Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Steve Johnson 2 6 6
Darian King 0 1 1
11.10.19
čtvrtfinále
Kevin King 2 6 7
Peter Polansky 0 3 610
11.10.19
čtvrtfinále
Christopher O'Connell 2 6 6
Jack Draper 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Brandon Nakashima 2 7 7
Taro Daniel 0 65 65
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Matija Pecotic 2 6 7
Michael Vrbensky 0 3 5
11.10.19
čtvrtfinále
Aleksandre Bakshi 2 4 6 7
Denys Klok 1 6 1 5
11.10.19
čtvrtfinále
Mate Valkusz 2 7 6
Aleksandre Metreveli 0 5 2
11.10.19
čtvrtfinále
Fabian Marozsan 1 4
Peter Heller skreč 0 0
muži dvouhra koberec Germany M15 Bad Salzdetfurth sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Stefan Seifert 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Michal Konecny 2 6 3 7
Daniel De Jonge 1 3 6 5
11.10.19
čtvrtfinále
Justin Eleveld 2 7 6
Maxime Tchoutakian 0 64 4
11.10.19
2. kolo
Justin Eleveld 2 6 6
Dominik Boehler 0 4 0
11.10.19
čtvrtfinále
Jan Choinski 2 3 7 6
Robert Strombachs 1 6 65 2
muži dvouhra antuka Bulgaria M15 Burgas sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Fabrizio Ornago 2 6 6
Simon Anthony Ivanov 0 2 0
11.10.19
čtvrtfinále
Marko Tepavac 2 6 6
Alexander Donski 0 2 4
11.10.19
2. kolo
Peter Nagy 2 6 6
Benjamin Niv 0 2 4
11.10.19
čtvrtfinále
Peter Nagy 2 6 6
Kai Wehnelt 0 2 3
11.10.19
2. kolo
Kai Wehnelt 2 6 6
Stefan Micov 0 2 4
11.10.19
2. kolo
Calin Manda 2 6 6
Martin Dimitrov 0 3 1
11.10.19
čtvrtfinále
Alexandar Lazarov 2 6 6 6
Calin Manda 1 75 0 4
11.10.19
2. kolo
Alexandar Lazarov 2 7 7
Tomislav Jotovski 0 5 5
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
11.10.19
2. kolo
Maximiliano Estevez 2 6 6
Skyler Butts 0 1 4
11.10.19
čtvrtfinále
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 2 6
Maximiliano Estevez 1 3 6 2
11.10.19
2. kolo
Julian Bradley 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 3 2
11.10.19
čtvrtfinále
Julian Bradley 2 6 6
Gerardo Lopez Villasenor 0 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Alec Adamson 2 7 7
Mariano Kestelboim 0 5 67
11.10.19
2. kolo
Alexander Knight 1 6 4
Alejandro Mendoza skreč 0 1 1
11.10.19
čtvrtfinále
Alexander Knight 2 6 2 7
Adam El Mihdawy 1 4 6 62
muži dvouhra tvrdý Uzbekistan M15 Karshi sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Alexander Igoshin 2 6 6
Timur Maulenov 0 2 1
11.10.19
čtvrtfinále
Khumoun Sultanov 2 6 6
Timur Khabibulin 0 1 2
11.10.19
semifinále
Khumoun Sultanov 2 6 6
Alexander Igoshin 0 2 0
11.10.19
čtvrtfinále
Beibit Zhukayev 2 6 3 6
Sanjar Fayziev 1 3 6 3
11.10.19
semifinále
Beibit Zhukayev 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 4 3
11.10.19
čtvrtfinále
Alibek Kachmazov 2 7 6
Alexandr Binda 0 64 4
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Jordi Munoz-Abreu 2 6 6
Darko Jandric 0 3 3
11.10.19
čtvrtfinále
Giorgio Ricca 2 0 7 6
Anis Ghorbel 1 6 65 4
11.10.19
čtvrtfinále
Adam Moundir 2 6 6
Naoki Tajima 0 1 3
11.10.19
čtvrtfinále
Marek Gengel 2 6 7
Michal Dembek 0 1 66
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Simone Roncalli 2 6 6
Alexander Weis 0 0 1
11.10.19
čtvrtfinále
Ignacio Monzon 2 6 6
Mariano Navone 0 3 1
11.10.19
čtvrtfinále
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Juan Ignacio Galarza 0 3 5
11.10.19
čtvrtfinále
Fermin Tenti 2 6 7
Gabriele Maria Noce 0 0 65
muži dvouhra tvrdý USA M25 Claremont sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Raymond Sarmiento 2 6 7
Tanner K Smith 0 4 65
11.10.19
čtvrtfinále
Liam Broady 2 6 6
Jakob Schnaitter 0 2 4
11.10.19
2. kolo
Liam Broady 2 4 6 6
Connor Farren 1 6 3 1
11.10.19
2. kolo
Evan Song 2 7 2 7
Govind Nanda 1 63 6 63
11.10.19
čtvrtfinále
Evan Song 1 4
Benjamin Sigouin skreč 0 0
11.10.19
2. kolo
Michael Geerts 2 6 6
Isaiah Strode 0 2 2
11.10.19
čtvrtfinále
Michael Geerts 2 6 5 6
Zane Khan 1 1 7 2
11.10.19
2. kolo
Benjamin Sigouin 2 5 7 6
Hendrik Jebens 1 7 5 4
11.10.19
2. kolo
Zane Khan 2 6 3 6
Ruan Roelofse 1 3 6 3
muži dvouhra antuka Spain Roja de sety 1 2 3 4 5
11.10.19
2. kolo
Carlos Boluda-Purkiss 1 7 2 4
Jordi Samper-Montana skreč 0 5 6 1
11.10.19
čtvrtfinále
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Eduard Esteve Lobato 0 2 66
11.10.19
čtvrtfinále
Johan Nikles 2 4 7 6
Ricardo Ojeda Lara 1 6 5 0
11.10.19
čtvrtfinále
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Carlos Gimeno Valero 2 6 5 6
Carlos Boluda-Purkiss 1 2 7 2
muži dvouhra antuka Brazil M25 Rio De sety 1 2 3 4 5
11.10.19
2. kolo
Fabiano De Paula 1 6 1 5
Rafael Matos skreč 0 4 6 4
11.10.19
2. kolo
Christian Lindell 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 1 3
11.10.19
2. kolo
Bastian Malla 2 6 6
Michel Vernier 0 3 2
11.10.19
1. kolo
Matias Zukas 2 6 3 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 3 6 4
11.10.19
2. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Christian Oliveira 0 2 4
11.10.19
1. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 3 1
11.10.19
2. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Igor Ribeiro Marcondes 0 3 1
11.10.19
čtvrtfinále
Tomas Martin Etcheverry 2 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 1 6 3 3
11.10.19
2. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 7 6
Andre Miele 0 5 0
11.10.19
2. kolo
Sebastian Baez 2 4 6 6
Wilson Leite 1 6 2 4
11.10.19
1. kolo
Sebastian Baez 2 6 6
Eduardo Taiguara 0 2 1
11.10.19
2. kolo
Arklon Huertas Del Pino 2 1 6 6
Matias Zukas 1 6 2 3
muži dvouhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
11.10.19
semifinále
Bruno Sant'Anna 2 6 7 6
Peter Torebko 1 73 63 2
11.10.19
semifinále
Giulio Zeppieri 1 4
Nerman Fatic skreč 0 1
muži dvouhra tvrdý Vietnam M25 Tay Ninh sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Yan Bai 2 6 7
Naoki Nakagawa 0 2 5
11.10.19
čtvrtfinále
Daniel Nguyen 1 5
Shuichi Sekiguchi skreč 0 1
11.10.19
čtvrtfinále
Billy Harris 2 6 6
Daisuke Sumizawa 0 2 4
11.10.19
čtvrtfinále
Rio Noguchi 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 1 2
muži dvouhra tvrdý Australia M25 Toowoomba sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Dayne Kelly 1 6 3
Martin Beran skreč 0 3 0
11.10.19
čtvrtfinále
Maverick Banes 2 7 7
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 62 63
11.10.19
čtvrtfinále
Alexis Musialek 2 6 6
Luke Saville 0 4 2
11.10.19
čtvrtfinále
Jacob Grills 1 6 2
Harry Bourchier skreč 0 3 0
muži dvouhra tvrdý Nigeria M25+H Lagos sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Takanyi Garanganga 1 w/o
Skander Mansouri 0
muži dvouhra tvrdý I. France Mouilleron Le Captif sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Jiri Vesely 2 6 6
Henri Laaksonen 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Mathias Bourgue 2 6 7
Dennis Novak 0 3 61
11.10.19
čtvrtfinále
Mikael Ymer 2 6 6
Antoine Hoang 0 3 4
11.10.19
čtvrtfinále
Jannik Sinner 2 3 6 6
Marius Copil 1 6 1 4
muži dvouhra antuka Dominican Republic Santo Domingo Challenger sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 3 2
11.10.19
čtvrtfinále
Hugo Dellien 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 3 1
11.10.19
čtvrtfinále
Federico Coria 2 6 6
Guilherme Clezar 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Facundo Bagnis 0 3 3
muži dvouhra tvrdý China Shanghai sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Daniil Medvedev 2 6 7
Fabio Fognini 0 3 64
11.10.19
čtvrtfinále
Alexander Zverev 2 6 6 6
Roger Federer 1 3 77 3
11.10.19
čtvrtfinále
Matteo Berrettini 2 7 6
Dominic Thiem 0 68 4
11.10.19
čtvrtfinále
Stefanos Tsitsipas 2 3 7 6
Novak Djokovic 1 6 5 3
ženy dvouhra tvrdý China Tianjin sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Heather Watson 2 7 6 7
Magda Linette 1 5 74 66
11.10.19
čtvrtfinále
Ons Jabeur 2 7 7
Yulia Putintseva 0 65 64
11.10.19
čtvrtfinále
Rebecca Peterson 2 6 6 6
Yafan Wang 1 75 4 2
11.10.19
čtvrtfinále
Veronika Kudermetova 2 6 6
Dayana Yastremska 0 4 0
ženy dvouhra tvrdý I. Austria Linz sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Andrea Petkovic 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 4 1
11.10.19
čtvrtfinále
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 2 4
11.10.19
čtvrtfinále
Jelena Ostapenko 2 7 6
Elena Rybakina 0 5 1
11.10.19
čtvrtfinále
Cori Gauff 2 7 6
Kiki Bertens 0 61 4
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Romy Koelzer 2 6 6
Ioana Gaspar 0 2 2
11.10.19
čtvrtfinále
Petia Arshinkova 2 6 4 6
Ipek Oz 1 3 6 4
11.10.19
čtvrtfinále
Gergana Topalova 1 6
Jenny Duerst skreč 0 1
11.10.19
čtvrtfinále
Mariia Tkacheva 2 3 6 6
Claudia Giovine 1 6 2 3
ženy dvouhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Sofia Luini 2 6 6
Maria Del Rosario Vazquez 0 3 3
11.10.19
čtvrtfinále
Eduarda Piai 2 6 6
Andrea Agostina Farulla Di Palma 0 1 2
11.10.19
čtvrtfinále
Guillermina Naya 2 6 6
Eugenia Ganga 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Jazmin Ortenzi 2 7 6
Jessica Plazas 0 66 4
ženy dvouhra tvrdý Thailand W15 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Yexin Ma 2 6 6
Patcharin Cheapchadej 0 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Watsachol Sawasdee 2 7 6
Tamachan Momkoonthod 0 5 2
11.10.19
čtvrtfinále
Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Jia Qi Kang 0 2 2
11.10.19
čtvrtfinále
Jiangxue Han 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Dasha Ivanova 2 7 6
Stefania Rogozinska Dzik 0 65 3
11.10.19
čtvrtfinále
Justina Mikulskyte 2 6 6
Victoria Kalaitzis 0 1 3
11.10.19
čtvrtfinále
Valentina Ryser 2 6 6
Martina Pradova 0 4 2
11.10.19
čtvrtfinále
Lian Tran 1 6 1
Nadia Echeverria Alam skreč 0 2 0
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Julia Stamatova 2 6 6
Ani Vangelova 0 4 2
11.10.19
čtvrtfinále
Martina Colmegna 2 6 2 6
Agustina Chlpac 1 2 6 2
11.10.19
čtvrtfinále
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Silvia Njiric 0 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Pia Lovric 2 1 6 6
Alice Gillan 1 6 2 0
ženy dvouhra antuka Georgia W15 Telavi sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Daria Kudashova 0 3 1
11.10.19
čtvrtfinále
Anna Siskova 2 3 6 6
Anastasia Vdovenco 1 6 1 2
11.10.19
čtvrtfinále
Taisya Pachkaleva 2 7 6
Anna Ureke 0 5 2
11.10.19
čtvrtfinále
Darya Astakhova 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý USA W25 Claremont sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Danielle Lao 2 6 6
Mirjam Bjorklund 0 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Giuliana Olmos 2 1 7 6
Catherine Harrison 1 6 64 4
11.10.19
čtvrtfinále
Thaisa Grana Pedretti 2 6 7 7
Katherine Sebov 1 79 5 5
11.10.19
čtvrtfinále
Katie Swan 2 6 3 6
Leylah Annie Fernandez 1 4 6 1
ženy dvouhra antuka USA W25 Hilton Head sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Marina Melnikova 2 6 1 6
Mari Osaka 1 1 6 3
11.10.19
čtvrtfinále
Anna Danilina 2 7 5 6
Panna Udvardy 1 5 7 1
11.10.19
čtvrtfinále
Renata Zarazua 2 7 7
Nina Stadler 0 64 64
11.10.19
čtvrtfinále
Elizabeth Halbauer 2 6 4 6
Francoise Abanda 1 2 6 4
ženy dvouhra tvrdý Nigeria W25 Lagos sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Fanny Ostlund 2 6 6
Nastja Kolar 0 3 4
11.10.19
čtvrtfinále
Riya Bhatia 2 6 6
Sandra Samir 0 2 3
11.10.19
čtvrtfinále
Sada Nahimana 2 6 6
Lexie Stevens 0 2 4
ženy dvouhra koberec Japan W25 Makinohara sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Nagi Hanatani 2 7 1 7
Junri Namigata 1 5 6 64
11.10.19
čtvrtfinále
Risa Ushijima 2 7 6
Sakura Hondo 0 64 1
11.10.19
čtvrtfinále
Mai Hontama 2 6 6
Eudice Wong Chong 0 2 1
ženy dvouhra antuka Spain Roja De sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Lara Arruabarrena 2 4 6 6
Eva Guerrero Alvarez 1 6 4 4
11.10.19
čtvrtfinále
Georgina Garcia-Perez 2 0 6 6
Patricia Maria Tig 1 6 2 4
11.10.19
čtvrtfinále
Andrea Lazaro Garcia 1 w/o
Caroline Werner 0
11.10.19
čtvrtfinále
Marie Benoit 2 6 4 6
Katharina Gerlach 1 4 6 3
ženy dvouhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
11.10.19
semifinále
Martina Trevisan 2 6 7
Yuki Naito 0 2 64
11.10.19
semifinále
Nadia Podoroska 2 7 6
Elisabetta Cocciaretto 0 5 2
ženy dvouhra tvrdý Australia W25 Toowoomba sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Olivia Rogowska 2 6 2 6
Nudnida Luangnam 1 3 6 2
11.10.19
čtvrtfinále
Kyoka Okamura 2 6 6
Belinda Woolcock 0 3 3
11.10.19
čtvrtfinále
Maddison Inglis 2 7 6
Alison Bai 0 5 1
11.10.19
čtvrtfinále
Haruna Arakawa 2 5 6 6
Alexandra Bozovic 1 7 4 3
ženy dvouhra tvrdý I. France W25+H Cherbourg En sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Julie Gervais 2 6 3 6
Lesley Kerkhove 1 3 6 4
11.10.19
čtvrtfinále
Myrtille Georges 2 7 6
Lou Brouleau 0 5 2
11.10.19
čtvrtfinále
Oceane Dodin 2 6 6
Oona Orpana 0 2 0
11.10.19
čtvrtfinále
Harmony Tan 2 6 7
Samantha Murray 0 4 5
muži čtyřhra tvrdý USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov 2 7 6 10
Evan King/Hunter Reese 1 64 72 4
11.10.19
čtvrtfinále
Darian King/Peter Polansky 1 w/o
Santiago Gonzalez/Treat Conrad Huey 0
muži čtyřhra tvrdý I. France Mouilleron Le Captif sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Purav Raja/Antonio Sancic 0 3 4
11.10.19
semifinále
Sander Arends/David Pel 2 7 6
Manuel Guinard/Lucas Miedler 0 5 4
muži čtyřhra antuka Dominican Republic Santo Domingo Challenger sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Facundo Bagnis/Facundo Mena 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera/Jose Hernandez-Fernandez 0 3 3
11.10.19
čtvrtfinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto 0 4 4
muži čtyřhra tvrdý China Shanghai sety 1 2 3 4 5
11.10.19
čtvrtfinále
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 2 6 3 18
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 3 6 16
11.10.19
čtvrtfinále
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 7
Ivan Dodig/Filip Polasek 0 4 62
11.10.19
čtvrtfinále
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 7
Raven Klaasen/Michael Venus 0 3 65
11.10.19
čtvrtfinále
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 0 4 2
ženy čtyřhra tvrdý China Tianjin sety 1 2 3 4 5
11.10.19
semifinále
Nao Hibino/Miyu Kato 2 6 1 10
Ying-Ying Duan/Shuai Peng 1 4 6 7
ženy čtyřhra tvrdý I. Austria Linz sety 1 2 3 4 5
11.10.19
semifinále
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 6 6
Viktoria Kuzmova/Yana Sizikova 0 2 4
<