Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Igor Sijsling 2 6 6
Julian Lenz 0 4 1
16.07.19
2. kolo
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 4 4
16.07.19
2. kolo
Mohamed Safwat 2 6 6
Christopher Heyman 0 2 1
16.07.19
2. kolo
Blaz Rola 2 4 6 6
Adam Pavlasek 1 6 3 1
16.07.19
2. kolo
Mats Moraing 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 3 1
16.07.19
2. kolo
Kimmer Coppejans 2 6 1 6
Dimitar Kuzmanov 1 3 6 1
16.07.19
2. kolo
Jan Choinski 2 6 5 6
Thiemo de Bakker 1 2 7 2
16.07.19
1. kolo
Ivan Gakhov 2 5 7 6
Stephane Robert 1 7 5 2
16.07.19
1. kolo
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Sem Verbeek 0 3 4
16.07.19
1. kolo
Jesper De Jong 2 4 6 7
Scott Griekspoor 1 6 4 67
16.07.19
1. kolo
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Gijs Brouwer 0 4 2
muži dvouhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Hiroki Moriya 2 6 6
Evan Hoyt 0 1 4
16.07.19
2. kolo
Cem Ilkel 2 6 4 6
Mikael Torpegaard 1 4 6 2
16.07.19
2. kolo
Enzo Couacaud 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 2 3
16.07.19
1. kolo
Joao Menezes 2 6 6
Dennis Novikov 0 4 2
16.07.19
2. kolo
Marc Polmans 2 6 4 7
Jeff Wolf 1 3 6 5
16.07.19
2. kolo
Michael Mmoh 2 6 6
Brandon Holt 0 4 2
16.07.19
2. kolo
Duckhee Lee 2 6 4 7
Ernesto Escobedo 1 4 6 64
16.07.19
2. kolo
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Shintaro Imai 0 2 3
16.07.19
2. kolo
Maxime Janvier 2 4 7 6
Borna Gojo 1 6 64 3
16.07.19
1. kolo
Yosuke Watanuki 2 6 6 6
Jacob Grills 1 76 1 0
16.07.19
2. kolo
Alexis Galarneau 2 6 3 7
Antoine Hoang 1 3 6 64
16.07.19
1. kolo
Liam Draxl 2 6 6
Jordi Arconada 0 2 4
muži dvouhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Mischa Zverev 2 6 7
Tim Smyczek 0 3 64
16.07.19
1. kolo
Viktor Troicki 2 3 7 7
Jason Jung 1 6 5 5
16.07.19
1. kolo
Matthew Ebden 2 6 2 6
Brayden Schnur 1 1 6 3
16.07.19
1. kolo
Denis Kudla 2 6 7
Bradley Klahn 0 4 65
16.07.19
1. kolo
Ramkumar Ramanathan 2 5 7 6
Sergiy Stakhovsky 1 7 66 2
16.07.19
1. kolo
Alexander Bublik 2 6 2 7
Alex Bolt 1 4 6 64
16.07.19
1. kolo
Christopher Eubanks 2 7 7
Steve Johnson 0 69 65
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Alejandro Mendoza 2 6 6
Ivar Aramburu Contreras 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Mikal Statham 2 6 6
Rikhardt Bierman 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Isaac Stoute 2 6 6
Erick Sanchez 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Nicholas Alexander Reyes 2 7 4 10
Neel Rajesh 1 5 6 4
16.07.19
kvalifik.
Ashwin Ryan Sharma 2 6 6
Patrick Foley 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Justin Roberts 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Kalman L. Boyd 2 6 6
Jacob Sullivan 0 2 2
16.07.19
kvalifik.
Jordan Parker 2 6 1
Nicholas Shamma 0 3 0
16.07.19
kvalifik.
Noah Schachter 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 4
16.07.19
kvalifik.
Yeudy Villar 2 6 6
Zandrix Acob 0 2 0
16.07.19
1. kolo
Jack Draper 2 6 6
Peter Bertran 0 1 2
16.07.19
kvalifik.
Joshua Ortlip 2 6 6
Ignacio Benzal Alia 0 2 3
16.07.19
1. kolo
Blu Baker 2 2 6 6
Aron Pierce 1 6 2 1
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Goncalo Falcao 2 6 6
Afonso Salgado 0 3 4
16.07.19
kvalifik.
Filipe Brandao 2 6 6
Tim Van Der Horst 0 2 2
16.07.19
kvalifik.
Romain Bauvy 2 7 6
Andre Rodeia 0 63 3
16.07.19
kvalifik.
Harry David Meehan 2 6 6
Pedro Araujo 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Marat Deviatiarov 2 7 6 6
Luis Faria 1 65 74 2
16.07.19
1. kolo
Tiago Cacao 2 6 6
Francisco Rocha 0 2 1
16.07.19
kvalifik.
Loic Ratsaratany 2 6 6
Manuel Almeida 0 0 2
16.07.19
1. kolo
Rayane Roumane 2 6 6
Alessandro Coppini 0 2 4
16.07.19
kvalifik.
Fabio Coelho 2 6 6
Tomas Almeida 0 4 2
16.07.19
kvalifik.
Gabriel Ciro Da Silva 2 6 7
Arthur Bernabe 0 3 63
16.07.19
kvalifik.
Terence Das 2 6 7
Sean Hodkin 0 1 65
muži dvouhra antuka Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Giovanni Rizzuti 2 6 3 10
Gabriele Moghini 1 1 6 3
16.07.19
1. kolo kval.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 0 4
16.07.19
kvalifik.
Giuseppe Tresca 2 6 4 10
Stefano Reitano 1 3 6 7
16.07.19
kvalifik.
Tomas Gerini 2 2 6 10
Francesco Maestrelli 1 6 3 8
16.07.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Alessandro Procopio 2 4 7 10
Maurizio Speziali 1 6 63 6
16.07.19
kvalifik.
Federico Arnaboldi 2 6 6 10
Tommaso Roggero 1 4 76 6
16.07.19
1. kolo kval.
Federico Arnaboldi 2 3 7 10
Riccardo Di Nocera 1 6 64 8
16.07.19
kvalifik.
Lorenzo Bresciani 2 6 6
Giannicola Misasi 0 2 4
16.07.19
1. kolo
Giuseppe La Vela 2 6 6
Marco Furlanetto 0 4 4
muži dvouhra antuka Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Wilson Leite 2 4 6 6
Stefano Battaglino 1 6 4 1
16.07.19
1. kolo
Sebastian Prechtel 2 3 6 6
Filip Bergevi 1 6 3 4
16.07.19
1. kolo
Mick Veldheer 2 6 4 6
Jakob Aichhorn 1 2 6 1
16.07.19
1. kolo
Ergi Kirkin 2 7 6
Moritz Thiem 0 63 0
16.07.19
1. kolo
Sandro Kopp 2 4 6 6
Alessandro Petrone 1 6 1 4
16.07.19
1. kolo
Tomas Machac 2 6 6
Niklas Waldner 0 2 4
muži dvouhra antuka Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Mathieu Scaglia 2 6 7
Martin Borisiouk 0 4 66
muži dvouhra antuka Slovakia M15 Piestany sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Martins Podzus 2 6 6
Sebastian Pjontek 0 3 1
16.07.19
kvalifik.
Vitaliy Sachko 2 6 6
Bogdan Pavel 0 3 2
16.07.19
kvalifik.
Zdenek Derkas 2 7 6
Jim Walder 0 5 1
16.07.19
kvalifik.
Yvo Panak 2 6 6 10
Samuel Hodor 1 2 75 2
16.07.19
1. kolo
Pavel Nejedly 1 0 7 4
Vadym Ursu skreč 0 6 5 1
16.07.19
kvalifik.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 5 6 10
Peter Vajda 1 7 3 5
16.07.19
kvalifik.
David Szintai 2 1 6 12
Daniel Paty 1 6 3 10
16.07.19
kvalifik.
Isa Mammetgulyyev 1 1
Ivan Kosec skreč 0 2
16.07.19
kvalifik.
Vladislav Melnic 2 6 6
Samuel Puskar 0 3 0
16.07.19
1. kolo
Petr Hajek 2 6 6
Tomas Vanko 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Vit Kopriva 2 6 6
Ondrej Krstev 0 3 1
16.07.19
kvalifik.
Jiri Jenicek 2 6 6
Marcell Bartakovics 0 3 0
16.07.19
1. kolo
Dalibor Svrcina 2 7 4 7
Mike Urbanija 1 5 6 62
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Ameur Ben Hassen 2 7 7
Gregorio Cordonnier 0 65 5
16.07.19
1. kolo
Simone Roncalli 2 6 6
Darko Jandric 0 2 2
16.07.19
1. kolo
Alexander Weis 2 6 6
Luca Tomasetto 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Lorenzo Brunetti 1 5 6 4
Ignacio Carou skreč 0 7 4 0
16.07.19
1. kolo
Duje Ajdukovic 2 1 7 6
Siddhant Banthia 1 6 5 4
muži dvouhra antuka Morocco M15 Tanger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Hugo Schott 2 6 6
Yassine Dlimi 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Mathieu Perchicot 2 6 6
Georg Winkler 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Quentin Folliot 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 2 0
muži dvouhra antuka Georgia M15 Telavi sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Mikhail Fufygin 2 7 6
Saba Purtseladze 0 61 2
16.07.19
1. kolo
Aleksandr Bulitski 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Yan Sabanin 2 7 6
Hamid Reza Nadaf 0 5 4
16.07.19
1. kolo
George Tsivadze 2 4 6 6
Mikalai Haliak 1 6 4 2
16.07.19
1. kolo
Dennis Uspensky 2 6 6
Olimjon Nabiev 0 1 3
muži dvouhra antuka France M15 Uriage sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Yann Marti 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Sebastien Boltz 2 6 6 7
Pierre Faivre 1 75 2 5
16.07.19
kvalifik.
Esteban Bruna 2 7 5 10
Florent Casays 1 62 7 7
16.07.19
1. kolo
Alexis Gautier 2 6 6
Paul Cayre 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Gabriel Petit 2 6 6
Florent Diep 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Clement Tabur 2 6 6
Mick Lescure 0 2 4
16.07.19
1. kolo
Kyrian Jacquet 2 6 7
Florent Bax 0 1 5
muži dvouhra antuka Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Junior A. Ore 2 6 6
Alejandro Vedri Asensi 0 1 3
16.07.19
1. kolo
Albert Alcaraz Ivorra 2 6 5 6
Albert Roglan 1 3 7 4
16.07.19
kvalifik.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Carlos Vicente Martinez 0 1 3
16.07.19
1. kolo
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Yecong He 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Hugo Gaston 2 6 6
Dante Gennaro 0 2 1
16.07.19
kvalifik.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Nikita Tatyanin 0 0 2
16.07.19
1. kolo
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 3 0
16.07.19
kvalifik.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Noah Berry 0 1 1
16.07.19
1. kolo
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Carlos Lopez Montagud 0 5 4
16.07.19
kvalifik.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 4 10
Alvaro Saez-Royuela Ariza 1 1 6 6
16.07.19
kvalifik.
Pablo Llamas Ruiz 2 6 7
Diego Barreto Sanchez 0 3 62
16.07.19
kvalifik.
Mattia Bellucci 2 3 6 10
Alejandro Moro Canas 1 6 3 8
muži dvouhra tvrdý USA M25 Iowa City sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Sean Sculley 0 4 4
16.07.19
kvalifik.
Alfredo Perez 2 6 6
Darryl Hale 0 0 2
16.07.19
1. kolo
Nathan Ponwith 2 4 6 6
Tristan Boyer 1 6 2 1
16.07.19
kvalifik.
Gianni Ross 2 6 6
Aron Hiltzik 0 3 4
16.07.19
kvalifik.
Gui Gomes 2 3 7 10
Alexander Klintcharov 1 6 63 4
16.07.19
kvalifik.
Joshua Peck 2 4 7 10
Vuk Budic 1 6 63 6
16.07.19
kvalifik.
Alexander Brown 2 6 3 13
Ian Chadwell 1 4 6 11
16.07.19
kvalifik.
Preston Touliatos 2 6 6
Andrew Fenty 0 4 1
16.07.19
1. kolo
Axel Geller 2 3 6 7
Juan Carlos Manuel Aguilar 1 6 3 68
16.07.19
kvalifik.
Alexander Lebedev 2 6 7
Alexandre Rotsaert 0 4 5
muži dvouhra antuka Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Juan Sebastian Gomez 2 6 6
Boris Arias 0 3 3
16.07.19
kvalifik.
Rodrigo Sanchez 2 6 6
Daniel Antonio Nunez 0 2 0
16.07.19
kvalifik.
Duilio Vallebuona 2 6 6
Jack Oswald 0 3 2
16.07.19
kvalifik.
Enrique Bogo 2 6 6
Oleg Dmitriev 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Rayane Oumaouche 2 6 6
Felipe Santamaria 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo 0 0 0
16.07.19
kvalifik.
Gaston Erhardt 2 6 5 10
Anatoliy Petrenko 1 4 7 8
16.07.19
kvalifik.
Takeshi Taco 2 6 6
Gianfranco Panta 0 1 2
16.07.19
kvalifik.
Facundo Arias Bisso 2 6 6
Charles Force 0 4 2
16.07.19
kvalifik.
Agustin Maria Gascia 2 3 6 11
Alberto Alvarado Berrospi 1 6 0 9
muži dvouhra tvrdý Taipei (CHN) M25 Taipei sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Ti Chen 2 6 7
Han-Chih Lin 0 4 65
16.07.19
kvalifik.
Pak Long Yeung 1 6 2
Sam Taylor skreč 0 4 1
16.07.19
1. kolo
Yusuke Takahashi 2 7 6
Chang-Lin Tsai 0 64 1
16.07.19
kvalifik.
Wei-De Lin 2 4 6 10
Bang Shuo Yin 1 6 2 3
16.07.19
kvalifik.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Hao-Hsiang Liao 0 4 1
16.07.19
kvalifik.
Jesse Delaney 2 6 6
Lucas Vuradin 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Yu Hsiou Hsu 2 6 4 6
Chien-Hsun Lo 1 2 6 2
16.07.19
1. kolo
Tsung-Hao Huang 2 6 6
Ryota Tanuma 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Rio Noguchi 2 1 6 6
Michael Zhu 1 6 3 3
16.07.19
kvalifik.
Kousuke Ogura 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 0 1
16.07.19
1. kolo
Ray Ho 2 6 4 6
Min-Kyu Song 1 4 6 2
16.07.19
kvalifik.
Taisei Ichikawa 2 6 6
Arturs Lazdins 0 1 2
16.07.19
kvalifik.
Jie-Ming Pai 2 6 6
Sergey Shipilov 0 3 0
16.07.19
kvalifik.
Seita Watanabe 2 4 6 10
Ren Nakamura 1 6 4 5
muži dvouhra antuka Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Adrien Bossel 2 6 6
Mirko Martinez 0 1 4
16.07.19
kvalifik.
Vasile Antonescu 2 6 6
Timo Stodder 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Elmar Ejupovic 2 5 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 7 4 4
16.07.19
kvalifik.
Pavle Daljev 2 0 6 10
Nitin Kumar Sinha 1 6 4 7
16.07.19
1. kolo
Lucas Gerch 2 4 6 6
Henri Squire 1 6 3 4
16.07.19
kvalifik.
Maxime Mora 2 6 6
Yannik Steinegger 0 4 2
16.07.19
kvalifik.
Federico Moreno 2 7 7
Wilfredo Gonzalez 0 65 5
16.07.19
kvalifik.
Valentin Guenther 2 6 7
Markus Wunder 0 1 5
16.07.19
kvalifik.
Marek Gengel 2 6 6
Leon Hoeveler 0 0 2
16.07.19
1. kolo
Matej Vocel 2 2 6 6
Matteo Martineau 1 6 2 0
16.07.19
kvalifik.
Mats Rosenkranz 2 4 6 10
Colin Markes 1 6 2 8
muži dvouhra tvrdý Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
2. kolo
Gastao Elias 2 6 6
Pavel Kotov 0 4 0
16.07.19
1. kolo
Tsung-Hua Yang 2 6 3 7
Arjun Kadhe 1 2 6 5
16.07.19
2. kolo
Evgeny Donskoy 2 6 6
Alafia Ayeni 0 2 3
16.07.19
2. kolo
Shuichi Sekiguchi 2 7 6
Zhizhen Zhang 0 5 4
16.07.19
1. kolo
Denis Yevseyev 2 6 6
Michael Vrbensky 0 2 3
16.07.19
2. kolo
Ji Sung Nam 2 1 6 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 4 2
16.07.19
2. kolo
Egor Gerasimov 2 7 6
Konstantin Kravchuk 0 5 4
16.07.19
1. kolo
Edan Leshem 2 7 6
Andrey Golubev 0 68 4
16.07.19
2. kolo
Goncalo Oliveira 2 6 6
Nam Hoang Ly 0 4 4
16.07.19
2. kolo
Sebastian Ofner 2 6 3 6
Illya Marchenko 1 3 6 3
16.07.19
1. kolo
Arthur Rinderknech 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Khumoun Sultanov 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 61 4
16.07.19
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 4 6
Luca Margaroli 1 3 6 3
16.07.19
2. kolo
Sebastian Korda 2 7 6
Lorenzo Giustino 0 5 3
muži dvouhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Paolo Lorenzi 2 5 6 7
Peter Torebko 1 7 4 63
16.07.19
1. kolo
Leonardo Mayer 2 6 7
Pablo Andujar 0 1 5
16.07.19
1. kolo
Attila Balazs 2 6 6 7
Viktor Galovic 1 0 75 64
16.07.19
1. kolo
Facundo Bagnis 2 4 6 7
Martin Klizan 1 6 3 5
16.07.19
1. kolo
Stefano Travaglia 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Filip Krajinovic 2 7 7
Taro Daniel 0 5 64
16.07.19
1. kolo
Salvatore Caruso 2 7 6
Corentin Moutet 0 5 0
16.07.19
1. kolo
Nino Serdarusic 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Andrey Rublev 2 6 6
Robin Haase 0 3 2
muži dvouhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
2. kolo
Santiago Giraldo 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 2
16.07.19
2. kolo
Andrej Martin 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 2 4
16.07.19
2. kolo
Jan Satral 1 2
Emilio Gomez skreč 0 3
16.07.19
1. kolo
Pedro Sakamoto 2 2 6 6
Roberto Cid 1 6 2 2
16.07.19
1. kolo
Riccardo Bonadio 2 6 6
Ivan Nedelko 0 4 4
16.07.19
2. kolo
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Pedja Krstin 0 3 66
16.07.19
1. kolo
Christopher O'Connell 2 7 6
Riccardo Balzerani 0 5 3
16.07.19
1. kolo
Daniel Elahi Galan 2 3 6 6
Walter Trusendi 1 6 3 3
16.07.19
2. kolo
Andrea Pellegrino 2 7 6
Luca Vanni 0 5 4
16.07.19
2. kolo
Andrea Vavassori 2 6 7
Federico Coria 0 4 64
16.07.19
2. kolo
Francesco Forti 2 6 6
Gianluca Mager 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Giulio Zeppieri 2 4 7 6
Andrea Basso 1 6 5 1
muži dvouhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Albert Ramos-Vinolas 2 6 7
Constant Lestienne 0 1 5
16.07.19
1. kolo
Jeremy Chardy 2 6 4 7
Pablo Carreno-Busta 1 4 6 5
16.07.19
1. kolo
Joao Sousa 2 7 6
Jozef Kovalik 0 63 4
16.07.19
1. kolo
Federico Delbonis 2 7 3 6
Bernabe Zapata Miralles 1 5 6 2
16.07.19
1. kolo
Damir Dzumhur 2 6 6
Casper Ruud 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Hugo Dellien 1 6 2
Ernests Gulbis skreč 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Facundo Arguello 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Dennis Novak 2 6 7
Steve Darcis 0 2 5
16.07.19
1. kolo
Elias Ymer 2 6 2 7
Thiago Moura Monteiro 1 3 6 5
16.07.19
1. kolo
Nicolas Jarry 2 7 7
Henri Laaksonen 0 61 5
ženy dvouhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Irina-Camelia Begu 2 7 6
Aleksandra Krunic 0 5 1
16.07.19
1. kolo
Anastasija Sevastova 2 5 7 7
Ana Bogdan 1 7 64 5
16.07.19
1. kolo
Kristyna Pliskova 2 7 6
Alexandra Cadantu 0 5 1
16.07.19
1. kolo
Lara Arruabarrena 2 7 6 7
Shilin Xu 1 5 77 5
16.07.19
1. kolo
Patricia Maria Tig 2 6 6
Anna Bondar 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Barbora Krejcikova 2 6 0 6
Elena Gabriela Ruse 1 3 6 2
16.07.19
1. kolo
Veronika Kudermetova 2 6 6
Arantxa Rus 0 2 4
16.07.19
1. kolo
Jaqueline Cristian 2 6 4 6
Sorana Cirstea 1 4 6 2
16.07.19
1. kolo
Jaimee Fourlis 2 6 7
Irina Maria Bara 0 3 66
16.07.19
1. kolo
Kaja Juvan 2 5 6 6
Isabella Shinikova 1 7 1 1
ženy dvouhra antuka Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Samantha Stosur 2 4 7 6
Barbara Haas 1 6 5 3
16.07.19
1. kolo
Mihaela Buzarnescu 2 1 6 6
Stefanie Voegele 1 6 1 0
16.07.19
1. kolo
Alize Cornet 2 6 6
Martina Trevisan 0 4 4
16.07.19
1. kolo
Allie Kiick 2 6 6
Tatjana Maria 0 1 0
16.07.19
1. kolo
Jil Teichmann 2 6 5 6
Timea Bacsinszky 1 2 7 1
16.07.19
1. kolo
Natalia Vikhlyantseva 2 7 4 6
Conny Perrin 1 64 6 3
16.07.19
1. kolo
Liudmila Samsonova 2 6 3 6
Pauline Parmentier 1 0 6 3
16.07.19
1. kolo
Simona Waltert 1 6 5 6 3
Julia Goerges skreč 0 7 4 2
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Eduarda Piai 2 6 6
Yuval Keren 0 3 2
16.07.19
kvalifik.
Mary Closs 2 6 6
Lian Tran 0 3 0
16.07.19
kvalifik.
Magdalena Stoilkovska 2 7 5 10
Utaka Kishigami 1 5 7 5
16.07.19
1. kolo
Juliana Valero 1 2
Emma Lene skreč 0 2
16.07.19
1. kolo
Lina Glushko 2 6 6
Amy Kaplan 0 2 2
16.07.19
1. kolo
Justina Mikulskyte 2 6 6
Anhzelika Isaeva 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Linnea Malmqvist 2 6 6
Amber Washington 0 2 1
16.07.19
kvalifik.
Koral Koldobski 2 7 6
Angie Carolina Yepes Medina 0 65 4
16.07.19
1. kolo
Ramona Mataruga 2 6 6
Gala Arangio 0 0 0
16.07.19
1. kolo
Elizaveta Koklina 1 6 3
Katya Ramirez skreč 0 3 0
16.07.19
kvalifik.
Brittany Collens 2 6 6
Ana Maria Andreea Ileana 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Clara Vlasselaer 2 6 6
Jessica Marmorstein 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Jaleesa Leslie 2 6 6
Kristin Younes 0 2 2
16.07.19
1. kolo
Adriana Reami 2 6 6
Elle Christensen 0 1 4
16.07.19
kvalifik.
Anna Sinclair Rogers 2 7 6
Anastasia Chikalkina 0 5 2
16.07.19
kvalifik.
Darya Shvartsmann 2 6 7
Eimi Friant 0 4 66
16.07.19
1. kolo
Olivia Gram 2 6 1 7
Mayuka Aikawa 1 4 6 63
ženy dvouhra tvrdý France W15 Dijon sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Natalia Orlova 2 6 6
Amandine Monnot 0 4 1
16.07.19
1. kolo
Susanne Celik 2 4 6 6
Emmanuelle Girard 1 6 4 3
16.07.19
1. kolo
Maria Herazo Gonzalez 2 6 7
Margarita Lazareva 0 3 65
16.07.19
1. kolo
Zoe Richard 2 6 2 7
Sai Chamarthi 1 4 6 63
16.07.19
1. kolo
Mylene Halemai 2 6 7
Margaux Rouvroy 0 2 5
16.07.19
1. kolo
Marine Szostak 2 6 7
Benedetta Ivaldi 0 4 5
16.07.19
1. kolo
Diana Martynov 2 6 7
Fiona Codino 0 4 5
16.07.19
1. kolo
Victoria Kalaitzis 2 6 6
Salma Djoubri 0 4 1
ženy dvouhra koberec Spain W15 Don Benito sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Olga Parres Azcoitia 2 6 4 6
Alba Rey Garcia 1 4 6 2
16.07.19
1. kolo
Maria Jose Luque Moreno 2 6 1 6
Francesca Bullani 1 4 6 2
16.07.19
1. kolo
Alba Carrillo Marin 2 7 6
Carla Touly 0 5 3
16.07.19
1. kolo
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Alija Merdeeva 0 1 3
16.07.19
1. kolo
Marina Benito 2 6 6
Alexandra Silva 0 0 2
16.07.19
1. kolo
Georgia Drummy 2 7 4 6
Isabella Harvison 1 5 6 1
16.07.19
2. kolo
Georgia Drummy 2 6 6
Nikol Dobrilova 0 1 2
16.07.19
1. kolo
Karolina Berankova 2 6 6
Ghizlane El Amrani Tchaha 0 0 1
16.07.19
1. kolo
Maria Aran Teixido Garcia 2 6 6
Blanca Cortijo Parreno 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Ares Teixido Garcia 2 6 6
Chloe Compson 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Yesica De Lucas 1 1 5
Olga Helmi skreč 0 6 1
16.07.19
1. kolo
Nikol Dobrilova 1 5
Ruxandra Schech skreč 0 1
16.07.19
1. kolo
Sofia Nami Samavati 2 6 7
Laia Conde Monfort 0 2 5
16.07.19
2. kolo
Emilie Lindh Gallagher 2 6 6
Sofia Nami Samavati 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher 2 6 3 6
Angela Fita Boluda 1 2 6 4
16.07.19
1. kolo
Carolina Azadinho 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 3 4
ženy dvouhra antuka Peru W15 Lima sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Fernanda Brito 2 6 6
Anastasia Kuprina 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Madeleine Kobelt 2 6 6
Samantha Echevarria 0 2 1
16.07.19
1. kolo
Nadia Echeverria Alam 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 2 0
16.07.19
1. kolo
Anastasia Iamachkine 2 6 6
Micaela Ode 0 1 2
16.07.19
1. kolo
Akilah James 2 7 5 6
Yuliana Monroy 1 5 7 1
16.07.19
kvalifik.
Reza Timmerman 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 0 1
16.07.19
kvalifik.
Camila Antonella Neyra 2 6 6
Valeria Lloclla 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Althea Hudson 2 6 6
Michela Montori Rodriguez 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Zora Hudson 2 7 7
Valeria Vinces 0 64 5
16.07.19
1. kolo
Alexa Pitt 2 6 6
Gabriela Carvajal Melendez 0 4 0
16.07.19
kvalifik.
Anoushka Wooller 1 6
Aditi Sinha skreč 0 0
16.07.19
1. kolo
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6
Anna Makhorkina 0 3 1
16.07.19
kvalifik.
Camille Townsend 2 6 6
Gia Posito 0 1 0
16.07.19
1. kolo
Romina Ccuno 2 6 7
Fernanda Labrana 0 2 66
16.07.19
kvalifik.
Daniela Rubio 2 4 6 10
Jocelijn Cavero Roeper 1 6 2 6
ženy dvouhra antuka Estonia W15 Parnu sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Iveta Dapkute 2 6 7
Vilena Petrova 0 4 64
16.07.19
kvalifik.
Maria Lota Kaul 2 7 7
Elizaveta Kuznetsova 0 62 5
16.07.19
kvalifik.
Margarita Ignatjeva 2 7 6
Vicky Van De Peer 0 65 4
16.07.19
kvalifik.
Stefanija Polischuk 2 7 6
Anna Powaska 0 63 1
16.07.19
kvalifik.
Lissi Kubre 2 6 6
Jacquline Nylander Altelius 0 4 1
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Lisa-Maria Moser 2 6 6
Mouna Bouzgarrou 0 1 2
16.07.19
1. kolo
Chelsea Vanhoutte 2 6 6
Irina Shchetinina 0 4 1
16.07.19
1. kolo
Marie Mettraux 2 6 6
Maria Del Rosario Vazquez 0 1 2
16.07.19
1. kolo
Zoziya Kardava 2 6 7
Manon Peral 0 4 66
ženy dvouhra antuka Germany W25 Aschaffenburg sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Polina Leykina 2 6 6
Emily Appleton 0 3 0
16.07.19
1. kolo
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Caroline Werner 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Tatiana Pieri 2 6 6
Chihiro Muramatsu 0 2 3
16.07.19
1. kolo
Lisa Matviyenko 2 6 7
Marina Yudanov 0 0 5
ženy dvouhra antuka Hungary W25 Baja sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Silvia Njiric 2 6 6
Alexa Pirok 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Gabriela Duca 2 2 6 10
Ani Vangelova 1 6 4 4
16.07.19
kvalifik.
Laura Svatikova 2 6 6
Gabriela Nicole Tatarus 0 1 4
16.07.19
kvalifik.
Kristina Novak 2 6 7
Luca Nagymihaly 0 4 5
16.07.19
kvalifik.
Mariam Dalakishvili 2 7 6
Ingrid Vojcinakova 0 63 2
16.07.19
kvalifik.
Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 4 4
16.07.19
kvalifik.
Veronika Erjavec 2 6 6
Aleksandra Pitak 0 0 2
16.07.19
kvalifik.
Eszter Meri 2 6 6
Jana Bojovic 0 3 1
ženy dvouhra tvrdý Canada W25 Gatineau sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Anna Morgina 2 2 6 6
Maria Mateas 1 6 0 4
16.07.19
1. kolo
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Nagi Hanatani 0 3 1
16.07.19
1. kolo
Carol Zhao 2 6 1 6
Risa Ozaki 1 3 6 2
16.07.19
kvalifik.
Alexandra Perper 2 6 6
Hind Abdelouahid 0 4 0
16.07.19
1. kolo
Francoise Abanda 2 6 7
Dasha Ivanova 0 1 63
16.07.19
1. kolo
Jessica Ho 2 7 6
Petra Januskova 0 5 1
16.07.19
kvalifik.
Carson Branstine 2 6 6
Alexandra Osborne 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Victoria Emma 2 6 6
Catherine Leduc 0 2 0
16.07.19
kvalifik.
Haley Giavara 2 6 7
Elysia Bolton 0 2 5
16.07.19
kvalifik.
Holly Verner 2 6 6 10
Isabelle Kouzmanov 1 75 0 7
16.07.19
kvalifik.
Jada Bui 2 6 6
Ariana Arseneault 0 1 2
ženy dvouhra koberec Italy W25 Imola sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo kval.
Claudia Giovine 2 6 6
Arianna Zucchini 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Claudia Giovine 2 6 6
Giulia Carbonaro 0 4 4
16.07.19
1. kolo
Eleni Kordolaimi 2 6 7
Camilla Scala 0 3 62
16.07.19
1. kolo kval.
Anita Husaric 2 6 6
Aurora Zantedeschi 0 2 2
16.07.19
1. kolo
Angelica Moratelli 2 6 6
Ksenia Laskutova 0 2 3
16.07.19
1. kolo
Camilla Rosatello 2 6 6
Lisa Ponomar 0 3 1
16.07.19
kvalifik.
Federica Prati 2 6 6
Angelica Raggi 0 2 1
16.07.19
1. kolo kval.
Federica Prati 2 6 6
Enola Chiesa 0 0 3
16.07.19
1. kolo kval.
Giulia Crescenzi 2 6 6
Bianca Vitale 0 3 3
16.07.19
1. kolo kval.
Angelica Raggi 2 6 6
Valentina Urelli Rinaldi 0 4 3
16.07.19
1. kolo kval.
Valentina Losciale 2 7 3 10
Isabella Tcherkes Zade 1 5 6 4
16.07.19
kvalifik.
Valentina Losciale 2 6 6
Maria Toma 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Lucia Bronzetti 2 6 6
Manca Pislak 0 1 2
16.07.19
kvalifik.
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 2 0
16.07.19
1. kolo kval.
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Cristina Elena Tiglea 0 4 2
16.07.19
1. kolo kval.
Maria Toma 2 6 6
Elena De Santis 0 3 1
16.07.19
kvalifik.
Sara Gambogi 2 6 6
Isabella Bozicevic 0 1 1
16.07.19
1. kolo kval.
Sara Gambogi 2 6 6
Micol Sanna 0 1 1
16.07.19
1. kolo kval.
Giulia Carbonaro 2 3 6 10
Maria Masini 1 6 2 5
16.07.19
1. kolo kval.
Isabella Bozicevic 2 6 6
Ginevra Aprea 0 0 0
16.07.19
kvalifik.
Anastasia Piangerelli 2 6 4 10
Anita Husaric 1 3 6 5
16.07.19
1. kolo kval.
Anastasia Piangerelli 2 6 6
Natalie Proese 0 2 4
ženy dvouhra antuka Czech Republic W25 Olomouc sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Chantal Skamlova 2 6 6
Laura Schaeder 0 3 3
16.07.19
1. kolo
Ipek Soylu 2 6 6
Mallaurie Noel 0 0 1
16.07.19
kvalifik.
Tayisiya Morderger 2 6 6
Barbora Miklova 0 3 3
16.07.19
kvalifik.
Nikola Tomanova 2 6 6
Carmen Schultheiss 0 2 1
16.07.19
kvalifik.
Yana Morderger 2 6 7
Nikola Breckova 0 1 5
16.07.19
kvalifik.
Anastasia Pribylova 2 6 6
Karolina Kubanova 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Nika Radisic 2 7 6 11
Veronika Vlkovska 1 61 74 9
16.07.19
kvalifik.
Petra Csabi 2 3 6 10
Aneta Laboutkova 1 6 4 7
16.07.19
kvalifik.
Darja Vidmanova 2 6 3 10
Anastasia Vdovenco 1 1 6 7
ženy dvouhra tvrdý Portugal W25 Palmela sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Andrea Ka 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 0 1
16.07.19
1. kolo
Eden Silva 2 4 6 6
Mari Osaka 1 6 1 4
16.07.19
1. kolo
Maia Lumsden 2 6 6
Dia Evtimova 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Francisca Jorge 2 6 6
Anna Laguza 0 1 1
16.07.19
kvalifik.
Anastasiya Poplavska 1 6 4
Ainhoa Atucha Gomez skreč 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Valentina Ivanov 2 7 6
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 0 69 0
ženy dvouhra tvrdý I. China W25 Qujing sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Erika Sema 2 6 6
Fang Ying Xun 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Jia-Jing Lu 2 6 6
Chang Liu 0 2 2
16.07.19
kvalifik.
Ashmitha Easwaramurthi 2 7 5 10
Madison Frahn 1 5 7 5
16.07.19
1. kolo
Mana Ayukawa 2 6 6
Yiming Dang 0 1 1
16.07.19
1. kolo
Ziyue Sun 1 6 1
Fangzhou Liu skreč 0 1 0
16.07.19
1. kolo
Xu Liu Sun 2 6 6
Su Jeong Jang 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Jiaxi Lu 2 2 6 7
Ho Ching Wu 1 6 2 64
16.07.19
kvalifik.
Alana Parnaby 2 2 6 10
Evgeniya Burdina 1 6 4 6
16.07.19
1. kolo
Yexin Ma 2 6 3 6
Risa Ushijima 1 3 6 4
16.07.19
kvalifik.
Xinyu Gao 2 6 6
Kanako Osafune 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Ramu Ueda 2 7 6
Ying Zhang 0 5 3
16.07.19
kvalifik.
Mana Kawamura 2 6 6 10
Sijia Wei 1 3 73 7
ženy dvouhra tvrdý USA W60 Berkeley sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Junri Namigata 2 6 6
Fatma Al Nabhani 0 2 3
16.07.19
1. kolo
Arina Rodionova 2 6 7
Francesca Di Lorenzo 0 4 5
16.07.19
kvalifik.
Tara Moore 2 6 6
Mai Hontama 0 2 4
16.07.19
kvalifik.
Giuliana Olmos 1 7 2 3
Hayley Carter skreč 0 6 2
16.07.19
1. kolo
Hiroko Kuwata 2 6 6
Zoe Hives 0 3 4
16.07.19
kvalifik.
Abbie Myers 2 7 6
Haruna Arakawa 0 5 2
16.07.19
kvalifik.
Victoria Duval 2 6 6
Andreea Ghitescu 0 1 0
16.07.19
1. kolo
Mayo Hibi 2 6 6
Yuxuan Zhang 0 3 3
16.07.19
kvalifik.
Hanna Chang 2 6 6
Catherine Harrison 0 3 4
16.07.19
1. kolo
Ayano Shimizu 2 6 6
Lizette Cabrera 0 0 1
16.07.19
kvalifik.
Alycia Parks 2 7 3 10
Luisa Stefani 1 64 6 7
16.07.19
kvalifik.
Connie Ma 2 6 7
Xiaodi You 0 4 64
ženy dvouhra antuka France W80 Biarritz sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Elitsa Kostova 2 6 6
Fanny Stollar 0 3 1
16.07.19
1. kolo
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Audrey Albie 0 4 3
16.07.19
1. kolo
Gabriela Ce 2 6 6
Harmony Tan 0 3 2
16.07.19
1. kolo
Nadia Podoroska 2 7 5 7
Amandine Hesse 1 64 7 64
16.07.19
1. kolo
Jessika Ponchet 2 7 7
Stephanie Wagner 0 63 5
16.07.19
1. kolo
Anastasia Zarycka 2 6 6
Jessica Pieri 0 0 2
ženy dvouhra tvrdý Kazakhstan W80 Nur Sultan sety 1 2 3 4 5
16.07.19
kvalifik.
Vlada Katic 2 2 6 10
Emily Webley-Smith 1 6 4 6
16.07.19
kvalifik.
Ksenia Palkina 2 7 6
Sviatlana Pirazhenka 0 5 1
16.07.19
1. kolo
Cagla Buyukakcay 2 7 6 6
Kamilla Rakhimova 1 64 77 3
16.07.19
1. kolo
Vivian Heisen 2 6 6
Mai Minokoshi 0 4 3
16.07.19
kvalifik.
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 2 4
16.07.19
kvalifik.
Iryna Shymanovich 2 1 6 10
Mariya Krasakova 1 6 1 7
16.07.19
kvalifik.
Ipek Oz 2 6 6
Yarden Akler 0 2 2
16.07.19
kvalifik.
Shalimar Talbi 2 6 6
Ilona Kremen 0 4 0
16.07.19
kvalifik.
Vlada Koval 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 1 0
16.07.19
kvalifik.
Anastasia Zakharova 2 7 6
Darya Lavrichenko 0 5 2
muži čtyřhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 3 6 14
Daniel Masur/Mats Moraing 1 6 4 12
16.07.19
1. kolo
Elliot Benchetrit/Johan Sebastien Tatlot 2 7 2 10
Tomislav Draganja/Aleksandre Metreveli 1 64 6 6
16.07.19
1. kolo
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun/Alexander Merino 0 1 2
16.07.19
1. kolo
Scott Griekspoor/Tim Van Rijthoven 2 6 6
Zdenek Kolar/Mark Vervoort 0 3 4
muži čtyřhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Sebastien Collard/Brandon Holt 2 6 0 12
Maximilian Neuchrist/Nathan Pasha 1 3 6 10
muži čtyřhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Tennys Sandgren/Max Jacob Schnur 0 3 4
16.07.19
1. kolo
Marcus Daniell/Leander Paes 2 2 6 10
Max Purcell/Luke Saville 1 6 2 5
16.07.19
1. kolo
Ben McLachlan/John-Patrick Smith 2 6 7
Ugo Humbert/Hugo Nys 0 3 67
muži čtyřhra tvrdý Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Lucas Miedler/Matteo Viola 2 6 6
Luca Margaroli/Tsung-Hua Yang 0 4 4
16.07.19
1. kolo
Harry Bourchier/Pavel Kotov 2 6 6
Benjamin Lock/Courtney John Lock 0 4 2
16.07.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov 2 7 6
Sasi Kumar Mukund/Zhizhen Zhang 0 62 4
muži čtyřhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 2 5 6 11
Ariel Behar/Nathaniel Lammons 1 7 2 9
16.07.19
1. kolo
Oliver Marach/Jurgen Melzer 2 6 7
Pedro Sousa/Stefano Travaglia 0 2 62
16.07.19
1. kolo
Simone Bolelli/Fabio Fognini 2 6 6 10
Thomas Fabbiano/Paolo Lorenzi 1 75 1 8
muži čtyřhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Vaclav Safranek/Jan Satral 1 6 3
Alexander Igoshin/Roman Safiullin skreč 0 1 6
16.07.19
1. kolo
Alessandro Bega/Viktor Durasovic 2 7 7
Manuel Guinard/Alexandre Muller 0 5 5
muži čtyřhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Treat Conrad Huey/Frederik Nielsen 2 6 6
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 0 1 4
16.07.19
1. kolo
Roberto Carballes Baena/Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
James Cerretani/Fernando Romboli 0 5 2
ženy čtyřhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Sharon Fichman/Nina Stojanovic 2 6 6 10
Marie Benoit/Ysaline Bonaventure 1 76 2 4
16.07.19
1. kolo
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova 2 4 6 10
Naiktha Bains/Anastasia Grymalska 1 6 3 7
16.07.19
1. kolo
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza 2 2 7 11
Akgul Amanmuradova/Cristina Dinu 1 6 64 9
ženy čtyřhra antuka Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
16.07.19
1. kolo
Monique Adamczak/Xinyun Han 2 6 6
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 0 4 0
16.07.19
1. kolo
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 7 6
Alexa Guarachi/Erin Routliffe 0 65 4
16.07.19
1. kolo
Alison Bai/Nicola Geuer 1 w/o
Daria Gavrilova/Pauline Parmentier 0
16.07.19
1. kolo
Anastasia Potapova/Yana Sizikova 2 6 6
Natela Dzalamidze/Paula Kania 0 3 2
<