Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
12:30
semifinále
Alejandro Davidovich Fokina [1] Alejandro Davidovich Fokina podáva 0 0 40
Paolo Lorenzi [4] 0 0 30
muži čtyřhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Ruben Bemelmans/Daniel Masur Ruben Bemelmans/Daniel Masur podáva 0 2 15
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic [2] 0 3 0
muži čtyřhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
12:50
semifinále
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang [3] 0 1 15
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song Ji Sung Nam/Min-Kyu Song podáva 0 0 40
ženy čtyřhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
19.09.19
11:20
semifinále
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova podáva 0 0 0
Lara Arruabarrena/Tatjana Maria 0 0 0
muži dvouhra tvrdý I. Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
13:00
Alexander Zverev 0 1 0
John Isner John Isner podáva 0 1 15
muži dvouhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
11:30
semifinále
Jose Fco. Vidal Azorin [7] 0 2 3
Daniel Michalski [2] Daniel Michalski podáva 2 6 6
muži dvouhra antuka Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Peter Nagy [3] Peter Nagy podáva 0 3 0 0
Marko Miladinovic [2] 1 6 0 0
muži dvouhra tvrdý Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
05:10
semifinále
Blake Mott [WC] 1 6 3
Brydan Klein [2] Brydan Klein podáva skreč 0 4 1
muži dvouhra antuka Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
12:10
semifinále
Daniel Dutra Da Silva 0 6 40
Alejandro Gonzalez [5] Alejandro Gonzalez podáva 0 5 40
muži dvouhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
13:00
semifinále
Borna Coric [4] Borna Coric podáva 0 0 30
Joao Sousa 0 1 15
ženy čtyřhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
09:50
finále
Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh podáva 0 5 4 15
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [2] 1 7 3 40
ženy dvouhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
12:20
semifinále
Sandra Samir [1] Sandra Samir podáva 0 4 40
Andjela Jocovic 0 2 0
ženy dvouhra antuka Romania W25 Arad sety 1 2 3 4 5
12:20
semifinále
Lea Boskovic [7] 0 3 15
Irene Burillo Escorihuela Irene Burillo Escorihuela podáva 0 2 30
ženy dvouhra antuka Montenegro W25 Podgorica sety 1 2 3 4 5
12:30
semifinále
Barbara Haas [1] 0 3 0
Marina Melnikova [6] Marina Melnikova podáva 0 2 15
ženy dvouhra tvrdý United Kingdom W25 Roehampton sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Anna-Lena Friedsam [3] Anna-Lena Friedsam podáva 0 2 3 30
Nuria Parrizas-Diaz [6] 1 6 4 30
muži dvouhra tvrdý China Zhuhai sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo kval.
Yasutaka Uchiyama Yasutaka Uchiyama podáva 1 7 6 5 40
Jiri Vesely 1 65 72 6 0
muži dvouhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
20.09.19
17:30
čtvrtfinále
přerušeno
Lucas Gerch [1] 1 6 4 4 30
Federico Iannaccone Federico Iannaccone podáva 1 4 6 0 0
ženy dvouhra antuka Spain W15 Melilla sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
přerušeno
Estrella Cabeza-Candela [4] Estrella Cabeza-Candela podáva 0 3 0 0
Angela Fita Boluda [5] 1 6 0 0
<