F11 | antuka | |
24.10.16 | 2. kolo kval. | Leonardo Aboian | Fermin Tenti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |||
14.09.16 | 1. kolo | Vit Kopriva | Fermin Tenti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Egypt F24 | antuka | |
12.09.16 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |||
12.09.16 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lluis Dolz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |||
11.07.16 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Marcelo Tebet Filho | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Brazil F3 | antuka | |
11.07.16 | kvalifik. | Marvin Bernardo Spiering | Fermin Tenti | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |||
11.07.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Guilherme De Freitas Coco | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |||
04.07.16 | 2. kolo kval. | Marcelo Tebet Filho | Fermin Tenti | 7-66, 7-65 | detail zápasu | Brazil F2 | antuka | |
04.07.16 | 1. kolo kval. | Fermin Tenti | Enrique Bogo | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |||
30.05.16 | 1. kolo kval. | Nicolas De Marco | Fermin Tenti | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka | |
23.05.16 | 1. kolo kval. | Gonzalo Lavaselli | Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Argentina F8 | antuka | |
16.05.16 | 1. kolo kval. | Lourenzo Gasperini | Fermin Tenti | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka | |
09.05.16 | 1. kolo kval. | Agustin Suarez Gonzalez | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka | |
02.05.16 | 1. kolo kval. | Luciano Sabelli | Fermin Tenti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |