Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Evgeny Donskoy 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 67 4
25.10.19
čtvrtfinále
Norbert Gombos 2 6 6
Illya Marchenko 0 4 2
25.10.19
čtvrtfinále
Lloyd Harris 2 6 7
Corentin Denolly 0 3 62
25.10.19
čtvrtfinále
Ugo Humbert 2 6 4 7
Antoine Hoang 1 4 6 5
muži dvouhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Gael Monfils 2 7 6
Aljaz Bedene 0 5 1
25.10.19
čtvrtfinále
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Karen Khachanov 0 66 2
25.10.19
čtvrtfinále
Dominic Thiem 1 5
Pablo Carreno-Busta skreč 0 0
25.10.19
čtvrtfinále
Matteo Berrettini 2 7 7
Andrey Rublev 0 5 64
muži dvouhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Salvatore Caruso 2 6 6
Federico Gaio 0 3 2
25.10.19
čtvrtfinále
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Cedrik-Marcel Stebe 0 2 5
25.10.19
čtvrtfinále
Elias Ymer 2 4 6 7
Daniel Altmaier 1 6 3 67
25.10.19
čtvrtfinále
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Altug Celikbilek 0 67 4
muži dvouhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Facundo Bagnis 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 4 2
25.10.19
čtvrtfinále
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 0 5 3
25.10.19
čtvrtfinále
Federico Coria 2 6 3 6
Joao Menezes 1 4 6 3
25.10.19
čtvrtfinále
Juan Pablo Varillas 2 7 7
Thiago Seyboth Wild 0 5 5
muži dvouhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Denis Istomin 2 6 6
Tung-Lin Wu 0 2 3
25.10.19
čtvrtfinále
Danilo Petrovic 2 6 6
Zhe Li 0 4 4
25.10.19
čtvrtfinále
Borna Gojo 2 7 6
Jason Jung 0 64 1
25.10.19
čtvrtfinále
Alejandro Davidovich Fokina 2 5 6 6
Yuta Shimizu 1 7 3 1
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Peter Heller 2 7 6
Ljubomir Celebic 0 5 2
25.10.19
čtvrtfinále
Julien Cagnina 2 6 6
Michael Vrbensky 0 2 4
25.10.19
čtvrtfinále
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Arnaud Bovy 0 1 1
25.10.19
čtvrtfinále
Lorenzo Musetti 2 6 6
Marsel Ilhan 0 2 1
muži dvouhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Alexander Zhurbin 2 7 7
Pablo Llamas Ruiz 0 5 69
25.10.19
čtvrtfinále
Alvaro Lopez San Martin 2 4 7 6
Johan Nikles 1 6 5 0
25.10.19
čtvrtfinále
Carlos Gimeno Valero 2 6 5 6
Carlos Sanchez Jover 1 2 7 4
25.10.19
čtvrtfinále
Francisco Andreu Garcia 2 7 6
Matthew Mendez 0 5 0
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Cristian Rodriguez 2 7 6
Luca Keist 0 5 3
25.10.19
čtvrtfinále
Maximiliano Estevez 2 6 6
Juan Sebastian Gomez 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Mariano Kestelboim 2 4 6 6
Tigre Hank 1 6 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Gerardo Lopez Villasenor 0 1 3
muži dvouhra tvrdý Qatar M15 Doha sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Tobias Simon 2 4 6 6
Karl Friberg 1 6 4 1
25.10.19
čtvrtfinále
Marat Deviatiarov 2 6 6
Chukang Wang 0 3 1
25.10.19
čtvrtfinále
Gustav Hansson 2 7 6
Yurii Dzhavakian 0 5 2
25.10.19
čtvrtfinále
Adam Moundir 2 6 7
Tom Kocevar-Desman 0 2 5
muži dvouhra antuka Argentina M15 Junin sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Alejo Vilaro 0 1 4
25.10.19
semifinále
Hernan Casanova 2 6 6
Juan Ignacio Galarza 0 3 4
25.10.19
čtvrtfinále
Hernan Casanova 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
25.10.19
čtvrtfinále
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 3 1
25.10.19
semifinále
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 3 1
muži dvouhra koberec Czech Republic M15 Liberec sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Petr Michnev 2 6 3 7
Adrian Bodmer 1 3 6 65
25.10.19
čtvrtfinále
Christian Samuelsson 2 7 6 7
Vaclav Safranek 1 5 75 65
25.10.19
čtvrtfinále
Michal Dembek 2 7 7
Uladzimir Ignatik 0 69 63
25.10.19
čtvrtfinále
Andrew Paulson 2 3 6 7
Michal Konecny 1 6 4 5
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Marco Mosciatti 0 2 2
25.10.19
čtvrtfinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 0 6
Daniel Michalski 1 2 6 1
25.10.19
čtvrtfinále
Julian Ocleppo 2 7 4 7
Billy Harris 1 60 6 62
25.10.19
čtvrtfinále
Kyrian Jacquet 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 3 3
muži dvouhra tvrdý USA M25 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Michael Redlicki 2 6 6
Jacob Dunbar 0 3 2
25.10.19
čtvrtfinále
Roberto Cid 2 6 4 6
Haru Inoue 1 4 6 3
25.10.19
čtvrtfinále
Nicolas Mejia 2 7 6
Matej Vocel 0 65 4
25.10.19
čtvrtfinále
Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 3 4
muži dvouhra tvrdý USA M25 Fort Worth sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Ryan Peniston 2 6 6
Jacob Fearnley 0 2 2
25.10.19
2. kolo
Hendrik Jebens 2 6 1 6
Gijs Brouwer 1 3 6 1
25.10.19
2. kolo
Nathan Ponwith 2 6 6
Jack Draper 0 3 4
25.10.19
2. kolo
Tadeas Paroulek 2 7 6
Valentin Vacherot 0 63 4
25.10.19
čtvrtfinále
Jesper De Jong 2 6 7
Hendrik Jebens 0 4 62
muži dvouhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Filip Bergevi 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Majed Kilani 2 6 1 7
Matteo Martineau 1 2 6 5
25.10.19
čtvrtfinále
Petros Chrysochos 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 3 1
25.10.19
čtvrtfinále
Alexis Gautier 2 6 4 6
Markus Eriksson 1 4 6 4
muži dvouhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Roger Federer 1 w/o
Stan Wawrinka 0
25.10.19
čtvrtfinále
Reilly Opelka 2 6 3 6
Roberto Bautista Agut 1 3 6 3
25.10.19
čtvrtfinále
Stefanos Tsitsipas 2 3 6 6
Filip Krajinovic 1 6 4 4
25.10.19
čtvrtfinále
Alex De Minaur 2 6 7
Jan-Lennard Struff 0 4 64
muži dvouhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Tatsuma Ito 2 7 6
Max Purcell 0 5 1
25.10.19
čtvrtfinále
Hiroki Moriya 1 6 3
Yasutaka Uchiyama skreč 0 3 0
25.10.19
čtvrtfinále
Andrew Harris 2 6 6
James Duckworth 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Marc Polmans 2 6 7
Alejandro Tabilo 0 1 5
ženy dvouhra antuka Hungary W100 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Irina-Camelia Begu 2 7 6
Jasmine Paolini 0 67 2
25.10.19
čtvrtfinále
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Martina Trevisan 0 3 0
25.10.19
čtvrtfinále
Danka Kovinic 2 7 6
Tamara Korpatsch 0 65 1
25.10.19
čtvrtfinále
Katarina Zavatska 2 6 6
Kaja Juvan 0 1 4
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Gabriella Taylor 2 6 6
Mira Antonitsch 0 2 3
25.10.19
čtvrtfinále
Daria Kruzhkova 2 6 6
Ioana Gaspar 0 1 4
25.10.19
čtvrtfinále
Noa Liauw A Fong 2 6 6
Ozlem Uslu 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Yana Karpovich 0 1 4
ženy dvouhra tvrdý USA W15 Austin sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Bianca Turati 2 6 6
Dominique Schaefer 0 3 2
25.10.19
čtvrtfinále
Anna Turati 2 6 6
Elvina Kalieva 0 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Melany Solange Krywoj 2 4 6 6
Tiphanie Fiquet 1 6 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Charlotte Chavatipon 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 2 1
ženy dvouhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Ainhoa Atucha Gomez 2 4 6 6
Celia Cervino Ruiz 1 6 2 3
25.10.19
čtvrtfinále
Francisca Jorge 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 4 0
25.10.19
čtvrtfinále
Carole Monnet 2 6 6
Margaux Orange 0 2 0
25.10.19
čtvrtfinále
Aubane Droguet 2 6 6
Ines Murta 0 3 2
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Metepec sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Kirsten-Andrea Weedon 2 2 7 6
Akilah James 1 6 5 2
25.10.19
čtvrtfinále
Caroline Romeo 2 6 6
Brenda Sarahi Baez 0 0 1
25.10.19
čtvrtfinále
Stacey Fung 2 6 6
Kelly Williford 0 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Sabastiani Leon 2 6 6 6
Merel Hoedt 1 75 1 4
ženy dvouhra tvrdý I. Norway W15 Oslo sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Verena Meliss 2 6 6
Kathleen Kanev 0 3 2
25.10.19
semifinále
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Sara Gambogi 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Camilla Rosatello 2 3 7 6
Martyna Kubka 1 6 5 2
25.10.19
čtvrtfinále
Arlinda Rushiti 2 7 6
Ana Bianca Mihaila 0 5 3
25.10.19
čtvrtfinále
Linnea Malmqvist 2 6 7
Svetlana Iansitova 0 1 5
25.10.19
čtvrtfinále
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 7
Weronika Falkowska 0 3 5
ženy dvouhra tvrdý I. Sweden W15 Stockholm sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Julie Gervais 2 7 6
Tiffany William 0 5 1
25.10.19
čtvrtfinále
Fanny Ostlund 2 6 6
Ida Jarlskog 0 2 2
25.10.19
čtvrtfinále
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Angelina Zhuravleva 0 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Oona Orpana 2 6 6
Sara Dahlstrom 0 1 4
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
25.10.19
2. kolo
Julyette Steur 1 w/o
Selina Pichler 0
ženy dvouhra antuka Colombia W25 Cucuta sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Conny Perrin 2 6 7
Emiliana Arango 0 3 65
25.10.19
semifinále
Allie Kiick 2 7 6
Cindy Burger 0 5 0
ženy dvouhra tvrdý USA W25 Dallas sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Marcela Zacarias 2 4 6 6
Tori Kinard 1 6 3 0
25.10.19
čtvrtfinále
Jamie Loeb 2 6 6
Monika Kilnarova 0 4 1
25.10.19
čtvrtfinále
Anhelina Kalinina 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 1 3
25.10.19
čtvrtfinále
Katie Swan 2 6 6
Kayla Day 0 2 3
ženy dvouhra tvrdý I. Turkey W25 Istanbul sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Pemra Ozgen 2 6 6
Anna Kubareva 0 2 1
25.10.19
semifinále
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Richel Hogenkamp 0 1 2
ženy dvouhra tvrdý China W25 Nanning sety 1 2 3 4 5
25.10.19
2. kolo
Jia-Jing Lu 2 2 7 6
Fangzhou Liu 1 6 65 4
25.10.19
čtvrtfinále
Jia-Jing Lu 2 5 7 7
Clara Tauson 1 7 67 65
25.10.19
2. kolo
Valeria Savinykh 2 6 6
Raluca Georgiana Serban 0 4 4
25.10.19
2. kolo
Dalila Jakupovic 2 7 7
Shilin Xu 0 5 5
25.10.19
čtvrtfinále
Dalila Jakupovic 2 7 6
Shuyue Ma 0 5 3
25.10.19
čtvrtfinále
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Meiqi Guo 0 2 1
25.10.19
2. kolo
Kathinka Von Deichmann 2 6 6 7
Mariam Bolkvadze 1 75 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Anastasia Gasanova 2 6 3 6
Valeria Savinykh 1 2 6 0
25.10.19
2. kolo
Anastasia Gasanova 2 7 6
Arina Rodionova 0 64 3
25.10.19
2. kolo
Meiqi Guo 2 6 6
Aleksandrina Naydenova 0 1 1
25.10.19
2. kolo
Clara Tauson 2 6 7
Fang Ying Xun 0 3 64
ženy dvouhra tvrdý Australia W60 Bendigo sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Kyoka Okamura 2 6 6
Destanee Aiava 0 2 4
25.10.19
čtvrtfinále
Priscilla Hon 2 4 6 6
Olivia Rogowska 1 6 2 3
25.10.19
čtvrtfinále
Lizette Cabrera 2 5 6 6
Storm Sanders 1 7 0 2
ženy dvouhra tvrdý I. Canada W60 Saguenay sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Samantha Murray 2 7 6
Bibiane Schoofs 0 66 3
25.10.19
čtvrtfinále
Robin Anderson 2 3 6 6
Leylah Annie Fernandez 1 6 4 3
25.10.19
čtvrtfinále
Indy De Vroome 2 6 4 6
Jessica Livianu 1 2 6 4
25.10.19
čtvrtfinále
Francoise Abanda 2 6 5 6
Kimberley Zimmermann 1 4 7 3
ženy dvouhra tvrdý USA W80 Macon sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Grace Min 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 1 3
25.10.19
čtvrtfinále
Danielle Lao 2 6 6
Stefanie Voegele 0 1 2
25.10.19
čtvrtfinále
Shelby Rogers 2 6 6
Coco Vandeweghe 0 0 0
25.10.19
čtvrtfinále
Katerina Stewart 2 6 7
Irina Falconi 0 4 62
ženy dvouhra tvrdý I. France W80 Poitiers sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Vitalia Diatchenko 2 4 6 6
Giulia Gatto-Monticone 1 6 4 1
25.10.19
čtvrtfinále
Oceane Dodin 2 7 6
Natalia Vikhlyantseva 0 64 2
25.10.19
čtvrtfinále
Nina Stojanovic 2 6 6
Tereza Martincova 0 3 3
25.10.19
čtvrtfinále
Liudmila Samsonova 2 6 6
Tatjana Maria 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý China Zhuhai sety 1 2 3 4 5
25.10.19
Petra Martic 2 6 6
Saisai Zheng 0 4 3
25.10.19
Aryna Sabalenka 2 6 3 7
Elise Mertens 1 4 6 5
25.10.19
Karolina Muchova 2 6 4 6
Sofia Kenin 1 4 6 3
muži čtyřhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 3 7 10
Dan Added/Albano Olivetti 1 6 5 4
25.10.19
semifinále
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 6 7
Marek Gengel/Zdenek Kolar 0 4 64
muži čtyřhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 3 10
Marcus Daniell/Philipp Oswald 1 4 6 6
muži čtyřhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Ken Skupski/John-Patrick Smith 2 6 7
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 2 5
25.10.19
čtvrtfinále
James Cerretani/Maxime Cressy 2 7 7
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 0 67 65
muži čtyřhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 0 3 1
25.10.19
semifinále
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 6 10
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 1 6 1 5
muži čtyřhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 6
Yan Bai/Yunseong Chung 0 3 4
muži čtyřhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
25.10.19
čtvrtfinále
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 7 6
Raven Klaasen/Michael Venus 0 68 4
muži čtyřhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6
Calum Puttergill/Brandon Walkin 0 2 4
25.10.19
semifinále
Brydan Klein/Scott Puodziunas 2 6 6
Thomas Fancutt/Bradley Mousley 0 4 4
ženy čtyřhra tvrdý China Zhuhai sety 1 2 3 4 5
25.10.19
Xin Yu Wang/Lin Zhu 2 2 6 10
Darija Jurak/Alicja Rosolska 1 6 3 6
<