Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Australia Australian Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
3. kolo
Sebastian Korda 2 4 6 6
Philip Henning 1 6 1 4
24.01.18
3. kolo
Marko Miladinovic 2 6 6
Rudolf Molleker 0 3 4
24.01.18
3. kolo
Hugo Gaston 1 7 1
Alexey Zakharov skreč 0 5 0
24.01.18
3. kolo
Chun Hsin Tseng 2 6 7
Igor Gimenez 0 2 65
24.01.18
3. kolo
Aidan Mchugh 2 7 6
Ondrej Styler 0 61 3
24.01.18
3. kolo
Ray Ho 2 6 3 7
Wojciech Marek 1 1 6 5
24.01.18
3. kolo
Timofey Skatov 2 0 7 6
Yanki Erel 1 6 5 3
24.01.18
3. kolo
Rinky Hijikata 2 6 6
Drew Baird 0 4 3
muži dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.18
čtvrtfinále
Roger Federer 3 7 6 6
Tomas Berdych 0 61 3 4
24.01.18
čtvrtfinále
Hyeon Chung 3 6 7 6
Tennys Sandgren 0 4 65 3
muži dvouhra antuka China China F3 (Anning) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Ivan Nedelko 2 6 7
Ryota Tanuma 0 3 5
24.01.18
2. kolo
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Yu Hsiang Chiu 0 0 3
24.01.18
2. kolo
Florent Diep 2 6 6
Shao-Fan Liu 0 0 0
24.01.18
2. kolo
Arjun Kadhe 2 6 6 6
Rhett Purcell 1 4 75 1
24.01.18
2. kolo
Issei Okamura 2 7 6
Cing-Yang Meng 0 67 2
24.01.18
2. kolo
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Aoran Wang 0 2 2
24.01.18
2. kolo
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Huixin Wang 0 2 3
24.01.18
2. kolo
Manish Sureshkumar 2 6 6
Steven Diez 0 1 4
muži dvouhra tvrdý Egypt Egypt F2 (Sharm sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Jaroslav Pospisil 2 7 7
Marek Gengel 0 61 61
24.01.18
1. kolo
Artem Smirnov 2 6 6 7
Yannick Mertens 1 75 1 5
24.01.18
1. kolo
Neil Pauffley 2 6 6
Hiroki Moriya 0 1 3
24.01.18
1. kolo
Roberto Marcora 2 6 6
Sherif Sabry 0 4 4
24.01.18
1. kolo
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Anis Ghorbel 0 2 4
24.01.18
1. kolo
Aslan Karatsev 2 6 6
Matic Zaplotnik 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Yanais Laurent 2 2 7 6
Johan Sebastien Tatlot 1 6 5 1
24.01.18
1. kolo
David Poljak 2 6 6
Yannick Verwater 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Romain Barbosa 2 7 6
Hiroyasu Ehara 0 61 4
24.01.18
1. kolo
Youssef Hossam 2 7 6
Johannes Haerteis 0 62 4
24.01.18
1. kolo
Mate Valkusz 2 6 6
Yannick Jankovits 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Michiel De Krom 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 67 4
muži dvouhra koberec France France F3 (Veigy sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Antal Van Der Duim 2 5 6 7
Laurynas Grigelis 1 7 3 5
24.01.18
2. kolo
Axel Michon 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 4 4
24.01.18
2. kolo
Clement Geens 2 3 7 6
Gregoire Jacq 1 6 64 3
24.01.18
2. kolo
Hugo Grenier 2 6 4 6
Maxime Tchoutakian 1 1 6 3
muži dvouhra koberec Germany Germany F2 (Nussloch) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Jan Mertl 2 4 7 6
Kevin Krawietz 1 6 610 1
24.01.18
1. kolo
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Kenneth Raisma 0 4 1
24.01.18
1. kolo
Sadio Doumbia 2 7 6
Christoph Negritu 0 62 1
24.01.18
1. kolo
Robin Kern 2 7 6
Benjamin Hassan 0 65 4
24.01.18
1. kolo
Elmar Ejupovic 2 6 7
Fabien Reboul 0 2 5
24.01.18
1. kolo
Daniel Masur 2 6 6
Niklas Schell 0 3 1
24.01.18
1. kolo
Jan Choinski 2 6 6
Robin Lang 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Juan Pablo Ficovich 2 6 1 7
Ruan Roelofse 1 4 6 5
24.01.18
1. kolo
Dominik Boehler 1 6 4
Vadym Ursu skreč 0 1 1
muži dvouhra tvrdý USA Newport Beach Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Bradley Klahn 2 6 1 6
Mitchell Krueger 1 3 6 4
24.01.18
2. kolo
Noah Rubin 2 6 6 7
Alexander Bublik 1 76 4 68
24.01.18
2. kolo
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Thai Kwiatkowski 0 4 4
24.01.18
2. kolo
Miomir Kecmanovic 2 6 6
Stefan Kozlov 0 3 4
muži dvouhra tvrdý I. France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Vasek Pospisil 2 6 6
Yasutaka Uchiyama 0 3 4
24.01.18
2. kolo
Richard Berankis 2 7 6
Simone Bolelli 0 5 3
24.01.18
2. kolo
Gleb Sakharov 2 6 6
Mikhail Youzhny 0 4 1
24.01.18
1. kolo
Mats Moraing 2 6 6 6
Calvin Hemery 1 75 1 4
24.01.18
1. kolo
Norbert Gombos 2 6 6
Kenny de Schepper 0 2 3
24.01.18
2. kolo
Liam Broady 2 6 6
Maxime Janvier 0 4 1
24.01.18
1. kolo
Elias Ymer 2 6 3 6
Sergiy Stakhovsky 1 1 6 3
muži dvouhra antuka Spain Spain F2 (Manacor sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Daniel Munoz-De La Nava 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 3 2
24.01.18
2. kolo
Alexis Musialek 2 6 2 6
Mikhail Korovin 1 2 6 4
24.01.18
2. kolo
Ivan Gakhov 2 6 6
Germain Gigounon 0 1 3
24.01.18
2. kolo
Jacopo Stefanini 2 6 6
Billy Harris 0 1 0
muži dvouhra antuka Tunisia Tunisia F3 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Lamine Ouahab 2 7 6
Pavel Nejedly 0 5 3
24.01.18
1. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 6
Milos Nikolic 0 1 1
24.01.18
1. kolo
Jordi Samper-Montana 2 6 6
Ronald Gabas 0 0 0
24.01.18
1. kolo
Ljubomir Celebic 2 6 6
Raul Brancaccio 0 1 2
24.01.18
1. kolo
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Alexey Dubinin 0 1 1
24.01.18
1. kolo
Pol Toledo Bague 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 3 4
24.01.18
1. kolo
Peter Nagy 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Nicolo Turchetti 2 4 6 6
Stefano Baldoni 1 6 4 0
24.01.18
1. kolo
Darko Bojanovic 2 7 6
Athanassios Manekas 0 5 2
24.01.18
1. kolo
Gabriel Petit 3 6 5 def.
Thomas Brechemier 0 1 2
muži dvouhra tvrdý Turkey Turkey F3 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Tak Khunn Wang 2 3 6 6
Benjamin Lock 1 6 4 3
24.01.18
1. kolo
Jung-Woong Na 2 6 6
Alon Elia 0 2 1
24.01.18
1. kolo
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Alexander Pavlioutchenkov 0 1 0
24.01.18
1. kolo
Gianluca Mager 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Vaclav Safranek 2 6 6
Nik Razborsek 0 1 3
24.01.18
1. kolo
Muhammet Haylaz 2 6 6
Mousa Zayed 0 3 3
24.01.18
1. kolo
Timur Kiuamov 2 6 6
George Tsivadze 0 3 1
24.01.18
1. kolo
Maxim Ratniuk 2 7 1 6
Antoine Escoffier 1 61 6 4
24.01.18
1. kolo
Lenny Hampel 2 6 7
Nikita Mashtakov 0 4 67
24.01.18
1. kolo
Fran Zvonimir Zgombic 2 7 7
Shahin Khaledan 0 65 67
muži dvouhra antuka USA USA F5 (Weston) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Frederico Gil 2 6 2 6
Ricardo Rodriguez-Pace 1 2 6 2
24.01.18
2. kolo
Frederico Gil 1 w/o
Alejandro Tabilo 0
24.01.18
1. kolo
Emilio Gomez 2 6 6
Or Ram-Harel 0 4 4
24.01.18
1. kolo
Junior A. Ore 2 6 6
Alejandro Gomez 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Eros Siringo 2 6 1 6
Karunuday Singh 1 2 6 3
24.01.18
1. kolo
Juan Manuel Benitez Chavarriaga 2 6 6
Fernando Yamacita 0 4 3
24.01.18
1. kolo
Julien Cagnina 2 7 7
Sam Riffice 0 5 63
24.01.18
1. kolo
Roberto Cid 2 6 6
Naoki Nakagawa 0 2 3
24.01.18
1. kolo
Alejandro Tabilo 2 6 2 6
Miguel Semmler 1 4 6 1
24.01.18
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 7 3 6
Trent Bryde 1 62 6 4
ženy dvouhra tvrdý I. France Andrezieux Boutheon sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Sherazad Reix 0 4 3
24.01.18
2. kolo
Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Tamara Zidansek 0 2 3
24.01.18
2. kolo
Audrey Albie 2 6 6
Tereza Smitkova 0 4 4
24.01.18
2. kolo
Magdalena Frech 2 6 6
Chloe Paquet 0 3 4
ženy dvouhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Tayisiya Morderger 2 6 6
Shelby Talcott 0 2 4
24.01.18
1. kolo
Chisa Hosonuma 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Doga Selen Takunyaci 2 3 6 6
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia 1 6 4 4
24.01.18
1. kolo
Eleonora Molinaro 2 6 6
Yuka Hosoki 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Vlada Koval 2 6 6
Andrijana Stoilkovic 0 0 3
ženy dvouhra tvrdý Australia Australian Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
24.01.18
3. kolo
Daniela Vismane 2 3 6 6
Daria Frayman 1 6 3 2
24.01.18
3. kolo
En Shuo Liang 2 2 6 6
Kamilla Rakhimova 1 6 4 4
24.01.18
3. kolo
Dalayna Hewitt 2 7 6
Amber Marshall 0 5 2
24.01.18
3. kolo
Clara Burel 2 6 7 6
Elysia Bolton 1 71 65 4
24.01.18
3. kolo
Xiyu Wang 2 6 7
Alexa Noel 0 3 5
24.01.18
3. kolo
Xin Yu Wang 2 6 4 6
Mananchaya Sawangkaew 1 4 6 2
24.01.18
3. kolo
Naho Sato 2 7 6 6
Lulu Sun 1 65 75 1
24.01.18
3. kolo
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Hong Yi Cody Wong 0 4 2
ženy dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.18
čtvrtfinále
Angelique Kerber 2 6 6
Madison Keys 0 1 2
24.01.18
čtvrtfinále
Simona Halep 2 6 6
Karolina Pliskova 0 3 2
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Despina Papamichail 2 6 6
Lucia De La Puerta Uribe 0 4 2
24.01.18
1. kolo
Catalina Pella 2 6 6
Timea Pavlickova 0 0 1
24.01.18
1. kolo
Michele Alexandra Zmau 2 6 6
Houria Boukholda 0 0 0
24.01.18
1. kolo
Mariana Drazic 2 6 2 6
Karin Kennel 1 2 6 1
24.01.18
1. kolo
Victoria Muntean 2 6 6
Catherine Chantraine 0 1 1
24.01.18
1. kolo
Josephine Boualem 2 6 7
Margaux Bovy 0 3 63
24.01.18
1. kolo
Sandra Samir 2 6 6
Elaine Genovese 0 2 4
24.01.18
1. kolo
Maria Marfutina 2 6 7
Jelena Simic 0 3 5
24.01.18
1. kolo
Vinciane Remy 2 6 6
Blanca Puig Caballero 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Aleksandra Kulik 2 6 2 6
Marie Temin 1 3 6 3
ženy dvouhra tvrdý USA Newport Beach sety 1 2 3 4 5
24.01.18
2. kolo
Danielle Rose Collins 2 4 6 6
Jamie Loeb 1 6 0 4
24.01.18
2. kolo
Su Jeong Jang 2 2 7 6
Claire Liu 1 6 5 4
24.01.18
2. kolo
Mayo Hibi 2 7 3 6
Amanda Anisimova 1 5 6 3
24.01.18
2. kolo
Sofya Zhuk 2 1 7 7
Kayla Day 1 6 60 5
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Kai-Lin Zhang 2 6 2 7
Kumi So 1 4 6 5
24.01.18
1. kolo
Katarzyna Kawa 2 6 6 7
Katyarina Paulenka 1 0 74 64
24.01.18
1. kolo
Kanika Vaidya 2 6 7
Helene Scholsen 0 3 61
24.01.18
1. kolo
Dejana Radanovic 2 6 6
Yuliya Hatouka 0 3 4
24.01.18
1. kolo
Margot Yerolymos 2 3 6 6
Margarita Skryabina 1 6 1 3
24.01.18
1. kolo
Ao Gai 2 6 6
Polina Golubovskaya 0 2 1
24.01.18
1. kolo
Greetje Minnen 2 6 6
Nadja Gilchrist 0 3 3
24.01.18
1. kolo
Berfu Cengiz 2 6 6
Jule Niemeier 0 1 4
24.01.18
1. kolo
Anna Bondar 2 6 7
Melanie Klaffner 0 2 64
24.01.18
1. kolo
Nina Kruijer 2 6 6
Nastja Kolar 0 0 2
24.01.18
1. kolo
Anastasia Detiuc 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 2 4
24.01.18
1. kolo
Mai Hontama 2 1 6 6
Britt Geukens 1 6 2 4
ženy dvouhra tvrdý I. Germany Stuttgart Stammheim sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Katerina Vankova 2 6 6
Lena Ruppert 0 2 3
24.01.18
1. kolo
Sarah-Rebecca Sekulic 2 6 7
Antonia Schmidt 0 1 5
24.01.18
1. kolo
Stephanie Wagner 2 6 6
Karen Barritza 0 2 0
24.01.18
1. kolo
Jesika Maleckova 2 6 6
Johana Markova 0 1 1
24.01.18
1. kolo
Katharina Hobgarski 2 5 6 6
Aneta Kladivova 1 7 2 4
24.01.18
1. kolo
Nina Potocnik 2 6 6
Alexandra Vecic 0 4 3
24.01.18
1. kolo
Ylena In-Albon 2 6 6
Valeriya Urzhumova 0 4 2
24.01.18
1. kolo
Ekaterina Kazionova 2 6 6 6
Susan Bandecchi 1 3 73 3
24.01.18
1. kolo
Arlinda Rushiti 2 6 6
Raluca Georgiana Serban 0 4 4
ženy dvouhra antuka USA Wesley Chapel sety 1 2 3 4 5
24.01.18
kvalifik.
Sanaz Marand 2 6 6
Emiliana Arango 0 2 4
24.01.18
1. kolo
Maria Sanchez 2 7 4 6
Kyoka Okamura 1 65 6 4
24.01.18
1. kolo
Maria-Teresa Torro-Flor 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 3 3
24.01.18
kvalifik.
Tamaryn Hendler 2 6 0 6
Julia Wachaczyk 1 0 6 4
24.01.18
1. kolo
Tamaryn Hendler 2 5 6 6
Ulrikke Eikeri 1 7 4 2
24.01.18
kvalifik.
Paula Cristina Goncalves 2 3 6 6
Quinn Gleason 1 6 1 4
24.01.18
kvalifik.
Reka-Luca Jani 2 5 6 6
Emma Navarro 1 7 1 4
24.01.18
1. kolo
Kerrie Cartwright 2 6 5 6
Rasheeda Mcadoo 1 2 7 2
24.01.18
1. kolo
Robin Anderson 2 3 6 6
Chiara Scholl 1 6 3 2
24.01.18
1. kolo
Irina Maria Bara 2 6 6
Paula Cristina Goncalves 0 4 1
24.01.18
1. kolo
Alexandra Perper 2 2 6 6
Caroline Werner 1 6 1 2
24.01.18
kvalifik.
Alexandra Perper 2 6 6
Wushuang Zheng 0 3 4
24.01.18
kvalifik.
Caroline Werner 2 6 6
Marine Partaud 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Anhelina Kalinina 1 4 7 4 4
Alisa Kleybanova skreč 0 6 6 1
24.01.18
1. kolo
Ayla Aksu 2 6 7
Sanaz Marand 0 3 66
24.01.18
1. kolo
Julia Grabher 2 3 6 6
Elizabeth Halbauer 1 6 1 1
24.01.18
1. kolo
Katie Swan 2 7 7
Grace Min 0 5 69
24.01.18
1. kolo
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Katerina Filip 0 3 1
24.01.18
kvalifik.
Katerina Filip 2 6 4 6
Yuki Kristina Chiang 1 3 6 3
24.01.18
1. kolo
Whitney Osuigwe 2 6 7
Katerina Stewart 0 3 5
24.01.18
kvalifik.
Whitney Osuigwe 2 6 7
Isabelle Boulais 0 2 5
muži čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.18
čtvrtfinále
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Samuel Groth/Lleyton Hewitt 0 4 5
24.01.18
čtvrtfinále
Oliver Marach/Mate Pavic 2 6 6 7
Marcus Daniell/Dominic Inglot 1 4 710 65
muži čtyřhra tvrdý USA Newport Beach Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Jeevan Nedunchezhiyan/Christopher Rungkat 2 3 6 10
Hunter Reese/Raymond Sarmiento 1 6 3 5
24.01.18
1. kolo
Treat Conrad Huey/Denis Kudla 2 6 6
Wesley Koolhof/Artem Sitak 0 2 1
24.01.18
1. kolo
Scott Lipsky/David Marrero 2 6 3 12
Ernesto Escobedo/Goncalo Oliveira 1 2 6 10
24.01.18
1. kolo
James Cerretani/Leander Paes 2 7 6
Ariel Behar/Maximo Gonzalez 0 5 3
muži čtyřhra tvrdý I. France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.18
čtvrtfinále
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 2 3 7 10
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 1 6 64 7
24.01.18
čtvrtfinále
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Dustin Brown/David Pel 0 3 2
24.01.18
1. kolo
Sander Arends/Antonio Sancic 2 6 6
Evan Furness/Tristan Lamasine 0 2 4
ženy čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.18
semifinále
Ekaterina Makarova/Elena Vesnina 2 6 6
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu 0 4 3
24.01.18
semifinále
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng 0 4 2
ženy čtyřhra tvrdý USA Newport Beach sety 1 2 3 4 5
24.01.18
1. kolo
Elitsa Kostova/Daniela Seguel 2 7 3 10
Mariana Duque-Marino/Maria Irigoyen 1 65 6 8
24.01.18
čtvrtfinále
Fanny Stollar/Carol Zhao 2 7 2 10
Taylor Townsend/Yanina Wickmayer 1 64 6 4
24.01.18
1. kolo
Jovana Jaksic/Evgeniya Rodina 2 6 6
Jacqueline Cako/Sachia Vickery 0 2 2
24.01.18
1. kolo
Misaki Doi/Jil Teichmann 2 6 6
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 0 2 1
<