Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Sumit Nagal [3]  
Blaz Kavcic [PR]  
12:00
1. kolo
Maxime Cressy  
Prajnesh Gunneswaran [7]  
14:00
1. kolo
Matteo Viola  
Federico Gaio [6]  
14:00
1. kolo
Andrew Harris  
Chun Hsin Tseng [q]  
14:00
1. kolo
Gian Marco Moroni  
Andrea Pellegrino [q]  
15:20
1. kolo
Remy Bertola [WC]  
Tommy Robredo  
15:20
1. kolo
Thiago Seyboth Wild [1]  
Blaz Rola  
muži dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Fabio Fognini [14]  
Mikhail Kukushkin  
11:00
1. kolo
Yoshihito Nishioka  
Felix Auger Aliassime [19]  
11:00
1. kolo
Michael Mmoh [q]  
Pierre-Hugues Herbert  
11:00
1. kolo
Pedro Martinez Portero [q]  
Aleksandar Vukic [q]  
11:00
1. kolo
Reilly Opelka  
Jack Sock [q]  
11:00
1. kolo
Hugo Gaston [WC]  
Maxime Janvier [WC]  
12:30
1. kolo
Marin Cilic  
Dominic Thiem [3]  
12:30
1. kolo
Emilio Gomez [q]  
Lorenzo Sonego  
12:30
1. kolo
Steven Diez [q]  
Mackenzie Mcdonald  
12:30
1. kolo
Tommy Paul  
James Duckworth  
14:00
1. kolo
Gael Monfils [8]  
Alexander Bublik  
14:00
1. kolo
Jiri Vesely  
Liam Broady [q]  
14:00
1. kolo
Casper Ruud [28]  
Yuichi Sugita  
14:30
1. kolo
Guido Pella  
Salvatore Caruso  
14:30
1. kolo
John Millman  
Pablo Carreno-Busta [17]  
14:30
1. kolo
Aljaz Bedene  
Arthur Rinderknech [WC]  
14:30
1. kolo
Filip Krajinovic [26]  
Nikola Milojevic [q]  
14:30
1. kolo
Jan-Lennard Struff [30]  
Frances Tiafoe  
14:30
1. kolo
Kamil Majchrzak  
Karen Khachanov [15]  
16:00
1. kolo
Adrian Mannarino  
Albert Ramos-Vinolas  
16:00
1. kolo
Tennys Sandgren  
Hubert Hurkacz [29]  
16:00
1. kolo
Egor Gerasimov  
Rafael Nadal [2]  
16:00
1. kolo
Daniil Medvedev [4]  
Marton Fucsovics  
16:00
1. kolo
Daniel Elahi Galan [LL]  
Cameron Norrie  
16:00
1. kolo
Daniel Altmaier [q]  
Feliciano Lopez  
muži dvouhra antuka Croatia Split Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Facundo Mena  
Carlos Taberner [4]  
10:00
1. kolo
Mitchell Krueger  
Zdenek Kolar  
10:00
1. kolo
Elias Ymer  
Maximilian Marterer [PR]  
11:20
1. kolo
Pedro Sousa [1]  
Hugo Grenier  
11:20
1. kolo
Danilo Petrovic [5]  
Brandon Nakashima  
11:20
1. kolo
Joao Menezes  
Duje Ajdukovic [WC]  
12:40
1. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera [q]  
Borna Gojo [WC]  
ženy dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Tsvetana Pironkova [WC]  
Andrea Petkovic  
11:00
1. kolo
Petra Kvitova [7]  
Oceane Dodin  
11:00
1. kolo
Monica Puig  
Sara Errani [q]  
11:00
1. kolo
Katerina Siniakova  
Lauren Davis  
11:00
1. kolo
Aliona Bolsova  
Jasmine Paolini  
11:00
1. kolo
Catherine Cartan Bellis  
Bernarda Pera  
11:00
1. kolo
Katarina Zavatska  
Kiki Bertens [5]  
12:30
1. kolo
Svetlana Kuznetsova [28]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
12:30
1. kolo
Christina Mchale  
Karolina Muchova [22]  
12:30
1. kolo
Elina Svitolina [3]  
Varvara Gracheva  
13:00
1. kolo
Angelique Kerber [18]  
Kaja Juvan  
13:00
1. kolo
Barbara Haas [q]  
Su-Wei Hsieh  
13:00
1. kolo
Tamara Korpatsch  
Amanda Anisimova [25]  
13:00
1. kolo
Renata Zarazua [q]  
Elsa Jacquemot [WC]  
13:00
1. kolo
Tamara Zidansek  
Garbine Muguruza [11]  
13:00
1. kolo
Iga Swiatek  
Marketa Vondrousova [15]  
14:30
1. kolo
Shuai Zhang  
Madison Keys [12]  
14:30
1. kolo
Stefanie Voegele  
Patricia Maria Tig  
14:30
1. kolo
Kristie Ahn  
Serena Williams [6]  
14:30
1. kolo
Viktoria Kuzmova  
Kristyna Pliskova  
16:30
1. kolo
Arantxa Rus  
Clara Burel [WC]  
16:30
1. kolo
Chloe Paquet [WC]  
Alize Cornet  
16:30
1. kolo
Leylah Annie Fernandez  
Magda Linette [31]  
16:30
1. kolo
Diane Parry [WC]  
Polona Hercog  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Rita Atik  
Lulu Sun  
10:00
kvalifik.
Marie Villet  
Ghalia Guizani  
11:00
kvalifik.
Maria Jazmin Amicuzi  
Maja Radenkovic  
11:00
kvalifik.
Chiara Catini  
Francesca Dell'Edera  
11:00
kvalifik.
Diana Maria Mihail  
Zoe Bourbotte  
11:00
kvalifik.
Chantal Sauvant  
Zoe Howard  
11:00
kvalifik.
Alina Michalitsch  
Sarah Lisa Aubertin  
11:00
kvalifik.
Olivia Gram  
Ilaria Sposetti  
ženy dvouhra tvrdý Portugal W25 Porto sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo kval.
Laura Pigossi  
Viktoria Morvayova  
11:00
2. kolo kval.
Andrea Lazaro Garcia  
Lucrezia Stefanini  
11:00
2. kolo kval.
Maria Gutierrez Carrasco  
Alice Rame  
12:30
2. kolo kval.
Ramu Ueda  
Lisa Ponomar  
14:00
2. kolo kval.
Ana Sofia Sanchez  
Alba Carrillo Marin  
14:00
2. kolo kval.
Julia Payola  
Riya Bhatia  
<