Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý France Cassis Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Dudi Sela 2 6 6
Aleksandr Nedovesov 0 4 4
06.09.19
čtvrtfinále
Jo-Wilfried Tsonga 2 7 6
Rayane Roumane 0 66 3
06.09.19
čtvrtfinále
Lukas Rosol 2 6 7
Emil Ruusuvuori 0 2 5
06.09.19
čtvrtfinále
Mikael Ymer 2 6 6
Dmitry Popko 0 4 4
muži dvouhra antuka Italy Genova Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 2 4
06.09.19
čtvrtfinále
Guido Andreozzi 2 7 6
Philipp Kohlschreiber 0 66 3
06.09.19
čtvrtfinále
Lorenzo Sonego 2 6 6
Stefano Travaglia 0 2 4
06.09.19
3. kolo
Lorenzo Sonego 2 6 7 7
Jiri Vesely 1 76 60 5
06.09.19
čtvrtfinále
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Taro Daniel 0 4 4
muži dvouhra tvrdý China Jinan Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Go Soeda 2 7 3 6
Prajnesh Gunneswaran 1 62 6 3
06.09.19
čtvrtfinále
Enrique Lopez-Perez 2 6 6 6
Zhe Li 1 3 75 3
06.09.19
čtvrtfinále
Zhizhen Zhang 2 7 6
Max Purcell 0 63 1
06.09.19
čtvrtfinále
Soon-Woo Kwon 2 3 6 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 3 4
muži dvouhra tvrdý Thailand M15 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Dayne Kelly 2 6 7
Ajeet Rai 0 1 5
06.09.19
čtvrtfinále
Sidharth Rawat 2 7 6
George Loffhagen 0 61 1
06.09.19
čtvrtfinále
Yusuke Takahashi 2 6 6
Takashi Saito 0 2 2
06.09.19
čtvrtfinále
Makoto Ochi 2 4 6 7
Nitin Kumar Sinha 1 6 1 5
muži dvouhra tvrdý Izrael M15 Sajur sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Giorgio Ricca 2 6 6
Alon Elia 0 2 4
06.09.19
čtvrtfinále
Yshai Oliel 2 6 6
Piotr Grynkowski 0 1 3
06.09.19
čtvrtfinále
Yair Sarouk 2 7 1 6
Alexis Canter 1 5 6 1
06.09.19
čtvrtfinále
Jack Draper 2 6 6
Yan Sabanin 0 3 3
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Sao Bras sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Frederico Gil 2 7 7
David Poljak 0 67 62
06.09.19
čtvrtfinále
Julius Tverijonas 2 6 6 7
Luis Faria 1 73 2 60
06.09.19
čtvrtfinále
Luke Johnson 2 4 6 6
Tiago Cacao 1 6 2 4
06.09.19
čtvrtfinále
Simon Freund 2 7 6
Anton Matusevich 0 5 4
muži dvouhra antuka Hungary M15 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Pavel Nejedly 2 4 6 7
Fabian Marozsan 1 6 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Kirill Kivattsev 2 7 6
Georgii Kravchenko 0 64 3
06.09.19
čtvrtfinále
Duje Ajdukovic 2 2 6 6
David Pichler 1 6 3 3
06.09.19
čtvrtfinále
Michael Vrbensky 2 7 6
Genaro Alberto Olivieri 0 5 3
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Benjamin Lock 2 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 1 6 3 3
06.09.19
čtvrtfinále
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Paul Woerner 0 3 0
06.09.19
čtvrtfinále
Mateus Alves (2001) 2 6 3 6
Kenneth Raisma 1 3 6 3
06.09.19
čtvrtfinále
Imanol Lopez Morillo 2 7 3 7
Gustav Hansson 1 65 6 68
muži dvouhra tvrdý France M25 Bagneres De sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Yannick Mertens 2 3 6 6
Arthur Reymond 1 6 3 4
06.09.19
čtvrtfinále
Eduardo Struvay 2 6 6
Hendrik Jebens 0 2 4
06.09.19
čtvrtfinále
Tom Jomby 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 63 3
06.09.19
čtvrtfinále
Evan Hoyt 2 7 3 6
Edan Leshem 1 68 6 1
muži dvouhra antuka Tunisia M25 La Marsa sety 1 2 3 4 5
06.09.19
2. kolo
Arsenije Zlatanovic 2 6 6
Adelchi Virgili 0 2 2
06.09.19
čtvrtfinále
Marco Bortolotti 2 4 6 6
Skander Mansouri 1 6 2 4
06.09.19
čtvrtfinále
Guilherme Clezar 2 6 6
Manuel Guinard 0 3 2
06.09.19
čtvrtfinále
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Jeremy Jahn 0 1 2
06.09.19
čtvrtfinále
Louis Wessels 1 6 5
Arsenije Zlatanovic skreč 0 4 2
muži dvouhra antuka Spain M25 Oviedo sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 6
Orlando Luz 0 2 3
06.09.19
semifinále
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Roberto Cid 0 1 4
muži dvouhra tvrdý USA New Haven Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Damir Dzumhur 2 3 6 6
Michael Mmoh 1 6 2 1
06.09.19
čtvrtfinále
Marcos Giron 2 6 6
Brayden Schnur 0 3 2
06.09.19
čtvrtfinále
Noah Rubin 2 7 7
Andreas Seppi 0 64 64
06.09.19
čtvrtfinále
Tommy Paul 2 6 6
Bradley Klahn 0 4 4
muži dvouhra tvrdý USA New York sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Rafael Nadal 3 7 6 6
Matteo Berrettini 0 66 4 1
06.09.19
semifinále
Daniil Medvedev 3 7 6 6
Grigor Dimitrov 0 65 4 3
ženy dvouhra tvrdý USA New Haven sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Heather Watson 2 7 6
Danielle Lao 0 64 4
06.09.19
čtvrtfinále
Lauren Davis 2 6 6
Pauline Parmentier 0 3 4
06.09.19
čtvrtfinále
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Astra Sharma 0 4 4
06.09.19
čtvrtfinále
Anna Blinkova 2 6 6
Jennifer Brady 0 2 1
ženy dvouhra antuka Ukraine W15 Bucha sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Justina Mikulskyte 2 6 6
Anna Ureke 0 3 2
06.09.19
čtvrtfinále
Taisya Pachkaleva 2 6 7
Constanze Stepan 0 1 5
06.09.19
čtvrtfinále
Vladlena Bokova 2 7 6
Kateryna Diatlova 0 64 1
06.09.19
čtvrtfinále
Anna Parkhomenko 2 6 6
Margarita Ignatjeva 0 3 4
ženy dvouhra antuka Romania W15 Curtea De sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Oana Georgeta Simion 2 4 6 6
Emily Arbuthnott 1 6 3 3
06.09.19
čtvrtfinále
Paula Arias Manjon 2 6 7
Karola Patricia Bejenaru 0 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Aneta Kladivova 2 6 6
Oana Gavrila 0 1 4
06.09.19
čtvrtfinále
Jana Bojovic 2 6 7
Bojana Klincov 0 0 66
ženy dvouhra tvrdý Izrael W15 Sajur sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Chanel Simmonds 1 6 2
Victoria Muntean skreč 0 2 0
06.09.19
čtvrtfinále
Alicia Barnett 2 3 6 7
Jodie Anna Burrage 1 6 2 61
06.09.19
čtvrtfinále
Lina Glushko 2 3 6 6
Lou Adler 1 6 1 2
06.09.19
čtvrtfinále
Shelly Bereznyak 2 6 4 6
Tamara Barad Itzhaki 1 4 6 1
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Constance Sibille 2 6 6
Sophia Biolay 0 0 2
06.09.19
čtvrtfinále
Karin Kennel 2 6 6
Merel Hoedt 0 2 2
06.09.19
čtvrtfinále
Olympe Lancelot 2 5 6 6
Lilly Elida Haseth 1 7 2 1
06.09.19
čtvrtfinále
Margaux Rouvroy 2 7 6
Salma Djoubri 0 5 1
ženy dvouhra tvrdý Republic of Korea W15 Yeongwol sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Ji-Hee Choi 2 6 2 6
Da Hye Kim 1 3 6 1
06.09.19
čtvrtfinále
Yu Jin Ahn 2 7 6
Seung-Yeon Hong 0 62 1
06.09.19
čtvrtfinále
I-Hsuan Cho 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 2 0
06.09.19
čtvrtfinále
Dayeon Back 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý I. Japan W25 Kyoto sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Ayumi Morita 2 6 6
Risa Ushijima 0 1 3
06.09.19
čtvrtfinále
Tori Kinard 1 6 2
Nudnida Luangnam skreč 0 0 0
06.09.19
čtvrtfinále
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Michika Ozeki 0 1 4
06.09.19
čtvrtfinále
Haruka Kaji 2 7 6
Akiko Omae 0 65 1
ženy dvouhra antuka Spain W25 Marbella sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Arantxa Rus 2 6 6
Oceane Dodin 0 4 3
06.09.19
čtvrtfinále
Olga Saez Larra 2 7 2 7
Eva Guerrero Alvarez 1 63 6 61
06.09.19
čtvrtfinále
Mayar Sherif 2 7 6
Seone Mendez 0 5 2
06.09.19
čtvrtfinále
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 1 1
ženy dvouhra antuka Czech Republic W25 Prague sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Marina Melnikova 2 6 6
Gabriela Horackova 0 1 2
06.09.19
čtvrtfinále
Cindy Burger 2 6 6
Melanie Stokke 0 2 3
06.09.19
čtvrtfinále
Ana Sofia Sanchez 2 3 6 7
Georgia Andreea Craciun 1 6 2 63
06.09.19
čtvrtfinále
Jesika Maleckova 2 7 6
Suzan Lamens 0 5 1
ženy dvouhra antuka Italy W25 Trieste sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Martina Caregaro 2 6 6
Julia Terziyska 0 2 1
06.09.19
čtvrtfinále
Susan Bandecchi 2 4 6 6
Camilla Scala 1 6 3 3
06.09.19
čtvrtfinále
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou 0 1 0
06.09.19
čtvrtfinále
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Dalma Galfi 0 2 3
ženy dvouhra antuka China W60 Changsha sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 4 3
06.09.19
čtvrtfinále
Nina Stojanovic 2 6 6
Xinyu Gao 0 1 1
06.09.19
čtvrtfinále
Hanyu Guo 2 3 7 7
Zuzana Zlochova 1 6 5 5
ženy dvouhra antuka Switzerland W60 Montreux sety 1 2 3 4 5
06.09.19
čtvrtfinále
Gabriela Ce 2 7 6 6
Conny Perrin 1 5 76 3
06.09.19
čtvrtfinále
Julia Grabher 2 6 6
Caroline Werner 0 2 3
06.09.19
čtvrtfinále
Alice Rame 2 6 6
Mari Osaka 0 0 4
06.09.19
čtvrtfinále
Olga Danilovic 2 6 4 6
Simona Waltert 1 2 6 1
muži čtyřhra tvrdý France Cassis Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 0 3 2
06.09.19
semifinále
Sander Arends/David Pel 2 7 7
Quentin Halys/Tristan Lamasine 0 65 5
muži čtyřhra antuka Italy Genova Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Matwe Middelkoop/Igor Zelenay 0 3 3
muži čtyřhra tvrdý China Jinan Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 6
Xin Gao/Runhao Hua 0 2 2
06.09.19
semifinále
Matthew Ebden/Divij Sharan 2 6 6
Saketh-Sai Myneni/Jeevan Nedunchezhiyan 0 4 2
muži čtyřhra tvrdý USA New Haven Challenger sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Nicholas Monroe/Matt Reid 0 0 3
06.09.19
semifinále
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 2 6 6
Tommy Paul/Peter Polansky 0 4 4
muži čtyřhra tvrdý USA New York sety 1 2 3 4 5
06.09.19
finále
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 0 4 5
ženy čtyřhra tvrdý USA New Haven sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Anna Blinkova/Oksana Kalashnikova 2 6 7
Victoria Duval/Catherine Harrison 0 3 5
06.09.19
semifinále
Usue Maitane Arconada/Jamie Loeb 2 6 5 14
Naomi Broady/Fanny Stollar 1 3 7 12
ženy čtyřhra tvrdý USA New York sety 1 2 3 4 5
06.09.19
semifinále
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 4 6 6
Caroline Dolehide/Vania King 1 6 3 4
<