Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. France Paris sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Rafael Nadal 2 7 6
Jo-Wilfried Tsonga 0 64 1
01.11.19
čtvrtfinále
Novak Djokovic 2 6 6
Stefanos Tsitsipas 0 1 2
01.11.19
čtvrtfinále
Grigor Dimitrov 2 6 7
Christian Garin 0 2 5
01.11.19
čtvrtfinále
Denis Shapovalov 2 6 6
Gael Monfils 0 2 2
muži dvouhra tvrdý I. USA Charlottesville Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Vasek Pospisil 2 6 6
Filip Peliwo 0 1 2
01.11.19
čtvrtfinále
Dmitry Popko 2 6 6
Marcos Giron 0 3 4
01.11.19
čtvrtfinále
Brayden Schnur 2 6 7
Blaz Rola 0 2 64
01.11.19
čtvrtfinále
Brandon Nakashima 2 6 6 6
Taro Daniel 1 77 1 3
muži dvouhra koberec Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Steve Darcis 2 6 7 6
Illya Marchenko 1 74 63 3
01.11.19
čtvrtfinále
Jiri Vesely 2 3 6 6
Botic Van De Zandschulp 1 6 3 4
01.11.19
čtvrtfinále
Evgeny Karlovskiy 2 4 6 6
Peter Gojowczyk 1 6 2 2
01.11.19
čtvrtfinále
Lloyd Harris 2 6 6 6
Lukas Lacko 1 75 3 3
muži dvouhra antuka Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Hugo Dellien 2 7 6
Facundo Bagnis 0 5 2
01.11.19
čtvrtfinále
Federico Coria 2 4 7 6
Yannick Hanfmann 1 6 5 4
01.11.19
čtvrtfinále
Juan Pablo Varillas 1 4
Leonardo Mayer skreč 0 1
01.11.19
čtvrtfinále
Thiago Seyboth Wild 2 7 7
Francisco Cerundolo 0 64 5
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Jonathan Eysseric 2 6 6
Marvin Netuschil 0 4 3
01.11.19
čtvrtfinále
Ronald Slobodchikov 2 7 5 7
Oleg Prihodko 1 66 7 5
01.11.19
čtvrtfinále
Marko Miladinovic 2 6 7
Davide Galoppini 0 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Michael Vrbensky 2 6 3 6
Yanki Erel 1 4 6 4
muži dvouhra tvrdý Kuwait M15 Meshref sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Ricardo Rodriguez-Pace 2 4 6 7
Vitaliy Sachko 1 6 3 60
01.11.19
čtvrtfinále
Alexander Igoshin 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 1 0
01.11.19
čtvrtfinále
Marko Tepavac 2 6 6
Alec Adamson 0 2 1
01.11.19
čtvrtfinále
Kai Wehnelt 2 6 7
Karl Friberg 0 3 5
muži dvouhra antuka Spain M15 Nules sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Johan Nikles 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
01.11.19
čtvrtfinále
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 4 6 6
Imanol Lopez Morillo 1 6 4 1
01.11.19
čtvrtfinále
Damien Wenger 2 6 6
Matthew Mendez 0 4 3
01.11.19
čtvrtfinále
Georgii Kravchenko 2 6 5 6
Yan Bondarevskiy 1 2 7 1
muži dvouhra koberec Czech Republic M15 Opava sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Jaroslav Pospisil 2 4 6 6
Michal Dembek 1 6 3 4
01.11.19
čtvrtfinále
David Poljak 2 7 6
Mattia Bellucci 0 63 2
01.11.19
čtvrtfinále
Robin Stanek 2 6 7
Michal Konecny 0 4 63
01.11.19
čtvrtfinále
Petr Nouza 2 7 7
Petr Michnev 0 66 5
muži dvouhra tvrdý I. Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Stefan Seifert 2 4 6 6
Maxime Pauwels 1 6 2 2
01.11.19
čtvrtfinále
Vladimir Ivanov 2 7 7
Manuel Guinard 0 63 5
01.11.19
čtvrtfinále
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 3 4
01.11.19
čtvrtfinále
Lasse Muscheites 2 3 7 6
Daniil Glinka 1 6 64 4
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 3
01.11.19
čtvrtfinále
Julian Ocleppo 2 2 6 6
Giovanni Fonio 1 6 3 3
01.11.19
čtvrtfinále
Kacper Zuk 2 6 6
Maciej Smola 0 4 2
01.11.19
čtvrtfinále
Kyrian Jacquet 2 2 6 6
Julian Cash 1 6 2 2
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Fabrizio Ornago 2 6 6
Nini Gabriel Dica 0 4 3
01.11.19
čtvrtfinále
Andrea Picchione 2 2 6 7
Mathieu Perchicot 1 6 1 5
muži dvouhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Peter Torebko 2 6 6
Alexander Donski 0 4 2
01.11.19
čtvrtfinále
Gianluigi Quinzi 2 6 0 6
Aziz Dougaz 1 3 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Petros Chrysochos 2 7 6
Evan Furness 0 65 3
01.11.19
čtvrtfinále
Alexandre Muller 2 6 2 7
Antoine Escoffier 1 4 6 5
muži dvouhra antuka USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Cristian Rodriguez 2 6 6
Stefan Kozlov 0 2 2
01.11.19
čtvrtfinále
Jordi Arconada 2 6 5 6
Simon Carr 1 3 7 2
01.11.19
2. kolo
Jordi Arconada 2 6 6
Eero Vasa 0 4 4
01.11.19
čtvrtfinále
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Alan Kohen 0 4 3
muži dvouhra tvrdý Australia Playford Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Tatsuma Ito 2 7 6
Alex Bolt 0 5 4
01.11.19
čtvrtfinále
James Duckworth 2 6 6
Jay Clarke 0 3 3
01.11.19
čtvrtfinále
Yasutaka Uchiyama 1 4 3
Andrew Harris skreč 0 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Marc Polmans 2 3 6 6
Luke Saville 1 6 1 0
muži dvouhra tvrdý China Shenzhen Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Zhe Li 2 6 6 7
Roman Safiullin 1 75 1 5
01.11.19
čtvrtfinále
Mohamed Safwat 2 7 6
Denis Yevseyev 0 5 2
01.11.19
čtvrtfinále
Frederico Ferreira Silva 2 7 4 6
Jason Jung 1 65 6 4
01.11.19
čtvrtfinále
Zhizhen Zhang 2 7 6
Go Soeda 0 60 4
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Daria Kruzhkova 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 3 1
01.11.19
čtvrtfinále
Noa Liauw A Fong 2 1 6 6
Viktoriia Dema 1 6 4 0
01.11.19
čtvrtfinále
Mariia Tkacheva 1 6 4
Magdalena Pantuckova skreč 0 2 0
01.11.19
čtvrtfinále
Lyubov Kostenko 2 6 7
Jantje Tilbuerger 0 1 63
ženy dvouhra antuka Colombia W15 Bogota sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Nika Kukharchuk 2 6 6
Maria Parra Romero 0 4 1
01.11.19
čtvrtfinále
Vanda Lukacs 2 7 6
Yuliana Monroy 0 5 4
01.11.19
čtvrtfinále
Ivania Martinich 2 4 6 6
Maria Paulina Perez Garcia 1 6 2 2
01.11.19
čtvrtfinále
Dasha Ivanova 2 6 6
Antonia Samudio 0 3 3
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Steffi Carruthers 2 6 4 6
Diana Martynov 1 3 6 3
01.11.19
čtvrtfinále
Ramya Natarajan 2 6 6
Anfisa Danilchenko 0 3 1
01.11.19
čtvrtfinále
Adrienn Nagy 2 6 6
Mary Closs 0 2 2
01.11.19
čtvrtfinále
Rachel Gailis 2 5 6 7
Taylor Ng 1 7 3 65
ženy dvouhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Ioana Loredana Rosca 2 6 7
Jade Suvrijn 0 2 65
01.11.19
čtvrtfinále
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Francisca Jorge 0 1 0
01.11.19
čtvrtfinále
Margaux Orange 2 6 6 6
Marina Bassols Ribera 1 76 4 2
01.11.19
čtvrtfinále
Linda Noskova 2 3 6 6
Aubane Droguet 1 6 2 4
ženy dvouhra tvrdý I. Italy W15 Ortisei sety 1 2 3 4 5
01.11.19
semifinále
Claudia Giovine 2 6 6
Sina Herrmann 0 3 4
01.11.19
semifinále
Anja Wildgruber 2 6 6
Clara Vlasselaer 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Anita Husaric 2 6 4 6
Melanie Klaffner 1 2 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Sandra Samir 2 6 6
Federica Prati 0 3 1
01.11.19
čtvrtfinále
Joanna Zawadzka 2 6 4 6
Martyna Kubka 1 0 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Joanne Zuger 2 6 7
Marianna Zakarlyuk 0 4 5
ženy dvouhra tvrdý I. Sweden W15 Stockholm sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Fanny Ostlund 2 6 3 6
Noel Saidenova 1 3 6 3
01.11.19
čtvrtfinále
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 4 6
Elina Avanesyan 1 1 6 2
01.11.19
čtvrtfinále
Anastasia Kulikova 1 6 1
Ekaterina Kazionova skreč 0 1 0
01.11.19
čtvrtfinále
Elena Malygina 2 6 6
Anna Ukolova 0 3 3
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 3 2
01.11.19
čtvrtfinále
Federica Arcidiacono 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 3 1
01.11.19
čtvrtfinále
Julyette Steur 2 3 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 6 3 1
01.11.19
čtvrtfinále
Sada Nahimana 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 1 4
ženy dvouhra tvrdý I. Luxembourg W25 Petange sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Laura-Ioana Paar 2 6 6
Marina Yudanov 0 2 3
01.11.19
čtvrtfinále
Arantxa Rus 2 6 7
Harmony Tan 0 3 67
01.11.19
čtvrtfinále
Paula Badosa Gibert 2 6 4 7
Pemra Ozgen 1 4 6 5
01.11.19
čtvrtfinále
Sofya Lansere 2 6 6
Katarzyna Piter 0 4 3
ženy dvouhra antuka Paraguay W60 Asuncion sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Sara Errani 1 1 6 3
Allie Kiick skreč 0 6 1 1
01.11.19
čtvrtfinále
Guillermina Naya 2 7 2 6
Renata Zarazua 1 5 6 2
01.11.19
čtvrtfinále
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 3 7
Teliana Pereira 1 3 6 5
01.11.19
čtvrtfinále
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Gabriela Ce 0 4 2
ženy dvouhra tvrdý China W60 Liuzhou sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Arina Rodionova 1 4
Mariam Bolkvadze skreč 0 1
01.11.19
čtvrtfinále
Jia-Jing Lu 2 6 6
Natalija Kostic 0 2 4
01.11.19
čtvrtfinále
Lin Zhu 1 7 6 4
Fangzhou Liu skreč 0 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Shilin Xu 2 6 6
Dejana Radanovic 0 2 3
ženy dvouhra tvrdý I. France W60 Nantes sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Martina Caregaro 2 7 5 7
Audrey Albie 1 65 7 66
01.11.19
čtvrtfinále
Ana Bogdan 2 7 6
Vitalia Diatchenko 0 67 3
01.11.19
čtvrtfinále
Tamara Korpatsch 2 6 6
Amandine Hesse 0 1 1
01.11.19
čtvrtfinále
Cristina Bucsa 1 6 3
Tatjana Maria skreč 0 4 0
ženy dvouhra tvrdý Australia W60 Playford sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Lizette Cabrera 2 7 6
Asia Muhammad 0 64 0
01.11.19
čtvrtfinále
Maddison Inglis 2 6 6 6
Belinda Woolcock 1 75 3 3
ženy dvouhra tvrdý I. Canada W60 Toronto sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Kirsten Flipkens 2 6 6
Elitsa Kostova 0 3 2
01.11.19
čtvrtfinále
Bibiane Schoofs 2 6 6
Jessika Ponchet 0 4 4
01.11.19
čtvrtfinále
Samantha Murray 2 7 3 6
Indy De Vroome 1 5 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Francesca Di Lorenzo 2 6 6 6
Catherine Harrison 1 77 1 4
ženy dvouhra tvrdý USA W80 Tyler sety 1 2 3 4 5
01.11.19
2. kolo
Mandy Minella 2 6 2 6
Giuliana Olmos 1 1 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Mandy Minella 2 6 6
Jamie Loeb 0 4 1
01.11.19
čtvrtfinále
Alexa Glatch 2 7 6
Caroline Dolehide 0 64 1
01.11.19
2. kolo
Alexa Glatch 2 6 7
Shelby Rogers 0 3 5
01.11.19
2. kolo
Coco Vandeweghe 2 6 7
Ann Li 0 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Marcela Zacarias 1 5
Coco Vandeweghe skreč 0 2
01.11.19
2. kolo
Marcela Zacarias 2 7 3 6
Katharine Fahey 1 5 6 3
01.11.19
2. kolo
Danielle Lao 2 6 1 6
Stefanie Voegele 1 4 6 1
01.11.19
čtvrtfinále
Danielle Lao 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 3 4
01.11.19
2. kolo
Jamie Loeb 2 6 6
Lorraine M. Guillermo 0 3 4
01.11.19
2. kolo
Caroline Dolehide 2 6 6
Katherine Sebov 0 3 2
01.11.19
2. kolo
Whitney Osuigwe 2 6 6
Estela Perez-Somarriba 0 2 4
ženy dvouhra tvrdý I. China Shenzhen sety 1 2 3 4 5
01.11.19
Karolina Pliskova 2 6 2 6
Simona Halep 1 0 6 4
01.11.19
Elina Svitolina 2 7 7
Sofia Kenin 0 5 610
muži čtyřhra tvrdý I. France Paris sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 7
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 0 3 5
01.11.19
čtvrtfinále
Karen Khachanov/Andrey Rublev 2 7 6 10
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 1 5 71 8
01.11.19
čtvrtfinále
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
Jamie Murray/Neal Skupski 0 4 4
01.11.19
čtvrtfinále
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 6 10
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 3 75 7
muži čtyřhra tvrdý I. USA Charlottesville Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
čtvrtfinále
Sekou Bangoura/Blaz Kavcic 2 6 6
Evan Hoyt/Maxime Janvier 0 4 4
01.11.19
čtvrtfinále
Martin Redlicki/Andreas Siljestrom 2 6 5 10
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov 1 3 7 7
muži čtyřhra koberec Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
semifinále
Sander Arends/Roman Jebavy 2 6 3 10
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 1 4 6 7
01.11.19
čtvrtfinále
Andre Begemann/Florin Mergea 2 6 7
James Cerretani/Maxime Cressy 0 2 5
01.11.19
čtvrtfinále
Ken Skupski/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 1 2 74 3
muži čtyřhra antuka Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
semifinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 7
Orlando Luz/Rafael Matos 0 4 5
01.11.19
semifinále
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild 2 7 4 10
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 63 6 3
muži čtyřhra tvrdý Australia Playford Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
semifinále
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Brydan Klein/Scott Puodziunas 0 5 4
01.11.19
semifinále
Ruben Gonzales/Evan King 2 6 6
Maverick Banes/Harry Bourchier 0 4 1
muži čtyřhra tvrdý China Shenzhen Challenger sety 1 2 3 4 5
01.11.19
semifinále
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang 2 7 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 65 1
01.11.19
semifinále
Mikhail Elgin/Ramkumar Ramanathan 2 7 7
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan 0 5 60
ženy čtyřhra tvrdý I. China Shenzhen sety 1 2 3 4 5
01.11.19
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 4 6 10
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 1 6 2 5
01.11.19
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 2 6 6
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 0 2 4
<