Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Kazakhstan Nur-Sultan sety 1 2 3 4 5
07:00
2. kolo
Tommy Paul [7]  
Radu Albot  
07:00
2. kolo
Frances Tiafoe  
Miomir Kecmanovic [2]  
08:30
2. kolo
Fernando Verdasco  
John Millman [4]  
08:30
2. kolo
Jiri Vesely  
Egor Gerasimov  
10:00
1. kolo
Federico Delbonis  
Mikhail Kukushkin  
13:00
1. kolo
Mackenzie Mcdonald [PR]  
Alexander Bublik [6]  
muži dvouhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Jason Jung [LL]  
Daniil Medvedev [4]  
14:30
1. kolo
Casper Ruud  
Jannik Sinner [WC]  
15:30
1. kolo
Stefanos Tsitsipas [3]  
Jan-Lennard Struff  
16:00
1. kolo
Felix Auger Aliassime  
Vasek Pospisil [q]  
17:30
2. kolo
Novak Djokovic [1WC]  
Borna Coric  
19:00
2. kolo
Pablo Carreno-Busta  
Kevin Anderson [PR]  
muži dvouhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Pavel Kotov [q]  
Nikola Milojevic [7]  
11:30
2. kolo
Maximilian Marterer [WC]  
Taro Daniel [2]  
11:30
2. kolo
Kamil Majchrzak [1]  
Yannick Maden  
13:00
1. kolo
Daniel Masur [WC]  
Daniel Altmaier [4WC]  
13:00
1. kolo
Botic Van De Zandschulp  
Benjamin Bonzi [SE]  
14:30
1. kolo
Oscar Otte [8]  
Marc-Andrea Huesler  
14:30
2. kolo
Sebastian Ofner  
Hugo Gaston [LL]  
16:00
2. kolo
Henri Laaksonen [6]  
Tobias Kamke [q]  
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Uladzimir Ignatik [1]  
Petros Tsitsipas [WC]  
08:30
1. kolo
Eleftherios Theodorou [WC]  
Dan Added [6]  
08:30
1. kolo
Rayane Roumane [5]  
Fabian Marozsan  
08:30
1. kolo
Zsombor Piros  
Michal Dembek [q]  
08:30
1. kolo
Rio Noguchi [8]  
Toby Alex Kodat  
10:00
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan  
Gerardo Lopez Villasenor [q]  
10:00
1. kolo
Robin Stanek [q]  
Ioannis Xilas [WC]  
10:00
1. kolo
Artem Dubrivnyy  
Riccardo Balzerani [q]  
10:00
1. kolo
Vasil Kirkov [q]  
Filip Cristian Jianu [7]  
11:30
1. kolo
Edan Leshem [4]  
Evan Furness [q]  
11:30
1. kolo
Lucas Catarina  
Aristotelis Thanos [WC]  
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Mirko Martinez  
Skander Mansouri [2]  
10:30
1. kolo
Aziz Dougaz [1]  
Gabriel Roveri Sidney [q]  
10:30
1. kolo
Wojciech Marek  
Alex Barrena  
12:00
1. kolo
Moez Echargui  
Ignacio Monzon  
12:00
1. kolo
Egill Sigurdsson [WC]  
Jean Thirouin [8]  
12:00
1. kolo
Thiago Agustin Tirante  
Fausto Tabacco [q]  
muži dvouhra koberec France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Karlo Cubelic [q]  
Sandro Ehrat [2]  
10:10
1. kolo
Gabriel Petit  
Matteo Martineau [6]  
10:30
1. kolo
Baptiste Crepatte [1]  
Mick Veldheer  
11:00
1. kolo
Maxence Beauge [q]  
Arthur Reymond  
11:30
1. kolo
Antoine Bellier  
Christopher Heyman [4]  
11:30
1. kolo
Daniel De Jonge [q]  
Arthur Cazaux  
13:00
1. kolo
Louis Dussin [q]  
Titouan Droguet [q]  
13:00
1. kolo
Julien De Cuyper [WC]  
Arthur Bouquier [q]  
14:30
1. kolo
Antoine Escoffier [3]  
Sascha Gueymard Wayenburg [WC]  
18:00
1. kolo
Hugo Schott [WC]  
Leandro Riedi  
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Alessandro Bega [1]  
Raphael Collignon  
09:00
1. kolo
Felix Corwin  
Marek Gengel [8]  
09:00
1. kolo
Dusty H. Boyer  
Nick Chappell [6]  
09:00
1. kolo
Leo Borg [WC]  
Amr Asrawy [WC]  
10:00
1. kolo
Gijs Brouwer  
Marko Miladinovic  
10:00
1. kolo
Vladyslav Orlov [4]  
Ali Habib [WC]  
10:00
1. kolo
Alexander Donski  
Ryan Nijboer [q]  
10:00
1. kolo
Tristan Boyer [q]  
Aidan Mchugh  
11:00
1. kolo
Vladyslav Manafov  
Max Houkes [q]  
11:00
1. kolo
David Poljak  
Flavio Cobolli  
11:00
1. kolo
Dominik Langmajer [WC]  
Alexey Zakharov [3]  
11:00
1. kolo
Shintaro Mochizuki  
Pablo Vivero Gonzalez [2]  
12:00
1. kolo
Arjun Kadhe [q]  
Francesco Vilardo [q]  
12:00
1. kolo
Sidharth Rawat [7]  
Oleksii Krutykh  
12:00
1. kolo
Petros Chrysochos [5]  
Aldin Setkic  
12:00
1. kolo
Christian Langmo  
Yann Marti [q]  
muži dvouhra tvrdý Portugal M25 Vale Do sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Tsung-Hua Yang  
Jesper De Jong  
10:00
1. kolo
Nicolas Barrientos [q]  
Raul Brancaccio  
10:00
1. kolo
Jelle Sels  
Duje Ajdukovic [q]  
10:00
1. kolo
Michael Geerts  
Wilson Leite [q]  
11:30
1. kolo
Viktor Galovic [1]  
Genaro Alberto Olivieri  
11:30
1. kolo
Gianluigi Quinzi  
Chun Hsin Tseng [3]  
11:30
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
Joao Lucas Reis Da Silva [q]  
13:30
1. kolo
Gastao Elias [WC]  
Raphael Baltensperger [q]  
13:30
1. kolo
Sebastian Fanselow  
Kacper Zuk [2]  
15:30
1. kolo
Emilio Nava  
Tim Van Rijthoven  
muži dvouhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Joao Domingues  
Blaz Rola  
11:00
2. kolo
Bernabe Zapata Miralles  
Alexandre Muller [ALT]  
11:00
2. kolo
Elliot Benchetrit [ALT]  
Pedro Martinez Portero [2]  
12:30
2. kolo
Carlos Gimeno Valero [q]  
Steven Diez  
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Nina Stadler  
Nika Radisic [8]  
10:00
1. kolo
Martha Matoula [WC]  
Magdalini Adaloglou [q]  
10:00
1. kolo
Melania Delai  
Valeriya Olyanovskaya [q]  
10:00
1. kolo
Anja Wildgruber [q]  
Elysia Bolton  
10:30
1. kolo
Alexandra Cadantu [1]  
Zoe Howard [LL]  
10:30
1. kolo
Ioana Loredana Rosca [4]  
Tamira Paszek [q]  
10:30
1. kolo
Monika Kilnarova [5]  
Irene Lavino [q]  
10:30
1. kolo
Angelina Wirges  
Fiona Ganz  
11:30
1. kolo
Ioana Gaspar  
Ayumi Koshiishi [q]  
11:30
1. kolo
Laura Schaeder [7]  
Oleksandra Oliynykova  
11:30
1. kolo
Dalila Spiteri  
Elizabeth Halbauer [3]  
11:30
1. kolo
Michaela Laki [WC]  
Martina Spigarelli  
ženy dvouhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Celia Cervino Ruiz [q]  
Yuriko Miyazaki [5]  
11:00
1. kolo
Francisca Jorge  
Alina Shcherbinina  
12:30
1. kolo
Lara Salden [1]  
Arianne Hartono  
12:30
1. kolo
Maria Ines Fonte [WC]  
Katy Dunne [3]  
14:00
1. kolo
Riya Bhatia [6]  
Stephanie Judith Visscher [q]  
14:00
1. kolo
Arlinda Rushiti  
Ana Filipa Santos [WC]  
15:30
1. kolo
Iveta Dapkute [q]  
Tess Sugnaux  
15:30
1. kolo
Olga Parres Azcoitia [q]  
Angelica Moratelli  
17:00
1. kolo
Ines Murta [WC]  
Nastasja Mariana Schunk  
17:00
1. kolo
Estela Perez-Somarriba [q]  
Susan Bandecchi [2]  
18:30
1. kolo
Claudia Giovine  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez [LL]  
18:30
1. kolo
Sara Gambogi [q]  
Dorka Drahota Szabo [q]  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Dia Evtimova [8]  
Zoe Kruger  
09:00
1. kolo
Maria Lourdes Carle [4]  
Bojana Marinkovic  
09:00
1. kolo
Arina Gabriela Vasilescu  
Barbara Gatica [2]  
09:00
1. kolo
Sara Ziodato [q]  
Carole Monnet [3]  
09:00
1. kolo
Olivia Gram [LL]  
Lena Ruppert [q]  
10:30
1. kolo
Rebeca Pereira [q]  
Darja Semenistaja  
10:30
1. kolo
Chiraz Bechri [WC]  
Julie Belgraver  
10:30
1. kolo
Wiem Boubaker [q]  
Tamara Curovic [6]  
10:30
1. kolo
Alice Benvegnu [WC]  
Sina Herrmann [5]  
12:00
1. kolo
Manon Arcangioli  
Weronika Falkowska [q]  
ženy dvouhra antuka Bulgaria W15 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo
Oana Georgeta Simion [1]  
Dalia Georgieva [WC]  
09:00
1. kolo
Jana Bojovic  
Petia Arshinkova [2]  
09:00
1. kolo
Elena Jamshidi [q]  
Chiara Girelli [q]  
09:00
1. kolo
Simona Ogescu [q]  
Ani Vangelova  
10:00
1. kolo
Malene Helgo [5]  
Sylvie Zund [q]  
10:00
1. kolo
Ilay Yoruk [q]  
Nuria Brancaccio  
10:00
1. kolo
Sofia Milatova [LL]  
Andreea Prisacariu  
10:30
1. kolo
Lia Karatancheva [q]  
Martina Colmegna [4]  
10:30
1. kolo
Denislava Glushkova [WC]  
Erika Andreeva  
11:00
1. kolo
Vlada Katic  
Mirela Shkumbova [q]  
ženy dvouhra antuka Spain W15 Platja D'Aro sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Amanda Carreras [1]  
Ekaterina Vishnevskaya [q]  
10:00
1. kolo
Emily Appleton  
Valeria Koussenkova [q]  
10:00
1. kolo
Ali Collins [q]  
Alba Carrillo Marin [8]  
10:00
1. kolo
Eva Vedder  
Lexie Stevens  
11:10
1. kolo
Guillermina Naya  
Leyre Romero Gormaz  
11:10
1. kolo
Angela Fita Boluda [q]  
Olga Saez Larra [4]  
11:10
1. kolo
Oksana Selekhmeteva  
Marta Custic [WC]  
11:10
1. kolo
Sebastianna Scilipoti  
Helene Pellicano [q]  
13:00
1. kolo
Sinead Lohan [q]  
Marine Partaud [7]  
13:00
1. kolo
Carlota Martinez Cirez [WC]  
Miriam Bianca Bulgaru [2]  
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Chanel Simmonds [1]  
Michaela Bayerlova  
09:00
1. kolo
Freya Christie  
Dasha Ivanova [7]  
09:00
1. kolo
Joanna Garland  
Katie Boulter [2]  
09:00
1. kolo
Polina Iatcenko  
Demi Tran [LL]  
10:20
1. kolo
Valeriya Strakhova [3]  
Zhibek Kulambayeva  
10:30
1. kolo
Lamis Alhussein Abdel Aziz [q]  
Anastasia Nefedova  
10:30
1. kolo
Jasmine Conway [q]  
Maria Timofeeva  
11:40
1. kolo
Anna Morgina [8]  
Jelena Stojanovic [WC]  
11:40
1. kolo
Ana Lantigua De La Nuez  
Sofia Sewing  
11:40
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher [q]  
Valentina Ryser [q]  
13:10
1. kolo
Helene Scholsen [WC]  
Noel Saidenova [q]  
13:10
1. kolo
Anastasiya Poplavska [q]  
Daria Mishina [4]  
13:10
1. kolo
Jana Kolodynska  
Romana Cisovska  
14:40
1. kolo
Gozal Ainitdinova [6]  
Viktoriia Dema  
14:40
1. kolo
Emma Davis [WC]  
Anna Siskova  
14:40
1. kolo
Bianca Jolie Fernandez [WC]  
Rutuja Bhosale [5]  
ženy dvouhra tvrdý I. Turkey W25 Istanbul sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Kaia Kanepi [1]  
Lucie Havlickova [q]  
10:00
2. kolo
Despina Papamichail [q]  
Katarina Zavatska [2]  
10:00
2. kolo
Andrea Lazaro Garcia [q]  
Bibiane Schoofs [8]  
11:30
2. kolo
Vera Zvonareva [7]  
Tena Lukas  
11:30
2. kolo
Jaqueline Cristian [3]  
Pemra Ozgen  
11:30
2. kolo
Ipek Oz [WC]  
Reka-Luca Jani  
11:30
2. kolo
Francesca Jones  
Jana Fett  
11:30
2. kolo
Daria Snigur  
Elena Gabriela Ruse [5]  
ženy dvouhra tvrdý USA W80 Tyler sety 1 2 3 4 5
00:30
kvalifik.
Veronica Cepede Royg  
Peyton Stearns  
00:30
kvalifik.
Georgina Garcia-Perez  
Alycia Parks  
00:30
kvalifik.
Maria Camila Osorio Serrano  
Kyoka Okamura  
01:30
kvalifik.
Ankita Raina  
Tessah Andrianjafitrimo  
17:00
1. kolo
Varvara Lepchenko [WC]  
Caty McNally  
17:00
1. kolo
Katarzyna Kawa  
Olga Govortsova  
17:00
1. kolo
Sachia Vickery  
Caroline Dolehide  
17:00
1. kolo
Shelby Rogers [1]  
Whitney Osuigwe  
17:00
1. kolo
Anna-Lena Friedsam [6]  
Catherine Cartan Bellis  
17:00
1. kolo
Nina Stojanovic [3]  
Greetje Minnen  
17:00
1. kolo
Francesca Di Lorenzo  
Misaki Doi [2]  
17:00
1. kolo
Marta Kostyuk [8]  
Fernanda Contreras Gomez [WC]  
17:00
1. kolo
Hailey Baptiste [WC]  
Kristie Ahn [5]  
17:00
1. kolo
Diane Parry  
Ann Li [7]  
muži čtyřhra tvrdý I. Kazakhstan Nur-Sultan sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Luke Bambridge/Divij Sharan  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
11:00
1. kolo
Nikola Cacic/Marcelo Demoliner  
Sander Arends/Artem Sitak  
11:30
1. kolo
Marcus Daniell/Philipp Oswald [3]  
Dominic Inglot/Aisam Qureshi  
muži čtyřhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin  
Daniel Evans/Oliver Marach [WC]  
13:00
1. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [3]  
Raven Klaasen/Jean-Julien Rojer  
17:30
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
John Peers/Michael Venus  
19:00
čtvrtfinále
Robert Farah/Fabrice Martin  
Karen Khachanov/Andrey Rublev  
muži čtyřhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe [WC]  
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz [WC]  
16:00
1. kolo
Julian Lenz/Yannick Maden  
Lloyd Glasspool/Alex Lawson [4]  
16:30
1. kolo
Andre Begemann/David Pel [1]  
Marvin Moeller/Max Wiskandt [WC]  
muži čtyřhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Vaclav Safranek/Robin Stanek  
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan [2]  
00:00
čtvrtfinále
Dan Added/Luke Johnson [1]  
Evan Furness/Clement Tabur  
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Colin Sinclair/Matias Zukas  
Perry Gregg/Alberto Orso [WC]  
13:30
1. kolo
Constantin Bittoun Kouzmine/Mirko Martinez  
Alibek Kachmazov/Oleksandr Ovcharenko  
muži čtyřhra koberec France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
15:00
čtvrtfinále
Glenn Smits/Mick Veldheer  
Antoine Bellier/Sandro Ehrat [4]  
16:00
čtvrtfinále
Theo Arribage/Maxence Broville  
Antoine Cornut-Chauvinc/Louis Dussin  
16:10
čtvrtfinále
Kai Lemstra/Robert Strombachs [3]  
Arthur Cazaux/Titouan Droguet  
muži čtyřhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov [1]  
Alexander Donski/Max Houkes  
00:00
čtvrtfinále
Marko Miladinovic/Miljan Zekic  
Nick Chappell/Felix Corwin  
muži čtyřhra tvrdý Portugal M25 Vale Do sety 1 2 3 4 5
15:30
1. kolo
Goncalo Falcao/Luis Faria [WC]  
Nuno Borges/Francisco Cabral [4]  
15:30
1. kolo
Jesper De Jong/Jelle Sels [3]  
Manuel Goncalves/Hugo Maia [WC]  
15:30
1. kolo
Duje Ajdukovic/Jonas Forejtek  
Viktor Durasovic/Michael Geerts  
17:00
1. kolo
Chun Hsin Tseng/Tsung-Hua Yang [1]  
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov  
17:00
1. kolo
Jaimee Floyd Angele/Maxime Hamou  
Pedro Cachin/Nikolas Sanchez-Izquierdo  
muži čtyřhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
David Marrero/Roberto Ortega-Olmedo [WC]  
Roberto Carballes Baena/Federico Coria  
12:30
1. kolo
Romain Arneodo/David Vega Hernandez [1]  
Federico Gaio/Andrea Pellegrino  
12:30
1. kolo
Riccardo Bonadio/Daniel Elahi Galan  
Luis David Martinez/Fernando Romboli [3]  
13:30
1. kolo
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles  
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan [2]  
15:30
1. kolo
Carlos Gomez-Herrera/Mario Vilella Martinez [WC]  
Steven Diez/Blaz Rola  
ženy čtyřhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca [1]  
Giulia Crescenzi/Irene Lavino  
00:00
čtvrtfinále
Magdalini Adaloglou/Martha Matoula [WC]  
Ioana Gaspar/Nika Radisic [2]  
ženy čtyřhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz  
Lucia Bronzetti/Stephanie Judith Visscher  
00:00
čtvrtfinále
Weronika Baszak/Alina Shcherbinina [WC]  
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki [4]  
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja  
Tamara Curovic/Lisa Ponomar [2]  
13:30
1. kolo
Maria Lourdes Carle/Yasmine Mansouri  
Laetitia Pulchartova/Anna Ureke  
13:30
1. kolo
Eleonora Alvisi/Alice Benvegnu [WC]  
Elena Malygina/Alice Robbe  
13:30
1. kolo
Olivia Gram/Sara Ziodato  
Dia Evtimova/Carole Monnet  
ženy čtyřhra antuka Bulgaria W15 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Gebriela Mihaylova/Zinovia Vaneva  
Aleksandra Julia Jelen/Pia Lovric [4]  
12:30
1. kolo
Nuria Brancaccio/Giuseppina Miccio  
Chiara Girelli/Emma Valletta  
12:30
1. kolo
Katerina Dimitrova/Isabelle Kouzmanov  
Nikola Breckova/Lucie Petruzelova  
ženy čtyřhra antuka Spain W15 Platja D'Aro sety 1 2 3 4 5
14:00
čtvrtfinále
Nora Ayala Serra/Ares Teixido Garcia  
Alba Carrillo Marin/Julia Payola [3]  
15:00
čtvrtfinále
Ivonne Cavalle-Reimers/Angela Fita Boluda [1]  
Maria Lota Kaul/Sebastianna Scilipoti  
15:00
čtvrtfinále
Alina Charaeva/Oksana Selekhmeteva [4]  
Emily Appleton/Ali Collins  
16:30
čtvrtfinále
Taisia Bolsova Zadoinov/Jana Rovira Alier  
Miriam Bianca Bulgaru/Guillermina Naya  
ženy čtyřhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Merel Hoedt/Anna Siskova  
Ksenia Laskutova/Daria Mishina [2]  
00:00
čtvrtfinále
Anna Morgina/Anastasia Nefedova [4]  
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez  
ženy čtyřhra tvrdý I. Turkey W25 Istanbul sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Valeria Savinykh/Ekaterina Yashina [3]  
Maia Lumsden/Melis Sezer  
13:00
čtvrtfinále
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek [1]  
Olivia Nicholls/Despina Papamichail  
14:00
čtvrtfinále
Cemre Anil/Suzan Lamens  
Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani [4]  
14:30
čtvrtfinále
Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova  
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse [2]  
ženy čtyřhra tvrdý USA W80 Tyler sety 1 2 3 4 5
00:40
1. kolo
Savannah Broadus/Kylie Collins [WC]  
Paula Kania/Katarzyna Piter [4]  
02:30
1. kolo
Caroline Dolehide/Caty McNally [1]  
Aliona Bolsova/Greetje Minnen  
02:50
1. kolo
Anna Danilina/Ankita Raina [3]  
Marta Kostyuk/Clara Tauson  
15:00
1. kolo
Fernanda Contreras Gomez/Felicity Maltby [WC]  
Veronica Cepede Royg/Astra Sharma  
15:00
1. kolo
Kristie Ahn/Naomi Broady  
Misaki Doi/Nina Stojanovic [2]  
17:00
1. kolo
Hailey Baptiste/Maria Mateas [WC]  
Whitney Osuigwe/Sachia Vickery  
<