Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Thailand Bangkok Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Dudi Sela 2 6 6
Zhe Li 0 2 2
22.02.19
čtvrtfinále
James Duckworth 1 4 7 7 5
Gianluca Mager skreč 0 6 6 0
22.02.19
čtvrtfinále
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Go Soeda 0 3 3
22.02.19
čtvrtfinále
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 0 6
Hiroki Moriya 1 2 6 2
muži dvouhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Arthur De Greef 2 7 6
Luca Vanni 0 62 4
22.02.19
čtvrtfinále
Roberto Marcora 2 7 6
Jan Choinski 0 63 3
22.02.19
čtvrtfinále
Tristan Lamasine 2 6 6
Stefano Napolitano 0 1 3
22.02.19
čtvrtfinále
Jannik Sinner 2 6 6
Gianluigi Quinzi 0 2 3
muži dvouhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
John Isner 2 7 6
Adrian Mannarino 0 62 4
22.02.19
čtvrtfinále
Daniel Evans 2 6 6
Andreas Seppi 0 4 4
22.02.19
čtvrtfinále
Radu Albot 2 1 6 7
Steve Johnson 1 6 3 65
22.02.19
čtvrtfinále
Mackenzie Mcdonald 2 6 3 7
Juan Martin Del Potro 1 4 6 65
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Pietro Rondoni 1 4 7
Hernan Casanova skreč 0 6 5
22.02.19
čtvrtfinále
Nik Razborsek 1 2 6 4
Riccardo Bellotti skreč 0 6 4 1
22.02.19
čtvrtfinále
Nerman Fatic 2 6 6
Nicolas Mejia 0 2 4
22.02.19
čtvrtfinále
Pol Toledo Bague 1 w/o
Jordi Samper-Montana 0
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Arthur Rinderknech 2 6 5 6
Francesco Forti 1 2 7 1
22.02.19
čtvrtfinále
Petr Nouza 2 4 6 6
Jaimee Floyd Angele 1 6 2 4
22.02.19
čtvrtfinále
Maxime Pauwels 1 2 6 4
Marko Tepavac skreč 0 6 3 0
22.02.19
čtvrtfinále
Emiliano Maggioli 2 6 6
Louis Wessels 0 4 3
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Filip Bergevi 2 3 6 7
Ryan Nijboer 1 6 4 62
22.02.19
čtvrtfinále
Martins Podzus 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 5 3
22.02.19
čtvrtfinále
Michael Geerts 2 6 6
Kristian Lozan 0 3 4
22.02.19
čtvrtfinále
Fajing Sun 2 7 4 6
Giorgio Ricca 1 65 6 4
muži dvouhra tvrdý Portugal M15 Vale Do sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Finn Tearney 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 3 3
22.02.19
čtvrtfinále
Jacob Grills 2 6 6
Lamine Ouahab 0 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Johan Nikles 2 7 6
Genaro Alberto Olivieri 0 64 1
22.02.19
čtvrtfinále
Henry Craig 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 1 4
muži dvouhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Niels Lootsma 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 4 3
22.02.19
čtvrtfinále
Alejandro Tabilo 2 0 7 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 5 1
22.02.19
čtvrtfinále
Lucas Catarina 2 6 6
Francesco Vilardo 0 0 3
22.02.19
čtvrtfinále
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 1
muži dvouhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Jeremy Jahn 2 7 6
Igor Sijsling 0 5 1
22.02.19
čtvrtfinále
Antoine Escoffier 2 6 6
Ryan Peniston 0 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Evan Hoyt 2 7 6
Liam Broady 0 5 1
22.02.19
čtvrtfinále
Jack Draper 2 6 3 6
Elmar Ejupovic 1 3 6 3
muži dvouhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Gonzalo Escobar 2 6 6
Facundo Mena 0 4 4
22.02.19
čtvrtfinále
Evan King 2 7 6 6
Renzo Olivo 1 64 74 4
22.02.19
čtvrtfinále
Steven Diez 2 7 6
Roberto Quiroz 0 63 0
22.02.19
čtvrtfinále
Matias Franco Descotte 2 7 4 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 66 6 4
muži dvouhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Andrey Rublev 0 4 1
22.02.19
čtvrtfinále
David Goffin 2 6 6
Gilles Simon 0 2 4
22.02.19
čtvrtfinále
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 4 3
22.02.19
čtvrtfinále
Ugo Humbert 2 6 6
Matthias Bachinger 0 3 3
muži dvouhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Pablo Cuevas 2 6 3 6
Albert Ramos-Vinolas 1 3 6 3
22.02.19
čtvrtfinále
Aljaz Bedene 2 4 6 6
Hugo Dellien 1 6 2 3
22.02.19
čtvrtfinále
Laslo Djere 2 6 7
Casper Ruud 0 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Petra Kvitova 2 3 6 6
Su-Wei Hsieh 1 6 2 4
22.02.19
semifinále
Belinda Bencic 2 6 3 7
Elina Svitolina 1 2 6 63
ženy dvouhra tvrdý I. Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Alison Van Uytvanck 2 3 6 6
Kateryna Kozlova 1 6 1 4
22.02.19
čtvrtfinále
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Pauline Parmentier 0 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Marketa Vondrousova 2 5 6 6
Irina-Camelia Begu 1 7 1 3
22.02.19
čtvrtfinále
Anastasia Potapova 2 6 6 7
Sorana Cirstea 1 4 75 5
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Victoria Kan 2 2 6 6
Nicoleta Dascalu 1 6 4 2
22.02.19
čtvrtfinále
Pia Cuk 2 6 3 6
Cristina Dinu 1 1 6 0
22.02.19
čtvrtfinále
Irina Fetecau 2 7 6
Jessica Ho 0 5 4
22.02.19
čtvrtfinále
Sada Nahimana 2 6 6
Georgia Andreea Craciun 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Despina Papamichail 2 6 6
Natalia Orlova 0 1 1
22.02.19
čtvrtfinále
Claudia Hoste Ferrer 2 6 6
Arianne Hartono 0 1 3
22.02.19
čtvrtfinále
Alice Rame 2 6 6
Daria Lodikova 0 2 3
22.02.19
čtvrtfinále
Mirjam Bjorklund 2 6 7
Lucia Bronzetti 0 2 68
ženy dvouhra antuka China W15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Xu Liu Sun 2 7 7
Meiqi Guo 0 5 66
22.02.19
čtvrtfinále
Jiaxi Lu 2 6 6
Wushuang Zheng 0 4 2
22.02.19
čtvrtfinále
Siqi Cao 2 6 6
Sohyun Park 0 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Mei Yamaguchi 2 5 6 6
Chengyiyi Yuan 1 7 1 3
ženy dvouhra tvrdý Australia W15 Perth sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Jennifer Elie 2 6 7
Amber Marshall 0 2 5
22.02.19
semifinále
Lulu Sun 2 7 6
Olivia Gadecki 0 5 2
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Daria Mishina 2 6 6
Anastasia Vdovenco 0 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Magali Kempen 2 3 6 6
Valentina Ryser 1 6 1 2
22.02.19
čtvrtfinále
Dasha Ivanova 2 6 6
Shanshan Guo 0 2 1
22.02.19
čtvrtfinále
Linnea Malmqvist 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 1 4
ženy dvouhra tvrdý I. Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Tamara Curovic 2 7 6
Anastasiya Komardina 0 66 2
22.02.19
čtvrtfinále
Daria Kruzhkova 2 7 6
Gyulnara Nazarova 0 5 2
22.02.19
čtvrtfinále
Kamilla Rakhimova 2 6 7
Ekaterina Kazionova 0 1 66
22.02.19
čtvrtfinále
Anastasia Zakharova 2 3 6 6
Anastasia Tikhonova 1 6 2 3
ženy dvouhra koberec Germany W25 Altenkirchen sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Maryna Zanevska 2 3 7 6
Katharina Hobgarski 1 6 67 2
22.02.19
čtvrtfinále
Marie Benoit 2 0 6 6
Sherazad Reix 1 6 1 1
22.02.19
čtvrtfinále
Shuyue Ma 2 6 6
Susan Bandecchi 0 3 3
22.02.19
čtvrtfinále
Maja Chwalinska 2 6 6
Stefania Rubini 0 3 4
ženy dvouhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Valeria Savinykh 2 1 6 6
Lesley Kerkhove 1 6 3 2
22.02.19
čtvrtfinále
Jessika Ponchet 2 6 6
Anna Zaja 0 1 3
22.02.19
čtvrtfinále
Maia Lumsden 2 6 4 7
Audrey Albie 1 3 6 66
22.02.19
čtvrtfinále
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Nuria Parrizas-Diaz 0 4 1
ženy dvouhra tvrdý USA W25 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Nicole Gibbs 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 2 4
22.02.19
2. kolo
Nicole Gibbs 2 3 6 10
Jovana Jaksic 1 6 3 5
22.02.19
2. kolo
Kristie Ahn 2 6 2 10
Katie Volynets 1 0 6 7
22.02.19
čtvrtfinále
Kristie Ahn 2 6 6
Nadia Podoroska 0 3 0
22.02.19
2. kolo
Sachia Vickery 2 7 6
Kayla Day 0 64 3
22.02.19
2. kolo
Ana Sofia Sanchez 2 3 6 10
Olivia Rogowska 1 6 1 8
22.02.19
2. kolo
Nadia Podoroska 2 6 6
Daniela Seguel 0 0 4
22.02.19
čtvrtfinále
Usue Maitane Arconada 2 6 7
Sachia Vickery 0 4 5
22.02.19
2. kolo
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Gabriela Ce 0 1 2
22.02.19
2. kolo
Claire Liu 2 7 6
Victoria Bosio 0 65 1
22.02.19
čtvrtfinále
Ann Li 2 6 7
Claire Liu 0 4 61
22.02.19
2. kolo
Ann Li 2 6 7
Sesil Karatantcheva 0 3 5
ženy dvouhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Kai-Lin Zhang 2 2 6 6
Miharu Imanishi 1 6 4 2
22.02.19
čtvrtfinále
Robin Anderson 2 6 6
Kyoka Okamura 0 3 1
22.02.19
čtvrtfinále
Nao Hibino 2 6 6
Greetje Minnen 0 1 1
22.02.19
čtvrtfinále
Ylena In-Albon 2 6 7
Kurumi Nara 0 4 62
22.02.19
semifinále
Ylena In-Albon 2 5 6 6
Robin Anderson 1 7 4 2
muži čtyřhra tvrdý Thailand Bangkok Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
čtvrtfinále
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 1 w/o
Ivan Gakhov/Gianluca Mager 0
22.02.19
semifinále
Zhe Li/Goncalo Oliveira 2 7 6
Max Purcell/Matt Reid 0 62 4
muži čtyřhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar 2 6 6
Scott Clayton/Adil Shamasdin 0 4 1
22.02.19
semifinále
Tomislav Brkic/Dustin Brown 2 6 7
Nikola Cacic/Mark Vervoort 0 3 62
muži čtyřhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Gonzalo Escobar/Luis David Martinez 2 1 6 10
Hans Hach Verdugo/Ante Pavic 1 6 3 8
22.02.19
semifinále
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 4 6 10
Emilio Gomez/Roberto Quiroz 1 6 4 3
muži čtyřhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Ben McLachlan/Matwe Middelkoop 2 3 7 10
Jurgen Melzer/Philipp Oswald 1 6 5 7
muži čtyřhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra Da Silva 2 6 7
Roman Jebavy/Andres Molteni 0 4 63
22.02.19
semifinále
Maximo Gonzalez/Nicolas Jarry 2 3 7 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 6 5 7
ženy čtyřhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Lucie Hradecka/Ekaterina Makarova 2 6 6
Lara Arruabarrena/Kaitlyn Christian 0 2 4
22.02.19
semifinále
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 6
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 0 2 1
ženy čtyřhra tvrdý I. Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
22.02.19
semifinále
Fanny Stollar/Heather Watson 2 6 6
Irina-Camelia Begu/Galina Voskoboeva 0 2 3
<