Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Pavel Nejedly 0 1 3
17.02.20
1. kolo
Nino Serdarusic 2 6 7
Ivan Gakhov 0 3 5
17.02.20
1. kolo
Arthur De Greef 2 6 7 7
Matteo Gigante 1 76 63 5
17.02.20
1. kolo
Hugo Grenier 2 7 6
Matija Pecotic 0 5 3
17.02.20
1. kolo
Viktor Durasovic 2 7 6
Luca Nardi 0 5 3
17.02.20
1. kolo
Luca Vanni 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 1 2
17.02.20
1. kolo
Raul Brancaccio 2 3 6 6
Altug Celikbilek 1 6 0 1
17.02.20
1. kolo
Andrea Arnaboldi 2 7 6
Lukas Klein 0 64 4
17.02.20
1. kolo
Giulio Zeppieri 2 6 3 7
Flavio Cobolli 1 3 6 69
17.02.20
1. kolo
Andrea Vavassori 2 7 6 7
Alex Molcan 1 61 75 5
17.02.20
1. kolo
Baptiste Crepatte 2 6 6
Lorenzo Musetti 0 3 2
17.02.20
1. kolo
Illya Marchenko 2 6 3 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
muži dvouhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Mackenzie Mcdonald 2 6 7
Yasutaka Uchiyama 0 2 65
17.02.20
1. kolo
Ryan Harrison 2 6 6
Damir Dzumhur 0 3 2
17.02.20
1. kolo
Brandon Nakashima 2 7 6
Jiri Vesely 0 64 1
17.02.20
1. kolo
Soon-Woo Kwon 2 1 6 6
Adrian Mannarino 1 6 3 2
muži dvouhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Ryan Peniston 2 6 6
Nick Chappell 0 2 4
17.02.20
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Kamen Damov 0 0 1
17.02.20
1. kolo
Tobias Simon 2 6 6
Razvan Baiant 0 2 2
17.02.20
1. kolo
Evan Song 2 6 6
Boris Arias 0 2 1
17.02.20
1. kolo
Lucas Catarina 2 6 6
Washi Gervais 0 1 2
17.02.20
1. kolo
Johannes Haerteis 2 6 6
Tony Bourcet 0 2 0
17.02.20
1. kolo
Strong Kirchheimer 2 6 6
Filip Peliwo 0 3 4
muži dvouhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Lucas Gerch 2 6 6 6
Johann Willems 1 1 74 1
17.02.20
kvalifik.
Sasi Kumar Mukund 2 4 6 6
Ergi Kirkin 1 6 4 3
17.02.20
1. kolo
Milan Welte 2 6 4 6
Adam Pavlasek 1 1 6 4
17.02.20
1. kolo
Tomas Machac 2 6 6
Leopold Zima 0 2 2
17.02.20
1. kolo
Michael Vrbensky 2 6 6
Markus Eriksson 0 2 2
17.02.20
1. kolo
Louis Wessels 2 6 6
Peter Heller 0 3 2
17.02.20
1. kolo
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 2 1
17.02.20
1. kolo
Maximilian Marterer 2 6 7
Eduardo Struvay 0 3 65
17.02.20
1. kolo
Vaclav Safranek 2 6 6
Christopher Heyman 0 4 2
17.02.20
1. kolo
Mirza Basic 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 1
17.02.20
1. kolo
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Nino Ehrenschneider 0 1 1
muži dvouhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Ruan Roelofse 2 6 2 6
Nicolas Barrientos 1 3 6 3
17.02.20
1. kolo
Skander Mansouri 2 6 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 1 3 72 3
17.02.20
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 7
Collin Altamirano 0 3 5
17.02.20
1. kolo
Benjamin Lock 2 6 6
Agustin Velotti 0 3 2
17.02.20
1. kolo
Aziz Dougaz 2 7 6
Christian Lindell 0 65 3
17.02.20
1. kolo
Alejandro Gonzalez 2 7 6
Luis Patino 0 65 4
17.02.20
1. kolo
Pedro Sakamoto 2 7 6
Carlos Gomez-Herrera 0 65 2
17.02.20
1. kolo
Kevin King 2 6 3 6
Jorge Brian Panta Herreros 1 3 6 3
17.02.20
1. kolo
Cristian Rodriguez 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 3 2
muži dvouhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Egor Gerasimov 2 4 7 7
Emil Ruusuvuori 1 6 66 66
17.02.20
kvalifik.
Norbert Gombos 2 6 6 6
Elliot Benchetrit 1 4 77 4
17.02.20
kvalifik.
Ilya Ivashka 2 6 3 6
Alexei Popyrin 1 1 6 4
17.02.20
kvalifik.
Dennis Novak 2 7 2 6
Matthias Bachinger 1 64 6 3
17.02.20
1. kolo
Mikael Ymer 2 6 3 7
Richard Gasquet 1 3 6 5
17.02.20
1. kolo
Benoit Paire 2 6 7
Gregoire Barrere 0 4 61
17.02.20
1. kolo
Alexander Bublik 2 6 7
Marton Fucsovics 0 4 5
muži dvouhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Federico Delbonis 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 2 4
17.02.20
1. kolo
Christian Garin 2 4 7 7
Andrej Martin 1 6 5 65
17.02.20
1. kolo
Pablo Andujar 2 6 6
Fernando Verdasco 0 3 3
17.02.20
1. kolo
Pedro Martinez Portero 2 3 6 7
Hugo Dellien 1 6 2 5
17.02.20
1. kolo
Thiago Seyboth Wild 2 5 7 7
Alejandro Davidovich Fokina 1 7 63 5
ženy dvouhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Kristina Mladenovic 2 6 6
Polona Hercog 0 3 1
17.02.20
kvalifik.
Aliaksandra Sasnovich 2 6 7
Ana Bogdan 0 4 64
17.02.20
kvalifik.
Veronika Kudermetova 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 4 2
17.02.20
kvalifik.
Sorana Cirstea 2 6 1 6
Carla Suarez Navarro 1 2 6 4
17.02.20
kvalifik.
Jennifer Brady 2 6 6
Su-Wei Hsieh 0 2 2
17.02.20
kvalifik.
Katerina Siniakova 2 5 6 7
Alison Van Uytvanck 1 7 2 5
17.02.20
1. kolo
Barbora Strycova 2 7 2 6
Amanda Anisimova 1 63 6 4
17.02.20
1. kolo
Elise Mertens 2 6 6
Qiang Wang 0 3 0
17.02.20
1. kolo
Ons Jabeur 2 7 1 6
Alison Riske 1 63 6 3
17.02.20
1. kolo
Garbine Muguruza 2 6 7
Kim Clijsters 0 2 66
17.02.20
1. kolo
Marketa Vondrousova 2 6 6
Anastasija Sevastova 0 3 2
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
17.02.20
2. kolo kval.
Margarita Lazareva 2 6 7
Kamila Kerimbayeva 0 3 63
17.02.20
2. kolo kval.
Cemre Anil 2 6 6
Carmen Schultheiss 0 3 4
17.02.20
2. kolo kval.
Mariana Drazic 2 6 7
Eva Garkusha 0 2 5
17.02.20
2. kolo kval.
Sai Chamarthi 2 4 7 10
Ioana Zvonaru 1 6 64 7
17.02.20
2. kolo kval.
Rita Atik 2 6 6
Gabriella Mujan 0 2 2
17.02.20
2. kolo kval.
Vitalia Stamat 2 6 7
Mina Hodzic 0 4 64
17.02.20
2. kolo kval.
Zoziya Kardava 2 6 7
Perla Nieuwboer 0 4 5
17.02.20
2. kolo kval.
Marion Viertler 2 6 6
Antonia Schmidt 0 2 2
17.02.20
2. kolo kval.
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Tuana Tinaztepe 0 2 0
17.02.20
2. kolo kval.
Anna Martemyanova 2 6 6
Beyda Baykal 0 0 1
17.02.20
2. kolo kval.
Francesca Curmi 2 5 6 10
Meiqi Guo 1 7 2 4
17.02.20
2. kolo kval.
Angelika Shapovalova 2 6 6 11
Anastasiya Soboleva 1 76 2 9
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Gianna Pielet 2 6 6
Jaleesa Leslie 0 2 1
17.02.20
kvalifik.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Lola Mireille Glantz 0 3 3
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
17.02.20
2. kolo kval.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Yarden Akler 0 2 1
17.02.20
2. kolo kval.
Anna Ukolova 2 7 6
Diana Krasnova 0 67 2
17.02.20
2. kolo kval.
Maria Lota Kaul 2 6 6
Veronika Vlkovska 0 3 4
17.02.20
2. kolo kval.
Nuria Brancaccio 1 w/o
Lara Panfilov 0
17.02.20
2. kolo kval.
Nicole Khirin 2 6 6
Simona Ogescu 0 3 1
17.02.20
2. kolo kval.
Margaux Rouvroy 2 7 6
Daniela Ciobanu 0 61 4
17.02.20
2. kolo kval.
Anja Draskovic 2 6 6
Carola Cavelli 0 3 1
17.02.20
2. kolo kval.
Veronika Bokor 2 1 6 10
Karola Patricia Bejenaru 1 6 4 7
17.02.20
2. kolo kval.
Josephine Boualem 2 6 6
Beatris Spasova 0 0 4
17.02.20
2. kolo kval.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 0 0
17.02.20
2. kolo kval.
Emma Lene 2 4 6 10
Maria Vittoria Viviani 1 6 3 5
17.02.20
2. kolo kval.
Andjela Jocovic 2 7 6
Gabriela Duca 0 62 2
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Kelia Le Bihan 2 0 6 10
Natalia Orlova 1 6 1 5
17.02.20
kvalifik.
Marie Villet 2 6 6 10
Fatima Ingrid Amartha Keita 1 76 1 5
17.02.20
kvalifik.
Stephanie Judith Visscher 2 6 7
Destinee Martins 0 3 64
17.02.20
kvalifik.
Sophia Biolay 2 7 6
Federica Sacco 0 63 1
17.02.20
kvalifik.
Franziska Sziedat 2 6 6
Tanysha Dissanayake 0 4 4
17.02.20
kvalifik.
Romana Cisovska 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 2 0
17.02.20
kvalifik.
Valentina Ryser 2 6 6
Katsiaryna Skachkova 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Lou Brouleau 2 6 6
Victoria Muntean 0 0 3
17.02.20
kvalifik.
Katy Dunne 2 6 6
Danielle Daley 0 2 4
17.02.20
kvalifik.
Oana Georgeta Simion 2 7 5 10
Ioana Loredana Rosca 1 5 7 2
17.02.20
kvalifik.
Kimberley Zimmermann 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 1 0
17.02.20
kvalifik.
Angelica Moratelli 2 7 6
Arianne Hartono 0 5 3
ženy dvouhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Soha Sadiq 2 6 1 10
Supapitch Kuearum 1 2 6 5
17.02.20
kvalifik.
Ekaterina Nikiforova 2 6 6
Niditra Rajmohan 0 2 1
17.02.20
kvalifik.
Sri Peddi Reddy 2 6 1 10
Prerna Bhambri 1 4 6 8
17.02.20
kvalifik.
Vaidehi Chaudhari 2 4 6 10
Ashmitha Easwaramurthi 1 6 3 4
17.02.20
kvalifik.
Saumya Vig 2 6 6
Muskan Mahajan 0 4 1
17.02.20
kvalifik.
Humera Begum Shaik 2 6 6
Rashi Malviya 0 1 2
17.02.20
kvalifik.
Shria Atturu 2 3 7 10
Arthi Muniyan 1 6 62 4
ženy dvouhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
17.02.20
2. kolo kval.
Shiho Akita 2 7 6
Olivia Symons 0 5 3
17.02.20
2. kolo kval.
Mai Minokoshi 2 6 6
Angelina Subotic 0 2 1
17.02.20
2. kolo kval.
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Kiana Mokhtari 0 1 2
17.02.20
2. kolo kval.
Andrea Dikosavljevic 2 6 6
Lauren Nikoloski 0 0 1
17.02.20
2. kolo kval.
Alicia Smith 2 6 6
Natasha Camer-Pesci 0 0 1
17.02.20
2. kolo kval.
Tamara Barad Itzhaki 2 6 6
Ella Nurkic 0 1 0
17.02.20
2. kolo kval.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Lara Tovich 0 0 0
17.02.20
2. kolo kval.
Mana Kawamura 2 6 6
Jessie Culley 0 0 1
17.02.20
2. kolo kval.
Misaki Matsuda 2 6 6
Grace Schumacher 0 1 2
17.02.20
2. kolo kval.
Monique Barry 2 6 6
Kanako Morisaki 0 3 3
17.02.20
2. kolo kval.
Sakura Hosogi 2 6 6
Shanelle Iaconi 0 1 0
17.02.20
2. kolo kval.
Mia Repac 2 6 6
Rebecca Jones 0 3 2
ženy dvouhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
17.02.20
kvalifik.
Tereza Mrdeza 2 6 6
Shalimar Talbi 0 0 1
17.02.20
kvalifik.
Georgia Andreea Craciun 2 6 3 11
Tessah Andrianjafitrimo 1 0 6 9
17.02.20
kvalifik.
Yidi Yang 2 6 2 10
Despina Papamichail 1 3 6 8
17.02.20
kvalifik.
Anastasia Gasanova 2 6 3 11
Anna Zaja 1 2 6 9
17.02.20
kvalifik.
Katarzyna Piter 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 1
17.02.20
kvalifik.
Stefania Rubini 2 6 6
Alice Rame 0 3 2
17.02.20
kvalifik.
Sabina Sharipova 2 6 2 12
Magali Kempen 1 4 6 10
17.02.20
kvalifik.
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 3 4
ženy dvouhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo kval.
Ying Zhang 2 6 3 10
Mai Kandori 1 4 6 5
17.02.20
1. kolo kval.
Kisa Yoshioka 2 7 6
Yukina Saigo 0 63 4
17.02.20
1. kolo kval.
Honoka Kobayashi 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 3 4
17.02.20
1. kolo kval.
Ayaka Okuno 2 6 6
Mua Shigeta 0 2 3
17.02.20
1. kolo kval.
Rina Saigo 2 6 6
Momoko Nishio 0 2 4
17.02.20
1. kolo kval.
Jia Qi Kang 2 6 6
Ikumi Yamazaki 0 4 2
17.02.20
1. kolo kval.
Chisa Hosonuma 2 6 6 10
Ramu Ueda 1 75 2 4
17.02.20
1. kolo kval.
Yui Chikaraishi 2 6 6
Nalu Himeno 0 0 1
17.02.20
kvalifik.
Ying Zhang 2 6 6
Rina Saigo 0 4 4
17.02.20
1. kolo kval.
Erina Hayashi 2 6 6
Megumi Nishimoto 0 1 2
17.02.20
kvalifik.
Jia Qi Kang 2 5 6 10
Ayaka Okuno 1 7 2 5
17.02.20
kvalifik.
Kisa Yoshioka 2 7 6
Honoka Kobayashi 0 60 1
17.02.20
1. kolo kval.
Ari Matsumoto 2 6 6
Robu Kajitani 0 4 2
17.02.20
1. kolo kval.
Funa Kozaki 2 1 7 10
Kanako Osafune 1 6 5 6
17.02.20
1. kolo kval.
Yuka Hosoki 2 6 2 10
Eri Shimizu 1 2 6 7
17.02.20
kvalifik.
Ari Matsumoto 2 5 6 10
Funa Kozaki 1 7 4 6
17.02.20
kvalifik.
Erina Hayashi 2 7 6
Yuka Hosoki 0 61 2
17.02.20
kvalifik.
Chisa Hosonuma 2 7 7
Yui Chikaraishi 0 5 62
muži čtyřhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Nikola Cacic/Hugo Nys 2 6 2 10
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 1 4 6 4
muži čtyřhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 6
Hernan Casanova/Agustin Riquelme 0 4 4
17.02.20
1. kolo
Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Juan Martin Fumeaux/Franco Roncadelli 0 2 4
17.02.20
1. kolo
Federico Zeballos/Matias Zukas 2 6 7
Tobias Franco/Gonzalo Villanueva 0 2 5
17.02.20
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim 2 6 6 11
Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 1 72 3 9
17.02.20
1. kolo
Nicolas Alvarez/Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Thiago Cigarran/Emiliano Troche 0 4 2
muži čtyřhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 1 12
Tomislav Brkic/Marin Cilic 1 5 6 10
ženy čtyřhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
17.02.20
1. kolo
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok 2 4 6 10
Darija Jurak/Yaroslava Shvedova 1 6 2 4
17.02.20
1. kolo
Ying-Ying Duan/Veronika Kudermetova 2 6 6
Viktorija Golubic/Jil Teichmann 0 0 1
17.02.20
1. kolo
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 6 7
Monique Adamczak/Yana Sizikova 0 0 5
17.02.20
1. kolo
Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang 2 6 6
Julia Goerges/Simona Halep 0 2 1
17.02.20
1. kolo
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 6 6
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck 0 3 1
<