Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
10:00
3. kolo
Paolo Lorenzi [4]  
Carlos Berlocq [16]  
19.09.19
10:00
3. kolo
Marco Trungelliti [12]  
Alessandro Giannessi [7]  
19.09.19
10:00
3. kolo
Gianluca Mager [8]  
Peter Heller  
muži dvouhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
16:00
3. kolo
Liam Broady [10]  
Enzo Couacaud [6]  
muži dvouhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
11:00
3. kolo
Malek Jaziri [1]  
Alexandre Muller [16]  
muži dvouhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
04:00
3. kolo
Yuichi Sugita [8]  
Steven Diez [12]  
19.09.19
04:00
3. kolo
Hiroki Moriya [16]  
John Millman [3]  
19.09.19
04:00
3. kolo
Enrique Lopez-Perez [14]  
Prajnesh Gunneswaran [2]  
19.09.19
04:00
3. kolo
Ji Sung Nam  
Andrew Harris [13]  
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Sebastian Prechtel [7]  
Mert Alkaya [WC]  
muži dvouhra antuka Argentina M15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Matias Franco Descotte [1]  
Facundo Juarez  
19.09.19
00:00
2. kolo
Facundo Diaz Acosta [7]  
Valerio Aboian [WC]  
muži dvouhra tvrdý USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Reese Stalder  
Nick Chappell [2]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Carl Soderlund  
Grey Hamilton  
19.09.19
00:00
2. kolo
Joshua Howard-Tripp [WC]  
Oscar Mesquida Berg  
muži dvouhra antuka China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Chuhan Wang [8]  
Hao Wu  
19.09.19
00:00
2. kolo
Ryota Tanuma [4]  
S.prithvi Sekhar [q]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Chukang Wang  
Luca Castelnuovo  
19.09.19
00:00
2. kolo
Anirudh Chandrasekar  
Dusty H. Boyer [3]  
muži dvouhra antuka Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
19.09.19
10:00
2. kolo
Matija Pecotic [4]  
Darko Jandric  
muži dvouhra tvrdý Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Maverick Banes [1]  
Jai Corbett [WC]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Wishaya Trongcharoenchaikul [7]  
Alexis Musialek  
19.09.19
00:00
2. kolo
Jake Delaney [WC]  
Blake Mott [WC]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Lucas Vuradin  
Thomas Fancutt [6]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Benard Bruno Nkomba  
Bradley Mousley [8]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Vladyslav Orlov [3]  
Jesse Delaney  
19.09.19
00:00
2. kolo
James Ibrahim [q]  
Brandon Walkin  
muži dvouhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Thiemo de Bakker [5]  
Nicolo Turchetti  
19.09.19
00:00
2. kolo
Alessandro Petrone [8]  
Gibril Diarra  
19.09.19
00:00
2. kolo
Juan Ignacio Alcalde  
Wilson Leite [4]  
muži dvouhra tvrdý I. France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Lucas Poullain  
Gijs Brouwer [2]  
muži dvouhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
19.09.19
12:00
2. kolo
David Goffin [1]  
Pablo Carreno-Busta  
19.09.19
12:00
2. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Jo-Wilfried Tsonga  
19.09.19
12:00
2. kolo
Lorenzo Sonego  
Lucas Pouille [4]  
muži dvouhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
09:00
3. kolo
Danilo Petrovic  
Juan Pablo Varillas  
19.09.19
09:00
3. kolo
Vit Kopriva  
Federico Coria [6]  
muži dvouhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
19.09.19
09:00
2. kolo
Richard Berankis  
Andrey Rublev [5]  
19.09.19
09:00
2. kolo
Daniil Medvedev [1]  
Evgeny Donskoy [WC]  
19.09.19
09:00
2. kolo
Matteo Berrettini [3]  
Roberto Carballes Baena  
ženy dvouhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
19.09.19
05:00
čtvrtfinále
Kirsten Flipkens  
Magda Linette [4]  
19.09.19
05:00
2. kolo
Patricia Maria Tig [q]  
Paula Badosa Gibert  
19.09.19
05:00
2. kolo
Priscilla Hon [q]  
Ajla Tomljanovic [5]  
19.09.19
05:00
2. kolo
Karolina Muchova [3]  
Timea Babos [q]  
ženy dvouhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
19.09.19
04:00
2. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova  
Kiki Bertens [2]  
19.09.19
04:00
2. kolo
Sloane Stephens [3]  
Camila Giorgi  
19.09.19
04:00
2. kolo
Donna Vekic [7]  
Misaki Doi [WC]  
19.09.19
04:00
2. kolo
Varvara Flink [q]  
Yulia Putintseva  
ženy dvouhra antuka China W15 Anning sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Qianqian Zhao [q]  
Yexin Ma [3]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Jiangxue Han [JR]  
Meiling Wang [7]  
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Jacqueline Cabaj Awad [1]  
Caijsa Wilda Hennemann  
19.09.19
00:00
2. kolo
Eliessa Vanlangendonck [7]  
Rina Saigo  
ženy dvouhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Eugenia Ganga [3]  
Andrea Agostina Farulla Di Palma  
ženy dvouhra tvrdý USA W15 Lubbock sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Nika Kukharchuk [8]  
Tiphanie Fiquet  
ženy dvouhra antuka Spain W15 Melilla sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Marina Yudanov [3]  
Coralie Garrigues  
19.09.19
00:00
2. kolo
Alba Rey Garcia  
Estrella Cabeza-Candela [4]  
ženy dvouhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Polina Bakhmutkina [8]  
Anastasia Veselova [q]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Elina Avanesyan [JR]  
Gozal Ainitdinova [2WC]  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Giorgia Pinto  
Alice Gillan [5]  
19.09.19
00:00
2. kolo
Katharina Hering [6]  
Perla Nieuwboer  
ženy dvouhra tvrdý Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
2. kolo
Asia Muhammad [3]  
Miyabi Inoue  
19.09.19
00:00
2. kolo
Maddison Inglis [1]  
Alexandra Osborne  
19.09.19
00:00
2. kolo
Tereza Mihalikova [6]  
Emily Fanning  
19.09.19
00:00
2. kolo
Yui Chikaraishi [q]  
Chieh-Yu Hsu [5]  
muži čtyřhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
00:00
čtvrtfinále
Gian Marco Moroni/Mario Vilella Martinez  
Tomislav Brkic/Ante Pavic [2]  
muži čtyřhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
11:00
1. kolo
Nicola Kuhn/Jurij Rodionov  
Geoffrey Blancaneaux/Arthur Rinderknech  
muži čtyřhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
04:00
1. kolo
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song  
Mao-Xin Gong/Goncalo Oliveira [2]  
19.09.19
04:00
1. kolo
Evan King/Hunter Reese [4]  
Steven Diez/Marc Polmans  
19.09.19
04:00
1. kolo
Max Purcell/Luke Saville [1]  
Ray Ho/Kuan-Yi Lee [WC]  
19.09.19
04:00
1. kolo
Chun Hsin Tseng/Tung-Lin Wu [WC]  
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan  
muži čtyřhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
19.09.19
09:00
čtvrtfinále
Javier Barranco Cosano/Alexander Merino  
Pedro Martinez Portero/Sergio Martos Gornes [2]  
muži čtyřhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
19.09.19
12:00
čtvrtfinále
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
Sander Gille/Joran Vliegen [2]  
ženy čtyřhra tvrdý China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
19.09.19
08:00
čtvrtfinále
Aleksandra Krunic/Lidziya Marozava [3]  
Marie Bouzkova/Tamara Zidansek  
ženy čtyřhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
19.09.19
04:00
čtvrtfinále
Gabriela Dabrowski/Caroline Garcia  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [2]  
19.09.19
04:00
čtvrtfinále
Misaki Doi/Nao Hibino  
Shuko Aoyama/Ena Shibahara  
19.09.19
04:00
čtvrtfinále
Nadiya Kichenok/Abigail Spears  
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya  
<