Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Dominican Republic Dominican Republic F3 sety 1 2 3 4 5
15:00
čtvrtfinále
Conner Huertas Del Pino  
Nick Hardt [WC]  
15:00
čtvrtfinále
Arklon Huertas Del Pino [7]  
Baker Newman [WC]  
16:30
čtvrtfinále
Oscar Jose Gutierrez [1]  
Maksim Tikhomirov [8]  
16:30
čtvrtfinále
Alejandro Tabilo [5]  
Tomas Martin Etcheverry [2]  
muži dvouhra antuka Egypt Egypt F31 (Cairo) sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Riccardo Bonadio [1]  
Sherif Abohabaga [WC]  
09:00
2. kolo
Youssef Hossam [3]  
Davide Albertoni [q]  
09:00
2. kolo
Giovani Samaha  
Luca Prevosto [8]  
09:00
2. kolo
Kuan-Yi Lee [7]  
Stefano Battaglino  
09:00
2. kolo
Mathieu Perchicot [6]  
Adrian Exposito  
09:00
2. kolo
Vlad Andrei Dancu  
Vladyslav Manafov [5]  
10:30
2. kolo
Alex Marti Pujolras [q]  
Omar Salman [4]  
10:30
2. kolo
Samuel Brosset  
Jordan Correia Passos Do Carmo [2]  
muži dvouhra tvrdý Pakistan Pakistan F2 (Islamabad) sety 1 2 3 4 5
06:30
čtvrtfinále
Cheong-Eui Kim [1]  
Alexis Canter [6]  
06:30
čtvrtfinále
Hamid Reza Nadaf [7]  
Rio Noguchi [2]  
06:30
čtvrtfinále
Sora Fukuda [3]  
Darko Jandric  
06:30
čtvrtfinále
Lorenzo Bocchi [5]  
Kai Wehnelt [4]  
muži dvouhra tvrdý Qatar Qatar F5 (Doha) sety 1 2 3 4 5
13:00
čtvrtfinále
Jaume Pla Malfeito  
Adelchi Virgili [WC]  
13:00
čtvrtfinále
Michail Pervolarakis  
Tak Khunn Wang [6]  
13:00
čtvrtfinále
Antoine Bellier [q]  
Goncalo Oliveira [2]  
14:30
čtvrtfinále
Alexandar Lazarov  
Aslan Karatsev [5]  
muži dvouhra tvrdý Tunisia Tunisia F44 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Erik Crepaldi [q]  
Manuel Guinard [2]  
09:00
2. kolo
Marco Bortolotti [7]  
Hugo Pontico [q]  
09:00
2. kolo
Bogdan Bobrov  
Stefan Palosi [q]  
10:00
2. kolo
Julian Ocleppo  
Steven Diez [3]  
10:30
2. kolo
Riccardo Maiga [q]  
Adrian Bodmer  
10:30
2. kolo
Giorgio Ricca [q]  
Aziz Dougaz [8]  
10:30
2. kolo
Yan Bondarevskiy [q]  
Jakob Sude  
12:00
2. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc  
Kyrian Jacquet [q]  
muži dvouhra antuka Turkey Turkey F40 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
08:00
2. kolo
Oleg Prihodko  
Maciej Rajski  
08:00
2. kolo
Mick Veldheer  
Tadeas Paroulek [7]  
08:00
2. kolo
Dragos Nicolae Madaras  
Jeroen Vanneste [5]  
08:00
2. kolo
Bart Stevens [SE]  
Pavel Kotov [2]  
09:30
2. kolo
Dejan Katic [8]  
Besir Durguti [LL]  
09:30
2. kolo
Oriol Roca Batalla [1]  
Buvaysar Gadamauri [q]  
09:30
2. kolo
Ronald Slobodchikov [6]  
Michael Gloeckler [q]  
09:30
2. kolo
Gorazd Srbljak [q]  
Nerman Fatic [4]  
ženy dvouhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
2. kolo
Ipek Soylu [5]  
Doga Turkmen [q]  
09:30
2. kolo
Ivana Klepic  
Vlada Ekshibarova  
09:30
2. kolo
Mingyang Liu [WC]  
Melis Sezer [7]  
10:00
2. kolo
Ioana Gaspar  
Evgeniya Burdina [q]  
10:00
2. kolo
Victoria Kan [3]  
Oona Orpana  
10:00
2. kolo
Lisa Zaar [WC]  
Ilay Yoruk [SE]  
11:30
2. kolo
Utaka Kishigami [q]  
Yeong Won Jeong [q]  
11:30
2. kolo
Mihaela Djakovic [q]  
Monica Robinson  
ženy dvouhra tvrdý Australia Australian Open (Australia sety 1 2 3 4 5
02:00
čtvrtfinále
Arina Rodionova  
Astra Sharma  
06:00
čtvrtfinále
Zoe Hives  
Kaylah Mcphee  
07:00
čtvrtfinále
Kimberly Birrell  
Jaimee Fourlis  
08:30
čtvrtfinále
Abbie Myers  
Ellen Perez  
ženy dvouhra antuka Egypt Cairo sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Sandra Samir [1]  
Merna Refaat [LL]  
09:00
2. kolo
Ana Lantigua De La Nuez  
Tanysha Dissanayake [WC]  
10:30
2. kolo
Yekaterina Dmitrichenko  
Joelle Lilly Sophie Steur [WC]  
10:30
2. kolo
Anastasia Zolotareva [q]  
Oana Gavrila [8]  
11:00
2. kolo
Julyette Steur [3]  
Viktoriia Dema [SE]  
11:00
2. kolo
Izabela Gabriela Novac  
Gabriela Nicole Tatarus [7]  
11:00
2. kolo
Lamis Alhussein Abdel Aziz [5]  
Maria Patrascu  
11:00
2. kolo
Lana Sipek  
Anastasiya Shoshyna [2]  
ženy dvouhra tvrdý Djibouti Djibouti sety 1 2 3 4 5
08:00
čtvrtfinále
Ho Ching Wu [1]  
Anhzelika Isaeva [6]  
10:00
čtvrtfinále
Mariana Drazic [5]  
Katharina Hering [3]  
11:30
čtvrtfinále
Man Ying Maggie Ng [7]  
Merel Hoedt [2]  
11:30
čtvrtfinále
Noa Liauw A Fong [4]  
Dan Ni Wang [8]  
ženy dvouhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Mona Barthel [5]  
Viktoria Kuzmova [2]  
11:20
čtvrtfinále
Kristina Mladenovic [1]  
Stefanie Voegele [6]  
11:30
čtvrtfinále
Tamara Zidansek [8]  
Evgeniya Rodina [4]  
12:40
čtvrtfinále
Tatjana Maria [3]  
Shuai Peng  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Barbara Bonic  
Bojana Marinkovic [6]  
10:30
2. kolo
Caroline Romeo [4]  
Sophia Biolay [q]  
10:30
2. kolo
Ekaterina Shalimova  
Daria Lodikova [3]  
11:00
2. kolo
Chiara Scholl [1]  
Alicia Smith [q]  
11:00
2. kolo
Angelica Raggi  
Eliessa Vanlangendonck [7]  
11:00
2. kolo
Malene Helgo [5]  
Aurora Zantedeschi [q]  
11:00
2. kolo
Ambre Feder [q]  
Emma Lene  
11:30
2. kolo
Claudia Giovine [8WC]  
Sinja Kraus  
ženy dvouhra tvrdý India Pune sety 1 2 3 4 5
05:30
čtvrtfinále
Jia-Jing Lu [1]  
Ekaterina Yashina  
08:00
čtvrtfinále
Valeria Savinykh  
Marina Melnikova  
08:00
čtvrtfinále
Diana Marcinkevica [4]  
Mariam Bolkvadze  
09:30
čtvrtfinále
Chieh-Yu Hsu [q]  
Katarzyna Kawa [3]  
ženy dvouhra koberec Italy Solarino sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Elaine Genovese [q]  
Veronika Erjavec [3]  
11:30
čtvrtfinále
Jelena Simic [5]  
Kristina Novak  
11:30
čtvrtfinále
Miriana Tona [4]  
Sara Gambogi [q]  
11:30
čtvrtfinále
Lou Adler [1q]  
Julia Payola [6]  
<