Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Australia Australia F3 (Mornington) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Marc Polmans 2 6 6
Lucas Vuradin 0 4 2
muži dvouhra tvrdý Bahrain Bahrain F1 (Manama) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
Riccardo Maiga 2 4 6 6
Dominik Kellovsky 1 6 4 4
23.03.18
semifinále
Jelle Sels 2 6 7 6
Patrik Rikl 1 79 65 4
muži dvouhra antuka Croatia Croatia F3 (Opatija) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Matteo Viola 2 3 6 6
Deni Zmak 1 6 3 2
23.03.18
čtvrtfinále
Peter Nagy 2 6 2 6
Mate Delic 1 4 6 3
23.03.18
čtvrtfinále
Nino Serdarusic 2 4 6 6
Ljubomir Celebic 1 6 3 2
23.03.18
čtvrtfinále
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Dragos Dima 0 5 2
muži dvouhra tvrdý Egypt Egypt F10 (Sharm sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 4 4
23.03.18
čtvrtfinále
Benjamin Lock 2 3 6 7
Aidan Mchugh 1 6 1 66
23.03.18
čtvrtfinále
Lucas Miedler 2 6 6
Anton Zaitcev 0 1 3
23.03.18
čtvrtfinále
Roman Safiullin 2 2 6 6
Alessandro Bega 1 6 1 4
muži dvouhra tvrdý I. France France F6 (Villers sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Jules Marie 2 6 6
Damien Bayard 0 2 4
23.03.18
čtvrtfinále
Elmar Ejupovic 2 6 6
Pierre Faivre 0 4 3
23.03.18
čtvrtfinále
Dan Added 2 6 2 6
Evan Furness 1 4 6 4
23.03.18
čtvrtfinále
Pavel Kotov 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 0 2
muži dvouhra tvrdý Greece Greece F4 (Heraklion) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
2. kolo
Stefan Seifert 2 7 7
Gijs Brouwer 0 5 67
23.03.18
čtvrtfinále
Stefan Seifert 2 6 7
Jakob Sude 0 4 64
23.03.18
2. kolo
Jakob Sude 2 6 7
Petr Michnev 0 3 63
23.03.18
2. kolo
Markos Kalovelonis 2 7 6
Lukas Klein 0 62 3
23.03.18
2. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Andrej Glvac 0 3 2
23.03.18
2. kolo
Baptiste Crepatte 2 6 6
Louis Wessels 0 3 4
23.03.18
čtvrtfinále
Baptiste Crepatte 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 3 2
23.03.18
2. kolo
Jonathan Gray 2 6 5 6
Erik Crepaldi 1 3 7 2
23.03.18
2. kolo
Patrik Nema 2 6 6
Neil Pauffley 0 3 1
23.03.18
2. kolo
Rudolf Molleker 2 6 6 6
Riccardo Balzerani 1 75 4 2
23.03.18
čtvrtfinále
Rudolf Molleker 2 6 6 6
Patrik Nema 1 76 3 3
muži dvouhra antuka India India F4 (Trivandrum) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
N. Vijay Sundar Prashanth 2 7 6
Thales Turini 0 5 1
23.03.18
semifinále
Arjun Kadhe 2 4 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 1 6 3 2
muži dvouhra tvrdý Izrael Israel F3 (Tel sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Harri Heliovaara 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 3 0
23.03.18
čtvrtfinále
Roberto Marcora 2 6 6 6
Peter Kobelt 1 75 3 4
23.03.18
čtvrtfinále
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Danylo Kalenichenko 0 0 3
23.03.18
čtvrtfinále
David Poljak 2 6 6
Maxime Pauwels 0 0 2
muži dvouhra tvrdý Japan Japan F3 (Kofu) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
finále
Seong Chan Hong 2 7 6
Makoto Ochi 0 62 1
muži dvouhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Tobias Kamke 2 6 3 6
Antoine Hoang 1 1 6 3
23.03.18
čtvrtfinále
Yannick Maden 2 6 7
David Guez 0 1 60
23.03.18
čtvrtfinále
Gregoire Barrere 2 6 6
Guillermo Olaso 0 0 1
23.03.18
čtvrtfinále
Maxime Janvier 2 6 6
Hugo Grenier 0 4 4
muži dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
23.03.18
2. kolo
Mikhail Youzhny 2 4 6 6
Gilles Muller 1 6 4 2
23.03.18
2. kolo
John Isner 2 7 1 6
Jiri Vesely 1 63 6 3
23.03.18
2. kolo
Marin Cilic 2 7 6
Pierre-Hugues Herbert 0 5 3
23.03.18
2. kolo
Juan Martin Del Potro 2 6 5 6
Robin Haase 1 4 7 2
23.03.18
2. kolo
Jeremy Chardy 2 7 6
Richard Gasquet 0 5 1
23.03.18
2. kolo
Kei Nishikori 2 7 4 6
John Millman 1 64 6 3
23.03.18
2. kolo
Vasek Pospisil 2 7 6
Andrey Rublev 0 65 4
23.03.18
2. kolo
Milos Raonic 2 6 6
Mikael Ymer 0 3 3
23.03.18
2. kolo
Joao Sousa 2 6 6
David Goffin 0 0 1
23.03.18
2. kolo
Grigor Dimitrov 2 4 6 6
Maximilian Marterer 1 6 2 1
23.03.18
2. kolo
Benoit Paire 2 6 6
Novak Djokovic 0 3 4
23.03.18
2. kolo
Filip Krajinovic 2 6 6
Liam Broady 0 3 2
23.03.18
2. kolo
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Nicolas Jarry 0 3 1
23.03.18
2. kolo
Hyeon Chung 2 6 7
Matthew Ebden 0 3 5
23.03.18
2. kolo
Jared Donaldson 2 6 6
Feliciano Lopez 0 4 2
23.03.18
2. kolo
Michael Mmoh 2 7 2 6
Roberto Bautista Agut 1 64 6 4
muži dvouhra tvrdý Portugal Portugal F5 (Vilamoura) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Robin Stanek 0 3 3
23.03.18
čtvrtfinále
Joao Monteiro 2 6 6
Tiago Cacao 0 4 1
muži dvouhra tvrdý China Qujing Challenger sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Malek Jaziri 2 6 7
Andrea Pellegrino 0 2 63
23.03.18
čtvrtfinále
Blaz Rola 2 6 6
Ilya Ivashka 0 4 4
23.03.18
čtvrtfinále
Jason Murray Kubler 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 3 62
23.03.18
čtvrtfinále
Alex Bolt 2 7 6
Hubert Hurkacz 0 65 3
muži dvouhra antuka Spain Spain F7 (Reus) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
Pol Toledo Bague 2 7 6
Joao Menezes 0 5 4
23.03.18
semifinále
Gian Marco Moroni 2 6 6
Jordi Samper-Montana 0 3 2
muži dvouhra antuka Tunisia Tunisia F11 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
2. kolo
Miljan Zekic 2 6 6 6
Christoph Negritu 1 4 79 3
23.03.18
čtvrtfinále
Juan Carlos Saez 2 7 6
Lucas Catarina 0 5 4
23.03.18
čtvrtfinále
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Florent Diep 0 1 4
23.03.18
2. kolo
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Germain Gigounon 0 3 4
23.03.18
2. kolo
Eduardo Agustin Torre 2 7 6
Patricio Heras 0 64 2
23.03.18
čtvrtfinále
Eduardo Agustin Torre 2 6 6
Duje Kekez 0 4 1
23.03.18
2. kolo
Lucas Catarina 2 6 6 6
Francois-Arthur Vibert 1 2 73 3
muži dvouhra antuka Turkey Turkey F11 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Ivan Nedelko 2 7 4 6
Alexander Lazov 1 5 6 4
23.03.18
čtvrtfinále
Luis Patino 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 4 4
23.03.18
čtvrtfinále
Peter Heller 2 6 1 6
Gabriel Donev 1 1 6 3
23.03.18
čtvrtfinále
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Rafael Matos 0 1 4
muži dvouhra tvrdý USA USA F8 (Calabasas) sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Marcos Giron 2 4 7 6
Corentin Denolly 1 6 5 1
23.03.18
2. kolo
Marcos Giron 2 6 6
Karue Sell 0 4 1
23.03.18
2. kolo
Mathias Bourgue 2 6 6
Ruan Roelofse 0 3 4
23.03.18
2. kolo
Laurent Lokoli 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 3 1
23.03.18
1. kolo
Jc Aragone 2 6 6
Ulises Blanch 0 1 0
23.03.18
2. kolo
Jc Aragone 2 6 6
Ronnie Schneider 0 1 3
23.03.18
2. kolo
Deiton Baughman 2 6 6
Kaichi Uchida 0 3 3
23.03.18
čtvrtfinále
Collin Altamirano 2 6 6
Laurent Lokoli 0 2 1
23.03.18
2. kolo
Collin Altamirano 2 7 6 7
Martin Redlicki 1 63 75 64
23.03.18
čtvrtfinále
Tom Fawcett 2 6 5 6
Mathias Bourgue 1 3 7 3
23.03.18
2. kolo
Tom Fawcett 2 3 6 7
Nikala Scholtz 1 6 4 65
23.03.18
2. kolo
Corentin Denolly 2 0 7 6
Michael Redlicki 1 6 65 4
ženy dvouhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Cornelia Lister 2 6 6
Veronika Erjavec 0 1 4
23.03.18
čtvrtfinále
Rebecca Sramkova 2 6 6
Fanny Ostlund 0 4 1
23.03.18
čtvrtfinále
Petia Arshinkova 2 6 7
Vivien Juhaszova 0 3 5
23.03.18
čtvrtfinále
Andreea Rosca 1 3
Xenia Knoll skreč 0 0
ženy dvouhra antuka Australia Canberra sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Dalila Jakupovic 2 6 6
Lizette Cabrera 0 2 2
23.03.18
čtvrtfinále
Miyu Kato 2 6 6
Ellen Perez 0 0 1
23.03.18
čtvrtfinále
Gabriella Taylor 2 6 7
Abbie Myers 0 4 68
23.03.18
čtvrtfinále
Destanee Aiava 2 6 6
Sherazad Reix 0 4 2
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Isabella Shinikova 2 6 2 6
Oana Georgeta Simion 1 4 6 3
23.03.18
čtvrtfinále
Montserrat Gonzalez 2 7 6
Leonie Kung 0 5 1
23.03.18
2. kolo
Jessica Ho 2 7 6
Federica Arcidiacono 0 5 3
23.03.18
čtvrtfinále
Eva Guerrero Alvarez 2 6 7 6
Irene Burillo Escorihuela 1 75 62 2
23.03.18
čtvrtfinále
Claudia Hoste Ferrer 2 7 6
Jessica Ho 0 5 3
ženy dvouhra antuka Greece Heraklion sety 1 2 3 4 5
23.03.18
2. kolo
Julia Stamatova 2 6 6
Lisa Ponomar 0 3 2
23.03.18
2. kolo
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Rosa Vicens Mas 0 2 4
23.03.18
2. kolo
Romy Koelzer 2 7 6
Ioana Gaspar 0 5 2
23.03.18
2. kolo
Ylena In-Albon 2 6 6
Laura Heinrichs 0 2 1
23.03.18
2. kolo
Anna Bondar 2 6 6
Marlies Szupper 0 3 3
23.03.18
2. kolo
Monika Kilnarova 2 6 7
Maria Jespersen 0 1 5
23.03.18
2. kolo
Francesca Jones 2 4 6 6
Emily Appleton 1 6 2 2
23.03.18
2. kolo
Luniuska Delgado 2 6 3 6
Stefania Rubini 1 3 6 2
ženy dvouhra antuka France Le Havre sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Marina Yudanov 2 6 6
Natalie Proese 0 1 3
23.03.18
čtvrtfinále
Diana Marcinkevica 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 3 3
23.03.18
čtvrtfinále
Angelica Moratelli 2 6 7 6
Chiara Scholl 1 75 5 3
23.03.18
čtvrtfinále
Marine Partaud 2 7 7
Michele Alexandra Zmau 0 65 61
ženy dvouhra tvrdý Bahrain Manama sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
Nastja Kolar 2 6 6
Quirine Lemoine 0 3 4
23.03.18
semifinále
Tereza Mihalikova 2 7 7
Kanika Vaidya 0 5 5
ženy dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
23.03.18
2. kolo
Venus Williams 2 7 6
Natalia Vikhlyantseva 0 5 4
23.03.18
2. kolo
Petra Martic 2 3 6 6
Kristina Mladenovic 1 6 4 2
23.03.18
2. kolo
Johanna Konta 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 4 3
23.03.18
2. kolo
Petra Kvitova 2 7 3 6
Aryna Sabalenka 1 5 6 3
23.03.18
2. kolo
Kiki Bertens 2 5 7 6
Varvara Lepchenko 1 7 65 1
23.03.18
2. kolo
Monica Puig 2 0 6 6
Caroline Wozniacki 1 6 4 4
23.03.18
2. kolo
Daria Gavrilova 2 7 6
Andrea Petkovic 0 63 4
23.03.18
2. kolo
Garbine Muguruza 1 w/o
Amanda Anisimova 0
23.03.18
2. kolo
Elina Svitolina 2 6 6
Naomi Osaka 0 4 2
23.03.18
2. kolo
Danielle Rose Collins 2 6 1 6
Coco Vandeweghe 1 3 6 1
23.03.18
2. kolo
Ashleigh Barty 2 6 7
Claire Liu 0 0 60
23.03.18
2. kolo
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Shuai Zhang 0 3 2
23.03.18
2. kolo
Elise Mertens 2 7 6
Bernarda Pera 0 65 3
23.03.18
2. kolo
Donna Vekic 2 6 6 6
Elena Vesnina 1 3 74 1
23.03.18
2. kolo
Maria Sakkari 2 6 6
Anett Kontaveit 0 4 1
23.03.18
2. kolo
Jelena Ostapenko 2 6 6
Timea Babos 0 4 4
23.03.18
2. kolo
Sofia Kenin 2 3 6 6
Darya Kasatkina 1 6 2 2
ženy dvouhra tvrdý China Nanjing sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Kai-Lin Zhang 2 7 3 6
Ao Gai 1 5 6 1
23.03.18
čtvrtfinále
Fang Ying Xun 2 6 6
Yidi Yang 0 3 4
23.03.18
čtvrtfinále
Qiu Yu Ye 2 6 1 6
Wushuang Zheng 1 3 6 1
23.03.18
čtvrtfinále
Meiqi Guo 2 6 7
Amy Zhu 0 4 64
ženy dvouhra tvrdý Japan Nishi Tama sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Na-Ri Kim 2 6 6
Ling Zhang 0 3 2
23.03.18
čtvrtfinále
So-Ra Lee 2 6 6
Ayaka Okuno 0 3 4
23.03.18
čtvrtfinále
Dabin Kim 2 4 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 6 3 3
23.03.18
čtvrtfinále
Risa Ushijima 2 6 6
Giulia Gatto-Monticone 0 1 3
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Nadja Gilchrist 2 6 6
Irina Cantos Siemers 0 3 3
23.03.18
čtvrtfinále
Barbora Stefkova 2 6 7
Mariam Bolkvadze 0 2 5
23.03.18
čtvrtfinále
Dalila Spiteri 2 6 6
Natalia Vajdova 0 1 4
23.03.18
čtvrtfinále
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Julia Elbaba 0 2 4
ženy dvouhra tvrdý Izrael Tel Aviv sety 1 2 3 4 5
23.03.18
čtvrtfinále
Elixane Lechemia 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 3 0
23.03.18
čtvrtfinále
Caroline Werner 1 6 5
Gozal Ainitdinova skreč 0 4 2
23.03.18
čtvrtfinále
Helene Scholsen 2 6 4 6
Dasha Ivanova 1 4 6 0
23.03.18
čtvrtfinále
Nicole Nadel 2 4 7 6
Madeleine Kobelt 1 6 61 3
muži čtyřhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
Hugo Nys/Tim Puetz 2 6 6
Tomasz Bednarek/Stephane Robert 0 2 3
23.03.18
čtvrtfinále
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 1 w/o
Quentin Halys/Ugo Humbert 0
23.03.18
semifinále
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 2 7 6
Luke Bambridge/Joe Salisbury 0 62 4
muži čtyřhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
23.03.18
1. kolo
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 7 7
Nick Kyrgios/Matt Reid 0 5 5
23.03.18
1. kolo
Steve Johnson/Sam Querrey 2 6 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 60
23.03.18
1. kolo
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin 2 4 6 14
Adrian Mannarino/Daniil Medvedev 1 6 2 12
23.03.18
1. kolo
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 7
Nicholas Monroe/Jack Sock 0 1 62
muži čtyřhra tvrdý China Qujing Challenger sety 1 2 3 4 5
23.03.18
semifinále
Di Wu/Ze Zhang 2 6 4 10
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 1 4 6 6
ženy čtyřhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
23.03.18
1. kolo
Ekaterina Makarova/Elena Vesnina 2 4 6 10
Eugenie Bouchard/Sloane Stephens 1 6 4 6
23.03.18
1. kolo
Irina-Camelia Begu/Simona Halep 2 7 7
Julia Goerges/Bethanie Mattek-Sands 0 63 66
23.03.18
1. kolo
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld 2 7 7
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova 0 67 60
23.03.18
1. kolo
Andreja Klepac/Maria-Jose Martinez Sanchez 2 6 6
Monique Adamczak/Darija Jurak 0 2 4
23.03.18
1. kolo
Lara Arruabarrena/Arantxa Parra-Santonja 2 7 7
Alicja Rosolska/Abigail Spears 0 65 65
23.03.18
1. kolo
Kateryna Bondarenko/Aleksandra Krunic 2 7 6
Su-Wei Hsieh/Monica Niculescu 0 5 2
23.03.18
1. kolo
Tatjana Maria/Lesya Tsurenko 2 3 6 10
Victoria Azarenka/Aryna Sabalenka 1 6 2 4
<