Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Mats Moraing 2 6 6
Igor Sijsling 0 4 3
20.07.19
semifinále
Kimmer Coppejans 2 6 6
Blaz Rola 0 4 0
muži dvouhra tvrdý USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. kolo kval.
Donald Young 2 3 6 6
Dominik Koepfer 1 6 4 3
20.07.19
1. kolo kval.
Jason Jung 2 7 6
Alex Bolt 0 66 3
20.07.19
1. kolo kval.
Kevin King 2 7 4 7
Guido Andreozzi 1 5 6 62
muži dvouhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Jason Murray Kubler 2 6 6
Joao Menezes 0 3 1
20.07.19
semifinále
Enzo Couacaud 2 6 6
Darian King 0 2 4
muži dvouhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. kolo kval.
Carlos Berlocq 2 6 7
Jozef Kovalik 0 3 63
20.07.19
1. kolo kval.
Julian Lenz 2 6 4 7
Joao Domingues 1 3 6 64
20.07.19
1. kolo kval.
Hugo Dellien 2 4 6 7
Daniel Masur 1 6 2 5
20.07.19
1. kolo kval.
Alexey Vatutin 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 3 4
20.07.19
1. kolo kval.
Gianluca Mager 2 6 6
Tobias Kamke 0 3 2
20.07.19
1. kolo kval.
Sumit Nagal 2 7 6
Sebastian Ofner 0 5 2
20.07.19
1. kolo kval.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Johannes Haerteis 0 2 3
muži dvouhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
John Isner 2 6 7 6
Ugo Humbert 1 74 65 3
20.07.19
semifinále
Alexander Bublik 2 7 3 6
Marcel Granollers 1 65 6 4
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Justin Roberts 2 3 7 6
Jack Draper 1 6 65 4
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Eduardo Struvay 2 7 7
Nuno Borges 0 65 62
20.07.19
semifinále
Nicolas Alvarez Varona 2 7 6
Albano Olivetti 0 64 2
muži dvouhra antuka Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Gonzalo Villanueva 2 7 2 6
Adelchi Virgili 1 67 6 1
muži dvouhra antuka Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 2 2
20.07.19
semifinále
Sandro Kopp 2 6 6
David Pichler 0 1 4
muži dvouhra antuka Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Jurgen Zopp 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 3 4
20.07.19
semifinále
Bogdan Bobrov 2 6 6
Alexander Shevchenko 0 1 3
muži dvouhra antuka Slovakia M15 Piestany sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Lukas Klein 2 7 6
Marko Miladinovic 0 65 3
20.07.19
semifinále
Fabian Marozsan 2 5 6 6
Artem Dubrivnyy 1 7 3 1
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche 0 3 2
20.07.19
semifinále
Sebastian Baez 2 6 7
Erik Crepaldi 0 2 5
muži dvouhra antuka Morocco M15 Tanger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Lamine Ouahab 2 6 6
Kristian Lozan 0 2 1
20.07.19
semifinále
Mathieu Perchicot 2 6 6
Fermin Tenti 0 4 2
muži dvouhra antuka Georgia M15 Telavi sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
David Poljak 2 7 7
Yan Bondarevskiy 0 65 5
20.07.19
semifinále
Djurabeck Karimov 2 7 2 6
Yan Sabanin 1 5 6 3
muži dvouhra antuka France M15 Uriage sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Alexis Gautier 2 6 6
Gianni Mina 0 4 4
20.07.19
semifinále
Gabriel Petit 2 6 7
Ugo Blanchet 0 2 5
muži dvouhra antuka Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Jaume Pla Malfeito 2 6 7
Pedro Vives Marcos 0 4 63
20.07.19
semifinále
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Hugo Gaston 0 0 1
muži dvouhra tvrdý USA M25 Iowa City sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Alex Rybakov 2 7 6
Aziz Dougaz 0 64 3
20.07.19
semifinále
John Mcnally 2 6 6 6
Axel Geller 1 2 76 2
muži dvouhra antuka Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Nicolas Alvarez 2 6 6
Facundo Juarez 0 1 3
20.07.19
semifinále
Francisco Cerundolo 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 4 3
muži dvouhra tvrdý Taipei (CHN) M25 Taipei sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Yan Bai 2 6 6
Rio Noguchi 0 3 4
20.07.19
semifinále
Yu Hsiou Hsu 2 7 6
Cheng-Yu Yu 0 5 2
muži dvouhra antuka Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Lucas Gerch 2 7 6
Louis Wessels 0 5 4
20.07.19
semifinále
Jules Okala 2 6 6
Sadio Doumbia 0 2 1
muži dvouhra tvrdý Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Evgeny Donskoy 2 3 6 7
Khumoun Sultanov 1 6 1 65
20.07.19
semifinále
Sebastian Korda 2 7 6
Aleksandar Vukic 0 63 3
muži dvouhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Attila Balazs 2 6 6
Laslo Djere 0 2 4
20.07.19
semifinále
Dusan Lajovic 1 7
Salvatore Caruso skreč 0 5
muži dvouhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Alessandro Giannessi 2 6 6 7
Andrej Martin 1 73 1 68
20.07.19
semifinále
Renzo Olivo 2 6 6
Federico Gaio 0 4 3
muži dvouhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Albert Ramos-Vinolas 0 3 4
20.07.19
semifinále
Nicolas Jarry 2 6 6
Federico Delbonis 0 3 2
muži dvouhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. kolo kval.
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 1 2
20.07.19
1. kolo kval.
Marco Trungelliti 2 4 6 7
Raphael Baltensperger 1 6 3 5
20.07.19
1. kolo kval.
Viktor Galovic 2 6 6
Stefano Napolitano 0 3 4
20.07.19
1. kolo kval.
Dennis Novak 2 6 6
Stephane Robert 0 3 2
20.07.19
1. kolo kval.
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Elliot Benchetrit 0 2 5
20.07.19
1. kolo kval.
Filippo Baldi 2 7 6
Johan Nikles 0 5 3
20.07.19
1. kolo kval.
Gian Marco Moroni 2 6 6
Luca Margaroli 0 3 4
ženy dvouhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Patricia Maria Tig 2 6 6
Laura Siegemund 0 3 1
20.07.19
semifinále
Elena Rybakina 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 3 2
ženy dvouhra antuka Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Alize Cornet 2 6 6
Tamara Korpatsch 0 3 4
20.07.19
semifinále
Fiona Ferro 2 6 6
Bernarda Pera 0 1 4
ženy dvouhra antuka Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. kolo kval.
Tereza Mrdeza 2 6 6
Federica Bilardo 0 2 3
20.07.19
1. kolo kval.
Amandine Hesse 2 1 6 7
Deborah Chiesa 1 6 4 5
20.07.19
1. kolo kval.
Georgina Garcia-Perez 2 6 5 7
Federica Rossi 1 0 7 5
20.07.19
1. kolo kval.
Gabriela Ce 2 5 6 6
Katarina Zavatska 1 7 4 4
20.07.19
1. kolo kval.
Kathinka Von Deichmann 2 7 6
Anastasia Grymalska 0 5 1
20.07.19
1. kolo kval.
Laura Pigossi 2 6 6
Dalila Spiteri 0 4 2
20.07.19
1. kolo kval.
Shilin Xu 2 6 6
Alison Bai 0 2 3
20.07.19
1. kolo kval.
Jessica Pieri 2 6 6
Daniela Seguel 0 4 4
20.07.19
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Nadia Podoroska 0 1 0
20.07.19
1. kolo kval.
Fanny Stollar 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 1 2
20.07.19
1. kolo kval.
Jaimee Fourlis 2 7 4 7
Anna Bondar 1 5 6 69
20.07.19
1. kolo kval.
Elisabetta Cocciaretto 2 3 6 7
Conny Perrin 1 6 3 62
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Lina Glushko 0 4 3
20.07.19
semifinále
Adriana Reami 2 6 6
Tiphanie Fiquet 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý France W15 Dijon sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Susanne Celik 1 6
Alice Robbe skreč 0 4
20.07.19
semifinále
Mathilde Armitano 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 3 3
ženy dvouhra koberec Spain W15 Don Benito sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Maria Jose Luque Moreno 1 7 1
Angeles Moreno Barranquero skreč 0 5 2
20.07.19
semifinále
Ekaterina Shalimova 1 6 1
Emilie Lindh Gallagher skreč 0 4 1
20.07.19
finále
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Maria Jose Luque Moreno 0 1 1
ženy dvouhra antuka Peru W15 Lima sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Noelia Zeballos 2 2 7 7
Fernanda Brito 1 6 60 5
20.07.19
semifinále
Nadia Echeverria Alam 2 7 3 7
Bianca Jolie Fernandez 1 5 6 5
ženy dvouhra antuka Estonia W15 Parnu sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Suzan Lamens 2 6 6
Maria Tanasescu 0 0 2
20.07.19
semifinále
Elena Malygina 2 6 6
Lissi Kubre 0 2 4
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Federica Arcidiacono 2 7 6
Olympe Lancelot 0 5 0
20.07.19
semifinále
Paula Arias Manjon 2 6 6
Julyette Steur 0 1 1
ženy dvouhra antuka Germany W25 Aschaffenburg sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Despina Papamichail 2 2 6 6
Katharina Hobgarski 1 6 4 2
20.07.19
semifinále
Jule Niemeier 2 6 4 6
Katharina Gerlach 1 3 6 1
ženy dvouhra antuka Hungary W25 Baja sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Reka-Luca Jani 2 6 6
Lara Salden 0 0 0
20.07.19
semifinále
Mayar Sherif 2 6 6
Dalma Galfi 0 3 4
ženy dvouhra tvrdý Canada W25 Gatineau sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Carson Branstine 2 7 6
Susan Bandecchi 0 62 3
20.07.19
semifinále
Leylah Annie Fernandez 1 3 5
Francoise Abanda skreč 0 6 1
ženy dvouhra koberec Italy W25 Imola sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Claudia Giovine 2 6 6
Camilla Rosatello 0 4 4
20.07.19
semifinále
Stefania Rubini 2 6 6
Verena Meliss 0 3 0
ženy dvouhra antuka Czech Republic W25 Olomouc sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Ipek Soylu 2 6 7
Johana Markova 0 3 5
20.07.19
semifinále
Jesika Maleckova 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 1 1
ženy dvouhra tvrdý Portugal W25 Palmela sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Julie Gervais 0 3 1
20.07.19
semifinále
Guiomar Zuleta De Reales 2 1 6 6
Yuliya Hatouka 1 6 0 1
ženy dvouhra tvrdý I. China W25 Qujing sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Aleksandrina Naydenova 2 4 6 6
Xu Liu Sun 1 6 1 2
20.07.19
semifinále
Yidi Yang 2 6 6
Yexin Ma 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý USA W60 Berkeley sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Madison Brengle 2 6 6
Kristie Ahn 0 1 3
20.07.19
semifinále
Mayo Hibi 2 6 6
Sachia Vickery 0 3 0
ženy dvouhra antuka France W80 Biarritz sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Viktoriya Tomova 2 2 6 6
Veronica Cepede Royg 1 6 4 0
20.07.19
semifinále
Danka Kovinic 2 3 6 6
Jessika Ponchet 1 6 1 3
ženy dvouhra tvrdý Kazakhstan W80 Nur Sultan sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Natalija Kostic 1 6 1
Mariam Bolkvadze skreč 0 1 0
20.07.19
semifinále
Marie Bouzkova 2 6 6
Iryna Shymanovich 0 0 0
muži čtyřhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Jesper De Jong/Ryan Nijboer 2 7 6
N. Vijay Sundar Prashanth/Vishnu Vardhan 0 64 4
muži čtyřhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
finále
Alex Lawson/Marc Polmans 2 6 3 10
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov 1 4 6 7
muži čtyřhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 4 10
Ben McLachlan/John-Patrick Smith 1 5 6 4
20.07.19
semifinále
Marcel Granollers/Sergiy Stakhovsky 2 3 7 11
Marcus Daniell/Leander Paes 1 6 68 9
muži čtyřhra tvrdý Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
finále
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Yunseong Chung/Ji Sung Nam 0 4 4
muži čtyřhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
20.07.19
finále
Robin Haase/Philipp Oswald 2 7 6 14
Oliver Marach/Jurgen Melzer 1 5 72 12
muži čtyřhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
finále
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 4 10
Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas 1 4 6 5
muži čtyřhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Federico Delbonis/Horacio Zeballos 2 3 6 10
Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa 1 6 1 5
ženy čtyřhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 3 6 10
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru 1 6 3 7
20.07.19
semifinále
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova 1 w/o
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza 0
ženy čtyřhra antuka Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
20.07.19
semifinále
Monique Adamczak/Xinyun Han 2 7 4 10
Cornelia Lister/Renata Voracova 1 5 6 7
<