Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka All Lower level sety 1 2 3 4 5
25.09.20
1. kolo
Jonathan Eysseric 2 7 6
Calvin Hemery 0 5 4
25.09.20
1. kolo
Maxime Chazal 2 6 6
Alen Avidzba 0 3 1
25.09.20
1. kolo
Martin Redlicki 2 7 6
Ivan Nedelko 0 66 4
25.09.20
1. kolo
Aziz Dougaz 2 6 6
Thomas Laurent 0 4 0
25.09.20
1. kolo
Gabriel Petit 2 7 6
Antoine Escoffier 0 5 3
25.09.20
1. kolo
Jonas Maier 2 6 6
Djurabeck Karimov 0 0 2
25.09.20
1. kolo
Toby D. Boyer 2 6 6
Alec Adamson 0 3 4
25.09.20
1. kolo
Joshua Ortlip 2 3 7 10
Felix Corwin 1 6 5 7
muži dvouhra antuka Italy Forli Challenger sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Thiago Moura Monteiro 2 6 4 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
25.09.20
semifinále
Lorenzo Musetti 1 4 6 4
Lloyd Harris skreč 0 6 0 1
muži dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
25.09.20
kvalifik.
Henri Laaksonen 2 7 6
Daniel Elahi Galan 0 5 1
25.09.20
kvalifik.
Jack Sock 2 7 7
Andrey Kuznetsov 0 65 64
25.09.20
kvalifik.
Marco Cecchinato 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 1 2
25.09.20
kvalifik.
Nikola Milojevic 2 6 6 6
Leonardo Mayer 1 74 2 3
25.09.20
kvalifik.
Michael Mmoh 2 4 6 6
Renzo Olivo 1 6 2 3
25.09.20
kvalifik.
Benjamin Bonzi 1 w/o
Roberto Marcora 0
25.09.20
kvalifik.
Sebastian Korda 2 7 6
Aslan Karatsev 0 5 2
25.09.20
kvalifik.
Jurij Rodionov 2 6 3 6
Sebastian Ofner 1 4 6 3
25.09.20
kvalifik.
Tomas Machac 2 7 6
Frederico Ferreira Silva 0 66 4
muži dvouhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Christian Garin 2 3 6 6
Alexander Bublik 1 6 4 4
25.09.20
čtvrtfinále
Andrey Rublev 2 6 7
Roberto Bautista Agut 0 2 5
25.09.20
čtvrtfinále
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Dusan Lajovic 0 65 2
25.09.20
čtvrtfinále
Casper Ruud 2 7 3 6
Ugo Humbert 1 5 6 1
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Strong Kirchheimer 2 3 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 6 66 2
25.09.20
čtvrtfinále
Riccardo Balzerani 2 7 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 62 4
25.09.20
čtvrtfinále
Lucas Catarina 2 7 6
Emilio Nava 0 65 3
25.09.20
čtvrtfinále
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Tiago Cacao 0 1 4
muži dvouhra antuka Spain M15 Melilla sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Adrian Andreev 2 7 6
Eric Vanshelboim 0 65 2
25.09.20
čtvrtfinále
Timofey Skatov 2 6 6
Valentin Royer 0 1 1
25.09.20
čtvrtfinále
Max Houkes 2 7 4 6
Imanol Lopez Morillo 1 5 6 3
25.09.20
čtvrtfinále
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 4 2
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Alexander Erler 2 6 6
Jean Thirouin 0 4 4
25.09.20
čtvrtfinále
Stuart Parker 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 4 3
25.09.20
čtvrtfinále
Luca Potenza 2 3 7 6
Tom Kocevar-Desman 1 6 63 4
25.09.20
čtvrtfinále
Alexander Shevchenko 2 6 7
Terence Atmane 0 4 5
muži dvouhra antuka Czech Republic M25 Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Yshai Oliel 0 2 1
25.09.20
čtvrtfinále
Agustin Velotti 2 6 6
Patrik Rikl 0 1 1
25.09.20
čtvrtfinále
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Martin Cuevas 0 2 4
25.09.20
čtvrtfinále
Sebastian Baez 2 6 6 6
Camilo Ugo Carabelli 1 1 72 3
muži dvouhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Marc-Andrea Huesler 2 7 6 6
Carlos Gomez-Herrera 1 65 76 4
25.09.20
semifinále
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 3 0
ženy dvouhra antuka All Lower level sety 1 2 3 4 5
25.09.20
1. kolo
Gaelle Desperrier 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 4 1
25.09.20
1. kolo
Conny Perrin 2 6 6
Jwany Sherif 0 2 3
25.09.20
1. kolo
Conny Perrin 2 6 6
Tricia Mar 0 2 0
25.09.20
1. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 4 3
25.09.20
1. kolo
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Silvia Njiric 0 4 2
25.09.20
1. kolo
Estelle Cascino 2 7 6
Silvia Njiric 0 62 1
25.09.20
1. kolo
Anastasia Nefedova 2 6 6
Tricia Mar 0 2 0
25.09.20
1. kolo
Justina Mikulskyte 2 6 6
Caroline Romeo 0 1 0
ženy dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
25.09.20
kvalifik.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Dalma Galfi 0 3 4
25.09.20
kvalifik.
Sara Errani 2 6 7
Tereza Martincova 0 3 5
25.09.20
kvalifik.
Monica Niculescu 2 6 3 6
Vera Zvonareva 1 0 6 3
25.09.20
kvalifik.
Martina Trevisan 2 6 6
Astra Sharma 0 1 1
25.09.20
kvalifik.
Irina Maria Bara 2 6 7
Richel Hogenkamp 0 2 64
25.09.20
kvalifik.
Barbara Haas 2 6 7
Elena Gabriela Ruse 0 4 5
25.09.20
kvalifik.
Mayar Sherif 2 6 6
Giulia Gatto-Monticone 0 1 3
25.09.20
kvalifik.
Nadia Podoroska 2 6 6
Xin Yu Wang 0 2 4
25.09.20
kvalifik.
Renata Zarazua 2 6 6
Daniela Seguel 0 3 3
25.09.20
kvalifik.
Kamilla Rakhimova 2 7 6
Natalija Kostic 0 5 3
25.09.20
kvalifik.
Marta Kostyuk 2 6 1 6
Kurumi Nara 1 0 6 2
25.09.20
kvalifik.
Clara Tauson 2 7 6
Ivana Jorovic 0 65 4
ženy dvouhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Elina Svitolina 2 6 4 6
Aryna Sabalenka 1 2 6 4
25.09.20
čtvrtfinále
Aryna Sabalenka 2 2 6 6
Katerina Siniakova 1 6 3 3
25.09.20
semifinále
Elena Rybakina 2 6 6
Nao Hibino 0 3 4
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Yuliya Hatouka 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 0 3
25.09.20
čtvrtfinále
Shalimar Talbi 2 0 7 6
Lulu Sun 1 6 62 2
25.09.20
čtvrtfinále
Anna Kubareva 2 6 6
Alice Robbe 0 1 3
25.09.20
čtvrtfinále
Darya Astakhova 2 3 6 7
Chiara Catini 1 6 1 68
ženy dvouhra tvrdý Portugal W15 Porto sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Katy Dunne 0 0 2
25.09.20
čtvrtfinále
Ingrid Gamarra Martins 2 3 6 6
Oceane Babel 1 6 2 1
25.09.20
čtvrtfinále
Anastasia Kulikova 2 6 0 6
Valeriya Strakhova 1 4 6 2
25.09.20
čtvrtfinále
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 2 0
ženy dvouhra antuka Czech Republic W25 Prerov sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Jule Niemeier 0 1 4
25.09.20
čtvrtfinále
Grace Min 2 6 6
Jesika Maleckova 0 1 4
25.09.20
čtvrtfinále
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Suzan Lamens 0 3 2
25.09.20
čtvrtfinále
Miriam Kolodziejova 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 3 4
muži čtyřhra antuka Italy Forli Challenger sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Tomislav Brkic/Nikola Cacic 2 7 6
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 0 5 0
25.09.20
semifinále
Andrey Golubev/Andrea Vavassori 1 w/o
Lorenzo Musetti/Andrea Pellegrino 0
muži čtyřhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 4 4
muži čtyřhra tvrdý Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
25.09.20
čtvrtfinále
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 7 6
Riccardo Balzerani/Jacopo Berrettini 0 61 4
25.09.20
semifinále
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 6 6
Wilson Leite/Matheus Pucinelle De Almeida 0 1 2
25.09.20
semifinále
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Ryan Peniston/Mark Whitehouse 0 2 1
25.09.20
čtvrtfinále
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 7 6
Nick Hardt/Nicolas Moreno De Alboran 0 62 2
25.09.20
čtvrtfinále
Ryan Peniston/Mark Whitehouse 2 6 6
Manuel Goncalves/Hugo Maia 0 3 2
muži čtyřhra antuka Spain M15 Melilla sety 1 2 3 4 5
25.09.20
finále
Valentin Royer/Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Max Houkes/Jose Fco. Vidal Azorin 0 5 3
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 2 4 6 11
Alexander Erler/David Pichler 1 6 3 9
25.09.20
semifinále
Matias Franco Descotte/Thiago Agustin Tirante 2 7 3 11
Moez Echargui/Skander Mansouri 1 63 6 9
muži čtyřhra antuka Czech Republic M25 Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Filip Duda/Petr Nouza 2 6 6
Sebastian Baez/Pedro Cachin 0 1 3
25.09.20
semifinále
Uladzimir Ignatik/Lukas Klein 2 3 6 10
Markus Eriksson/Christian Lindell 1 6 1 4
muži čtyřhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 2 7 3 10
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 1 63 6 6
25.09.20
semifinále
Hunter Reese/Jan Zielinski 2 6 7
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli 0 3 5
ženy čtyřhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Nicole Melichar/Demi Schuurs 2 6 7
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 0 2 63
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Laetitia Pulchartova/Darja Semenistaja 2 6 6
Yuliya Hatouka/Anna Kubareva 0 2 3
25.09.20
semifinále
Darya Astakhova/Anastasia Sukhotina 2 6 2 10
Ines Ibbou/Anna Ureke 1 4 6 6
ženy čtyřhra tvrdý Portugal W15 Porto sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Carolina Meligeni Alves/Marina Bassols Ribera 2 4 6 10
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 1 6 3 6
25.09.20
semifinále
Julia Payola/Himeno Sakatsume 2 7 2 12
Magali Kempen/Ines Murta 1 5 6 10
ženy čtyřhra antuka Czech Republic W25 Prerov sety 1 2 3 4 5
25.09.20
semifinále
Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban 2 7 6
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 0 5 2
25.09.20
semifinále
Chantal Skamlova/Tereza Smitkova 2 6 6
Aneta Laboutkova/Anna Siskova 0 4 1
<