Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
01:00
3. kolo
Rafael Nadal [1]  
Damir Dzumhur [28]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Andreas Seppi  
Ivo Karlovic  
19.01.18
01:00
3. kolo
Grigor Dimitrov [3]  
Andrey Rublev [30]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Pablo Carreno-Busta  
Gilles Muller [23]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Diego Sebastian Schwartzman [24]  
Alexandr Dolgopolov  
19.01.18
01:00
3. kolo
Kyle Edmund  
Nikoloz Basilashvili  
19.01.18
01:00
3. kolo
Nick Kyrgios [17]  
Jo-Wilfried Tsonga [15]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Ryan Harrison  
Marin Cilic [6]  
muži dvouhra antuka China China F2 (Anning) sety 1 2 3 4 5
19.01.18
00:00
čtvrtfinále
Yan Bai [4]  
Kuan-Yi Lee [6]  
19.01.18
00:00
čtvrtfinále
Nitin Kumar Sinha [q]  
Steven Diez [3]  
muži dvouhra antuka Spain Spain F1 (Manacor sety 1 2 3 4 5
19.01.18
00:00
čtvrtfinále
Germain Gigounon  
Yunseong Chung  
19.01.18
00:00
čtvrtfinále
Claudio Fortuna  
Daniel Gimeno-Traver [3]  
ženy dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
01:00
3. kolo
Kaia Kanepi  
Carla Suarez Navarro  
19.01.18
01:00
3. kolo
Kateryna Bondarenko  
Magdalena Rybarikova [19]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Kiki Bertens [30]  
Caroline Wozniacki [2]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Luksika Kumkhum [q]  
Petra Martic  
19.01.18
01:00
3. kolo
Denisa Allertova [q]  
Magda Linette  
19.01.18
01:00
3. kolo
Elise Mertens  
Alize Cornet  
19.01.18
01:00
3. kolo
Jelena Ostapenko [7]  
Anett Kontaveit [32]  
19.01.18
01:00
3. kolo
Marta Kostyuk [q]  
Elina Svitolina [4]  
muži čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
01:00
2. kolo
Bob Bryan/Mike Bryan [6]  
Max Mirnyi/Philipp Oswald  
19.01.18
01:00
2. kolo
Feliciano Lopez/Marc Lopez [9]  
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff  
19.01.18
01:00
2. kolo
Steve Johnson/Sam Querrey  
Pablo Andujar/Albert Ramos-Vinolas  
19.01.18
01:00
2. kolo
Wesley Koolhof/Artem Sitak  
Oliver Marach/Mate Pavic [7]  
19.01.18
01:00
2. kolo
Nikola Mektic/Alexander Peya  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [11]  
ženy čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
19.01.18
01:00
2. kolo
Jessica Moore/Ellen Perez [WC]  
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu [10]  
19.01.18
01:00
1. kolo
Elise Mertens/Demi Schuurs  
Ashleigh Barty/Casey Dellacqua [3]  
19.01.18
01:00
2. kolo
Lucie Safarova/Barbora Strycova [4]  
Raluca Olaru/Olga Savchuk  
19.01.18
01:00
2. kolo
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava [ALT]  
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng [8]  
19.01.18
01:00
2. kolo
Viktorija Golubic/Nina Stojanovic  
Kateryna Bondarenko/Aleksandra Krunic  
19.01.18
01:00
2. kolo
Michaella Krajicek/Alla Kudryavtseva  
Hao-Ching Chan/Katarina Srebotnik [14]  
19.01.18
01:00
2. kolo
Latisha Chan/Andrea Hlavackova [1]  
Oksana Kalashnikova/Varvara Lepchenko  
<