Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
18.02.20
10:00
2. kolo
Lorenzo Giustino [1]  
Nino Serdarusic  
18.02.20
10:00
1. kolo
Viktor Galovic  
Mircea-Alexandru Jecan  
18.02.20
10:00
1. kolo
Nerman Fatic  
Sadio Doumbia [q]  
18.02.20
10:00
2. kolo
Pedja Krstin [13]  
Arthur De Greef  
18.02.20
10:00
2. kolo
Hugo Grenier  
Hugo Gaston [15]  
18.02.20
10:00
1. kolo
Pavel Nejedly [LL]  
Julian Ocleppo  
18.02.20
10:00
1. kolo
Daniel Michalski  
Francesco Maestrelli [WC]  
muži dvouhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Yoshihito Nishioka  
John Millman [5]  
18.02.20
02:00
1. kolo
Emilio Gomez [q]  
Frances Tiafoe  
18.02.20
17:00
1. kolo
Andreas Seppi  
Milos Raonic [2]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Ernests Gulbis [q]  
Reilly Opelka [4]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Radu Albot [8]  
Jack Sock [WC]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Henri Laaksonen  
Steve Johnson  
18.02.20
17:00
1. kolo
Cedrik-Marcel Stebe [PR]  
Bernard Tomic [LL]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Kyle Edmund  
Ugo Humbert [6]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Nick Kyrgios [1]  
Tommy Paul  
18.02.20
17:00
1. kolo
Noah Rubin [q]  
Jason Jung [SE]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Taylor Harry Fritz [3]  
Cameron Norrie [q]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Miomir Kecmanovic  
Jordan Thompson  
muži dvouhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
18.02.20
01:00
1. kolo
Alexis Galarneau  
Antoine Escoffier  
18.02.20
02:00
1. kolo
David Volfson [WC]  
Taha Baadi [WC]  
18.02.20
16:00
1. kolo
Alejandro Gomez  
Felix Corwin  
18.02.20
16:00
1. kolo
Lloyd Glasspool  
Vasil Kirkov  
18.02.20
16:00
2. kolo
Shintaro Imai  
Tobias Kamke [10]  
18.02.20
16:00
2. kolo
Patrik Niklas-Salminen  
Go Soeda [2]  
18.02.20
16:00
2. kolo
Arthur Rinderknech [12]  
Ricardo Rodriguez-Pace  
18.02.20
16:00
2. kolo
Manuel Guinard  
Michael Mmoh [6]  
18.02.20
16:00
2. kolo
Liam Caruana  
Brayden Schnur [4]  
muži dvouhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
18.02.20
10:00
1. kolo
Jeremy Jahn  
Benjamin Hassan  
18.02.20
10:00
1. kolo
Alessandro Bega  
Edan Leshem  
18.02.20
10:00
1. kolo
Marek Gengel [WC]  
Vit Kopriva  
18.02.20
10:00
1. kolo
Dan Added  
Artem Dubrivnyy  
18.02.20
10:00
1. kolo
Kacper Zuk  
Igor Sijsling  
18.02.20
11:00
2. kolo
Teimuraz Gabashvili [14]  
Tomas Machac  
18.02.20
11:00
2. kolo
Yannick Maden [1]  
Louis Wessels [WC]  
18.02.20
11:00
2. kolo
Quentin Halys [7]  
Milan Welte [WC]  
18.02.20
11:00
1. kolo
Sasi Kumar Mukund [q]  
Filip Cristian Jianu  
18.02.20
11:00
1. kolo
Enrico Dalla Valle  
Lucas Gerch [q]  
18.02.20
11:00
2. kolo
Michael Vrbensky  
Yannick Hanfmann [2]  
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Aleksandre Metreveli  
Inigo Cervantes  
18.02.20
00:00
1. kolo
Peter Nagy [8]  
Alessandro Petrone  
18.02.20
00:00
1. kolo
Maxime Hamou [1WC]  
Oleg Prihodko  
18.02.20
00:00
1. kolo
Mert Naci Turker [WC]  
Peter Makk  
18.02.20
00:00
1. kolo
Denys Klok  
Vasile Antonescu  
18.02.20
00:00
1. kolo
Luca Giacomini  
Renta Tokuda [5]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo [3]  
Alessandro Ingarao  
18.02.20
00:00
1. kolo
Fabian Marozsan  
Filip Misolic  
18.02.20
00:00
1. kolo
Jonas Forejtek [7]  
Naoki Tajima  
18.02.20
00:00
1. kolo
Peter Fajta  
Jules Okala [2]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Leyton Rivera [WC]  
Marko Miladinovic [6]  
muži dvouhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Stefan Seifert  
Maximilian Neuchrist [6]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Jan Satral [1]  
Max Hans Rehberg [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Ronan Joncour [8]  
Dominic Stephan Stricker  
18.02.20
00:00
1. kolo
Dalibor Svrcina  
Mats Rosenkranz [7]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Andrew Paulson  
Sebastian Prechtel  
18.02.20
00:00
1. kolo
Nico Kleber [WC]  
Damien Wenger  
18.02.20
10:00
1. kolo
Jonathan Mridha [4]  
Paul Woerner  
18.02.20
10:00
1. kolo
Sandro Kopp  
Dominik Boehler  
18.02.20
10:00
1. kolo
Max Wiskandt [WC]  
Jakub Paul  
muži dvouhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Pedro Cachin [3]  
Max Alcala Gurri  
18.02.20
00:00
1. kolo
Gergely Madarasz  
Lamine Ouahab  
18.02.20
00:00
1. kolo
Imanol Lopez Morillo  
Andrey Chepelev  
18.02.20
00:00
1. kolo
Pedro Vives Marcos  
Carlos Boluda-Purkiss [4]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Sebastian Baez [1]  
Jonathan Eysseric  
18.02.20
00:00
1. kolo
Timofey Skatov [8]  
Carlos Sanchez Jover  
18.02.20
00:00
1. kolo
Joan B Borras Isern [WC]  
Benjamin Dhoe  
18.02.20
00:00
1. kolo
Alex Sanchez Gonzalez Alejandro [WC]  
Alexander Zhurbin [7]  
muži dvouhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
18.02.20
09:00
1. kolo
Konstantin Kravchuk [1]  
Grigoriy Lomakin  
18.02.20
09:00
1. kolo
Vladimir Ivanov  
Boris Pokotilov  
18.02.20
09:00
1. kolo
Rio Noguchi [5]  
Bekzat Usipbekov [WC]  
18.02.20
09:00
1. kolo
Savriyan Danilov  
Aldin Setkic [8]  
18.02.20
10:30
1. kolo
Denis Yevseyev [4]  
Arjun Kadhe  
muži dvouhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
18.02.20
14:00
1. kolo
Hernan Casanova [4]  
Joao Pedro Sorgi  
18.02.20
14:00
1. kolo
Agustin Riquelme [WC]  
Gonzalo Villanueva [6]  
18.02.20
14:00
1. kolo
Francisco Cerundolo [1]  
Daniel Dutra Da Silva  
18.02.20
14:00
1. kolo
Thiago Agustin Tirante  
Nicolas Alvarez [3]  
18.02.20
14:00
1. kolo
Juan Bautista Torres [WC]  
Tomas Martin Etcheverry [2]  
muži dvouhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
18.02.20
01:00
1. kolo
Gerardo Lopez Villasenor  
Shintaro Mochizuki [WC]  
18.02.20
02:30
1. kolo
Diego Hidalgo  
Guilherme Clezar  
18.02.20
17:00
1. kolo
John-Patrick Smith  
Evan King  
18.02.20
17:00
1. kolo
Oscar Jose Gutierrez  
Thomaz Bellucci [WC]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Ronald Slobodchikov  
Alexander Sarkissian  
18.02.20
17:00
1. kolo
Martin Redlicki  
Luke Saville  
muži dvouhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
18.02.20
12:00
1. kolo
Gilles Simon  
Harold Mayot [WC]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Mikhail Kukushkin  
Pierre-Hugues Herbert  
18.02.20
12:00
1. kolo
Aljaz Bedene  
Karen Khachanov [5]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Stefano Travaglia  
Felix Auger Aliassime [7]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Hubert Hurkacz [8]  
Antoine Hoang [WC]  
18.02.20
16:00
1. kolo
Marin Cilic  
Filip Krajinovic  
muži dvouhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:30
1. kolo
Albert Ramos-Vinolas [7]  
Carlos Alcaraz Garfia [WC]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Leonardo Mayer  
Lorenzo Sonego  
18.02.20
20:30
1. kolo
Attila Balazs [LL]  
Pablo Cuevas  
18.02.20
20:30
1. kolo
Guido Pella [4]  
Thiago Moura Monteiro  
18.02.20
20:30
1. kolo
Joao Domingues [q]  
Pedro Sousa [SE]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Marco Cecchinato  
Dusan Lajovic [2]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Gianluca Mager [q]  
Casper Ruud [8]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Dominic Thiem [1]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [WC]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Borna Coric [5]  
Juan Ignacio Londero  
18.02.20
20:30
1. kolo
Jaume Antoni Munar Clar  
Salvatore Caruso  
ženy dvouhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
18.02.20
09:00
1. kolo
Karolina Muchova  
Katerina Siniakova [q]  
18.02.20
10:00
1. kolo
Kristina Mladenovic [q]  
Aliaksandra Sasnovich [q]  
18.02.20
11:00
1. kolo
Veronika Kudermetova [q]  
Dayana Yastremska  
18.02.20
12:00
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova  
Belinda Bencic [4]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Petra Martic [8]  
Su-Wei Hsieh [LL]  
18.02.20
13:00
1. kolo
Sorana Cirstea [q]  
Anett Kontaveit  
18.02.20
16:00
1. kolo
Sofia Kenin [5]  
Elena Rybakina [SE]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Maria Sakkari  
Aryna Sabalenka [7]  
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Yuliana Lizarazo [8]  
Doga Turkmen [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Silvia Njiric  
Francisca Jorge [6]  
18.02.20
00:00
kvalifik.
Mariana Drazic  
Margarita Lazareva  
18.02.20
00:00
1. kolo
Nina Stadler  
Suzan Lamens [5]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Maria Herazo Gonzalez [4]  
Elina Avanesyan  
18.02.20
00:00
1. kolo
Nina Potocnik [1]  
Ozlem Uslu [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Anastasia Nefedova [7]  
Oleksandra Oliynykova  
18.02.20
00:00
1. kolo
Sem Wensveen [WC]  
Aurora Zantedeschi  
18.02.20
00:00
1. kolo
Anri Nagata  
Anita Husaric  
18.02.20
00:00
1. kolo
Kamilla Bartone  
Julia Stamatova  
18.02.20
00:00
1. kolo
Zeynep Sonmez  
Melanie Stokke [2]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Lexie Stevens  
Lyubov Kostenko  
18.02.20
08:00
kvalifik.
Cemre Anil  
Zoziya Kardava  
18.02.20
08:00
kvalifik.
Sai Chamarthi  
Marion Viertler  
18.02.20
08:00
kvalifik.
Vitalia Stamat  
Anna Martemyanova  
18.02.20
08:00
kvalifik.
Sapfo Sakellaridi  
Rita Atik  
18.02.20
08:00
kvalifik.
Francesca Curmi  
Angelika Shapovalova  
ženy dvouhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
18.02.20
05:00
1. kolo
Mihika Yadav [WC]  
Nikola Breckova [WC]  
18.02.20
05:00
1. kolo
Evgeniya Burdina  
Shria Atturu [q]  
18.02.20
05:00
1. kolo
Mihaela Djakovic  
Francesca Jones [3]  
18.02.20
06:30
1. kolo
Jennifer Luikham  
Riya Bhatia [6]  
18.02.20
06:30
1. kolo
Humera Begum Shaik [q]  
Michika Ozeki  
ženy dvouhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
18.02.20
03:00
kvalifik.
Shiho Akita  
Sakura Hosogi  
18.02.20
03:00
kvalifik.
Mai Minokoshi  
Mana Kawamura  
18.02.20
03:00
kvalifik.
Marianna Zakarlyuk  
Tamara Barad Itzhaki  
18.02.20
03:00
kvalifik.
Andrea Dikosavljevic  
Misaki Matsuda  
18.02.20
03:00
kvalifik.
Alicia Smith  
Ayumi Koshiishi  
18.02.20
03:00
kvalifik.
Monique Barry  
Mia Repac  
ženy dvouhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
18.02.20
02:00
1. kolo
Tara Moore  
Peangtarn Plipuech [7]  
18.02.20
02:00
1. kolo
Miyu Kato [WC]  
Ayano Shimizu [8]  
18.02.20
02:00
1. kolo
Emina Bektas  
Fang Ying Xun [3]  
18.02.20
03:20
1. kolo
Junri Namigata  
Nagi Hanatani  
18.02.20
03:20
1. kolo
Kyoka Okamura [5]  
Hiroko Kuwata  
18.02.20
03:20
1. kolo
Mai Hontama  
Haruka Kaji  
18.02.20
05:00
1. kolo
Xin Yu Wang [1]  
Suzuho Oshino [WC]  
muži čtyřhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
18.02.20
17:00
1. kolo
Dominic Inglot/Robert Lindstedt  
Christian Harrison/Dennis Novikov [WC]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Taylor Harry Fritz/Tommy Paul  
Miomir Kecmanovic/Ante Pavic  
18.02.20
17:00
1. kolo
Nicholas Monroe/Jack Withrow [WC]  
Adrian Mannarino/Mackenzie McDonald [PR]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Marcus Daniell/Philipp Oswald [3]  
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara  
18.02.20
17:00
1. kolo
Andre Goransson/Ugo Humbert  
Divij Sharan/Artem Sitak  
18.02.20
17:00
1. kolo
John Millman/Matt Reid  
Luke Bambridge/Ben Mclachlan [4]  
18.02.20
17:00
1. kolo
Bob Bryan/Mike Bryan [1]  
Nick Kyrgios/Jordan Thompson  
muži čtyřhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
18.02.20
10:00
1. kolo
Andre Begemann/Florin Mergea [3]  
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan  
18.02.20
10:00
1. kolo
Dan Added/Markus Eriksson  
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp  
18.02.20
10:00
1. kolo
Marek Gengel/Michael Vrbensky  
Romain Arneodo/Quentin Halys [4]  
18.02.20
15:00
1. kolo
Dustin Brown/Lucas Miedler  
Louis Wessels/Leopold Zima [WC]  
muži čtyřhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Alessandro Ingarao/Luca Prevosto  
Mats Hermans/Max Houkes [3]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Edoardo Eremin/Alessandro Petrone  
Calin Manda/Oleg Prihodko [2]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Naoki Tajima/Renta Tokuda [4]  
Kaan Cepel/Danylo Veremeychuk [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Cengiz Aksu/Maxime Hamou  
Vasile Antonescu/Osmancan Soyler  
18.02.20
12:30
1. kolo
Fabian Marozsan/Peter Nagy [1]  
Juan Pablo Paz/Nikolas Sanchez-Izquierdo  
18.02.20
12:30
1. kolo
Jonathan Backman/Axel Bergdahl [WC]  
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker  
18.02.20
12:30
1. kolo
Yanki Erel/Zura Tkemaladze  
Luka Pavlovic/Augusto Virgili  
18.02.20
12:30
1. kolo
Mustafa Can Gunes/Gokberk Saritas [WC]  
Domagoj Biljesko/Luca Giacomini  
muži čtyřhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Linus Frost/Christian Samuelsson  
Jakob Aichhorn/Luca Staeheli  
18.02.20
00:00
1. kolo
Kai Lemstra/Christoph Negritu [3]  
Sebastian Prechtel/Michael Weindl [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Max Hans Rehberg/Jeremy Schifris [WC]  
Dominik Boehler/Timo Stodder  
18.02.20
00:00
1. kolo
Lasse Muscheites/Stefan Seifert  
Jakub Paul/Yannik Steinegger [2]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Arthur Reymond/Maxime Tchoutakian [1]  
Ondrej Krstev/Dalibor Svrcina  
18.02.20
00:00
1. kolo
Petr Michnev/Andrew Paulson  
Mirko Martinez/Damien Wenger [4]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Dominik Langmajer/Jan Satral  
Sandro Kopp/Mick Veldheer  
18.02.20
00:00
1. kolo
Liam Gavrielides/Max Wiskandt [WC]  
Blake Ellis/Ronan Joncour  
muži čtyřhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
18.02.20
10:30
1. kolo
Savriyan Danilov/Egor Noskin  
Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev [3]  
18.02.20
10:30
1. kolo
Federico Arnaboldi/Emiliano Maggioli  
Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla  
muži čtyřhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
18.02.20
12:00
1. kolo
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin [4]  
Hubert Hurkacz/Gilles Simon  
18.02.20
12:00
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas [WC]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
Simone Bolelli/Jannik Sinner  
18.02.20
12:00
1. kolo
Frederik Nielsen/Tim Puetz  
Jamie Murray/Neal Skupski [3]  
18.02.20
12:00
1. kolo
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov  
18.02.20
12:00
1. kolo
Benoit Paire/David Vega Hernandez  
Alexander Bublik/Alexei Popyrin  
18.02.20
12:00
1. kolo
Arthur Cazaux/Harold Mayot [WC]  
Nicolas Mahut/Vasek Pospisil  
muži čtyřhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
18.02.20
20:30
1. kolo
Roman Jebavy/Igor Zelenay  
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop  
18.02.20
20:30
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro [WC]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Pablo Cuevas/Fernando Verdasco  
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [2]  
18.02.20
20:30
1. kolo
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [3]  
Juan Ignacio Londero/Albert Ramos-Vinolas  
18.02.20
20:30
1. kolo
Maximo Gonzalez/Fabrice Martin  
Pablo Andujar/Roberto Carballes Baena  
18.02.20
20:30
1. kolo
Andres Molteni/Lorenzo Sonego  
Mate Pavic/Bruno Soares [4]  
ženy čtyřhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
18.02.20
11:00
1. kolo
Shuko Aoyama/Ena Shibahara [8]  
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova  
18.02.20
11:00
1. kolo
Desirae Krawczyk/Alison Riske  
Kaitlyn Christian/Oksana Kalashnikova  
18.02.20
11:00
1. kolo
Karolina Muchova/Marketa Vondrousova  
Jennifer Brady/Anastasija Sevastova  
18.02.20
11:00
1. kolo
Caroline Garcia/Sania Mirza [WC]  
Alla Kudryavtseva/Katarina Srebotnik  
18.02.20
12:00
1. kolo
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Lucie Hradecka/Andreja Klepac  
18.02.20
13:00
1. kolo
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng [5]  
Alexa Guarachi/Alicja Rosolska  
ženy čtyřhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.02.20
00:00
1. kolo
Suzan Lamens/Nina Stadler [1]  
Aino Alkio/Shuo Feng  
18.02.20
00:00
1. kolo
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi  
Pia Praefke/Doga Turkmen [WC]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Anastasia Nefedova/Oleksandra Oliynykova  
Anita Husaric/Francisca Jorge  
18.02.20
00:00
1. kolo
Mariana Drazic/Melanie Stokke  
Meiqi Guo/Jiangxue Han  
18.02.20
00:00
1. kolo
Beyda Baykal/Tuana Tinaztepe [WC]  
Ksenia Laskutova/Lexie Stevens [4]  
18.02.20
00:00
1. kolo
Elina Avanesyan/Zeynep Sonmez  
Cemre Anil/Marina Yudanov  
18.02.20
00:00
1. kolo
Stela Peeva/Melis Ayda Uyar [WC]  
Silvia Njiric/Nina Potocnik [2]  
18.02.20
11:00
1. kolo
Maria Herazo Gonzalez/Julia Stamatova [3]  
Quirine Lemoine/Gabriella Mujan  
ženy čtyřhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
18.02.20
07:30
1. kolo
Prerna Bhambri/Nidhi Chilumula [WC]  
Vaidehi Chaudhari/Sathwika Sama [WC]  
18.02.20
08:00
1. kolo
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue [1]  
Aunchisa Chanta/Supapitch Kuearum  
18.02.20
08:00
1. kolo
Lakshanya Choudhary/Jigyasa Narsinghani [WC]  
Snehal Mane/Ankita Raina [4]  
18.02.20
09:30
1. kolo
Ekaterina Nikiforova/Saumya Vig  
Sakura Hondo/Michika Ozeki  
18.02.20
09:30
1. kolo
Evgeniya Burdina/Valeriya Strakhova  
Zeel Desai/Caroline Romeo  
ženy čtyřhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
18.02.20
05:00
1. kolo
Destanee Aiava/Abbie Myers [3]  
Paige Mary Hourigan/Abigail Tere-Apisah  
18.02.20
05:00
1. kolo
Jennifer Elie/Irina Ramialison  
Naiktha Bains/Su Jeong Jang [4]  
18.02.20
05:00
1. kolo
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe [1]  
Alexandra Bozovic/Amber Marshall  
18.02.20
05:00
1. kolo
Emily Fanning/Ho Ching Wu  
Leonie Kung/Lucrezia Stefanini  
18.02.20
06:30
1. kolo
Gabriella Da Silva Fick/Ivana Popovic  
Alana Parnaby/Alicia Smith  
18.02.20
06:30
1. kolo
Shiho Akita/Mai Minokoshi  
Monique Barry/Talia Gibson [WC]  
18.02.20
06:30
1. kolo
Anna Ureke/Marianna Zakarlyuk  
Jessie Culley/Taylah Preston [WC]  
18.02.20
06:30
1. kolo
Mia Repac/Olivia Symons [WC]  
Kanako Morisaki/Erika Sema [2]  
ženy čtyřhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
18.02.20
05:00
1. kolo
Ayaka Okuno/Fang Ying Xun  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
18.02.20
05:00
1. kolo
Erina Hayashi/Moyuka Uchijima  
Haruna Arakawa/Jia Qi Kang  
18.02.20
06:30
1. kolo
Emina Bektas/Tara Moore  
Miyu Kato/Kyoka Okamura [2]  
18.02.20
06:30
1. kolo
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara [3]  
Kwan Yau Ng/Arina Rodionova  
18.02.20
08:10
1. kolo
Fang-Hsien Wu/Ying Zhang  
Mana Ayukawa/Eri Hozumi [4]  
<