Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka All Lower level sety 1 2 3 4 5
16.08.20
01:30
1. kolo
Cameron Green  
Nikita Volonski  
muži dvouhra antuka Czech Republic Prague Challenger sety 1 2 3 4 5
16.08.20
10:30
1. kolo
Jan Satral [q]  
Ruben Bemelmans  
16.08.20
10:30
1. kolo
Dmitry Popko  
Jay Clarke  
16.08.20
10:30
1. kolo
Zdenek Kolar  
Petr Nouza [q]  
16.08.20
12:00
1. kolo
Sergiy Stakhovsky  
Tomas Machac  
16.08.20
12:00
1. kolo
Arthur De Greef [PR]  
Enzo Couacaud  
16.08.20
12:00
1. kolo
Roman Safiullin  
Lukas Rosol  
16.08.20
13:30
1. kolo
Robin Haase  
Aslan Karatsev  
16.08.20
13:30
1. kolo
Elias Ymer  
Evgeny Karlovskiy  
16.08.20
13:30
1. kolo
Andrew Paulson [WC]  
Filip Horansky  
muži dvouhra antuka Italy Todi Challenger sety 1 2 3 4 5
16.08.20
11:00
kvalifik.
Viktor Galovic  
Riccardo Bonadio  
16.08.20
11:00
kvalifik.
Borna Gojo  
Carlos Alcaraz Garfia  
16.08.20
12:00
kvalifik.
Alexandre Muller  
Andrea Vavassori  
16.08.20
12:00
kvalifik.
Matteo Gigante  
Andrea Arnaboldi  
ženy dvouhra antuka All Lower level sety 1 2 3 4 5
16.08.20
00:00
1. kolo
Anna Morgina  
Paige Cline  
16.08.20
02:50
1. kolo
Lisa Mays  
Taylah Lawless  
ženy dvouhra antuka Czech Republic Prague sety 1 2 3 4 5
16.08.20
13:30
finále
Simona Halep [1]  
Elise Mertens [3]  
ženy dvouhra tvrdý USA Lexington sety 1 2 3 4 5
16.08.20
17:00
finále
Jil Teichmann  
Jennifer Brady  
muži čtyřhra antuka Czech Republic Prague Challenger sety 1 2 3 4 5
16.08.20
00:00
1. kolo
Sander Arends/David Pel  
Jiri Lehecka/Tomas Machac [WC]  
16.08.20
00:00
1. kolo
Ruben Bemelmans/Daniel Masur  
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech  
16.08.20
00:00
1. kolo
Robin Haase/Divij Sharan [1]  
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky [WC]  
16.08.20
00:00
1. kolo
Andre Goransson/Goncalo Oliveira [4]  
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn  
16.08.20
00:00
1. kolo
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez  
Zdenek Kolar/Lukas Rosol [WC]  
16.08.20
00:00
1. kolo
Ilya Ivashka/Sumit Nagal  
Artem Sitak/Igor Zelenay [3]  
16.08.20
00:00
1. kolo
Sergiy Stakhovsky/Jiri Vesely  
Steven Diez/Blaz Rola  
16.08.20
00:00
1. kolo
N.Sriram Balaji/Kimmer Coppejans  
Andres Molteni/Hugo Nys [2]  
ženy čtyřhra antuka Czech Republic Prague sety 1 2 3 4 5
16.08.20
11:00
finále
Monica Niculescu/Raluca Olaru [4]  
Lucie Hradecka/Kristyna Pliskova [2]  
<