Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
finále
Fabian Marozsan [6]  
Ronald Slobodchikov [2]  
muži dvouhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
09:00
finále
Fermin Tenti [8]  
Pol Martin Tiffon [6]  
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Alibek Kachmazov [JR]  
Boris Pokotilov [q]  
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Arthur Rinderknech [1]  
Calvin Hemery [3]  
muži dvouhra tvrdý Thailand M15 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
04:00
finále
Danylo Kalenichenko [5]  
Makoto Ochi [2]  
ženy dvouhra tvrdý UAE W100+H Dubai sety 1 2 3 4 5
07:00
1. kolo kval.
Isabella Shinikova  
Cornelia Lister  
08:30
1. kolo kval.
Estelle Cascino  
Lara Salden  
08:30
1. kolo kval.
Magdalena Frech  
Elizabeth Halbauer  
08:30
1. kolo kval.
Shatoo Mohamad  
Eleonora Molinaro  
09:00
1. kolo kval.
Lucie Hradecka  
Georgina Garcia-Perez  
09:00
1. kolo kval.
Chloe Paquet  
Miriam Bianca Bulgaru  
10:00
1. kolo kval.
Julia Grabher  
Kateryna Bondarenko  
10:00
1. kolo kval.
Daria Snigur  
Maryna Zanevska  
11:30
1. kolo kval.
Emily Webley-Smith  
Anastasia Gasanova  
11:30
1. kolo kval.
Aleksandra Krunic  
Rutuja Bhosale  
12:10
1. kolo kval.
Reka-Luca Jani  
Laura Pigossi  
13:00
1. kolo kval.
Akgul Amanmuradova  
Tena Lukas  
13:00
1. kolo kval.
Valentyna Ivakhnenko  
Junri Namigata  
13:40
1. kolo kval.
Vivian Heisen  
Nicoleta Dascalu  
14:30
1. kolo kval.
Anastasiya Komardina  
Anastasiya Shoshyna  
14:30
1. kolo kval.
Anastasia Zakharova  
Victoria Kan  
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo kval.
Alina Silich  
Julita Saner  
08:00
1. kolo kval.
Kajsa Rinaldo Persson  
Diana Demidova  
08:00
1. kolo kval.
Deniz Paykoc  
Ena Kajevic  
08:00
1. kolo kval.
Sinead Lohan  
Doga Turkmen  
08:00
1. kolo kval.
Arina Gabriela Vasilescu  
Neta Berman  
08:00
1. kolo kval.
Corina Mader  
Maria Manilova  
08:00
1. kolo kval.
Elisabeth Sterner  
Sapfo Sakellaridi  
08:00
1. kolo kval.
Victoria Mikhaylova  
Destinee Martins  
08:00
1. kolo kval.
Linda Sevcikova  
Ilayda Baykan  
08:00
1. kolo kval.
Lian Tran  
Svetlana Iansitova  
08:00
1. kolo kval.
Martina Girardi  
Ekaterina Ovcharenko  
08:00
1. kolo kval.
Eva Garkusha  
Anastasia Kovaleva  
09:30
1. kolo kval.
Katsiaryna Skachkova  
Alexandra Mironova  
10:00
finále
Leonie Kung [1]  
Georgia Andreea Craciun [2]  
10:30
1. kolo kval.
Lyuboslava Peruhova  
Olivia Gram  
10:30
1. kolo kval.
Mirabelle Njoze  
Eliz Maloney  
10:30
1. kolo kval.
Ida Jarlskog  
Demi Tran  
10:30
1. kolo kval.
Ema Vasic  
Mayya Gorbunova  
10:30
1. kolo kval.
Valentina Giavazzi  
Ioana Zvonaru  
10:30
1. kolo kval.
Valeriya Olyanovskaya  
Oliwia Szymczuch  
10:30
1. kolo kval.
Zeynep Erman  
Maria Bianca Andrei  
10:30
1. kolo kval.
Selina Atay  
Karola Patricia Bejenaru  
10:30
1. kolo kval.
Darya Lavrichenko  
Lara Panfilov  
10:30
1. kolo kval.
Asya Colombo  
Jantje Tilbuerger  
10:30
1. kolo kval.
Keira Jirasook  
Anne-Sophie Morandais  
ženy dvouhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo kval.
Diana Maria Mihail  
Andra Maria Nitescu  
00:00
2. kolo kval.
Vitalia Stamat  
Andriana Simovic  
00:00
2. kolo kval.
Anja Draskovic  
Julia Klimovicz  
00:00
2. kolo kval.
Joelle Steur  
Dejana Milenkovic  
00:00
2. kolo kval.
Aalyka Ebrahim  
Yasmin Ezzat  
00:00
1. kolo kval.
Nada Fouad  
Roaa Elatrebi  
00:00
2. kolo kval.
Jelena Kovac  
Malvika Shukla  
00:00
1. kolo kval.
Beloslava Veleva  
Lana Kamel  
00:00
2. kolo kval.
Emma Belluomini  
Julia Keranovic  
00:00
2. kolo kval.
Mariam Abd El Salam  
Dareen Elleithy  
00:00
2. kolo kval.
Mariam Mahmoud  
Farida Sabra  
09:00
finále
Julyette Steur [1]  
Oana Georgeta Simion [3]  
11:00
1. kolo kval.
Hla Saber  
Mariam Samy  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Marcela Zacarias [1]  
Aubane Droguet  
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Ifigeneia Kafka  
Adelina Krueger  
09:30
1. kolo kval.
Chiara Scholl  
Kseniya Sundin  
09:30
1. kolo kval.
Nicole Fossa Huergo  
Maria Georgiadou  
09:30
1. kolo kval.
Maileen Nuudi  
Anna Davydova  
09:30
1. kolo kval.
Sonia Cassani  
Alina Lebedeva  
09:30
1. kolo kval.
Lorenza Cuomo  
Diana Krasnova  
09:30
1. kolo kval.
Stefana Lazar  
Stefanie Auer  
10:00
finále
Claudia Hoste Ferrer [4]  
Laura Schaeder [2]  
10:30
1. kolo kval.
Olha Romanyshyn  
Daria Maria Munteanu  
10:30
1. kolo kval.
Gabriela Aura Zarnoveanu  
Aspasia Katsouda Taka  
10:30
1. kolo kval.
Marie Lou Faoro  
Mariia Bergen  
10:30
1. kolo kval.
Simona Ogescu  
Mariame Toure  
10:30
1. kolo kval.
Denis Gencheva  
Beatris Spasova  
ženy dvouhra koberec Czech Republic W15 Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Miriam Kolodziejova [WC]  
Elena Malygina [4]  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Anastasia Kulikova [4]  
Yuriko Miyazaki [2]  
14:00
1. kolo kval.
Emily Welker  
Marie Villet  
14:00
1. kolo kval.
Emma Lene  
Luisa Meyer Auf Der Heide  
14:00
1. kolo kval.
Margaux Rouvroy  
Rania Azziz  
14:00
1. kolo kval.
Alessia Truden  
Vasilisa Aponasenko  
14:30
1. kolo kval.
Angelica Raggi  
Valeria Koussenkova  
14:30
1. kolo kval.
Nika Novikova  
Elizaveta Koklina  
15:30
1. kolo kval.
Giulia Crescenzi  
Shereen Peterson-Paul  
15:30
1. kolo kval.
Theo Gravouil  
Danielle Daley  
15:30
1. kolo kval.
Chiara Catini  
Sara Lanca  
15:30
1. kolo kval.
Yasmine Mansouri  
Tamara Milosevic  
15:30
1. kolo kval.
Mathilde Dury  
Yana Karpovich  
15:30
1. kolo kval.
Sophia Biolay  
Jessica Bouzas Maneiro  
16:00
1. kolo kval.
Margaux Komano  
Diana Chehoudi  
16:00
1. kolo kval.
Ghaida Jeribi  
Costanza Traversi  
17:30
1. kolo kval.
Perla Nieuwboer  
Arabella Koller  
17:30
1. kolo kval.
Anastasia Piangerelli  
Zoe Bourbotte  
ženy dvouhra tvrdý Thailand W15 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
06:00
finále
Nigina Abduraimova [7]  
Pei-Chi Lee [q]  
ženy dvouhra tvrdý India W25 Pune sety 1 2 3 4 5
07:30
1. kolo kval.
Victoria Muntean  
Zhuoma Ni Ma  
09:00
1. kolo kval.
Corinna Dentoni  
Deeksha Manju Prasad  
09:00
1. kolo kval.
Avika Sagwal  
Jia Qi Kang  
09:00
1. kolo kval.
Mananchaya Sawangkaew  
Humera Begum Shaik  
ženy dvouhra tvrdý India W25 Solapur sety 1 2 3 4 5
08:00
finále
Naiktha Bains [5]  
Ankita Raina [2]  
<