Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Brazil Brazil F5 (Mogi sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Daniel Dutra Da Silva [3]  
Francisco Comesana  
18.10.18
00:00
2. kolo
Luis Britto [WC]  
Joao Souza [2]  
18.10.18
15:00
2. kolo
Nicolas Santos [7]  
Francisco Cerundolo  
18.10.18
15:00
2. kolo
Alex Blumenberg [q]  
Andre Miele  
18.10.18
15:00
2. kolo
Osni Nery Junior [q]  
Christian Lindell [4]  
muži dvouhra tvrdý I. Canada Calgary Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
02:00
2. kolo
Jordan Thompson [1]  
Alexis Galarneau [WC]  
18.10.18
03:30
2. kolo
Collin Altamirano  
Filip Peliwo  
18.10.18
19:00
2. kolo
Roberto Quiroz [8]  
Cem Ilkel  
18.10.18
19:00
2. kolo
Mathias Bourgue  
Ivo Karlovic [2]  
18.10.18
19:00
2. kolo
Jan Choinski  
Casper Ruud [5]  
muži dvouhra tvrdý Egypt Egypt F23 (Sharm sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Shalva Dzhanashia [4]  
Giovani Samaha  
18.10.18
00:00
2. kolo
David Perez Sanz [1]  
Isaac Stoute  
18.10.18
00:00
2. kolo
Adam Moundir  
Karim-Mohamed Maamoun [2]  
muži dvouhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
18.10.18
12:00
2. kolo
Gael Monfils [6]  
Jo-Wilfried Tsonga  
18.10.18
12:00
2. kolo
Kyle Edmund [1]  
Albert Ramos-Vinolas  
muži dvouhra tvrdý I. France France F22 (Rodez) sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Paul Cayre [WC]  
Yannick Jankovits [2]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Pierre Faivre [q]  
Tom Jomby [4]  
muži dvouhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
18.10.18
12:00
2. kolo
Fernando Verdasco [8]  
Philipp Kohlschreiber  
18.10.18
12:00
2. kolo
Lukas Lacko  
Fabio Fognini [2]  
18.10.18
12:00
2. kolo
John Isner [1]  
Bradley Klahn  
muži dvouhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
12:00
2. kolo
Jeremy Jahn [WC]  
Louis Wessels [WC]  
18.10.18
12:00
2. kolo
Gregoire Barrere [6]  
Kevin Krawietz  
18.10.18
12:00
2. kolo
Benjamin Bonzi  
Filippo Baldi  
muži dvouhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
18.10.18
10:00
2. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Andreas Seppi  
18.10.18
11:00
2. kolo
Dusan Lajovic  
Daniil Medvedev [2]  
18.10.18
11:00
2. kolo
Filip Krajinovic [4]  
Evgeny Donskoy  
18.10.18
11:00
2. kolo
Nick Kyrgios [5WC]  
Mirza Basic  
muži dvouhra tvrdý China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
05:00
2. kolo
Go Soeda  
Federico Gaio  
18.10.18
05:00
2. kolo
Tatsuma Ito [8]  
Rigele Te [WC]  
18.10.18
05:00
2. kolo
Hiroki Moriya  
Thomas Fabbiano [3]  
18.10.18
05:00
2. kolo
Renta Tokuda  
Radu Albot [2]  
muži dvouhra tvrdý Tunisia Tunisia F36 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Francois-Arthur Vibert  
Luca Giacomini [3]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Skander Mansouri  
Louis Tessa  
18.10.18
00:00
2. kolo
Remy Bertola  
Luca Prevosto [7]  
18.10.18
11:00
2. kolo
Lance-Pierre Du Toit [8]  
Diego Fernandez Flores [q]  
muži dvouhra antuka Turkey Turkey F32 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea  
Edris Fetisleam [q]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Gokberk Ergeneman [WC]  
Riccardo Bonadio [2]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Paul Woerner  
Timur Kiuamov  
18.10.18
00:00
2. kolo
Mick Veldheer  
Juan Pablo Paz [7]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Vladislav Melnic [WC]  
Dante Gennaro [5]  
muži dvouhra tvrdý USA USA F28 (Harlingen) sety 1 2 3 4 5
18.10.18
17:00
2. kolo
Denis Yevseyev [1]  
Trent Bryde [q]  
18.10.18
17:00
2. kolo
Ryan Peniston  
Patrick Kypson  
ženy dvouhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Alena Fomina [6]  
Ulyana Ayzatulina  
18.10.18
00:00
2. kolo
Jessie Aney  
Timea Jaruskova [8]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Gabriela Nicole Tatarus  
Eliessa Vanlangendonck [3]  
18.10.18
09:00
2. kolo
Magdalena Pantuckova [1]  
Ilay Yoruk  
18.10.18
09:00
2. kolo
Nika Radisic  
Vasilisa Aponasenko [5]  
ženy dvouhra koberec Portugal Cantanhede sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Anna Popescu  
Alice Gillan [4]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Gemma Lairon Navarro  
Svenja Ochsner [2]  
ženy dvouhra koberec Japan Hamamatsu sety 1 2 3 4 5
18.10.18
03:00
2. kolo
Riko Sawayanagi  
Miyabi Inoue [4]  
18.10.18
03:00
2. kolo
Nagi Hanatani [7]  
Marina Yudanov  
18.10.18
03:00
2. kolo
Ayano Shimizu [1]  
Hiromi Abe [WC]  
18.10.18
03:00
2. kolo
Naomi Cheong  
Miharu Imanishi [5]  
18.10.18
04:20
2. kolo
Junri Namigata [3]  
Himeno Sakatsume [q]  
18.10.18
04:20
2. kolo
Shiho Akita [6]  
Susan Bandecchi  
18.10.18
04:20
2. kolo
Risa Ushijima  
Mei Yamaguchi  
18.10.18
04:20
2. kolo
Haruna Arakawa  
Mana Ayukawa  
ženy dvouhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
18.10.18
10:00
čtvrtfinále
Anett Kontaveit [8]  
Ons Jabeur [q]  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Federica Prati [5]  
Hind Abdelouahid [q]  
ženy dvouhra tvrdý Izrael Ofakim sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Madeleine Kobelt  
Maya Tahan [7]  
18.10.18
09:00
2. kolo
Nicole Nadel [4]  
Haley Giavara  
18.10.18
09:00
2. kolo
Galateia Mesochoritou [LL]  
Anna Pribylova [3]  
18.10.18
12:00
2. kolo
Shahar Biran [8]  
Shiran Arol Wiegand [q]  
18.10.18
12:00
2. kolo
Yuval Keren  
Noelly Longi Nsimba [q]  
ženy dvouhra antuka Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Chiara Scholl [8]  
Amina Anshba  
18.10.18
00:00
2. kolo
Sara Sorribes Tormo [1]  
Lisa Matviyenko [q]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Sandra Samir  
Anastasia Grymalska [6]  
18.10.18
00:00
2. kolo
Lea Boskovic [q]  
Ylena In-Albon [5]  
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
18.10.18
00:00
2. kolo
Katarzyna Pitak [q]  
Dainah Cameron  
ženy dvouhra tvrdý China Suzhou sety 1 2 3 4 5
18.10.18
04:00
2. kolo
Arina Rodionova  
Lin Zhu [6]  
18.10.18
04:00
2. kolo
Saisai Zheng [1]  
Ying-Ying Duan  
18.10.18
04:00
2. kolo
Nao Hibino  
Peangtarn Plipuech [q]  
18.10.18
04:00
2. kolo
Katie Boulter [4]  
Jia-Jing Lu  
18.10.18
04:00
2. kolo
Anhelina Kalinina [7]  
Haruka Kaji [LL]  
18.10.18
05:00
2. kolo
Luksika Kumkhum [5]  
Jana Cepelova [q]  
18.10.18
06:30
2. kolo
Xinyun Han  
Yafan Wang [2]  
18.10.18
06:30
2. kolo
Katie Swan  
Viktoriya Tomova  
muži čtyřhra tvrdý I. Canada Calgary Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
01:00
1. kolo
Jason Jung/Evan King  
Tom Fawcett/Kaichi Uchida [WC]  
18.10.18
18:00
čtvrtfinále
Matt Reid/John-Patrick Smith [1]  
Alejandro Gomez/Alejandro Gonzalez  
muži čtyřhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
18.10.18
11:00
čtvrtfinále
Robin Haase/Matwe Middelkoop [3]  
Gerard Granollers/Marcel Granollers  
18.10.18
11:00
čtvrtfinále
Feliciano Lopez/Jaume Antoni Munar Clar  
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin [2]  
muži čtyřhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
18.10.18
12:00
1. kolo
Elias Ymer/Mikael Ymer [WC]  
Marcus Daniell/Wesley Koolhof [3]  
muži čtyřhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
10:00
čtvrtfinále
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn [4]  
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori  
muži čtyřhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
18.10.18
11:00
čtvrtfinále
Andreas Mies/Hans Podlipnik-Castillo  
Karen Khachanov/Andrey Rublev  
muži čtyřhra tvrdý China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
18.10.18
07:40
čtvrtfinále
N.sriram Balaji/Saketh-Sai Myneni  
Prajnesh Gunneswaran/Arjun Kadhe  
18.10.18
09:00
čtvrtfinále
Alejandro Davidovich Fokina/Federico Gaio  
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [2]  
ženy čtyřhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
18.10.18
11:00
čtvrtfinále
Vera Lapko/Mandy Minella  
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina  
<