Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
25.04.19
11:00
3. kolo
Jan-Lennard Struff  
Stefanos Tsitsipas [5]  
25.04.19
11:00
3. kolo
Dominic Thiem [3]  
Jaume Antoni Munar Clar  
muži dvouhra antuka Italy Francavilla Challenger sety 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
3. kolo
Pavel Kotov  
Mikael Ymer [8]  
25.04.19
10:00
3. kolo
Lorenzo Musetti [WC]  
Tomislav Brkic  
muži dvouhra antuka Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
2. kolo
Robin Haase  
Borna Coric [2]  
25.04.19
10:00
2. kolo
Radu Albot [8]  
Filip Krajinovic [q]  
25.04.19
10:00
2. kolo
Aljaz Bedene  
Matteo Berrettini  
25.04.19
10:00
2. kolo
Nikoloz Basilashvili [4]  
Peter Gojowczyk  
muži dvouhra tvrdý Mexico Leon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.04.19
01:00
2. kolo
Manuel Guinard [ITF]  
Dustin Brown [4]  
25.04.19
02:20
2. kolo
Alexander Bublik [1]  
Scott Griekspoor  
25.04.19
17:00
3. kolo
James Ward [7]  
Darian King [11]  
25.04.19
17:00
3. kolo
Liam Broady  
Lucas Miedler [15]  
25.04.19
17:00
3. kolo
Pedja Krstin [9]  
Sebastian Ofner [5]  
muži dvouhra antuka Colombia M15 Bucaramanga sety 1 2 3 4 5
25.04.19
01:00
1. kolo
Mateo Gomez [WC]  
Daniel Mora [q]  
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2. kolo
Marek Semjan  
Franco Emanuel Egea [5]  
25.04.19
00:00
2. kolo
Louis Tessa  
Tomas Jirousek  
muži dvouhra tvrdý Uzbekistan M25 Andijan sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2. kolo
Ibrokhimjon Urinov [WC]  
Tim Van Rijthoven [3]  
muži dvouhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2. kolo
Mick Veldheer  
Liam Caruana [4]  
25.04.19
00:00
2. kolo
Hugo Gaston [JE]  
Giovanni Fonio  
muži dvouhra antuka China Nanchang Challenger sety 1 2 3 4 5
25.04.19
06:00
3. kolo
Nikola Milojevic [7]  
Akira Santillan  
muži dvouhra antuka USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
25.04.19
01:00
2. kolo
Stefan Kozlov  
Tennys Sandgren [2]  
25.04.19
16:00
3. kolo
Emilio Gomez  
Marc Polmans [6]  
25.04.19
16:00
3. kolo
Mikael Torpegaard [13]  
Federico Coria  
25.04.19
16:00
3. kolo
Sumit Nagal  
Jordi Arconada [q]  
ženy dvouhra antuka China Anning sety 1 2 3 4 5
25.04.19
04:30
2. kolo
Shuai Zhang [1]  
Fang Ying Xun  
25.04.19
04:30
2. kolo
Shuyue Ma [WC]  
Danielle Lao [7]  
ženy dvouhra antuka Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
25.04.19
11:30
2. kolo
Andrea Petkovic [WC]  
Angelique Kerber [5]  
25.04.19
11:30
2. kolo
Anastasija Sevastova [7]  
Laura Siegemund [WC]  
ženy dvouhra antuka Turkey Istanbul sety 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
2. kolo
Veronika Kudermetova [q]  
Timea Babos [LL]  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2. kolo
Ana Sofia Sanchez [1WC]  
Pauline Wuarin  
25.04.19
00:00
2. kolo
Shatoo Mohamad  
Alexandra Osborne [4]  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2. kolo
Adithya Karunaratne  
Veronika Erjavec [8]  
ženy dvouhra antuka USA W25 Osprey sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
1. kolo
Elena Gabriela Ruse [1]  
Alexa Noel [WC]  
ženy dvouhra antuka USA W80 Charlottesville sety 1 2 3 4 5
25.04.19
16:00
2. kolo
Zoe Hives  
Whitney Osuigwe [8]  
muži čtyřhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
25.04.19
11:00
čtvrtfinále
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau  
Jamie Murray/Bruno Soares [2]  
muži čtyřhra tvrdý Mexico Leon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.04.19
00:20
1. kolo
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Ariel Behar/Roberto Quiroz  
ženy čtyřhra antuka China Anning sety 1 2 3 4 5
25.04.19
04:30
čtvrtfinále
Jessy Rompies/Rosalie Van Der Hoek  
Shuai Peng/Zhaoxuan Yang [2]  
ženy čtyřhra antuka Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
25.04.19
11:30
čtvrtfinále
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [4]  
Anastasia Pavlyuchenkova/Lucie Safarova [WC]  
ženy čtyřhra antuka Turkey Istanbul sety 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
čtvrtfinále
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
Xenia Knoll/Fanny Stollar  
<