Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
3. kolo
Rafael Nadal 3 6 6 6
Damir Dzumhur 0 1 3 1
19.01.18
3. kolo
Andreas Seppi 3 6 7 6 6 9
Ivo Karlovic 2 3 64 73 75 7
19.01.18
3. kolo
Marin Cilic 3 7 6 7
Ryan Harrison 0 64 3 64
19.01.18
3. kolo
Grigor Dimitrov 3 6 4 6 6
Andrey Rublev 1 3 6 4 4
19.01.18
3. kolo
Pablo Carreno-Busta 3 7 4 7 7
Gilles Muller 1 64 6 5 5
19.01.18
3. kolo
Diego Sebastian Schwartzman 3 6 6 6 6
Alexandr Dolgopolov 1 71 2 3 3
19.01.18
3. kolo
Kyle Edmund 3 7 3 4 6 7
Nikoloz Basilashvili 2 60 6 6 0 5
19.01.18
3. kolo
Nick Kyrgios 3 7 4 7 7
Jo-Wilfried Tsonga 1 65 6 66 65
muži dvouhra antuka China China F2 (Anning) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Goran Markovic 0 1 4
19.01.18
čtvrtfinále
Steven Diez 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 3 0
19.01.18
čtvrtfinále
Arjun Kadhe 2 5 7 6
Ivan Nedelko 1 7 5 4
19.01.18
čtvrtfinále
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Yan Bai 0 1 4
muži dvouhra tvrdý Egypt Egypt F1 (Sharm sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Yannick Mertens 2 6 6 6
Artem Smirnov 1 71 1 4
19.01.18
čtvrtfinále
Hiroki Moriya 2 6 6
Roberto Marcora 0 4 4
19.01.18
čtvrtfinále
Aslan Karatsev 2 6 6
David Poljak 0 2 2
19.01.18
čtvrtfinále
Romain Barbosa 2 6 7
Omar Salman 0 4 5
muži dvouhra tvrdý I. France France F2 (Bressuire) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Albano Olivetti 2 7 6
Sadio Doumbia 0 5 4
19.01.18
čtvrtfinále
Gregoire Barrere 2 5 6 6
Ugo Humbert 1 7 4 3
19.01.18
čtvrtfinále
Remi Boutillier 2 6 7 7
Fabien Reboul 1 710 66 62
19.01.18
čtvrtfinále
Matteo Martineau 2 6 6
Hugo Voljacques 0 2 3
muži dvouhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Sergiy Stakhovsky 2 6 6
Mohamed Safwat 0 2 1
19.01.18
čtvrtfinále
Kenny de Schepper 2 3 7 6
Alexey Vatutin 1 6 67 1
19.01.18
čtvrtfinále
Mats Moraing 2 6 7
Yasutaka Uchiyama 0 4 62
19.01.18
čtvrtfinále
Ilya Ivashka 2 6 6
Yannick Maden 0 1 2
muži dvouhra antuka Spain Spain F1 (Manacor sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Claudio Fortuna 0 2 3
19.01.18
čtvrtfinále
Daniel Munoz-De La Nava 1 6
Pablo Irigaray Guarne skreč 0 1
19.01.18
čtvrtfinále
Yunseong Chung 2 7 6
Germain Gigounon 0 5 3
19.01.18
čtvrtfinále
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 3 1
muži dvouhra antuka Tunisia Tunisia F2 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 7
Nicolo Turchetti 0 1 5
19.01.18
čtvrtfinále
Jordi Samper-Montana 2 2 6 7
Jeremy Jahn 1 6 2 5
19.01.18
čtvrtfinále
Edoardo Eremin 2 7 6
Walter Trusendi 0 64 2
19.01.18
čtvrtfinále
Peter Nagy 2 6 6
Alberto Romero De Avila Senise 0 2 3
muži dvouhra tvrdý Turkey Turkey F2 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Marc Sieber 2 7 6
Gianluigi Quinzi 0 5 4
19.01.18
2. kolo
Marc Sieber 2 6 6
Nik Razborsek 0 3 3
19.01.18
čtvrtfinále
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Milan Drinic 0 5 1
19.01.18
čtvrtfinále
Gianluca Mager 2 6 7 7
Antoine Escoffier 1 75 64 66
19.01.18
čtvrtfinále
Zizou Bergs 2 1 7 6
Kimmer Coppejans 1 6 64 3
muži dvouhra antuka USA USA F4 (Sunrise) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Pedro Sakamoto 2 6 6
Roberto Cid 0 1 4
19.01.18
čtvrtfinále
Julien Cagnina 2 5 6 6
Frederico Gil 1 7 4 2
19.01.18
čtvrtfinále
Naoki Nakagawa 2 6 6
Maxime Chazal 0 4 4
19.01.18
čtvrtfinále
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 4 4
ženy dvouhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Sofia Shapatava 2 6 6
Lisa Matviyenko 0 3 3
19.01.18
čtvrtfinále
Nika Shytkouskaya 2 2 6 6
Andreea Rosca 1 6 4 3
19.01.18
čtvrtfinále
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 3 6
Miriam Kolodziejova 1 4 6 3
19.01.18
čtvrtfinále
Varvara Gracheva 2 6 6
Dabin Kim 0 3 1
ženy dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
3. kolo
Caroline Wozniacki 2 6 6
Kiki Bertens 0 4 3
19.01.18
3. kolo
Carla Suarez Navarro 2 3 6 6
Kaia Kanepi 1 6 1 3
19.01.18
3. kolo
Magdalena Rybarikova 2 7 3 6
Kateryna Bondarenko 1 5 6 1
19.01.18
3. kolo
Petra Martic 2 6 3 7
Luksika Kumkhum 1 3 6 5
19.01.18
3. kolo
Elina Svitolina 2 6 6
Marta Kostyuk 0 2 2
19.01.18
3. kolo
Denisa Allertova 2 6 6
Magda Linette 0 1 4
19.01.18
3. kolo
Elise Mertens 2 7 6
Alize Cornet 0 5 4
19.01.18
3. kolo
Anett Kontaveit 2 6 1 6
Jelena Ostapenko 1 3 6 3
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Chieh-Yu Hsu 2 2 6 6
Lucrezia Stefanini 1 6 1 1
19.01.18
čtvrtfinále
Catalina Pella 2 6 3 6
Maria Marfutina 1 3 6 2
19.01.18
čtvrtfinále
Michele Alexandra Zmau 2 6 7
Natalija Kostic 0 3 5
19.01.18
čtvrtfinále
Karin Kennel 2 6 6
Despina Papamichail 0 3 3
ženy dvouhra antuka USA Orlando sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Jessica Pegula 2 7 6
Kyoka Okamura 0 67 3
19.01.18
čtvrtfinále
Anhelina Kalinina 2 6 5 6
Caitlin Whoriskey 1 2 7 3
19.01.18
čtvrtfinále
Julia Grabher 2 6 4 6
Grace Min 1 2 6 3
19.01.18
čtvrtfinále
Ayano Shimizu 2 6 6
Chiara Scholl 0 4 2
ženy dvouhra tvrdý France Petit Bourg sety 1 2 3 4 5
19.01.18
semifinále
Irina Ramialison 2 6 6
Priscilla Heise 0 4 3
19.01.18
čtvrtfinále
Irina Ramialison 2 7 6
Zuzana Zlochova 0 63 2
19.01.18
semifinále
Leonie Kung 2 5 6 6
Emily Appleton 1 7 4 4
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
19.01.18
čtvrtfinále
Nastja Kolar 2 6 4 7
Harriet Dart 1 3 6 5
19.01.18
čtvrtfinále
Kumi So 2 6 7
Dejana Radanovic 0 0 66
19.01.18
čtvrtfinále
Yuliya Hatouka 2 6 6
Melanie Klaffner 0 4 1
19.01.18
čtvrtfinále
Anastasia Potapova 2 6 6
Katarzyna Kawa 0 1 4
muži čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
2. kolo
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 6 6
Max Mirnyi/Philipp Oswald 1 75 4 4
19.01.18
2. kolo
Pablo Andujar/Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Steve Johnson/Sam Querrey 0 4 4
19.01.18
2. kolo
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 7 7
Nikola Mektic/Alexander Peya 0 65 5
19.01.18
2. kolo
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Leonardo Mayer/Joao Sousa 0 2 63
19.01.18
2. kolo
Radu Albot/Hyeon Chung 2 6 7
Henri Kontinen/John Peers 0 4 65
19.01.18
2. kolo
Oliver Marach/Mate Pavic 2 6 6 6
Wesley Koolhof/Artem Sitak 1 75 4 4
19.01.18
2. kolo
Rajeev Ram/Divij Sharan 2 4 7 6
Fabio Fognini/Marcel Granollers 1 6 64 2
19.01.18
2. kolo
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff 2 4 6 6
Feliciano Lopez/Marc Lopez 1 6 3 2
muži čtyřhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
19.01.18
semifinále
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 6 3 4
ženy čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
2. kolo
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng 2 6 6
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava 0 4 1
19.01.18
2. kolo
Ekaterina Makarova/Elena Vesnina 2 6 6
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 0 2 3
19.01.18
1. kolo
Ashleigh Barty/Casey Dellacqua 2 6 7
Elise Mertens/Demi Schuurs 0 3 5
19.01.18
2. kolo
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu 2 3 6 7
Jessica Moore/Ellen Perez 1 6 3 5
19.01.18
2. kolo
Hao-Ching Chan/Katarina Srebotnik 2 4 6 7
Michaella Krajicek/Alla Kudryavtseva 1 6 3 62
19.01.18
2. kolo
Lucie Safarova/Barbora Strycova 2 6 6
Raluca Olaru/Olga Savchuk 0 2 2
19.01.18
2. kolo
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld 2 6 6
Eri Hozumi/Miyu Kato 0 1 1
19.01.18
2. kolo
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 2 6 6
Ekaterina Alexandrova/Anastasija Sevastova 0 4 4
19.01.18
2. kolo
Latisha Chan/Andrea Hlavackova 2 6 7
Oksana Kalashnikova/Varvara Lepchenko 0 0 5
<