Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
16:00
kvalifik.
Guillermo Garcia-Lopez  
Oscar Otte  
16:00
kvalifik.
Sergiy Stakhovsky  
Alexey Vatutin  
16:00
kvalifik.
Dustin Brown  
Salvatore Caruso  
16:00
kvalifik.
Yannick Maden  
Alejandro Davidovich Fokina  
16:00
kvalifik.
Stefano Travaglia  
Steve Darcis  
16:00
kvalifik.
Yannick Hanfmann  
Lukas Rosol  
16:00
kvalifik.
Kimmer Coppejans  
Manuel Guinard  
16:00
kvalifik.
Rudolf Molleker  
Santiago Giraldo  
muži dvouhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
14:00
čtvrtfinále
Nicolas Jarry  
Taro Daniel  
16:00
čtvrtfinále
Radu Albot [5]  
Damir Dzumhur [q]  
18:00
čtvrtfinále
Alexander Zverev [1]  
Hugo Dellien  
20:00
čtvrtfinále
Federico Delbonis  
Albert Ramos-Vinolas  
muži dvouhra tvrdý Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
09:00
3. kolo
Alessandro Bega  
Arthur Rinderknech [ITF]  
09:00
3. kolo
Brayden Schnur [1]  
Roberto Ortega-Olmedo [15]  
10:20
3. kolo
Danilo Petrovic  
Emil Ruusuvuori [ITF]  
10:20
3. kolo
Dimitar Kuzmanov  
Edan Leshem [WC]  
10:20
3. kolo
Scott Griekspoor [8]  
Filip Peliwo [9]  
12:00
3. kolo
Sasi Kumar Mukund [14]  
John-Patrick Smith [2]  
12:00
3. kolo
Viktor Durasovic  
Teimuraz Gabashvili  
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Denys Klok [6]  
Alexander Ovcharov [WC]  
09:10
2. kolo
Ergi Kirkin [1]  
Vladimir Korolev  
09:10
2. kolo
Zakhar Trapeznikov  
Matias Zukas [5]  
10:40
2. kolo
Koray Kirci  
Mirko Cutuli  
10:40
2. kolo
Dimitriy Voronin [3]  
Jean Thirouin  
10:40
2. kolo
Shinnosuke Hiramatsu [q]  
Christopher Heyman [2]  
10:40
2. kolo
Sergei Pogosian [q]  
Takashi Saito [4]  
10:40
2. kolo
Niklas Guttau [q]  
Adrian Obert  
muži dvouhra antuka Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
David Pichler [7]  
Maxime Tchoutakian  
10:30
2. kolo
Maxim Ratniuk  
Christopher O'Connell [4]  
10:30
2. kolo
Juan Pablo Ficovich [1]  
Maxim Krapivin [q]  
12:00
2. kolo
Ljubomir Celebic [q]  
Martins Podzus [5]  
12:00
2. kolo
Kenneth Raisma  
Gonzalo Villanueva [2]  
12:00
2. kolo
Francisco Cerundolo [8]  
Stefan Micov [LL]  
13:30
2. kolo
Artem Dubrivnyy [3]  
Sebastian Prechtel  
13:30
2. kolo
Duje Ajdukovic  
Pierre Faivre [q]  
muži dvouhra antuka Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Alexander Igoshin  
Joao Lucas Reis Da Silva [6]  
09:00
2. kolo
Tomas Lipovsek Puches [3]  
Matheus Pucinelle De Almeida [JR]  
09:00
2. kolo
Justin Butsch  
Giovanni Fonio [2]  
10:30
2. kolo
Albert Alcaraz Ivorra [q]  
Nicolae Frunza [5]  
10:30
2. kolo
Bogdan Ionut Apostol [7]  
Calin Manda  
10:30
2. kolo
Alexandru Vasile Manole [WC]  
Thomas Fancutt [4]  
12:00
2. kolo
Maxime Chazal [8]  
Matvey Minin  
12:00
2. kolo
Alexandar Lazarov [1]  
Mats Rosenkranz  
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15:30
2. kolo
Martin Redlicki [1]  
Cameron Green  
15:30
2. kolo
Matija Pecotic [q]  
Nick Chappell [7]  
15:30
2. kolo
Jordi Arconada [5]  
Adam El Mihdawy  
15:30
2. kolo
Tomas Martin Etcheverry [q]  
Brandon Walkin [q]  
15:30
2. kolo
Finn Bass  
Juan Sebastian Gomez [q]  
17:00
2. kolo
Alejandro Mendoza  
Camilo Ugo Carabelli [3]  
17:00
2. kolo
Alexander Cozbinov [q]  
Arklon Huertas Del Pino  
17:00
2. kolo
Cayetano March  
Alexis Canter  
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Markos Kalovelonis  
Aidan Mchugh [8]  
09:00
2. kolo
Gabriel Donev [q]  
Joshua Paris  
09:30
2. kolo
Paul Cayre  
Altug Celikbilek [2]  
10:30
2. kolo
Andres Artunedo Martinavarr [1]  
Milen Ianakiev [q]  
10:30
2. kolo
Calum Puttergill [q]  
Peter Bothwell [7]  
11:00
2. kolo
Evan Hoyt [3]  
Dusty H. Boyer  
13:00
2. kolo
Jonas Trinker [q]  
Patrik Nema [PR]  
13:00
2. kolo
Henry Craig  
Michail Pervolarakis  
muži dvouhra antuka Ukraine M15 Irpin sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Artem Smirnov [3]  
Kristjan Tamm [q]  
10:00
čtvrtfinále
Denis Yevseyev [1]  
Karl Friberg  
10:00
čtvrtfinále
Nikita Mashtakov [q]  
Vladyslav Orlov  
10:00
čtvrtfinále
Tomas Liska [q]  
Oleg Dolgosheyev  
muži dvouhra antuka Uganda M15 Kampala sety 1 2 3 4 5
08:00
2. kolo
Julian Bradley  
Mehluli Don Ayanda Sibanda [6]  
08:00
2. kolo
Giovani Samaha  
Anirudh Chandrasekar  
08:00
2. kolo
Simon Carr [5]  
S D Prajwal Dev  
09:30
2. kolo
Suraj R Prabodh  
Niki Kaliyanda Poonacha [2]  
09:30
2. kolo
Ahmed Chaudary [q]  
William Bushamuka [7]  
09:30
2. kolo
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
Joao Marcos Nusdeo [q]  
11:00
2. kolo
Ivan Nedelko [1]  
Julius Tverijonas [SE]  
11:00
2. kolo
Rishi Reddy [q]  
Gokul Suresh [q]  
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Mateo Nicolas Martinez [8]  
Gabriele Maria Noce [WC]  
10:30
2. kolo
Maxime Hamou [6]  
Michal Dembek  
10:30
2. kolo
Imanol Lopez Morillo  
Mateus Alves (2001) [JR]  
12:00
2. kolo
Yuichiro Inui [q]  
Aziz Dougaz [3]  
12:00
2. kolo
Hugo Pontico  
Mariano Kestelboim  
13:30
2. kolo
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
Florent Diep  
13:30
2. kolo
Skander Mansouri [1WC]  
Aaron Schmid  
13:30
2. kolo
Jake Hersey [q]  
Luca Giacomini [2]  
muži dvouhra tvrdý Thailand M25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
05:00
2. kolo
Kelsey Stevenson  
Yusuke Takahashi [2]  
05:00
2. kolo
Shintaro Imai [IR]  
Yu Hsiou Hsu  
06:30
2. kolo
Finn Tearney  
Harry Bourchier [4]  
06:30
2. kolo
Ji Sung Nam [1]  
Ryota Tanuma [IR]  
06:30
2. kolo
Chayanon Kaewsuto [q]  
Khumoun Sultanov [6]  
06:30
2. kolo
Rio Noguchi [8IR]  
Hiroyasu Ehara [IR]  
08:00
2. kolo
Shuichi Sekiguchi [5]  
Jayden Court [q]  
08:00
2. kolo
Palaphoom Kovapitukted [WC]  
Congsup Congcar [q]  
muži dvouhra antuka Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Frederico Gil [IR]  
Eduard Esteve Lobato [IR]  
11:30
2. kolo
Rafael Matos [SE]  
Ivan Gakhov [2]  
11:30
2. kolo
Carlos Lopez Montagud [WC]  
Raul Brancaccio [3]  
11:30
2. kolo
Alejandro Moro Canas [WC]  
Facundo Diaz Acosta [JE]  
13:00
2. kolo
Oriol Roca Batalla [1]  
Pol Martin Tiffon [q]  
13:00
2. kolo
Nicolas Uryson [q]  
Hernan Casanova [IR]  
13:00
2. kolo
Jacopo Berrettini [7]  
Alexander Weis [q]  
16:00
2. kolo
Pol Toledo Bague  
Jordi Samper-Montana [6]  
muži dvouhra antuka Czech Republic M25+H Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Bruno Sant'Anna [q]  
Alejandro Tabilo [2IR]  
10:00
1. kolo
Daniel Dutra Da Silva [q]  
Danylo Kalenichenko [q]  
10:00
1. kolo
Nik Razborsek [IR]  
Andrew Paulson [WC]  
10:00
1. kolo
Vaclav Safranek [1]  
Lukas Klein [q]  
10:00
1. kolo
Colin Sinclair  
Marvin Netuschil  
10:00
1. kolo
Marek Gengel [WC]  
Patrik Rikl [SE]  
10:00
1. kolo
Francesco Forti [SE]  
Gijs Brouwer [8]  
11:30
1. kolo
Michal Konecny [q]  
Marco Bortolotti [q]  
11:30
1. kolo
Peter Torebko [q]  
Vit Kopriva [IR]  
11:30
1. kolo
Tobias Simon [7]  
Peter Heller [IR]  
11:30
1. kolo
Jan Satral [3]  
Evan Furness  
11:30
1. kolo
David Poljak [q]  
Sadio Doumbia [4]  
11:30
1. kolo
Fabien Reboul [IR]  
Lucas Gerch  
11:30
1. kolo
Jiri Lehecka [WC]  
Fabrizio Ornago  
muži dvouhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Taylor Harry Fritz  
Roberto Bautista Agut [2]  
13:00
čtvrtfinále
Benoit Paire  
Denis Shapovalov [3WC]  
15:00
čtvrtfinále
Nikoloz Basilashvili [1]  
Jo-Wilfried Tsonga [PR]  
17:40
čtvrtfinále
Felix Auger Aliassime [4]  
Steve Johnson  
ženy dvouhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo kval.
Georgina Garcia-Perez  
Olga Danilovic  
10:00
2. kolo kval.
Kathinka Von Deichmann  
Sofya Zhuk  
10:00
2. kolo kval.
Antonia Lottner  
Elsa Jacquemot  
10:00
2. kolo kval.
Bernarda Pera  
Kai-Lin Zhang  
10:00
2. kolo kval.
Natalia Vikhlyantseva  
Greetje Minnen  
10:00
2. kolo kval.
Liudmila Samsonova  
Sachia Vickery  
10:00
2. kolo kval.
Marie Bouzkova  
Ayano Shimizu  
10:00
2. kolo kval.
Cori Gauff  
Kaja Juvan  
12:00
2. kolo kval.
Romina Oprandi  
Varvara Lepchenko  
12:00
2. kolo kval.
Rebecca Marino  
Elena Rybakina  
12:00
2. kolo kval.
Timea Babos  
Martina Trevisan  
12:00
2. kolo kval.
Heather Watson  
Valentini Grammatikopoulou  
12:00
2. kolo kval.
Nao Hibino  
Richel Hogenkamp  
12:00
2. kolo kval.
Jasmine Paolini  
Rebecca Sramkova  
12:00
2. kolo kval.
Shilin Xu  
Aliona Bolsova  
12:00
2. kolo kval.
Whitney Osuigwe  
Allie Kiick  
14:00
2. kolo kval.
Timea Bacsinszky  
Kurumi Nara  
14:00
2. kolo kval.
Julia Glushko  
Robin Anderson  
14:00
2. kolo kval.
Kristina Kucova  
Tamara Korpatsch  
14:00
2. kolo kval.
Ekaterine Gorgodze  
Katarina Zavatska  
14:00
2. kolo kval.
Conny Perrin  
Ana Bogdan  
14:00
2. kolo kval.
Katie Swan  
Xiyu Wang  
14:00
2. kolo kval.
Francesca Di Lorenzo  
Giulia Gatto-Monticone  
14:00
2. kolo kval.
Anna Blinkova  
Anhelina Kalinina  
ženy dvouhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Daria Gavrilova  
Chloe Paquet  
13:00
čtvrtfinále
Dayana Yastremska [6]  
Fiona Ferro  
15:00
čtvrtfinále
Caroline Garcia [4]  
Marta Kostyuk [q]  
17:30
čtvrtfinále
Monica Puig  
Aryna Sabalenka [2]  
ženy dvouhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
13:00
čtvrtfinále
Nina Stojanovic [q]  
Sorana Cirstea  
13:30
čtvrtfinále
Yulia Putintseva [1]  
Anna-Lena Friedsam [WC]  
15:30
čtvrtfinále
Madison Brengle  
Katerina Siniakova [2]  
19:30
čtvrtfinále
Veronika Kudermetova  
Tamara Zidansek  
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Nora Niedmers  
Alina Silich [7]  
09:10
2. kolo
Ana Bianca Mihaila [q]  
Elena Milovanovic [q]  
09:10
2. kolo
Dasha Ivanova [3]  
Maria Shusharina  
09:10
2. kolo
Seone Mendez [1]  
Angelina Zhuravleva  
09:10
2. kolo
Jennifer Luikham [8]  
Gebriela Mihaylova  
09:10
2. kolo
Zeynep Sonmez  
Ekaterina Kazionova [4]  
10:40
2. kolo
Chiara Merico [WC]  
Ksenia Palkina [2]  
10:40
2. kolo
Sapfo Sakellaridi [q]  
Dia Evtimova [5]  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Emilie Lindh Gallagher  
Fernanda Labrana [LL]  
17:00
2. kolo
Thaisa Grana Pedretti [1]  
Sofia Sewing  
17:00
2. kolo
Melany Solange Krywoj  
Ariana Arseneault [q]  
17:00
2. kolo
Laetitia Pulchartova  
Yuliana Monroy [WC]  
17:00
2. kolo
Alexis Keberle [q]  
Kirsten-Andrea Weedon [6]  
17:00
2. kolo
Jada Bui [3]  
Tanysha Dissanayake [q]  
17:00
2. kolo
Elle Christensen [q]  
Monica Robinson [2q]  
18:30
2. kolo
Andrea Renee Villarreal [5]  
Zoe Gwen Scandalis [q]  
ženy dvouhra koberec Portugal W15 Cantanhede sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Anastasia Kulikova [3]  
Gemma Lairon Navarro  
11:30
2. kolo
Laia Conde Monfort  
Francisca Jorge [2]  
11:30
2. kolo
Sofia Milatova  
Anna Ureke [4]  
13:00
2. kolo
Vasilisa Aponasenko  
Lisa Ponomar  
13:00
2. kolo
Alba Carrillo Marin [8]  
Diana Martynov  
13:00
2. kolo
Bojana Klincov  
Ana Filipa Santos [6]  
14:30
2. kolo
Celia Cervino Ruiz [q]  
Karolina Berankova  
14:30
2. kolo
Rebeka Masarova [1]  
Tina Cvetkovic  
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Julia Kimmelmann [q]  
Carmen Schultheiss  
09:00
2. kolo
Oleksandra Oliynykova  
Zhibek Kulambayeva [WC]  
09:00
2. kolo
Tamara Malesevic  
Valentina Ivanov [5]  
10:30
2. kolo
Fanny Ostlund  
Darya Astakhova  
10:30
2. kolo
Iryna Shymanovich [1]  
Eleni Mtsentlitze [WC]  
10:30
2. kolo
Ange Oby Kajuru [8]  
Maelys Bougrat [q]  
13:00
2. kolo
Gabriela Duca [q]  
Noa Liauw A Fong [3]  
13:00
2. kolo
Doroteja Joksovic [q]  
Elena Malygina  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Rebeca Pereira  
Joanne Zuger [6]  
10:30
2. kolo
Angela Fita Boluda  
Barbara Gatica [2]  
10:30
2. kolo
Eugenia Ganga  
Agustina Chlpac [q]  
12:00
2. kolo
Chiara Scholl [1]  
Raphaelle Lacasse  
12:00
2. kolo
Ani Vangelova [8]  
Louise Brunskog  
12:00
2. kolo
Szabina Szlavikovics [q]  
Lena Lutzeier [q]  
12:00
2. kolo
Margaux Orange [q]  
Stefania Rogozinska Dzik  
13:30
2. kolo
Noelia Bouzo Zanotti  
Ines Nicault [q]  
ženy dvouhra tvrdý I. Trinidad W15 Tacarigua sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Akilah James [5]  
Sabastiani Leon  
ženy dvouhra antuka Italy W25 Caserta sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Victoria Kan [IR]  
Ioana Loredana Rosca [IR]  
09:00
2. kolo
Julia Grabher [5]  
Anna Danilina  
10:30
2. kolo
Cristiana Ferrando [q]  
Marina Bassols Ribera [IR]  
10:30
2. kolo
Deborah Chiesa  
Olga Saez Larra [2]  
12:00
2. kolo
Nuria Parrizas-Diaz [4]  
Nastassja Burnett [LL]  
12:00
2. kolo
Kimberley Zimmermann [1]  
Lucia Bronzetti  
13:30
2. kolo
Gaia Sanesi  
Varvara Gracheva [8]  
13:30
2. kolo
Dalma Galfi [7]  
Gabriela Ce [q]  
ženy dvouhra tvrdý Republic of Korea W25 Goyang sety 1 2 3 4 5
04:00
2. kolo
Anastasia Sukhotina [IR]  
Natalija Kostic [3]  
05:00
2. kolo
Yuuki Tanaka [q]  
Chanel Simmonds [SE]  
05:00
2. kolo
Chieh-Yu Hsu [q]  
Anastasia Gasanova [6]  
05:00
2. kolo
Maia Lumsden [4]  
Yeong Won Jeong [WC]  
06:30
2. kolo
Jennifer Elie  
Dayeon Back [q]  
06:30
2. kolo
Yuxuan Zhang [1]  
So-Ra Lee [q]  
06:30
2. kolo
Jacqueline Cabaj Awad [IR]  
Ya-Hsuan Lee [2]  
06:30
2. kolo
Eunhye Lee [WC]  
Olivia Tjandramulia  
ženy dvouhra tvrdý Izrael W25 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Ana Sofia Sanchez  
Daniela Vismane  
09:00
2. kolo
Alexandra Perper  
Ekaterina Yashina [5]  
09:00
2. kolo
Maya Tahan [IR]  
Samantha Murray  
09:00
2. kolo
Viktoria Morvayova [q]  
Deniz Khazaniuk [2]  
10:30
2. kolo
Sofia Shapatava  
Yuliya Hatouka [4]  
10:30
2. kolo
Irina Fetecau [8]  
Valeriya Yushchenko [q]  
10:30
2. kolo
Jodie Anna Burrage [3]  
Shahar Biran [WC]  
10:30
2. kolo
Daria Kruzhkova [IR]  
Tereza Mihalikova [7]  
ženy dvouhra koberec Japan W25 Karuizawa sety 1 2 3 4 5
03:00
2. kolo
Ari Matsumoto [q]  
Jovana Jaksic [2]  
04:30
2. kolo
Natalia Siedliska [IR]  
Sakura Hondo [q]  
05:00
2. kolo
Miyabi Inoue [8]  
Leonie Kung [IR]  
05:00
2. kolo
Erina Hayashi [q]  
Kanako Morisaki [q]  
05:00
2. kolo
Momoko Kobori [1]  
Mana Ayukawa  
06:30
2. kolo
Naomi Broady  
Ayumi Miyamoto  
06:30
2. kolo
Tara Moore  
Mai Hontama [6]  
06:30
2. kolo
Emina Bektas [7]  
Mei Yamaguchi [WC]  
ženy dvouhra tvrdý Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
05:00
2. kolo
Aleksandrina Naydenova  
Maddison Inglis [3]  
05:00
2. kolo
Simona Waltert [IR]  
Mananchaya Sawangkaew [q]  
06:00
2. kolo
Alexandra Bozovic  
Risa Ozaki [2]  
06:00
2. kolo
Tamachan Momkoonthod [WC]  
Haruka Kaji [5]  
06:00
2. kolo
Aunchisa Chanta [WC]  
Maryna Chernyshova [IR]  
07:30
2. kolo
Peangtarn Plipuech [4]  
Zeel Desai [q]  
07:30
2. kolo
Mari Osaka [6]  
Magali Kempen [IR]  
07:30
2. kolo
Anastasia Nefedova  
Akiko Omae [7]  
ženy dvouhra tvrdý Singapore W25 Singapore sety 1 2 3 4 5
04:00
2. kolo
Valeria Savinykh [1]  
Man Ying Maggie Ng [IR]  
04:00
2. kolo
Yukina Saigo [IR]  
Nastja Kolar [5]  
05:00
2. kolo
Aldila Sutjiadi  
Rutuja Bhosale [3]  
05:00
2. kolo
Chompoothip Jandakate [q]  
Andreea Ghitescu  
05:00
2. kolo
Paige Mary Hourigan [6]  
Haley Giavara [IR]  
05:30
2. kolo
Angelina Gabueva  
Abigail Tere-Apisah [2]  
06:30
2. kolo
Nudnida Luangnam  
Riya Bhatia [8]  
06:30
2. kolo
Jacqueline Cako [7]  
Rina Saigo [q]  
muži čtyřhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Philipp Oswald/Divij Sharan  
Matthew Ebden/Robert Lindstedt  
16:00
čtvrtfinále
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
muži čtyřhra tvrdý Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
James Cerretani/Luis David Martinez [1]  
Evan King/Julian Ocleppo  
muži čtyřhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
15:40
semifinále
Leander Paes/Benoit Paire  
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
ženy čtyřhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Nadiya Kichenok/Abigail Spears [5]  
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
13:00
čtvrtfinále
Amandine Hesse/Harmony Tan [WC]  
Darija Jurak/Raluca Olaru [4]  
15:00
čtvrtfinále
Daria Gavrilova/Ellen Perez [ALT]  
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya [2]  
17:00
čtvrtfinále
Galina Voskoboeva/Dayana Yastremska  
Miyu Kato/Storm Sanders  
ženy čtyřhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu [1]  
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi  
15:00
čtvrtfinále
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [3]  
Shuko Aoyama/Yana Sizikova  
17:00
čtvrtfinále
Sharon Fichman/Nicole Melichar  
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
17:30
čtvrtfinále
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam  
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
<