Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.19
10:00
2. kolo
Dustin Brown  
Yannick Maden [2]  
20.03.19
10:00
2. kolo
Viktor Troicki  
Daniel Brands [14]  
20.03.19
10:00
2. kolo
Norbert Gombos  
Corentin Moutet [7]  
20.03.19
10:00
2. kolo
Aslan Karatsev [q]  
Sergiy Stakhovsky [5]  
20.03.19
10:00
2. kolo
Gregoire Barrere [3]  
Yannick Mertens [q]  
20.03.19
10:00
2. kolo
Oscar Otte [9]  
Mikael Torpegaard  
20.03.19
14:20
2. kolo
Arthur De Greef [16]  
Matteo Viola  
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.03.19
08:10
1. kolo
Dimitar Kuzmanov [1]  
Alexander Erler  
20.03.19
08:10
1. kolo
Pietro Rondoni [5]  
Lenny Hampel  
20.03.19
08:10
1. kolo
Dmitry Popko  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [8]  
20.03.19
09:40
1. kolo
Wilson Leite  
Bora Sengul [JR]  
20.03.19
09:40
1. kolo
Julian Ocleppo  
Cristian Rodriguez [2]  
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Federico Zeballos  
Junior A. Ore [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Maksim Tikhomirov [q]  
Pavel Krainik [5]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Jorge Brian Panta Herreros [q]  
Maciej Smola  
20.03.19
00:00
1. kolo
Juan Pablo Varillas [1]  
Christian Langmo [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Matic Spec [q]  
Diego Hidalgo  
20.03.19
00:00
1. kolo
Vasil Kirkov [q]  
Andrew Watson  
muži dvouhra tvrdý Japan M15 Kofu sety 1 2 3 4 5
20.03.19
02:00
1. kolo
Hong Kit Wong [8]  
Takuto Niki  
20.03.19
02:00
1. kolo
Yunosuke Tanaka [q]  
Ryota Tanuma  
20.03.19
02:00
1. kolo
Tamaki Yamao [q]  
Michael Look [3]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Pol Wattanakul [4]  
Takuya Kumasaka [WC]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Kousuke Ogura [LL]  
Min-Kyu Song [7]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Naoki Tajima [JR]  
Tomohiro Masabayashi [q]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Taisei Ichikawa [JR]  
Masamichi Imamura [q]  
20.03.19
05:00
1. kolo
Mick Veldheer [q]  
Kazuki Nishiwaki  
20.03.19
05:00
1. kolo
Seita Watanabe [q]  
Sho Katayama [WC]  
20.03.19
06:30
1. kolo
Kento Takeuchi  
Yuki Mochizuki [6]  
muži dvouhra tvrdý Bahrain M15 Manama sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Ricardo Ojeda Lara [1]  
Jesper De Jong  
20.03.19
00:00
2. kolo
Jeson Patrombon [q]  
N. Vijay Sundar Prashanth [6]  
20.03.19
00:00
2. kolo
Dante Gennaro [8]  
Isaac Stoute  
20.03.19
00:00
2. kolo
Lorenzo Frigerio [7]  
Sidane Pontjodikromo  
20.03.19
00:00
2. kolo
Vitaliy Sachko [q]  
Zizou Bergs [2]  
20.03.19
00:00
2. kolo
Michiel De Krom  
Riccardo Balzerani [5]  
20.03.19
00:00
2. kolo
Tomas Machac  
Alexander Igoshin  
muži dvouhra antuka Australia M15 Mornington sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Aaron Addison  
Erik Holt-Crossman [LL]  
20.03.19
00:00
2. kolo
Matthew Christopher Romios [6]  
Rinky Hijikata [JR]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Matthew Dellavedova [WC]  
James Frawley [5]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Matyas Fuele [q]  
Dusty H. Boyer  
20.03.19
00:00
1. kolo
Rio Noguchi [8]  
Edward Bourchier  
20.03.19
01:30
1. kolo
Naoki Takeda  
Harry Bourchier [2]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Mislav Bosnjak [q]  
Thomas Fancutt [3]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Thomas Bosancic [q]  
Cameron Green  
20.03.19
01:30
1. kolo
Rimpei Kawakami  
Alexander Klintcharov [q]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Christopher O'Connell [4]  
Calum Puttergill [WC]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Cheng-Yu Yu  
Luca Castelnuovo  
20.03.19
03:00
1. kolo
Brandon Walkin [PR]  
Kazuma Kawachi [q]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Stephen Kaldawi [q]  
Jayden Court [WC]  
20.03.19
04:30
1. kolo
Karunuday Singh  
Nick Chappell [7]  
20.03.19
04:30
1. kolo
Dane Sweeny [JR]  
Lucas Vuradin  
muži dvouhra antuka Spain M15 Murcia sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Jaime Fermosell Delgado [q]  
Carlos Lopez Montagud  
20.03.19
00:00
1. kolo
Alvaro Lopez San Martin [5]  
Dennis Uspensky [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Carlos Sanchez Jover [q]  
Alexander Weis  
20.03.19
00:00
1. kolo
Zakhar Trapeznikov [q]  
Hugo Largo [WC]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Pedro Vives Marcos  
Ivan Marrero Curbelo [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Florent Bax [LL]  
Carlos Boluda-Purkiss [2]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Carlos Alcaraz Garfia [JR]  
Alex Marti Pujolras [q]  
muži dvouhra antuka Argentina M15 Pinamar sety 1 2 3 4 5
20.03.19
11:00
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo  
Agustin Riquelme [WC]  
20.03.19
11:00
1. kolo
Hernan Casanova [3]  
Juan Bautista Otegui  
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Oscar Jose Gutierrez  
Orlando Luz [6]  
muži dvouhra antuka Croatia M15 Rovinj sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Mike Urbanija [q]  
Ergi Kirkin [7]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Maxime Chazal  
Gorazd Srbljak [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Matej Sabanov [q]  
Benjamin Hassan [2]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Domagoj Biljesko [PR]  
Alessandro Ceppellini [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Constantin Schmitz [WC]  
Gabor Borsos [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Fabian Marozsan [q]  
Jeroen Vanneste  
20.03.19
10:00
1. kolo
Pascal Meis  
Davide Galoppini  
20.03.19
10:00
1. kolo
Andrea Basso [1]  
Roko Horvat [JR]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Luca Giacomini [5]  
Duje Kekez  
20.03.19
10:00
1. kolo
Marin Jurkovic [WC]  
Robin Stanek  
20.03.19
10:00
1. kolo
Tomas Jirousek  
Fabrizio Ornago [4]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Nikola Basic [WC]  
Oleksii Krutykh  
20.03.19
11:30
1. kolo
Pavel Nejedly [6]  
Mirko Cutuli  
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Robert Strombachs  
Daniel Altmaier  
20.03.19
09:00
1. kolo
Jose Fco. Vidal Azorin  
Niklas Guttau [WC]  
20.03.19
09:00
1. kolo
Marco Brugnerotto [q]  
Jacopo Berrettini [5]  
20.03.19
09:00
1. kolo
Enrico Dalla Valle [3]  
Davide Tortora [JR]  
20.03.19
09:00
1. kolo
Patrik Nema [q]  
Kacper Zuk [q]  
20.03.19
10:30
1. kolo
Lucas Hellfritsch [WC]  
Marko Miladinovic [7]  
20.03.19
12:00
1. kolo
Botic Van De Zandschulp [6]  
Claudio Fortuna  
20.03.19
12:00
1. kolo
Pablo Vivero Gonzalez  
Francesco Forti [4]  
20.03.19
12:00
1. kolo
Adil Kalyanpur [q]  
Adrian Bodmer  
20.03.19
13:30
1. kolo
Emiliano Maggioli [q]  
Aryan Goveas  
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Alexander Zhurbin [3]  
Filip Cristian Jianu [JR]  
20.03.19
00:00
2. kolo
Franco Emanuel Egea  
Mariano Kestelboim  
20.03.19
00:00
2. kolo
Benjamin Dhoe  
Nikolas Sanchez-Izquierdo [5]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Mathieu Perchicot [8]  
Manfred Fellin [q]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Tomas Liska [q]  
Vit Kopriva [7]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Diego Fernandez Flores [WC]  
Gerard Escandell Juan [q]  
muži dvouhra tvrdý USA M25 Calabasas sety 1 2 3 4 5
20.03.19
16:00
1. kolo
Lloyd Glasspool  
Alen Avidzba [6]  
20.03.19
18:00
1. kolo
Tobias Simon  
Emilio Nava [WC]  
20.03.19
18:00
1. kolo
Bastian Malla [IR]  
Altug Celikbilek [IR]  
20.03.19
18:00
1. kolo
Aleksandar Vukic [4]  
Takanyi Garanganga  
20.03.19
19:30
1. kolo
Jenson Brooksby [SE]  
Antoine Bellier [SE]  
muži dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
20.03.19
15:00
1. kolo
Feliciano Lopez  
Benoit Paire  
20.03.19
15:00
1. kolo
Janko Tipsarevic [PR]  
Bradley Klahn  
20.03.19
15:00
1. kolo
Pablo Andujar  
Ivo Karlovic  
20.03.19
15:00
1. kolo
Sam Querrey  
David Ferrer [WC]  
20.03.19
15:00
1. kolo
Thomas Fabbiano  
Ilya Ivashka  
20.03.19
15:00
1. kolo
Ernests Gulbis  
Miomir Kecmanovic [WC]  
20.03.19
15:00
1. kolo
Jeremy Chardy  
Nicolas Jarry  
20.03.19
15:00
1. kolo
Adrian Mannarino  
Aljaz Bedene  
20.03.19
15:00
1. kolo
Mikhail Kukushkin  
Guido Andreozzi  
20.03.19
15:00
1. kolo
Marius Copil  
Albert Ramos-Vinolas  
20.03.19
15:00
1. kolo
Peter Gojowczyk  
Federico Delbonis  
20.03.19
15:00
1. kolo
Bernard Tomic  
Tomas Berdych  
20.03.19
15:00
1. kolo
Joao Sousa  
Chun Hsin Tseng [WC]  
20.03.19
15:00
1. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Filip Krajinovic  
20.03.19
15:00
1. kolo
Roberto Carballes Baena  
Denis Kudla  
20.03.19
15:00
1. kolo
Maximilian Marterer  
Taylor Harry Fritz  
20.03.19
15:00
1. kolo
Hyeon Chung  
Taro Daniel  
20.03.19
15:00
1. kolo
Christopher Eubanks [WC]  
Damir Dzumhur  
20.03.19
15:00
1. kolo
Cameron Norrie  
Jordan Thompson  
20.03.19
15:00
1. kolo
Matteo Berrettini  
Hubert Hurkacz  
20.03.19
15:00
1. kolo
Nicola Kuhn [WC]  
Mischa Zverev  
muži dvouhra tvrdý China Zhangjiagang Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.19
03:00
2. kolo
Stefano Napolitano [13]  
Makoto Ochi [ALT]  
20.03.19
03:00
2. kolo
Yunseong Chung  
Yuichi Sugita [5]  
20.03.19
04:00
2. kolo
Go Soeda [9]  
Max Purcell  
20.03.19
04:00
2. kolo
Jose Hernandez-Fernandez  
Marc Polmans [10]  
20.03.19
04:00
2. kolo
Brayden Schnur [1]  
Andrew Harris  
20.03.19
05:00
2. kolo
Blaz Rola [7]  
Zhizhen Zhang [WC]  
20.03.19
05:00
2. kolo
Mathias Bourgue [15]  
Sasi Kumar Mukund  
20.03.19
05:00
2. kolo
Soon-Woo Kwon [3]  
Guilherme Clezar  
ženy dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Pauline Parmentier  
Margarita Gasparyan  
20.03.19
00:00
1. kolo
Evgeniya Rodina  
Samantha Stosur  
20.03.19
00:00
kvalifik.
Polona Hercog  
Laura Siegemund  
20.03.19
00:00
kvalifik.
Kristyna Pliskova  
Yanina Wickmayer  
20.03.19
00:00
kvalifik.
Dalila Jakupovic  
Madison Brengle  
20.03.19
00:00
1. kolo
Yafan Wang  
Kristina Mladenovic  
20.03.19
00:00
1. kolo
Sara Sorribes Tormo  
Aleksandra Krunic  
20.03.19
00:00
kvalifik.
Marie Bouzkova  
Karolina Muchova  
20.03.19
00:00
1. kolo
Olga Danilovic [WC]  
Maria Sakkari  
20.03.19
00:30
1. kolo
Ajla Tomljanovic  
Anna-Lena Friedsam  
20.03.19
00:30
1. kolo
Natalia Vikhlyantseva [WC]  
Magdalena Rybarikova  
20.03.19
00:30
1. kolo
Xiyu Wang [WC]  
Monica Puig  
20.03.19
00:30
1. kolo
Whitney Osuigwe [WC]  
Mari Osaka [WC]  
20.03.19
15:00
1. kolo
Shuai Zhang  
Petra Martic  
20.03.19
15:00
1. kolo
Victoria Azarenka  
Dominika Cibulkova  
20.03.19
15:00
1. kolo
Irina-Camelia Begu  
Bianca Vanessa Andreescu  
20.03.19
15:00
1. kolo
Ons Jabeur  
Alison Van Uytvanck  
20.03.19
15:00
1. kolo
Saisai Zheng  
Katerina Siniakova  
20.03.19
15:00
1. kolo
Yulia Putintseva  
Kirsten Flipkens  
20.03.19
15:00
1. kolo
Vera Lapko  
Alize Cornet  
20.03.19
15:00
1. kolo
Marketa Vondrousova  
Barbora Strycova  
20.03.19
15:00
1. kolo
Cori Gauff [WC]  
Caty McNally [WC]  
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Cristina Ene  
Bojana Klincov [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Charlotte Roemer  
Zeynep Sonmez [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Fanny Ostlund [q]  
Zeynep Erman [WC]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Aleksandra Pospelova [q]  
Johana Markova [7]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Melis Yasar [q]  
Sabrina Rittberger [q]  
20.03.19
08:10
1. kolo
Eliessa Vanlangendonck  
Gergana Topalova  
20.03.19
08:10
1. kolo
Ipek Oz  
Ayla Aksu [4]  
20.03.19
08:10
1. kolo
Valeriya Yushchenko  
Cristina Dinu [2]  
20.03.19
08:10
1. kolo
Draginja Vukovic  
Xenia Knoll  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.03.19
15:00
1. kolo
Emily Appleton  
Lou Brouleau  
20.03.19
16:00
1. kolo
Amy Zhu [q]  
Maria Camila Osorio Serrano [2]  
20.03.19
16:00
1. kolo
Raffaela Alhach [WC]  
Paula Kania [q]  
20.03.19
16:00
1. kolo
Katya Ramirez [WC]  
Pamela Montez [6]  
ženy dvouhra antuka France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
20.03.19
10:00
1. kolo
Fiona Codino  
Lisa Sabino [2]  
20.03.19
10:00
1. kolo
Eleonora Molinaro [4]  
Maneva Rakotomalala [WC]  
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Anna Pribylova  
Jacqueline Cabaj Awad [6]  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Chantal Skamlova [3]  
Lisa Ponomar  
20.03.19
00:00
2. kolo
Romana Cisovska [JR]  
Marie Temin [6]  
ženy dvouhra tvrdý China W15 Xiamen sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Nika Kukharchuk [1]  
Meiting Liu [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Qianqian Zhao [q]  
Chang Liu [7]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Man Ying Maggie Ng  
Zhibek Kulambayeva [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Qianhui Tang  
Zheng Hua Xiao [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Ayumi Koshiishi [8]  
Ashmitha Easwaramurthi [q]  
20.03.19
04:30
1. kolo
Sabastiani Leon  
Clara Tauson [JR]  
20.03.19
04:30
1. kolo
Himeno Sakatsume  
Michiru Furuya [q]  
ženy dvouhra antuka Australia W25 Canberra sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Zoe Hives [3]  
Yuuki Tanaka [q]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Alexandra Bozovic [q]  
Haruna Arakawa [IR]  
20.03.19
00:00
1. kolo
Jaimee Fourlis [5]  
Romy Koelzer [q]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Cagla Buyukakcay [6]  
Alexandra Damaschin [IR]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Irina Maria Bara [1]  
Caroline Romeo [IR]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Aldila Sutjiadi [IR]  
Leylah Annie Fernandez [q]  
20.03.19
01:30
1. kolo
Naiktha Bains  
Haruka Kaji  
20.03.19
03:00
1. kolo
Sarah-Rebecca Sekulic [q]  
Abbie Myers [8]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Katharina Gerlach  
Olivia Tjandramulia [WC]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Maddison Inglis [WC]  
Mai Minokoshi [7]  
20.03.19
03:00
1. kolo
Bojana Marinkov [q]  
Kaylah Mcphee  
ženy dvouhra antuka Brazil W25 Curitiba sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
1. kolo
Gabriela Ce [IR]  
Barbara Haas [4]  
ženy dvouhra tvrdý Japan W25 Kofu sety 1 2 3 4 5
20.03.19
00:00
2. kolo
Ankita Raina [4]  
Momoko Kobori  
20.03.19
02:00
1. kolo
Giulia Gatto-Monticone  
Erika Sema [WC]  
20.03.19
02:00
1. kolo
Luksika Kumkhum [1]  
Daria Lopatetskaya [SE]  
20.03.19
02:00
1. kolo
Hua-Chen Lee [IR]  
Katherine Sebov  
20.03.19
03:30
1. kolo
Mayo Hibi  
Jodie Anna Burrage [q]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Sandra Samir [IR]  
Valentini Grammatikopoulou [5]  
20.03.19
03:30
1. kolo
Gabriella Taylor  
Nudnida Luangnam [IR]  
20.03.19
05:00
1. kolo
Stephanie Wagner [q]  
Xinyun Han [3]  
20.03.19
05:00
1. kolo
Fang Ying Xun  
Jing-Jing Lu [q]  
20.03.19
05:00
1. kolo
Tessah Andrianjafitrimo [q]  
Emina Bektas [q]  
20.03.19
06:10
1. kolo
Miharu Imanishi [q]  
Julia Glushko [2]  
muži čtyřhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.19
10:30
1. kolo
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic  
Evan Furness/Gregoire Jacq [ITF]  
20.03.19
10:30
1. kolo
Sergio Martos Gornes/Roman Safiullin [ITF]  
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
20.03.19
13:00
1. kolo
Robert Galloway/Nathaniel Lammons  
Matt Reid/Sergiy Stakhovsky  
20.03.19
14:10
1. kolo
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez  
Philipp Oswald/Leander Paes [2]  
20.03.19
15:40
1. kolo
Romain Arneodo/Hugo Nys [3]  
Benjamin Bonzi/Quentin Halys [WC]  
20.03.19
19:20
1. kolo
Denys Molchanov/Igor Zelenay [1]  
Rameez Junaid/David Pel  
muži čtyřhra tvrdý China Zhangjiagang Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.19
06:40
1. kolo
Francis Casey Alcantara/Bernardo Saraiva [ITF]  
Luca Margaroli/Vishnu Vardhan  
20.03.19
06:40
1. kolo
Hiroki Moriya/Tsung-Hua Yang  
Max Purcell/Luke Saville [3]  
20.03.19
06:40
1. kolo
Toshihide Matsui/Sonchat Ratiwatana  
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [2]  
20.03.19
08:00
1. kolo
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat [1]  
Xin Gao/Fajing Sun [WC]  
20.03.19
08:00
1. kolo
Ruben Gonzales/Alex Lawson  
Jose Hernandez-Fernandez/Brayden Schnur  
<